DALĪBNIEKU SARAKSTS

Noskrien Ziemu kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Apmaksās starta vietā".
- "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
TS-2
Latvia Avotiņa Gita 1988 Rīga TS-2
Latvia Ārberga Ieva 1983 Noskrien Cēsis / Cēsis TS-2
Latvia Balode Ivonna 1985 Ādaži TS-2
Latvia Balode Līga 1986 TS-2
Latvia BERGA LINDA 1983 SALDUS TS-2
Latvia Berga Sanda 1988 Valmiera TS-2
Latvia Bērziņa Edīte 1981 Ķekava TS-2
Latvia Bojane Anta 1985 Limbažu novads TS-2
Latvia Brauna Gunita 1987 Kocēni TS-2
Latvia Broka - Švarca Marika 1988 CF Olaine / Olaine TS-2
Latvia Brutāne Līga 1989 TS-2
Latvia Celiņa Līga 1987 Piedzivojumi.lv / Rīga TS-2
Latvia Cine Santa 1988 Swedbank / Rīga TS-2
Latvia Dzene Evita 1986 Rīga TS-2
Latvia Ende Laura 1984 Salacgrīva TS-2
Latvia Fedotova Valērija 1981 Rīga TS-2
Latvia Filippovich Iuliia 1983 Riga TS-2
Latvia Fisenkova Alīna 1983 Lacerta Running Team / Rīga TS-2
Latvia GAILE SOLVITA 1980 Rīga TS-2
Latvia Galašina Anita 1988 Global Fitness / Riga TS-2
Latvia Griķe Alise 1981 Daugavpils Runners / Daugavpils TS-2
Latvia Grina Liena 1982 Riga TS-2
Latvia Grīnvalde Lelde 1989 Rīga TS-2
Latvia Gulbinska Egija 1981 Ķekavas novads TS-2
Latvia Jaunzare Aira 1986 Rīga TS-2
Latvia Jākobsone Līga 1987 - / Rīga TS-2
Latvia Jākobsone-Šņepste Guna 1982 - / Rīga TS-2
Latvia Johansone Laura 1984 Sloth Running Crew / Riga TS-2
Latvia Junele Sanita 1987 Ozolnieki TS-2
Latvia Kajaka Liene 1988 Inčukalna novads TS-2
Latvia Kalvāne Anna 1981 Rīga TS-2
Latvia Kaupuža Signe 1985 Cēsis TS-2
Latvia Kazaine Iveta 1980 Smiltene TS-2
Latvia Korabo Olga 1986 Sloth Running Crew / Rīga TS-2
Latvia Krastiņa Diāna 1989 Pēdu nav / Burtnieku novads TS-2
Latvia Kremberga-Dunovska Līga 1984 Krustpils novads TS-2
Latvia Krēgere Sniedze 1981 Smiltene TS-2
Latvia Kroma-Kerstena Kristīne 1986 Sloth Running Crew / Rīga TS-2
Latvia Kronberga Ilze 1980 TUKUMS / TUKUMS TS-2
Latvia Laicāne Sanita 1980 SK Tērauds / Baltezers TS-2
Latvia Letiņa Laima 1989 Rīga TS-2
Latvia Lieltīruma Elīna 1984 Salaspils TS-2
Latvia Liepiņa Ieva 1986 Rīga TS-2
Latvia Linde Lolita 1986 Riga TS-2
Latvia Ločmele Selva 1987 Engures sportam / Rīga TS-2
Latvia Logina Gerda 1984 Sigulda TS-2
Latvia Meldere Inese 1980 Smiltene TS-2
Latvia Mennika Malvīne 1985 pulsometrs.lv / Rīga TS-2
Latvia Muceniece Lauma 1985 Ķekava TS-2
Latvia Mudrova Liene 1989 Auce TS-2
Latvia Neija Gunta 1985 VSK Noskrien / Rīga TS-2
Latvia Ozola Inese 1982 Rīga TS-2
Latvia Ozoliņa Ieva 1982 Sloth Running Crew / Rīga TS-2
Latvia Pāķe Gundega 1984 SRT Saulkrasti / Saulkrasti TS-2
Latvia Pometko Lāsma 1989 Noskrien Cēsis / Cēsis TS-2
Latvia Raubena Agnese 1981 Rīga TS-2
Latvia Robežniece Zaiga 1983 Privāti / Cēsis TS-2
Latvia Roga Kristīne 1982 ASK PATRIA / Rīga TS-2
Latvia Rūdule Agnese 1989 Rūdulīši / Tukums TS-2
Latvia Salmane Līga 1986 Sporta klubs WENDI / Cēsis TS-2
Latvia Tilta-Kūma Zane 1989 Riga TS-2
Latvia Timma Zane 1988 Rīga TS-2
Latvia Vecā Sanita 1984 TS-2
Latvia Vilka Laura 1981 Rīga TS-2
Latvia Vilmane Elīna 1988 SIA KVIST / Sigulda TS-2
Latvia Virka Arita 1987 Graanul Pellets / Sigulda TS-2
Latvia Zariņa Ilona 1982 Swedbank / Rīga TS-2
Latvia Zīriuse Inta 1987 VSK Noskrien / Salacgrīvas novads TS-2
Latvia Zvaigzne Sigita 1982 Cēsis TS-2
Latvia Žusele Kristina 1980 Daugavpils Runners / Daugavpils TS-2

ATBALSTĪTĀJI

Suunto Ethicsport Celotajs Natures Protection
LMP Vitamin Performance Pulsometrs Sporta laboratorija
Piejūras-nūjotāju-klubs KOREN INBOX dubls2.lv