DALĪBNIEKU SARAKSTS

Noskrien Ziemu kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Apmaksās starta vietā".
- "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
SPORTA DISTANCE
Latvia Abelite Arnis 1966 Virsotne/MARMOT / Salaspils SV-4
Latvia Adijāns Kaspars 1987 Aldaris GO / Viļānu nov. SV-2
Latvia Anitena Aiga 1975 Jelgava SS-3
Latvia Antonovs Aleksandrs 1978 &A / Riga SV-3
Latvia Aņikejevs Valdis 1987 SK Tērauds/Suunto / Jūrmala SV-2
Latvia Audere Silva 1990 Priekuļi SS-1
Latvia Augustiņš Edgars 1991 BVR / Saldus / Saldus SV-1
Latvia Ādamsone Agnija 1985 Limbaži SKRIEN / Limbaži SS-2
Latvia Ādamsons Māris 1983 Limbaži SKRIEN / Limbaži SV-2
Latvia Baldiņa-Brūklīte Ieva 1982 Rīga SS-2
Latvia Bārda Jānis 1977 Ikšķile SV-3
Latvia Biedrīte Ieva 1982 BBFactory / Riga SS-2
Latvia Bleiers Jānis 1974 Rīga SV-3
Latvia Blumbergs Normunds 1970 Saulkrasti SV-3
Latvia Blūmiņš Artūrs 1983 Virsotne/MARMOT / Jaunolaine SV-2
Latvia Bogdanovs Valdis 1997 MARATONA KLUBS / Ventspils SV-1
Latvia Bome Krista 1993 Zemgales Ziņas / Jelgava SS-1
Latvia Brauns Ivars 1978 SK Lynxdojo / Sigulda SV-3
Latvia Broka Lelde 1986 VSK Noskrien Vāveres SS-2
Latvia Bumburs Gunārs 1988 Lizums_BB Team / Lizums SV-2
Latvia Bumburs Ingars 1986 Lizums_BB Team / Lizums SV-2
Latvia Bušs Aldis 1981 SK Tērauds/Suunto / Rīga SV-2
Latvia Butāne Gunita 1973 Zemgales Ziņas / Jelgava SS-3
Latvia Bute Aleksejs 1981 Jūrmala SV-2
Latvia Černadjevs Juris 1963 Ropažu nov. SV-4
Latvia Čunka Valdis 1982 Aldaris GO / Rīga SV-2
Latvia Dambis Alberts 1989 INSALVO / Kaive, Vecpiebalga SV-2
Latvia Damroze Darja 1986 Suunto Team Latvia / Riga SS-2
Latvia Danče Nauris 1993 Rīga SV-1
Latvia Davidauska Laura 1997 Nacionālā Aizsardzības akadēmija / Saldus SS-1
Latvia Dovbišs Deniss 1981 Gaismas mağija - Stividors LP / Vālodzes SV-2
Latvia Driņķis Dainis 1966 DzSK Lokomotīve / Rīga SV-4
Latvia Drozds Ainārs 1989 OK MERIDIĀNS / Cēsis SV-2
Latvia Edwards Liam 1977 Riga SV-3
Czech Republic Fikrle Ondrej 1973 BKV Holysov / Marupe SV-3
Latvia Freibergs Mārtiņš 1984 VSK Noskrien / Rīga SV-2
Latvia Gailis Andis 1976 Kocēnu novads / Valmiera SV-3
Latvia Gailis Andris 1992 Auseklis IK / Rīga SV-1
Latvia Gaiziņa Ieviņa 1972 VSK Noskrien / Jelgava SS-3
Latvia Gajevskis Valters 1992 SV-1
Latvia Gaumigs Andrejs 1963 SV-4
Latvia Germovs Arvīds 1974 Mārupe SV-3
Latvia Goba Edgars 1974 Salaspils Zīriņi / Rīga SV-3
Latvia Griķis Jānis 1981 Daugavpils Runners / Daugavpils SV-2
Latvia Groma Oksana 1980 Limbaži Skrien / Limbaži SS-2
Latvia Grosberga Sandra 1995 Suunto Team Latvia/OK Meridiāns SS-1
Latvia Grudulis Jānis 1991 Rīga SV-1
Latvia Grundštoks Gunārs 1983 VSK Noskrien / Rīga SV-2
Latvia Igaune Daiga 1983 Bezgalīgie sajūtu stāsti / Ozolnieki SS-2
Latvia Jakovļevs Vitālijs 1982 www.endo.lv / Cēsis SV-2
Latvia Jurķe Daina 1990 Gentlemens Club / Supervaroņi / Rīga SS-1
Latvia Kalniņš Kaspars 1976 4 brāļi / Ogre SV-3
Latvia Kaminskis Edgars 1993 Jelgava SV-1
Latvia Kaufmanis Toms 1993 Maratona klubs / Beverīnas novads SV-1
Latvia Kārkliņš Mārcis 1989 Sasodīti labs grāmatvedis! / Vaidava SV-2
Latvia Klepers Uldis 1980 Virsotne/MARMOT / Smiltene SV-2
Latvia Kļave Evija 1976 Jaunmārupe skrien! / Jaunmārupe SS-3
Latvia Kļavis Atis 1975 Jaunmārupe skrien! / Jaunmārupe SV-3
Latvia Knopkens Helmuts 1977 SV-3
Latvia Kozlovskis Dainis 1975 Carnikavas nafta / Carnikava SV-3
Latvia Kramiņa Aiva 1981 Kramiņi / Bauska SS-2
Latvia Krastiņa Jolanta 1994 VSK Noskrien / Vecpiebalga SS-1
Latvia Krūklis Rūdolfs 1991 K41F SV-1
Latvia Krūmkalns Andris 1991 BVR / Saldus SV-1
Latvia Krūze Māris 1977 Vālodzes SV-3
Latvia Krūze Renāte 1977 Vālodzes SS-3
Latvia Kundziņš Āris 1975 EsiAktivs.lv / Grauda Spēks / Rīga SV-3
Latvia Kūliņš Uģis 1972 OK KĀPA / Saulkrasti SV-3
Latvia Kūms Jānis 1988 Suunto | Inov-8 | Compressport | Isostar team Latvia SV-2
Latvia Lapsa Kaspars 1977 Noskrien Cēsis / Cēsis SV-3
Latvia Lauska Klinta 1991 BBFactory / Riga SS-1
Latvia Leja Kristīne 1989 Ozolnieki SS-2
Latvia Lieksne Lauma 1979 Jaunmarupe SS-3
Latvia Lieldiena Ieviņa 1965 Madonas nov. SS-3
Latvia Liepiņš Vilnis 1955 Carnikavas nafta / Carnikava SV-4
Latvia Lippe Gunita 1984 Ropaži SS-2
Latvia Lisovskis Eriks 1965 virsotne/MARMOT / Ikšķile SV-4
Latvia Loca Aija 1975 Daugavpils runners / DAUGAVPILS SS-3
Latvia Loze Artūrs 1994 Jūrmala SV-1
Latvia Lunts Armands 1969 VSK Noskrien / Rīga SV-4
Latvia Lūsis Māris 1979 Skrienošie Lūši / Tukums SV-3
Latvia Magone Kristaps 1992 OK Meridiāns / Pārgaujas novads SV-1
Latvia Mamedovs Ruslans 1989 Daugavpils Runners / Daugavpils SV-2
Latvia Mankus Guntars 1969 Saldus OK / Saldus SV-4
Latvia Marčinkus Jānis 1956 S/K Ozolnieki / Jelgava SV-4
Latvia Melnis Andris 1990 SV-1
Latvia Mincenbergs Artis 1977 Liepa SV-3
Latvia Mirecka Alvita 1971 Ziemeļkurzeme OK / Talsi SS-3
Latvia Mireckis Andris 1973 Ziemeļkurzeme OK / Talsi SV-3
Latvia Muško Dainis 1977 Kartavkalnu buki / Jaunpils novads SV-3
Latvia Muzika Vitālijs 1965 VSK Noskrien Seniori / Jumprava SV-4
Latvia Niķis Mārtiņš 1982 Cēsu Alus SV-2
Latvia Ozoliņš Andis 1980 ISK Ņiprie Ikri / Iecava SV-2
Latvia Ozoliņš Arvīds 1974 Latvijas Finieris / Rīga SV-3
Latvia Ozolkāja Aigars 1983 Saulkrasti SV-2
Latvia Ozols Jānis 1991 Fellas / Rīga SV-1
Latvia Paegle Aiga 1970 Rīga SS-3
Latvia Palsāns Matīss 1974 Carnikavas nafta / Ogre SV-3
Latvia Pētersone Laura 1982 Matisons Runner's Club / Kocēnu novads. SS-2
Latvia Pētersons Kaspars 1981 VSK Noskrien / Kocēnu novads. SV-2
Latvia Pielēns-Pelēns Artūrs 1985 Lattelecom / Rīga SV-2
Latvia Pokšāns Arnis 1967 Abas kreisās kājas / Dunte SV-4
Latvia Pormanis Krišjānis 1983 Nav / Purvciems SV-2
Latvia Pugacovs Stanislavs 1984 VSK Noskrien / Salaspils SV-2
Latvia Pūcītis Gatis 1981 Swedbank / Mārupe SV-2
Latvia Rajunčus Toms 1992 Riga SV-1
Latvia Rērihs Dzintars 1984 RIEKSTI /#RopažiSkrien / Ropaži SV-2
Latvia Ribušs Ilgvars 1984 VSK IRAnete / Rīga SV-2
Latvia Riekstins Janis 1983 Pinki SV-2
Latvia Romanovska Jana 1982 Zemgales Ziņas / Jelgava SS-2
Latvia Rozentāls Valdis 1969 Rīga SV-4
Latvia Sausmanis Nauris 1996 Rīga SV-1
Latvia Silgals Kalvis 1986 Surikati / Eveko poligrāfija / Rīga SV-2
Latvia Skrastiņa Vineta 1968 Noskrien Cèsis / Cèsis SS-3
Latvia Sluga Arnis 1972 Virsotne/MARMOT / Kalnciems SV-3
Latvia Sondors Jānis 1989 Ozolnieki / Jelgava SV-2
Latvia Spriņģe Lelde 1990 Dobele SS-1
Latvia Stankuna Laura 1989 Legs Miserables / Riga SS-2
Latvia Stukuls Jurģis 1990 SIA KVIST / Rīga SV-1
Latvia Svarinskis Sandis 1973 Jērcēnu pag. SV-3
Latvia Šapovalova Anžela 1978 IK Auseklis / Rīga SS-3
Latvia Šillers Einārs 1973 SIA KVIST / Ikšķile SV-3
Latvia Švarcs Jānis 1987 CF OLAINE / Jaunolaine SV-2
Latvia Tora Aiga 1985 Rīga SS-2
Spain Torre Iņigo 1988 Riga SV-2
Latvia Vaivods Kaspars 1983 KKDEV / Rīga SV-2
Latvia Vanaga Žanna 1972 Noskrien Cēsis/VSK Noskrien / Cēsis SS-3
Latvia Vārna Aigars 1970 Ziemeļkurzeme OK / Talsi SV-3
Latvia Vēsma Ģirts 1955 ZemgalesZiņas / Rīga SV-4
Latvia Videmanis Māris 1979 Ogre SV-3
Latvia Vilemsons Mārtiņš 1978 VSK Noskrien Seniori / Rīga SV-3
Latvia Vingris Kaspars 1981 Virsotne/MARMOT / Carnikavas Novads SV-2
Latvia Vībure Līga 1979 Rīga SS-3
Latvia Vītols Jānis 1961 VSK Noskrien seniori / Rīga SV-4
Germany Volkenandt Jhon 1993 SK Tērauds/Suunto SV-1
Latvia Vrubļevska Nora 1985 Surikati / Riga SS-2
Netherlands Weiss Florence 1995 Eindhoven SS-1
Latvia Zabello Kristofers 1994 Rīga SV-1
Latvia Zakis Edgars 1988 Riga SV-2
Latvia Zumbergs Miķelis 1982 VSK Noskrien / Dundaga SV-2
Latvia Zvejnieks Artis 1978 Vecbebri / Vecbebri SV-3
Latvia Zvīdriņa Ilze 1983 Rīga SS-2
Latvia Žerebenkovs Ruslans 1988 Rīga SV-2
Latvia Žukovskis Gints 1971 SIA KVIST / Mālpils SV-3
Latvia Žuselis Vitālijs 1979 Daugavpils Runners / Daugavpils SV-3
TAUTAS DISTANCE
Latvia Aksenoks Kaspars 1972 Rīga TV-3
Latvia Aļeksjonoks Rinalds 1987 Riga TV-2
Denmark Andersen John Aage 1961 Jelgava TV-4
Latvia Andersone Anita 1994 TS-1
Latvia Apenītis Sandis 1990 Sigulda TV-1
Latvia ARMANS AUSTRIS 1985 Siguldas Maratona Klubs / SIGULDA TV-2
Latvia Avotiņa Gita 1988 Rīga TS-2
Latvia Āboliņa Tatjana 1976 MARATONA KLUBS / Talsi TS-3
Latvia Ābols Jānis 1980 Maratona Klubs / Riga TV-2
Latvia Ārberga Ieva 1983 Noskrien Cēsis / Cēsis TS-2
Latvia Bairaševskis Valerijs 1989 SK Tērauds/Suunto / Rīga TV-2
Latvia Bajaruns Lauris 1996 Cesis TV-1
Latvia Balode Ivonna 1985 Ādaži TS-2
Latvia Balode Līga 1986 TS-2
Latvia Baltpurviņa Rūta 2009 Salaspils TS-Jun
Latvia Bankovskis Mārtiņš 1981 Upeslejas TV-2
Latvia Baranovska Nora 1976 Piejūras nūjotāju klubs / Valmiera TS-3
Latvia Barisa Gunita 1979 Olaine TS-3
Latvia BERGA LINDA 1983 SALDUS TS-2
Latvia Berga Sanda 1988 Valmiera TS-2
Latvia Berķis Māris 1984 pulsometrs.lv / Rīga TV-2
Latvia Bernhards Kristiāns 1981 Ropaži TV-2
Latvia Bērziņa Edīte 1981 Ķekava TS-2
Latvia Bērziņš Ainārs 1984 SIA KVIST / Mālpils TV-2
Latvia Bērziņš Reinis 1982 Virsotne/MARMOT / Ciemupe, Ogres novads TV-2
Latvia Biezuma Gita 1977 Riga TS-3
Latvia Bikse Edgars 1991 Latvijas Finieris / Gaigalava TV-1
Latvia Birģelis Jānis 1967 Koknese TV-4
Latvia Birnbauma Līga 1972 Rīga TS-3
Latvia Bite Marija 1996 Inčukalns TS-1
Latvia Bite Vineta 1969 Inčukalns TS-3
Latvia Bobrova Sandra 1970 TS-3
Latvia Bobrovs Māris 1980 Cēsis TV-2
Latvia Bodnieks Dairis 1969 Ogre TV-4
Latvia Bodnieks Gunārs 1994 Ogre TV-1
Latvia Bogdanova Ginta 1997 Priekuļi TS-1
Latvia Bogdanovs Ikars 1976 Rīga TV-3
Latvia Bojane Anta 1985 Limbažu novads TS-2
Latvia Bolgzda Baiba 1968 Rīga TS-3
Latvia Brakšs Jānis 1989 OK_Meridiāns / Priekuļi TV-2
Latvia Brauna Elizabete 2002 SK Lynxdojo / Sigulda TS-1
Latvia Brauna Gunita 1987 Kocēni TS-2
Latvia Brence Līga 1971 VSK Noskrien / Valmiera TS-3
Latvia Brēde Jānis 1986 Graanul Pellets / Sigulda TV-2
Latvia Brokans Mareks 1973 VSK Noskrien / Riga TV-3
Latvia Broka - Švarca Marika 1988 CF Olaine / Olaine TS-2
Latvia Brutāne Līga 1989 TS-2
Latvia Bule Baiba 1991 Swedbank / Rīga TS-1
Latvia Bužinska Ērika 1999 Daugavpils TS-1
Latvia Cābulis Edžus 1988 Sporta kkubs WENDI / Cesis TV-2
Latvia Celiņa Līga 1987 Piedzivojumi.lv / Rīga TS-2
Latvia Cera Zane 1993 Radio Tev TS-1
Latvia Cielens Raitis 1988 Rīga TV-2
Latvia Ciguze Amanda 1997 Strenči TS-1
Latvia Cimermanis Ralfs 1998 TV-1
Latvia Cine Santa 1988 Swedbank / Rīga TS-2
Latvia Cirvelis Edgars 1988 Riga TV-2
Latvia Damsons Klāvs 1988 Salacgriva TV-2
Latvia Daubure Anda 1975 Carnikavas novads TS-3
Latvia Deičmanis Bruno 2002 Sigulda TV-1
Latvia Dille Zane 1977 Noskrien Cēsis / Cēsis TS-3
Latvia Drēziņa Inita 1974 L'Oreal TS-3
Latvia Dunovskis Artūrs 1988 Krustpils novads TV-2
Latvia Dzalbs Edijs 2000 Inov-8 | OSveikals.lv / Rīga TV-1
Latvia Dzelme Lita 1969 Rīga TS-3
Latvia Dzene Evita 1986 Rīga TS-2
Latvia Eglajs Aigars 1990 Pa Vienam / Riga TV-1
Other_country El Chapo Manuel 1988 Sinaloa Cartel running / Mexica TV-2
Latvia Elksne Zane 1991 RZ Team / Rīga TS-1
Latvia Elksnis Reinis 1992 RZ Team / Rīga TV-1
Latvia Ende Laura 1984 Salacgrīva TS-2
Latvia Ende Māris 1986 Salacgrīva TV-2
Latvia Fedotova Valērija 1981 Rīga TS-2
Latvia Filippovich Iuliia 1983 Riga TS-2
Latvia Fisenkova Alīna 1983 Lacerta Running Team / Rīga TS-2
Latvia Fogelis Aivars 1986 Rīga TV-2
Latvia Forstmane Renda 1993 TS-1
Latvia Freidenfelds Valters 1969 GRASBERGS.LV / Rīga TV-4
Latvia GAILE SOLVITA 1980 Rīga TS-2
Latvia Gailis Juris 1980 Rīga TV-2
Latvia Gailis REINIS 2007 Rīga TV-Jun
Latvia Gailis RITVARS 2010 Rīga TV-Jun
Latvia Galašina Anita 1988 Global Fitness / Riga TS-2
Latvia Gaņģītis Gatis 1982 eBIOpower / Snēpele TV-2
Latvia Gaumiga Antra 1963 TS-3
Latvia Germova Rigonda 1976 Mārupe TS-3
Latvia Gernere Marta 1993 Rīga TS-1
Latvia Gertnere Elīna 2001 Salacgrīva TS-1
Latvia Gertners Arvīds 2005 Salacgrīva TV-1
Latvia Gornavs Ansis 1976 SK SIGULDA / Sigulda TV-3
Latvia Grencberga Evita 1991 SK Tērauds/Suunto / Ādaži TS-1
Latvia Grencbergs Arvis 1988 SK Tērauds/Suunto / Ādaži TV-2
Latvia Griķe Alise 1981 Daugavpils Runners / Daugavpils TS-2
Latvia Griķe Amanda 2006 Daugavpils Runners / Daugavpils TS-Jun
Latvia Grina Liena 1982 Riga TS-2
Latvia Griņevičs Viktors 1976 ABC Software / Baloži TV-3
Latvia Grīnvalde Lelde 1989 Rīga TS-2
Latvia Gulbinska Egija 1981 Ķekavas novads TS-2
Latvia Ģēģeris Atis 1972 Auseklis IK / Rīga TV-3
Latvia Heringa Marta 1995 Rīga TS-1
Latvia Hildebrante Monta 1992 Rīga TS-1
Latvia Hildebrants Adrians 2006 Bauska TV-Jun
Latvia Ieviņa Anita 1968 Cēsis TS-3
Latvia Ieviņš Intars 1981 Cēsis TV-2
Latvia Igaunis Lauris 1992 Wunder Latvia / Valmiera TV-1
Latvia Inka Uģis 1976 Vecās Kedas / VSK Noskrien / Rīga TV-3
Latvia Isajevs Vladimirs 1972 Rīga TV-3
Latvia Ivanovska Jana Marta 1998 Smiltene TS-1
Latvia Jankavs Jānis 1988 Rīga TV-2
Latvia Jansons Artūrs 1983 Maratona Klubs / Grobiņas novads TV-2
Latvia Jansons Haralds 1969 Carnikavas nafta / Carnikava TV-4
Latvia Jaudzeme Ieva 1973 Turaida TS-3
Latvia Jaunzare Aira 1986 Rīga TS-2
Latvia Jākobsone Līga 1987 - / Rīga TS-2
Latvia Jākobsone-Šņepste Guna 1982 - / Rīga TS-2
Latvia Jevtuhs Mareks 1988 Rīga TV-2
Latvia Johansone Laura 1984 Sloth Running Crew / Riga TS-2
Latvia Jonāns Dāvids Jānis 2003 Sloth Running Crew / Babītes novads TV-1
Latvia Judkins Aleksandr 1988 Riga TV-2
Latvia Junele Sanita 1987 Ozolnieki TS-2
Latvia Juršēviča Inna 1973 Noskrien Cēsis / Cēsis TS-3
Latvia Kabrina Kitija 1994 Rīga TS-1
Latvia Kadiķe Sandra 1965 Sigulda
Latvia Kajaka Liene 1988 Inčukalna novads TS-2
Latvia Kajaks Andris 1987 Inčukalna novads TV-2
Latvia Kaktiņš Jānis 1979 Korte team / Rīga TV-3
Latvia Kalniņa Agnese 1990 CF Olaine / Olaines novads TS-1
Latvia Kalniņa Inita 1962 Ādaži TS-3
Latvia Kalniņš Agris 1984 Rauna/ Cēsis TV-2
Latvia Kalniņš Gatis 1985 CF OLAINE / Olaine TV-2
Latvia Kalniņš Juris 1974 Olaine / Olaine TV-3
Latvia Kalvāne Anna 1981 Rīga TS-2
Latvia Katarina Viktorija 1993 - / Adazi TS-1
Latvia Kaupuža Signe 1985 Cēsis TS-2
Latvia Kazaine Iveta 1980 Smiltene TS-2
Latvia Kepe Gunārs 1985 Rīga TV-2
Latvia Keslers Kristaps 1990 SIA KVIST / Ikšķile TV-1
Latvia Klapars Ritvars 1976 VSK Burkānciems &Co/ VSK Noskrien / Valmiera TV-3
Latvia Klepere Beāte Anna 2005 Takši / Rīga TS-1
Latvia Kļaviņa Rita 1974 SK Magnen TS-3
Latvia Kļaviņš Valdis 1968 SK Magnen TV-4
Latvia Knopkens Dāvis 1991 BVR / Saldus TV-1
Latvia Kokarevics Gundars 1992 Cesis TV-1
Latvia Kokarēviča Sanita 1978 Noskrien Cēsis / Cēsis TS-3
Latvia Korabo Olga 1986 Sloth Running Crew / Rīga TS-2
Latvia Kornets Marks 2007 Cēsis TV-Jun
Latvia Kovaļevskis Andis 1986 Swedbank / Rīga TV-2
Latvia Kozlovs Igors 1965 Olaines nov TV-4
Latvia Krastiņa Diāna 1989 Pēdu nav / Burtnieku novads TS-2
Latvia Krastiņš Edgars 1990 Bauskas novads TV-1
Latvia Kraukle Kristīne 1990 Rīga TS-1
Latvia Krauklis Toms 1990 Rīga TV-1
Latvia Kravale Jolanta 1975 Valmiera TS-3
Latvia Kremberga-Dunovska Līga 1984 Krustpils novads TS-2
Latvia Krēgere Sniedze 1981 Smiltene TS-2
Latvia Krievs Haralds 1975 :) / Riga TV-3
Latvia Kriķis Dzintars 1976 TV-3
Latvia Kristapsone Agate 1991 Siguldas Maratona klubs / Sigulda TS-1
Latvia Kristapsons Gundars 1975 Ātrie vilki / Salaspils TV-3
Latvia Kriškalns Viesturs 1981 Jaunmārupe TV-2
Latvia Krīgers Didzis 1952 Valmiera TV-4
Latvia Kroma-Kerstena Kristīne 1986 Sloth Running Crew / Rīga TS-2
Latvia Kronberga Ilze 1980 TUKUMS / TUKUMS TS-2
Latvia Kronbergs Dainis 1976 TUKUMS / TUKUMS TV-3
Latvia KRONBERGS NORMUNDS 1990 TUKUMS / TUKUMS TV-1
Latvia Krūmiņš Agris 1989 Vecpiebalga / Vecpiebalga TV-2
Latvia Krūmiņš Edgars 1984 Sabile TV-2
Latvia Kvante Jānis 1989 Vecpiebalga / Vecpiebalga TV-2
Latvia Ķemme Kristaps 1992 TV-1
Latvia Ķirsis Edgars 1982 SIA KVIST / Sigulda TV-2
Latvia Lagzdiņa Margita 1971 Rīga TS-3
Latvia Laicāne Sanita 1980 SK Tērauds / Baltezers TS-2
Latvia Laicāns Valts 1979 Sporta klubs Wendi / Garkalnes novads TV-3
Latvia Leiburga Agnese 1977 Zemgales Ziņas / Dobeles novads TS-3
Latvia Leiskins Renārs 2001 Daugavpils Runners / Daugavpils TV-1
Latvia Leitlande Ligita 1970 Zemgales Ziņas / Jelgava TS-3
Latvia Lejniece Kristīne Krista 1994 Zemgales Ziņas TS-1
Latvia Letiņa Laima 1989 Rīga TS-2
Latvia Levics Arturs 1991 BVR / Saldus TV-1
Latvia Levins Artūrs 1990 VSK Noskrien / Olaine TV-1
Latvia Lieltīruma Elīna 1984 Salaspils TS-2
Latvia Liepiņa Ieva 1986 Rīga TS-2
Latvia Liepiņš Rūdis 2003 Riga TV-1
Latvia Linde Lolita 1986 Riga TS-2
Latvia Lindermane Lana 1979 Cēsis TS-3
Latvia Livčāne Ieva 1973 Stopiņu novads TS-3
Latvia Lizbovskis Lauris 1973 LNT sports / Valmiera TV-3
Latvia Ločmele Selva 1987 Engures sportam / Rīga TS-2
Latvia Logina Gerda 1984 Sigulda TS-2
Latvia Lukašinska Dace 1990 Rīga TS-1
Latvia Mačevskis Andris 1974 Jelgava TV-3
Latvia Makarēviča Dita 1989 Cēsis TS-2
Latvia Mamedova Karīna 1991 Daugavpils Runners / Daugavpils TS-1
Latvia Marcinkevičs Ints 1973 Ind / Rīga TV-3
Latvia Maslobojevs Sergejs 1985 NRC Rīga / Rīga TV-2
Latvia Meijers Edgars 1986 Valka TV-2
Latvia Meistere Oksana 1975 SIA KVIST / Mālpils TS-3
Latvia Meldere Inese 1980 Smiltene TS-2
Latvia Melgalvis Gatis 1976 Valmieras Velo Vienība / Valmiermuiža TV-3
Latvia Melne Inga 1967 TS-3
Latvia Meļķis Kaspars 1976 Salacgriva TV-3
Latvia Meļķis Māris 1984 HONEST RENT / Valmieras pagasts TV-2
Latvia Mennika Malvīne 1985 pulsometrs.lv / Rīga TS-2
Latvia Mežgailis Andris 1973 LIMBAŽI SKRIEN / Limbaži TV-3
Latvia Mežiels Jānis 1990 ASK Patria TV-1
Latvia Miglāns Gatis 1984 Carnikavas nafta / Carnikava TV-2
Latvia Milgrāvis Mikus 1992 Yeti / Rīga TV-1
Latvia Moļņika Ieva 2004 Ni / Rīga TS-1
Latvia Moļņiks Normunds 1970 Ni / Rīga TV-3
Latvia Muceniece Lauma 1985 Ķekava TS-2
Latvia Mudrova Liene 1989 Auce TS-2
Latvia Muižnieks Krists 1979 Sporta klubs / Cēsis TV-3
Latvia Mūrēns Emīls 2003 Rīga TV-1
Latvia Mūrnieks Jānis 1990 SK Tērauds/Suunto / Lielvārde TV-1
Latvia Naumenko Rūdolfs 1999 TV-1
Latvia Neija Gunta 1985 VSK Noskrien / Rīga TS-2
Latvia Norkus Līga 1978 Saldus boksa klubs / Saldus TS-3
Latvia Novikova Dace 1990 Rīga TS-1
Latvia Olengovičs Edgars 1981 Priekuļu tehnikums / Cēsis TV-2
Latvia Olengovičs Ernests 2008 Sporta Klubs Wendi / Cēsis TV-Jun
Latvia Olengovičs Jānis 1985 Priekuļu tehnikums / Priekuļi TV-2
Latvia Osītis Jānis 1993 Yeti / Limbaži TV-1
Latvia Otomere Inese 1979 Rīga TS-3
Latvia Otomers Heinrihs 1978 Rīga TV-3
Latvia Ozola Inese 1982 Rīga TS-2
Latvia Ozoliņa Ieva 1982 Sloth Running Crew / Rīga TS-2
Latvia Ozoliņa Sintija 1992 Ādaži TS-1
Latvia Ozoliņa Zaiga 1974 Kāpa / Rīga TS-3
Latvia Ozoliņš Andis 1948 Nūjo priekam / Saulkrasti TV-4
Latvia Ozoliņš Madars 1992 Ādaži TV-1
Latvia Paeglis Jānis 1982 Rīga TV-2
Latvia Pakule Paula 1994 Sporta klubs Wendi / Cēsis TS-1
Latvia Pāķe Gundega 1984 SRT Saulkrasti / Saulkrasti TS-2
Latvia Pāķe Lelde 2006 Saulkrasti SRT / Saulkrasti TS-Jun
Latvia Pāķis Eduards 1976 Saulkrasti SRT / Saulkrasti TV-3
Latvia Petičonoks Vladislavs 1982 TV-2
Latvia Petrovs Mārtiņš 2001 - / CESU NOV. TV-1
Latvia Pētersone Marta Luize 2007 Matisons Runner's Club / Kocēnu novads. TS-Jun
Latvia Pētersons Jānis 1988 Engures sportam / Rīga TV-2
Latvia Pētersons Jēkabs 2008 Jūrmala TV-Jun
Latvia Pētersons Juris 1979 Jūrmala TV-3
Latvia Piebalga Daiga 1974 VSK Noskrien / ikšķile TS-3
Latvia Podnieks Mārtiñš 1985 Silakrogs TV-2
Latvia Pometko Lāsma 1989 Noskrien Cēsis / Cēsis TS-2
Latvia Preimats Māris 1987 Lejasciems TV-2
Latvia Priede Guntars 1992 Koknese TV-1
Latvia Puriņš Māris 1989 Šaubu nav / Cēsis TV-2
Latvia Raubena Agnese 1981 Rīga TS-2
Latvia Ribakovs Vitalijs 1991 JS DREAM TEAM / Cēsis TV-1
Latvia Riekstiņš Andris 1973 Iecava TV-3
Latvia Riža Jānis 2006 VBSS / Valmiera TV-Jun
Latvia Rižikovs Igors 1992 TV-1
Latvia Robežniece Zaiga 1983 Privāti / Cēsis TS-2
Latvia Rocēna Terēze 1991 Sigulda TS-1
Latvia Roga Kristīne 1982 ASK PATRIA / Rīga TS-2
Latvia Ronimoiss Andris 1984 Inov-8 | OSveikals.lv / Rīga TV-2
Latvia Rozenbergs Ivo 1981 T/C Spice / Rīga TV-2
Latvia Rubenis Rūdolfs 1990 Amatas novads TV-1
Latvia Rukšāne Ieva 1991 OK Kāpa / Rīga TS-1
Latvia Rūdule Agnese 1989 Rūdulīši / Tukums TS-2
Latvia Rūdulis Artūrs 2006 Rūdulīši / Tukums TV-Jun
Latvia Rūdulis Gaitis 1976 Rūdulīši / Tukums TV-3
Latvia Salmane Līga 1986 Sporta klubs WENDI / Cēsis TS-2
Latvia Saulīte Gabriela 2004 Rīga TS-1
Latvia Savicka Laura 1997 BBFactory / Riga TS-1
Latvia Semjonova Aira 1978 Limbažu nov. TS-3
Latvia Skujiņš Mareks 1977 SPB RUN / Rīga TV-3
Latvia Slikšāne Kristīne 1977 Skriešanas Akadēmija / Olaine TS-3
Latvia Sniedze Mārtiņš 1986 Vecpiebalga / Vecpiebalga TV-2
Latvia Sokova Solvita 1976 Ādaži TS-3
Latvia Sondors Edgars 1988 Krāsa / Rīga TV-2
Latvia Stafecka Katrīna 1994 Ļaudona TS-1
Latvia Stonka Daina 1993 VSK Nokrien / Rīga TS-1
Latvia Stonka Jānis 1979 Ādaži TV-3
Latvia Stonka Kárlis 1992 VSK Noskrien / Ríga TV-1
Latvia Straubergs Ainārs 1983 Limbaži SKRIEN / Limbaži TV-2
Latvia Stūrītis Jānis 1976 SIA KVIST / Sigulda TV-3
Latvia Svarinskis Jēkabs 2001 Garkalne TV-1
Latvia ŠENBERGS KĀRLIS 1992 PILTENE TV-1
Latvia Šimanskis Gatis 1987 BVR / Rīga TV-2
Latvia Šimis Mārtiņš 1978 RFS fan club / Rīga TV-3
Latvia Šķipars Madars 1981 Rīga TV-2
Latvia Štulbergs Gatis 1992 Maratona Klubs/Rieksti / Skrunda TV-1
Latvia Šusts Rolands 1988 Jūrmala TV-2
Latvia Švilpe Anete 1993 Inov-8 | OSveikals.lv / Rīga TS-1
Latvia Tamužs Jānis 1991 Ozons / Viļķene TV-1
Latvia Tílena Aija 1961 TRX Cèsis / Priekuļu novads TS-3
Latvia Tilta-Kūma Zane 1989 Riga TS-2
Latvia Tilts Valdis 1962 Kocēnu novads TV-4
Latvia Timma Zanda 1991 Jelgava TS-1
Latvia Timma Zane 1988 Rīga TS-2
Latvia Tītmane Dace 1972 TS-3
Latvia Tribockis Alvis 1980 Korte team / Ogre TV-2
Latvia Ulase Diāna 1978 Jelgava TS-3
Latvia Ūdris Reinis 1986 TV-2
Latvia Vaiders Ingmārs 1989 Kāpa OK / Saulkrasti TV-2
Latvia Valtiņš Māris 1959 Rīga TV-4
Latvia Vaļska Inga 1972 TRX Cēsis / Priekuļi TS-3
Latvia Varna Edgars 1978 Jaunolaine TV-3
Latvia Vasiļjeva Evelīna 1997 Daugavpils Runners / Jēkabpils TS-1
Latvia Vasiļjevs Renārs 2001 Jēkabpils TV-1
Latvia Vecā Sanita 1984 TS-2
Latvia Veidemanis Lauris 1983 Rauna TV-2
Latvia Vekša Baiba 1992 BBFactory / Riga TS-1
Latvia Verdens Kaspars 1987 Virsotne/MARMOT / Lapmežciems TV-2
Latvia Veseris Mārtiņš 1987 Rīga TV-2
Latvia Vesmane Sņežana 1974 Sloth Running Crew / Babītes novads TS-3
Latvia Vihlo Jānis 1985 SIA KVIST / Sigulda TV-2
Latvia Vilcāne Kristīne 1979 Baldone TS-3
Latvia Vilka Laura 1981 Rīga TS-2
Latvia Vilmane Elīna 1988 SIA KVIST / Sigulda TS-2
Latvia Vilums Roberts 1980 MySport veikals / Ogre TV-2
Latvia Vilūns Normunds 1963 VSK noskrien seniori / Rīga TV-4
Latvia Vindavs Jānis 1967 tipu taps / Riga TV-4
Latvia Vindavs Miķelis 1989 Tipu Taps / Rīga TV-2
Latvia Virka Arita 1987 Graanul Pellets / Sigulda TS-2
Latvia Vitrungs Elmārs 1991 SIA KVIST / Mālpils TV-1
Latvia Zaķe Anna Marija 2008 Maratona klubs/LSC / Rīga TS-Jun
Latvia Zaķis Aivars 1959 Maratona klubs/LSC / Rīga TV-4
Latvia Zalāne Inga 1993 Pa Vienam / Preili TS-1
Latvia Zanders Uģis 1969 Baldone TV-4
Latvia Zariņa Ilona 1982 Swedbank / Rīga TS-2
Latvia Zariņš Endijs 1982 Zemgales Ziņas / Jelgava TV-2
Latvia Zaula Kitija 2004 Limbaži skrien / Limbaži TS-1
Latvia Zauls Niks 2001 Limbaži Skrien / Limbaži TV-1
Latvia Zauls Normunds 1969 Limbaži Skrien / Limbaži TV-4
Latvia Zauls Zigmunds 1976 Limbaži Skrien / Limbaži TV-3
Latvia Zālīte Inga 1976 BBFactory / Riga TS-3
Latvia Zālīte Zane 1993 RADIOTEV / Cēsis TS-1
Latvia Zīle Jānis 1989 OZO / Rīga TV-2
Latvia Zīriuse Inta 1987 VSK Noskrien / Salacgrīvas novads TS-2
Latvia Zlaugotne Līga 2002 Staicele TS-1
Latvia Znotins Janis 1983 Virsotne/MARMOT / Saldus TV-2
Latvia Zvaigzne Sigita 1982 Cēsis TS-2
Latvia Žeibe Artūrs 1983 Run 4 Fun / Ropaži TV-2
Latvia Žumbure Elza 1991 Legs Miserables / Rīga TS-1
Latvia Žusele Kristina 1980 Daugavpils Runners / Daugavpils TS-2
Latvia Žusele Violeta 2005 Daugavpils Runners / Daugavpils TS-1
PĀRGĀJIENS
Latvia Aksenoka Karīna 1974 Pāvilosta PS
Latvia Aldiņa Madara 1983 Team Buldozers / Kocēnu novads/Vaidava PS
Latvia Andžāne Anita 1975 SIA KVIST / Suntaži PS
Latvia Apine Līga 1985 Riga PS
Latvia Apinis Kārlis 1983 Langstini PV
Latvia Arāja Gita 1977 KĀJPUTNI / Rīga PS
Latvia Asme Gunta 1970 PS
Latvia Auziņa Anete 1982 Salacgrīva PS
Latvia Ābelīte Danute 1969 Rīga PS
Latvia Ābeltiņš Edgars 1982 - / Rīga PV
Latvia Babure-Lepere Sanita 1973 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Balanas Madara 1983 Virsotne/MARMOT / Jaunolaine PS
Latvia Barbane Anita 1963 Nūjo priekam / Riga PS
Latvia Bērziņa Daiga 1971 SIA KVIST / Mālpils PS
Latvia Bērziņa Dana 1987 SIA KVIST / Mālpils PS
Latvia Bojane Baiba 1982 Limbaži PS
Latvia Bondare Zane 1979 Piejūras nūjotāju klubs / Mārupe PS
Latvia Breikša Astra 1967 Nūjo priekam / Rīga PS
Latvia Brizga Kristaps 1989 PV
Latvia Brokane Ilze 1988 Limbaži SKRIEN / Limbaži PS
Latvia Bukovska Rita 1978 Amatas novads PS
Latvia Danilāne Linda 1992 PS
Latvia Depša Solvita 1972 Iecava PS
Latvia Dimiters Mārtiņš 1945 Zemgales Ziņas / Rīga PV
Latvia Dinka Evita 1974 Mālpils PS
Latvia Dīce Ruta 1959 Gausā Jūdze / Klapkalnciems PS
Latvia Dīcis Uldis 1960 Gausā Jūdze / Klapkalnciems PV
Latvia Djubina Jolanta 1967 Būs Labi / Preiļi PS
Latvia Dombrovsa Eva 1989 PS
Latvia Dziedātājs Aigars 1959 KĀJPUTNI / Saulkrasti PV
Latvia Elste Diāna 1972 Riga PS
Latvia Freimane Dace 1976 Piejūras nūjotāju klubs / Carnikava PS
Latvia Gaiķis Jānis 1970 Būs Labi/Hawaii Express / Lielvārde PV
Latvia Garančs Laimonis 1970 Būs Labi/Wendi / Priekuļi PV
Latvia Ginovska Agnese 1984 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Girucka Jekaterina 1988 Rīga PS
Latvia Graudiņa Aida 1978 Saldus nov. PS
Latvia Grudinska Ina 1984 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Homko Evija 1987 Limbaži PS
Latvia Ikauniece Ināra 1972 KĀJPUTNI / Cēsis PS
Latvia Kapture Dace 1975 Mazsalacas novads PS
Latvia Karelova Juliana 1977 Rīgā PS
Latvia Kauķe Liene 2007 Lāčuki / Lizums PS
Latvia Kauķis Arnis 2009 Lāčuki / Lizums PV
Latvia Kezika Ilze 1971 Lapsas / Upesciems PS
Latvia Kīna Daiga 1966 PS
Latvia Korņējeva Inguna 1964 Pēdu nav / Burtnieku novads PS
Latvia Kovnacka Iveta 1965 Rīga PS
Latvia Kozlovska Ieva 1976 Piejūras nūjotāju klubs / Carnikava PS
Latvia Krasta Ketija 1973 Kājputni / Cēsis PS
Latvia Krievāne Maira 1976 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Kripēna Silvija 1977 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Kronberga Ilze 1984 Piejūras nūjotāju klubs / Ķekava PS
Latvia Kronbergs Jānis 1984 Riga PV
Latvia Kuka Kristine 1975 LĒDMANE / LĒDMANE PS
Latvia Lacberga Iveta 1960 Smiltene PS
Latvia Lacberga Liene 1986 Rīga PS
Latvia Lacbergs Andris 1958 Smiltene PV
Latvia Laganovska Līga 1967 LĒDMANE / LĒDMANE PS
Latvia Laganovskis Dzintars 1966 LĒDMANE / LĒDMANE PV
Latvia Lanka Andris 1969 Smiltene PV
Latvia Lazda Aiga 1971 Riga PS
Latvia Lazdiņa-Gudeļonoka Sandra 1963 Rīga PS
Latvia Lazdiņa Helēna 1976 Piejūras nūjotāju klubs / Carnikava PS
Latvia Leiburga Kerija 2008 Zemgales Ziņas / Dobele PS
Latvia Leite Ieva 1986 Rīga PS
Latvia Lingarte Ieva 1990 KAJPUTNI / Priekuļi PS
Latvia Logina Santa 1990 Zemgales Ziņas / Jelgava PS
Latvia Maskoļūna Baiba 1978 Ķeipene PS
Latvia Maskoļūns Maris 1977 Ķeipene PV
Latvia Mečaja Gita 1973 Piejūras nūjotāju klubs / Aizkraukle PS
Latvia Mednis Artis 1974 wAlts / Cēsis PV
Latvia Micpapa Ieva 1966 Kājputni / Cēsis PS
Latvia Missa Sandra 1965 Kājputni / Cēsis PS
Latvia Muciņa Kristīna 1980 Piejūras nūjotāju klubs / Carnikava PS
Latvia Naumenko Aleksandrs 1960 Gausā Jūdze / Ogre PV
Latvia Naumenko Maija 1959 Gausā Jūdze / Ogre PS
Latvia Okrašinska Sandra 1980 Kājputni / Cēsis PS
Latvia Ozoliņa Marita 1984 Nūjo priekam / Rīga PS
Latvia Palsāne Ilona 1976 Piejūras nūjotāju klubs / Ogre PS
Latvia Pastuhova Liene 1983 KAJPUTNI / Cēsis PS
Latvia Petzāle Inese 1971 KĀJPUTNI / Priekuļu novads PS
Latvia Puriņa Aija 1984 KĀJPUTNI / Cēsis PS
Latvia Puriņš Agris 1992 4S / Sigulda PV
Latvia Rauska Iveta 1979 Rīga PS
Latvia Rāta Ilze 1961 4S / Salaspils PS
Latvia Rāts Juris 1953 Salaspils PV
Latvia Rāviņa Rita 1956 Jelgava PS
Latvia Rikters Dainis 1978 Rīga PV
Latvia Romule Everita 1974 Plēsējas / Rīga PS
Latvia Rone Zane 1975 Piejūras nūjotāju klubs / Cēsis PS
Latvia Rozenberga Arta 1970 Mazsalaca PS
Latvia Rubene Dace 1990 Amatas novads PS
Latvia Saldava-Reice Viktorija 1968 Lapsas / Tīnūži PS
Latvia Semjonova Ilona 1986 Lacerta Running Team / Riga PS
Latvia Sevostjanova Ingūna 1969 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Silauniece Ģertrūde 1968 PS
Latvia Sirmā Inese 1970 4S / Sigulda PS
Latvia Skujiņa Anita 1965 Piejūras nūjotāju klubs / Carnikava PS
Latvia Spuņģis Andris 1947 Olaine PV
Latvia Šāvēja Līga 1979 Ogre PS
Latvia Šāvējs Aigars 1969 Sigulda PV
Latvia Šibeika Irena 1960 Nūjo priekam / Rīga PS
Latvia Šibeiks Normunds 1963 Nūjo priekam / Rīga PV
Latvia Šimkevica Everita 1979 Zemgales ziņas / Jelgava PS
Latvia Šķipare Elīna 1983 Rīga PS
Latvia Šmits Raivo 1970 Kājputni / Cēsis PV
Latvia Šteinburga Ilze 1974 Plēsējas / Jelgavas nov. PS
Latvia Tumaševska Beate 1973 Ind / Rīga PS
Latvia Tutiņina Olga 1958 Rīga PS
Latvia Ulmanis Intars 1982 Spriganie plaksteri / Valmiera PV
Latvia Ustupa Ieva 1974 Plēsējas / Riga PS
Latvia Vanaga Dace 1959 Vanagi / Jelgava PS
Latvia Vanaga Madara 1992 Vanagi / Jelgava PS
Latvia Vāgnere Linda 1985 Ogre PS
Latvia Ventere Monta 1988 Kājputni / Cēsis PS
Latvia Vincēviča Astrīda 1954 Rēzekne PS
Latvia Vindava Ilona 1967 tipu taps / Riga PS
Latvia Vīlips Māris 1970 Salaspils PV
Latvia Zabarovska Zaiga 1952 Piejūras nūjotāju klubs / Jūrmala PS
Latvia Zeltiņa Anda 1972 Rīga PS
Latvia Zībergs Andris 1973 Būs labi/ CepuCepu / Limbažu novads PV
Latvia Zvīdriņa Iveta 1986 Lāčuki / Lizums PS
Latvia Zvīdriņa Līga 1955 Lāčuki / Rīga PS
KANIKROSS
Latvia Beļikovs Artūrs 2005 Dodkepu.lv / Priekuļu CCV-J
Latvia Beļikovs Valters 2006 Dodkepu.lv / Priekuļu CCV-J
Latvia Bērziņa Inga 1978 CCS-W
Latvia Boltrikovs Dagnis 1989 Dodkepu.lv / Cesvaine CCV-E
Latvia Brante Inga 1983 Valmiera CCS-E
Latvia Ērgle Baiba 1989 Rīga CCS-E
Latvia Geidane Kristine 1974 Ozolnieki CCS-W
Latvia Goba Gatis 1982 GG @ Teo team / Riga CCV-E
Latvia Kalniņa Liena 1980 Dodkepu.lv / AMATAS CCS-E
Latvia Kalniņš Mikus 2006 Dodkepu.lv / AMATAS CCV-J
Latvia Klinklāva Elīna 2002 Dodkepu.lv / Priekuļu CCS-E
Latvia Kravcovs Nikolajs 1989 Dodkepu.lv / Amatas novads CCV-E
Latvia Kristapsons Dēvids 2000 Ātrie vilki / Salaspils CCV-E
Latvia Krjukovs Artis 1976 Auseklis IK / Rīga CCV-W
Latvia Kuklis Uldis 1990 Zemgales kinoloģiskais klubs / Baldone CCV-E
Latvia Leja Pēteris 1950 Saulkrasti CCV-W
Latvia Liepa Aija 1964 Dodkepu.lv / Liepa CCS-W
Latvia Lipska Marta 2004 Priekuļu novads CCS-J
Latvia Medvids Juris 1984 Dodkepu.lv / Baloži CCV-E
Latvia Mitenieks Roberts 2002 Dodkepu.lv / Liepa CCV-E
Latvia Osipovs Andrejs 1976 Kamanu suņu sporta klubs / Rīga CCV-W
Latvia Pliķēna Elīna 1992 Dodkepu.lv / Rīga CCS-E
Latvia Pranckuns Sergejs 1969 Biedrība Remis / Alūksne CCV-W
Latvia Preisa Sintija 2007 Sniega suņi / Ogre CCS-J
Estonia Pugast Lauri 1981 Baltosport / Maardu CCV-E
Latvia Putraima Alise 1992 Dodkepu.lv / Cēsis CCS-E
Latvia Pūga Mārtiņš 1989 Dodkepu.lv / Kalsnavas pag. CCV-E
Estonia Raja Anu 1978 Baltosport / Tallinn CCS-W
Latvia Serjogins Dmitrijs 1993 Terjeru cienītāju biedrība / Mārupe CCV-E
Estonia Siim Tarvo 1975 Baltosport / Tallinn CCV-W
Latvia Sniedze Kristīne 1986 Dodkepu.lv / Vecpiebalga CCS-E
Latvia Spiridovska Diāna 1987 Rīga CCS-E
Latvia Upmace-Grīviņa Ieva 1984 Surikati / Rauna CCS-E
Latvia Ustinova Madara 1992 Sniega suni / Valmiera CCS-E
Latvia Valtere Kitija 1991 Terjeru cienītāju biedrība / Līvāni CCS-E
Latvia Viziņa Anete 2005 Race Dog Latvia / Rīga CCS-J
Latvia Zaula Sindija Guntra 1999 Racedog / Limbaži CCS-E
Latvia Zelmenis Dāvis 1995 Maratona klubs / Matisons Runner's Club / Ventspils CCV-E

ATBALSTĪTĀJI

Suunto Ethicsport Celotajs Natures Protection
LMP Vitamin Performance Pulsometrs Sporta laboratorija
Piejūras-nūjotāju-klubs KOREN INBOX dubls2.lv