DALĪBNIEKU SARAKSTS

Noskrien Ziemu kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Apmaksās starta vietā".
- "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
TS-1
Latvia Andersone Anita 1994 TS-1
Latvia Bite Marija 1996 Inčukalns TS-1
Latvia Bogdanova Ginta 1997 Priekuļi TS-1
Latvia Brauna Elizabete 2002 SK Lynxdojo / Sigulda TS-1
Latvia Bule Baiba 1991 Swedbank / Rīga TS-1
Latvia Bužinska Ērika 1999 Daugavpils TS-1
Latvia Cera Zane 1993 Radio Tev TS-1
Latvia Ciguze Amanda 1997 Strenči TS-1
Latvia Elksne Zane 1991 RZ Team / Rīga TS-1
Latvia Forstmane Renda 1993 TS-1
Latvia Gernere Marta 1993 Rīga TS-1
Latvia Gertnere Elīna 2001 Salacgrīva TS-1
Latvia Grencberga Evita 1991 SK Tērauds/Suunto / Ādaži TS-1
Latvia Heringa Marta 1995 Rīga TS-1
Latvia Hildebrante Monta 1992 Rīga TS-1
Latvia Ivanovska Jana Marta 1998 Smiltene TS-1
Latvia Kabrina Kitija 1994 Rīga TS-1
Latvia Kalniņa Agnese 1990 CF Olaine / Olaines novads TS-1
Latvia Katarina Viktorija 1993 - / Adazi TS-1
Latvia Klepere Beāte Anna 2005 Takši / Rīga TS-1
Latvia Kraukle Kristīne 1990 Rīga TS-1
Latvia Kristapsone Agate 1991 Siguldas Maratona klubs / Sigulda TS-1
Latvia Lejniece Kristīne Krista 1994 Zemgales Ziņas TS-1
Latvia Lukašinska Dace 1990 Rīga TS-1
Latvia Mamedova Karīna 1991 Daugavpils Runners / Daugavpils TS-1
Latvia Moļņika Ieva 2004 Ni / Rīga TS-1
Latvia Novikova Dace 1990 Rīga TS-1
Latvia Ozoliņa Sintija 1992 Ādaži TS-1
Latvia Pakule Paula 1994 Sporta klubs Wendi / Cēsis TS-1
Latvia Rocēna Terēze 1991 Sigulda TS-1
Latvia Rukšāne Ieva 1991 OK Kāpa / Rīga TS-1
Latvia Saulīte Gabriela 2004 Rīga TS-1
Latvia Savicka Laura 1997 BBFactory / Riga TS-1
Latvia Stafecka Katrīna 1994 Ļaudona TS-1
Latvia Stonka Daina 1993 VSK Nokrien / Rīga TS-1
Latvia Švilpe Anete 1993 Inov-8 | OSveikals.lv / Rīga TS-1
Latvia Timma Zanda 1991 Jelgava TS-1
Latvia Vasiļjeva Evelīna 1997 Daugavpils Runners / Jēkabpils TS-1
Latvia Vekša Baiba 1992 BBFactory / Riga TS-1
Latvia Zalāne Inga 1993 Pa Vienam / Preili TS-1
Latvia Zaula Kitija 2004 Limbaži skrien / Limbaži TS-1
Latvia Zālīte Zane 1993 RADIOTEV / Cēsis TS-1
Latvia Zlaugotne Līga 2002 Staicele TS-1
Latvia Žumbure Elza 1991 Legs Miserables / Rīga TS-1
Latvia Žusele Violeta 2005 Daugavpils Runners / Daugavpils TS-1

ATBALSTĪTĀJI

Suunto Ethicsport Celotajs Natures Protection
LMP Vitamin Performance Pulsometrs Sporta laboratorija
Piejūras-nūjotāju-klubs KOREN INBOX dubls2.lv