DALĪBNIEKU SARAKSTS

Noskrien Ziemu kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Apmaksās starta vietā".
- "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
TV-2
Latvia Aļeksjonoks Rinalds 1987 Riga TV-2
Latvia ARMANS AUSTRIS 1985 Siguldas Maratona Klubs / SIGULDA TV-2
Latvia Ābols Jānis 1980 Maratona Klubs / Riga TV-2
Latvia Bairaševskis Valerijs 1989 SK Tērauds/Suunto / Rīga TV-2
Latvia Bankovskis Mārtiņš 1981 Upeslejas TV-2
Latvia Berķis Māris 1984 pulsometrs.lv / Rīga TV-2
Latvia Bernhards Kristiāns 1981 Ropaži TV-2
Latvia Bērziņš Ainārs 1984 SIA KVIST / Mālpils TV-2
Latvia Bērziņš Reinis 1982 Virsotne/MARMOT / Ciemupe, Ogres novads TV-2
Latvia Bobrovs Māris 1980 Cēsis TV-2
Latvia Brakšs Jānis 1989 OK_Meridiāns / Priekuļi TV-2
Latvia Brēde Jānis 1986 Graanul Pellets / Sigulda TV-2
Latvia Cābulis Edžus 1988 Sporta kkubs WENDI / Cesis TV-2
Latvia Cielens Raitis 1988 Rīga TV-2
Latvia Cirvelis Edgars 1988 Riga TV-2
Latvia Damsons Klāvs 1988 Salacgriva TV-2
Latvia Dunovskis Artūrs 1988 Krustpils novads TV-2
Other_country El Chapo Manuel 1988 Sinaloa Cartel running / Mexica TV-2
Latvia Ende Māris 1986 Salacgrīva TV-2
Latvia Fogelis Aivars 1986 Rīga TV-2
Latvia Gailis Juris 1980 Rīga TV-2
Latvia Gaņģītis Gatis 1982 eBIOpower / Snēpele TV-2
Latvia Grencbergs Arvis 1988 SK Tērauds/Suunto / Ādaži TV-2
Latvia Ieviņš Intars 1981 Cēsis TV-2
Latvia Jankavs Jānis 1988 Rīga TV-2
Latvia Jansons Artūrs 1983 Maratona Klubs / Grobiņas novads TV-2
Latvia Jevtuhs Mareks 1988 Rīga TV-2
Latvia Judkins Aleksandr 1988 Riga TV-2
Latvia Kajaks Andris 1987 Inčukalna novads TV-2
Latvia Kalniņš Agris 1984 Rauna/ Cēsis TV-2
Latvia Kalniņš Gatis 1985 CF OLAINE / Olaine TV-2
Latvia Kepe Gunārs 1985 Rīga TV-2
Latvia Kovaļevskis Andis 1986 Swedbank / Rīga TV-2
Latvia Kriškalns Viesturs 1981 Jaunmārupe TV-2
Latvia Krūmiņš Agris 1989 Vecpiebalga / Vecpiebalga TV-2
Latvia Krūmiņš Edgars 1984 Sabile TV-2
Latvia Kvante Jānis 1989 Vecpiebalga / Vecpiebalga TV-2
Latvia Ķirsis Edgars 1982 SIA KVIST / Sigulda TV-2
Latvia Maslobojevs Sergejs 1985 NRC Rīga / Rīga TV-2
Latvia Meijers Edgars 1986 Valka TV-2
Latvia Meļķis Māris 1984 HONEST RENT / Valmieras pagasts TV-2
Latvia Miglāns Gatis 1984 Carnikavas nafta / Carnikava TV-2
Latvia Olengovičs Edgars 1981 Priekuļu tehnikums / Cēsis TV-2
Latvia Olengovičs Jānis 1985 Priekuļu tehnikums / Priekuļi TV-2
Latvia Paeglis Jānis 1982 Rīga TV-2
Latvia Petičonoks Vladislavs 1982 TV-2
Latvia Pētersons Jānis 1988 Engures sportam / Rīga TV-2
Latvia Podnieks Mārtiñš 1985 Silakrogs TV-2
Latvia Preimats Māris 1987 Lejasciems TV-2
Latvia Puriņš Māris 1989 Šaubu nav / Cēsis TV-2
Latvia Ronimoiss Andris 1984 Inov-8 | OSveikals.lv / Rīga TV-2
Latvia Rozenbergs Ivo 1981 T/C Spice / Rīga TV-2
Latvia Sniedze Mārtiņš 1986 Vecpiebalga / Vecpiebalga TV-2
Latvia Sondors Edgars 1988 Krāsa / Rīga TV-2
Latvia Straubergs Ainārs 1983 Limbaži SKRIEN / Limbaži TV-2
Latvia Šimanskis Gatis 1987 BVR / Rīga TV-2
Latvia Šķipars Madars 1981 Rīga TV-2
Latvia Šusts Rolands 1988 Jūrmala TV-2
Latvia Tribockis Alvis 1980 Korte team / Ogre TV-2
Latvia Ūdris Reinis 1986 TV-2
Latvia Vaiders Ingmārs 1989 Kāpa OK / Saulkrasti TV-2
Latvia Veidemanis Lauris 1983 Rauna TV-2
Latvia Verdens Kaspars 1987 Virsotne/MARMOT / Lapmežciems TV-2
Latvia Veseris Mārtiņš 1987 Rīga TV-2
Latvia Vihlo Jānis 1985 SIA KVIST / Sigulda TV-2
Latvia Vilums Roberts 1980 MySport veikals / Ogre TV-2
Latvia Vindavs Miķelis 1989 Tipu Taps / Rīga TV-2
Latvia Zariņš Endijs 1982 Zemgales Ziņas / Jelgava TV-2
Latvia Zīle Jānis 1989 OZO / Rīga TV-2
Latvia Znotins Janis 1983 Virsotne/MARMOT / Saldus TV-2
Latvia Žeibe Artūrs 1983 Run 4 Fun / Ropaži TV-2

ATBALSTĪTĀJI

Suunto Ethicsport Celotajs Natures Protection
LMP Vitamin Performance Pulsometrs Sporta laboratorija
Piejūras-nūjotāju-klubs KOREN INBOX dubls2.lv