DALĪBNIEKU SARAKSTS

Noskrien Ziemu kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Apmaksās starta vietā".
- "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
PS
Latvia Aksenoka Karīna 1974 Pāvilosta PS
Latvia Aldiņa Madara 1983 Team Buldozers / Kocēnu novads/Vaidava PS
Latvia Andžāne Anita 1975 SIA KVIST / Suntaži PS
Latvia Apine Līga 1985 Riga PS
Latvia Arāja Gita 1977 KĀJPUTNI / Rīga PS
Latvia Asme Gunta 1970 PS
Latvia Auziņa Anete 1982 Salacgrīva PS
Latvia Ābelīte Danute 1969 Rīga PS
Latvia Babure-Lepere Sanita 1973 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Balanas Madara 1983 Virsotne/MARMOT / Jaunolaine PS
Latvia Barbane Anita 1963 Nūjo priekam / Riga PS
Latvia Bērziņa Daiga 1971 SIA KVIST / Mālpils PS
Latvia Bērziņa Dana 1987 SIA KVIST / Mālpils PS
Latvia Bojane Baiba 1982 Limbaži PS
Latvia Bondare Zane 1979 Piejūras nūjotāju klubs / Mārupe PS
Latvia Breikša Astra 1967 Nūjo priekam / Rīga PS
Latvia Brokane Ilze 1988 Limbaži SKRIEN / Limbaži PS
Latvia Bukovska Rita 1978 Amatas novads PS
Latvia Danilāne Linda 1992 PS
Latvia Depša Solvita 1972 Iecava PS
Latvia Dinka Evita 1974 Mālpils PS
Latvia Dīce Ruta 1959 Gausā Jūdze / Klapkalnciems PS
Latvia Djubina Jolanta 1967 Būs Labi / Preiļi PS
Latvia Dombrovsa Eva 1989 PS
Latvia Elste Diāna 1972 Riga PS
Latvia Freimane Dace 1976 Piejūras nūjotāju klubs / Carnikava PS
Latvia Ginovska Agnese 1984 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Girucka Jekaterina 1988 Rīga PS
Latvia Graudiņa Aida 1978 Saldus nov. PS
Latvia Grudinska Ina 1984 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Homko Evija 1987 Limbaži PS
Latvia Ikauniece Ināra 1972 KĀJPUTNI / Cēsis PS
Latvia Kapture Dace 1975 Mazsalacas novads PS
Latvia Karelova Juliana 1977 Rīgā PS
Latvia Kauķe Liene 2007 Lāčuki / Lizums PS
Latvia Kezika Ilze 1971 Lapsas / Upesciems PS
Latvia Kīna Daiga 1966 PS
Latvia Korņējeva Inguna 1964 Pēdu nav / Burtnieku novads PS
Latvia Kovnacka Iveta 1965 Rīga PS
Latvia Kozlovska Ieva 1976 Piejūras nūjotāju klubs / Carnikava PS
Latvia Krasta Ketija 1973 Kājputni / Cēsis PS
Latvia Krievāne Maira 1976 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Kripēna Silvija 1977 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Kronberga Ilze 1984 Piejūras nūjotāju klubs / Ķekava PS
Latvia Kuka Kristine 1975 LĒDMANE / LĒDMANE PS
Latvia Lacberga Iveta 1960 Smiltene PS
Latvia Lacberga Liene 1986 Rīga PS
Latvia Laganovska Līga 1967 LĒDMANE / LĒDMANE PS
Latvia Lazda Aiga 1971 Riga PS
Latvia Lazdiņa-Gudeļonoka Sandra 1963 Rīga PS
Latvia Lazdiņa Helēna 1976 Piejūras nūjotāju klubs / Carnikava PS
Latvia Leiburga Kerija 2008 Zemgales Ziņas / Dobele PS
Latvia Leite Ieva 1986 Rīga PS
Latvia Lingarte Ieva 1990 KAJPUTNI / Priekuļi PS
Latvia Logina Santa 1990 Zemgales Ziņas / Jelgava PS
Latvia Maskoļūna Baiba 1978 Ķeipene PS
Latvia Mečaja Gita 1973 Piejūras nūjotāju klubs / Aizkraukle PS
Latvia Micpapa Ieva 1966 Kājputni / Cēsis PS
Latvia Missa Sandra 1965 Kājputni / Cēsis PS
Latvia Muciņa Kristīna 1980 Piejūras nūjotāju klubs / Carnikava PS
Latvia Naumenko Maija 1959 Gausā Jūdze / Ogre PS
Latvia Okrašinska Sandra 1980 Kājputni / Cēsis PS
Latvia Ozoliņa Marita 1984 Nūjo priekam / Rīga PS
Latvia Palsāne Ilona 1976 Piejūras nūjotāju klubs / Ogre PS
Latvia Pastuhova Liene 1983 KAJPUTNI / Cēsis PS
Latvia Petzāle Inese 1971 KĀJPUTNI / Priekuļu novads PS
Latvia Puriņa Aija 1984 KĀJPUTNI / Cēsis PS
Latvia Rauska Iveta 1979 Rīga PS
Latvia Rāta Ilze 1961 4S / Salaspils PS
Latvia Rāviņa Rita 1956 Jelgava PS
Latvia Romule Everita 1974 Plēsējas / Rīga PS
Latvia Rone Zane 1975 Piejūras nūjotāju klubs / Cēsis PS
Latvia Rozenberga Arta 1970 Mazsalaca PS
Latvia Rubene Dace 1990 Amatas novads PS
Latvia Saldava-Reice Viktorija 1968 Lapsas / Tīnūži PS
Latvia Semjonova Ilona 1986 Lacerta Running Team / Riga PS
Latvia Sevostjanova Ingūna 1969 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Silauniece Ģertrūde 1968 PS
Latvia Sirmā Inese 1970 4S / Sigulda PS
Latvia Skujiņa Anita 1965 Piejūras nūjotāju klubs / Carnikava PS
Latvia Šāvēja Līga 1979 Ogre PS
Latvia Šibeika Irena 1960 Nūjo priekam / Rīga PS
Latvia Šimkevica Everita 1979 Zemgales ziņas / Jelgava PS
Latvia Šķipare Elīna 1983 Rīga PS
Latvia Šteinburga Ilze 1974 Plēsējas / Jelgavas nov. PS
Latvia Tumaševska Beate 1973 Ind / Rīga PS
Latvia Tutiņina Olga 1958 Rīga PS
Latvia Ustupa Ieva 1974 Plēsējas / Riga PS
Latvia Vanaga Dace 1959 Vanagi / Jelgava PS
Latvia Vanaga Madara 1992 Vanagi / Jelgava PS
Latvia Vāgnere Linda 1985 Ogre PS
Latvia Vincēviča Astrīda 1954 Rēzekne PS
Latvia Vindava Ilona 1967 tipu taps / Riga PS
Latvia Zabarovska Zaiga 1952 Piejūras nūjotāju klubs / Jūrmala PS
Latvia Zeltiņa Anda 1972 Rīga PS
Latvia Zvīdriņa Iveta 1986 Lāčuki / Lizums PS
Latvia Zvīdriņa Līga 1955 Lāčuki / Rīga PS

ATBALSTĪTĀJI

Suunto Ethicsport Celotajs Natures Protection
LMP Vitamin Performance Pulsometrs Sporta laboratorija
Piejūras-nūjotāju-klubs KOREN INBOX dubls2.lv