DALĪBNIEKU SARAKSTS

Noskrien Ziemu kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Apmaksās starta vietā".
- "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
SPORTA DISTANCE
Latvia Adijāns Kaspars 1987 Aldaris GO / Viļānu nov. SV-2
Latvia Aldiņa Liāna 1990 Kocēnu novads/Team Buldozers / Vaidava SS-1
Latvia Andersons Jānis 1966 VSK Noskrien / Rīga SV-4
Latvia Antonovs Aleksandrs 1978 &A / Riga SV-3
Latvia Aņikejevs Valdis 1987 SK Tērauds/Suunto / Jūrmala SV-2
Latvia Audere Silva 1990 Priekuļi SS-1
Latvia Augustiņš Edgars 1991 BVR / Saldus / Saldus SV-1
Latvia Ābelīte Arnis 1966 Virsotne/MARMOT / SALASPILS, SALASPILS NOV. SV-4
Latvia Ādamsons Māris 1983 Limbaži SKRIEN / Limbaži SV-2
Latvia Ārgalis Oskars 1986 Cēsu Alus SV-2
Latvia Bērziņš Andris 1977 Rīga SV-3
Latvia Bērziņš Māris 1980 Virsotne/MARMOT / Ēdole SV-2
Latvia Bicāns Jānis 1978 Radio TEV / Cēsis SV-3
Latvia Biedrīte Ieva 1982 Rīga SS-2
Latvia Bleiers Jānis 1974 Rīga SV-3
Latvia Blumbergs Normunds 1970 Saulkrasti SV-3
Latvia Blūmiņš Artūrs 1983 Virsotne/MARMOT / Jaunolaine SV-2
Latvia Bondars Daniels 1992 Marupe SV-1
Latvia Brasliņš Oskars 1991 RADIO TEV / Cesis SV-1
Latvia Brūvele Liene 1986 Smiltene SS-2
Latvia Bumburs Gunārs 1988 Lizums_BB Team / Lizums SV-2
Latvia Bumburs Ingars 1986 Lizums_BB Team / Lizums SV-2
Latvia Bušs Aldis 1981 SK Tērauds/Suunto / Rīga SV-2
Latvia Bute Aleksejs 1981 Jūrmala SV-2
Latvia Ceriņš Kristaps 1982 Priekuļu novads SV-2
Latvia Cimbals Deniss 1977 Zoorbagan / Riga SV-3
Latvia Čunka Valdis 1982 Aldaris GO / Rīga SV-2
Latvia Dambis Alberts 1989 INSALVO / Kaive, Vecpiebalga SV-2
Latvia Damroze Darja 1986 Suunto Team Latvia / Rīga SS-2
Latvia Danče Nauris 1993 Rīga SV-1
Latvia Diļevka Ingrīda 1990 Sigulda SS-1
Latvia Drēziņa Elīna 1993 Ķekava SS-1
Latvia Drozds Ainārs 1989 OK MERIDIĀNS / Cēsis SV-2
Latvia Elbergs Edgars 1979 TeamKazemaka / Riga SV-3
Latvia Fiļovs Valdis 1974 Jēkabpils SV-3
Latvia Fokerots Gusts 1980 Vientuļais Vilks / Upeslejas SV-2
Latvia Fūrmane Madara 1992 Vidzemes mērnieks/Dako Ziemeļvidzeme / Valmiera SS-1
Latvia Gaigala Dace 1973 Strenči SS-3
Latvia Gailis Andis 1976 Kocēnu novads / Valmiera SV-3
Latvia Gailis Andris 1992 Auseklis IK / Rīga SV-1
Latvia Gailis Emīls 1974 Selonija / Rīga SV-3
Latvia Gajevskis Valters 1992 SV-1
Latvia Germovs Arvīds 1974 Mārupe SV-3
Latvia Gernere Marta 1993 Rīga SS-1
Latvia Goba Edgars 1974 Salaspils Zīriņi / Rīga SV-3
Latvia Golubeckis Vitālijs 1993 VSK Noskrien / Liepāja SV-1
Latvia Grasis Arnis 1970 Auseklis IK SV-3
Latvia Grāvīte Rasa 1993 Legs Miserables / Jurmala SS-1
Latvia Griķis Jānis 1981 Daugavpils Runners / Daugavpils SV-2
Latvia Grīnbergs Viesturs 1974 Sanctimony / Zaķumuiža SV-3
Latvia Grīviņš Pēteris 1985 Inov-8 | OSveikals.lv / Rīga SV-2
Latvia Grosberga Sandra 1995 Suunto Team Latvia/OK Meridiāns SS-1
Latvia Grundštoks Gunārs 1983 VSK Noskrien / Rīga SV-2
Latvia Igaune Daiga 1983 SS-2
Latvia Jakovļevs Vitālijs 1982 www.endo.lv / Cēsis SV-2
Latvia Jirgensons Raitis 1984 Ieriķi SV-2
Latvia Jubelis Andris 1989 Suunto Latvia| Inov8 | OSVeikals.lv / Madona SV-2
Latvia Jurķe Daina 1990 Gentlemens Club / Supervaroņi / Rīga SS-1
Latvia Jurševica Līga 1990 LI / Priekuļi SS-1
Latvia Kirilova Veronika 1976 Rīga SS-3
Latvia Kļave Evija 1976 Jaunmārupe skrien!/ VSK noskrien / Mārupes novads SS-3
Latvia Kļavis Atis 1975 Jaunmārupe skrien! / Mārupes novads SV-3
Latvia Knipšis Ilmars 1962 VSK Seniori / Riga SV-4
Latvia Knopkens Helmuts 1977 Babīte SV-3
Latvia Kokorevičs Edgars 1987 B&Co / Valmiera SV-2
Latvia Kozlovskis Dainis 1975 Carnikavas nafta / Carnikava SV-3
Latvia Kramiņa Aiva 1981 Bauska SS-2
Latvia Krastiņš Matīss 1990 Ērgļi SV-1
Latvia Kravis Kārlis 1986 Baldone SV-2
Latvia Krieviņa Ilze 1978 VSK Noskrien / Rīga SS-3
Latvia Krims Ričards 1989 Cēsis SV-2
Latvia Krjukovs Artis 1976 Auseklis IK / Rīga SV-3
Latvia Krūklis Mārtiņš 1991 Riga SV-1
Latvia Krūklis Rūdolfs 1991 K41F SV-1
Latvia Krūmkalns Andris 1991 BVR / Saldus SV-1
Latvia Kundziņš Āris 1975 EsiAktivs.lv / Grauda Spēks / Rīga SV-3
Latvia Kūliņš Uģis 1972 OK KĀPA / Saulkrasti SV-3
Latvia Kūms Jānis 1988 Suunto | Inov-8 | Isostar team Latvia SV-2
Latvia Lapiņa Marta 1985 Riga SS-2
Latvia Lapsa Kaspars 1977 Noskrien Cēsis / Cēsis SV-3
Latvia Lauska Klinta 1991 Rīga SS-1
Latvia Leitlande Ligita 1970 Zemgales Ziņas / Jelgava SS-3
Latvia Leja Kristīne 1989 Ozolnieki SV-2
Latvia Lērme Henrijs 2000 M 42 / Valmiera/ Priekuļi SV-1
Latvia Liberts Mārtiņš 1981 KSMR Fitness / Ķekavas novads SV-2
Latvia Lieldiena Ieviņa 1965 Madonas nov. SS-3
Latvia Liepiņš Vilnis 1955 Carnikavas nafta / Carnikava SV-4
Latvia Lizbovskis Lauris 1973 LNT sports / Valmiera SV-3
Latvia Līdumniece Līga 1988 Jūrmala SS-2
Latvia Loca Aija 1975 Daugavpils runners / DAUGAVPILS SS-3
Latvia LOČMELIS KRISTS 1973 RĪGA SV-3
Latvia Lopes Martins Daniel 1993 Riga SV-1
Spain LOPEZ CARRETERO CARLOS 1973 Almeria SV-3
Latvia Lunts Armands 1969 VSK Noskrien / Rīga SV-4
Latvia Lūsis Māris 1979 Tukums SV-3
Latvia Ļeta Sergejs 1985 ASK PATRIA- Patriateam.lv / Sigulda SV-2
Latvia Mankus Guntars 1969 Saldus OK / Saldus SV-4
Latvia Marčinkus Jānis 1956 S/K Ozolnieki / Jelgava SV-4
Latvia Mežgailis Andris 1973 Limbaži SKRIEN / Limbaži SV-3
Latvia Mincenbergs Artis 1977 Liepa SV-3
Latvia Mirecka Alvita 1971 OK Ziemeļkurzeme / Talsi SS-3
Latvia Muško Dainis 1977 Kartavkalnu buki / Jaunpils novads SV-3
Latvia Muzika Vitālijs 1965 VSK Noskrien Seniori / Jumprava SV-4
Spain ORTEGA GUILLEN FERNANDO 1985 CACERES SV-2
Latvia Osins Gints 1975 SK Kenijas brieži / Baldone SV-3
Latvia Ozoliņš Andis 1980 BN Kurši / Iecava SV-2
Latvia Ozoliņš Arvīds 1974 Latvijas Finieris / Rīga SV-3
Latvia Ozols Jānis 1991 Fellas / Rīga SV-1
Latvia Palsāns Matīss 1974 Carnikavas nafta / Ogre SV-3
Latvia Paulins Arturs 1989 SUUNTO TEAM LATVIA / Smiltenes novada SV-2
Latvia Pārums Jānis 1984 Ņipri Ikri / Etiopietis: Renesanse / Lejas Mauragi SV-2
Latvia Peisenieks Mārtiņš 1984 Rīga SV-2
Latvia Pētersone Laura 1982 Matisons Runner's Club / Kocēnu novads. SS-2
Latvia Pētersons Kaspars 1981 VSK Noskrien / Kocēnu novads. SV-2
Latvia Pielēns-Pelēns Artūrs 1985 Lattelecom / Rīga SV-2
Latvia Platacis Andrejs 1987 Kvikworks / Riga SV-2
Latvia Pokšāns Arnis 1967 Abas Kreisās Kājas / Dunte SV-4
Latvia Pormanis Krišjānis 1983 Purvciems SV-2
Latvia Pugacovs Stanislavs 1984 VSK Noskrien / Salaspils SV-2
Latvia Puķīte Irita 1974 OK KĀPA / Saulkrasti SS-3
Latvia Puriņš Raitis 1958 Zemgales Ziņas / Smiltene SV-4
Latvia Pūcītis Gatis 1981 Swedbank / Mārupe SV-2
Latvia Radziņš Jānis 1990 VSK noskrien / Saldus SV-1
Latvia Rajunčus Toms 1992 Rīga SV-1
Latvia Ribušs Ilgvars 1984 VSK IRAnete / Rīga SV-2
Latvia Riekstins Janis 1983 Pinki SV-2
Spain RIVAS RODRIGUEZ JOSE RAMON 1973 Madrid SV-3
Latvia Runcia Jānis 1991 Rīga SV-1
Latvia Saulite Anita 1976 Auseklis IK / Ādaži SS-3
Latvia Savitska Justīne 1990 TeamKažemāka/Train2WinLV / Rīga SS-1
Latvia Silgals Kalvis 1986 Surikati / Eveko poligrāfija / Rīga SV-2
Latvia Sjucillo Aldis 1975 Rīga SV-3
Latvia Spundiņa Antra 1986 VSK Noskrien / Rīga SS-2
Latvia Steinbergs Kristaps 1989 Legs Misérables / Riga SV-2
Latvia Stepančuks Andžejs 1992 Noskrien Cēsis / Cēsis SV-1
Latvia Stērninieks Patriks 2000 HCP / Ādaži SV-1
Latvia Stukuls Jurģis 1990 SIA KVIST / Rīga SV-1
Latvia Svarinskis Sandis 1973 Jērcēnu pag. SV-3
Latvia Šapovalova Anžela 1978 Auseklis IK / Rīga SS-3
Latvia Šetlere Signe 1989 Legs Miserables / Rīga SS-2
Latvia Šetlers Kaspars 1989 Legs Misērables / Rīga SV-2
Latvia Šķudītis Aivars 1983 Latvijas Finieris / Rīga SV-2
Latvia Tora Aiga 1985 Rīga SS-2
Spain Torre Iņigo 1988 Riga SV-2
Latvia Trautmanis Vilis 1989 Ķekava SV-2
Latvia Upmace-Grīviņa Ieva 1984 Surikati / Rauna SS-2
Latvia Vaivods Kaspars 1983 KKDEV / Rīga SV-2
Latvia Vanaga Žanna 1972 Noskrien Cēsis/VSK Noskrien / Cēsis SS-3
Spain VAQUERO GONZALEZ JAVIER 1988 PLASENCIA CACERES SV-2
Latvia Vēsma Ģirts 1955 ZemgalesZiņas / Rīga SV-4
Latvia Vilemsons Mārtiņš 1978 VSK Noskrien Seniori / Rīga SV-3
Latvia Vībure Līga 1979 Rīga SS-3
Latvia Vītols Jānis 1961 VSK noskrien Seniori / Rīga SV-4
Latvia Zaķis Edgars 1988 VSK Noskrien / Rīga SV-2
Latvia Zvīdriņa Ilze 1983 Rīga SS-2
Latvia Žukovskis Gints 1971 SIA KVIST / Mālpils SV-3
Latvia Žuselis Vitālijs 1979 Daugavpils Runners / Daugavpils SV-3
TAUTAS DISTANCE
Latvia Abiļeva Evija 1985 New Village Workout / Rīga TS-2
Latvia Abražuns Intars 1980 Rīga TV-2
Latvia Aksenoks Kaspars 1972 Rīga TV-3
Latvia Aļeksjonoks Rinalds 1987 Riga TV-2
Latvia Andersone Anita 1994 TS-1
Latvia Apenītis Sandis 1990 Sigulda TV-1
Latvia Apine Līga 1973 Noskrien Cēsis / Cēsis TS-3
Latvia Apinis Edgars 1982 ASK PATRIA / Lapmežciems TV-2
Latvia Apinis Kārlis 1983 Langstini TV-2
Latvia Arbuzovs Valērijs 1971 Cēsis TV-3
Spain ARROYO NIETO SERGIO 1979 TV-3
Latvia Āboliņa Tatjana 1976 MARATONA KLUBS / Talsi TS-3
Latvia Ābols Jānis 1980 Maratona Klubs / Riga TV-2
Latvia Ādamsone Agnija 1985 SKRIEN Limbaži / Limbaži TS-2
Latvia Ārberga Ieva 1983 Noskrien Cēsis / Cēsis TS-2
Latvia Bairaševskis Valerijs 1989 SK Tērauds/Suunto / Rīga TV-2
Spain BAYON MONTEJO ANGEL 1976 VALLADOLID TV-3
Latvia Bajaruns Lauris 1996 Cesis TV-1
Latvia Baldiņa-Brūklīte Ieva 1982 Rīga TS-2
Latvia Balode Līga 1986 TS-2
Latvia Bankovskis Mārtiņš 1981 Upeslejas TV-2
Latvia Baranovska Nora 1976 Piejūras nūjotāju klubs / Valmiera TS-3
Latvia Barone RŪTA 1990 TRX CĒSIS / Priekuļi TS-1
Latvia Bautris Dāvis 2008 Sporttime.lv / Rīga TV-Jun
Spain BENTO MARTIÑO SEBASTIAN 1983 HUELVA TV-2
Latvia Berga Linda 1983 Saldus TS-2
Latvia Berga Sanda 1988 Valmiera TS-2
Latvia Bergmanis Andris 1984 Sigulda TV-2
Spain BERNAL PEREZ CARLOS 1988 PUERTO DEL ROSARIO FUERTEVENTURA TV-2
Latvia Bernhards Kristiāns 1981 Ropaži TV-2
Latvia Bērziņa Edīte 1981 Ķekava TS-2
Latvia Bērziņa Ilvija 1984 Rīga TS-2
Latvia Bērziņš Ainārs 1984 SIA KVIST / Mālpils TV-2
Latvia Biezuma Gita 1977 Riga TS-3
Latvia Bikse Edgars 1991 Latvijas Finieris / Gaigalava TV-1
Latvia Birģelis Jānis 1967 Koknese TV-4
Latvia Bite Vineta 1969 INCUKALNS TS-3
Latvia Bogdanova Ginta 1997 Priekuļi TS-1
Latvia Bogdanovs Ēriks 1987 ASK PATRIA/Cēsis TV-2
Latvia Bojane Anta 1985 Limbažu nov. TS-2
Latvia Bolgzda Baiba 1968 Rīga TS-3
Spain BOZA JIMENEZ ANTONIO 1961 SEVILLA TV-4
Latvia Brakšs Jānis 1989 OK_Meridiāns / Priekuļi TV-2
Latvia Brante Inga 1983 Valmiera TS-2
Latvia Brence Līga 1971 individuāli / Valmiera TS-3
Latvia Brezinska Iveta 1985 Rīga TS-2
Latvia Brokans Mareks 1973 VSK Noskrien / Riga TV-3
Latvia Brunere Kristīne 2002 Ok Meridiāns / Sigulda TS-1
Latvia Brūvere Daido Dagne 2002 Cēsu pilsētas sporta skola / Priekuļi TS-1
Latvia Buceniece Alise 1996 cesis TS-1
Latvia Bule Baiba 1991 Swedbank / Rīga TS-1
Latvia Butāne Gunita 1973 Zemgales Ziņas / Jelgava TS-3
Spain CABALLERO RODRIGUEZ ABENAURA YURENA 1987 TS-2
Spain CABRERA MACAS LUIS ENRIQUE 1987 LOJA (ECUADOR) TV-2
Spain CAPARRINI CARLOS DANIEL OLIVER 1987 MADRID TV-2
Latvia Cābulis Edžus 1988 Sporta kkubs WENDI / Cesis TV-2
Latvia Cekula Zanda 1989 Valka TS-2
Latvia Celiņa Līga 1987 Piedzivojumi.lv / Rīga TS-2
Latvia Cera Zane 1993 Radio TEV TS-1
Latvia Ciguze Amanda 1997 Strenči TS-1
Latvia Cimermanis Ralfs 1998 Sigulda TV-1
Latvia Cine Santa 1988 Swedbank / Rīga TS-2
Latvia Čerņevska Lauma 1985 VSK Noskrien Vāveres / Rīga TS-2
Latvia Dalbiņš Jānis 1987 SIA KVIST / Cēsis TV-2
Latvia Dambe Solvita 1984 Valmiera TS-2
Latvia Daube Kaspars 1981 Saldus TV-2
Latvia Daubure Anda 1975 Carnikavas novads TS-3
Latvia Dāvidsone Zane 1993 Valmiera TS-1
Latvia Deičmanis Bruno 2002 Sigulda TV-1
Latvia Depša Solvita 1972 Iecava TS-3
Latvia Dille Zane 1977 Skrien un nūjo Cēsis / Cēsis TS-3
Spain DOMINGUEZ GOMEZ DAVID 1987 TALAVERA DE LA REINA(TOLEDO) TV-2
Spain DOMINGUEZ PANADERO JESUS 1989 PLASENCIA-CACERES TV-2
Latvia Dovbišs Deniss 1981 Gaismas mağija - Stividors LP / Vālodzes TV-2
Latvia Drēziņa Inita 1974 L'Oreal Baltics / Ķekava TS-3
Latvia Dvēselītis Kristaps 1994 Ogre TV-1
Latvia Dzalbs Aivars 1969 Inov-8 | OSveikals.lv / Cēsis TV-4
Latvia Dzalbs Edijs 2000 Inov-8 | OSveikals.lv / Rīga TV-1
Latvia Eberliņš Mārtiņš 1984 Riga TV-2
Latvia Eglītis Ivars 1976 TV-3
Latvia Elksne Zane 1991 RZ Team / Rīga TS-1
Latvia Elksnis Reinis 1992 RZ Team / Rīga TV-1
Latvia Elstiņš Artūrs 1980 Alūksne TV-2
Latvia Fedotova Valērija 1981 Rīga TS-2
Spain FERNANDEZ ARIAS JAVIER 1980 PAMPLONA TV-2
Spain FERNANDEZ LUIS FRANCISCO 1977 TV-3
Latvia Filippovich Iuliia 1983 Rīga TS-2
Latvia Fisenkova Alīna 1983 Lacerta Running Team / Rīga TS-2
Latvia Fogelis Aivars 1986 Rīga TV-2
Latvia Forstmane Renda 1993 TS-1
Latvia Freidenfelds Valters 1969 GRASBERGS.LV / Rīga TV-4
Latvia Gabrāne Helēna 1996 JS DREAM TEAM / Valmiera TS-1
Latvia Gaidelis Juris 1954 Maratona klubs / Noskrien Cēsis / Cēsis TV-4
Latvia Galašina Anita 1988 Global Fitness / Riga TS-2
Latvia Galeniece Ieva 1988 Riga TS-2
Latvia Gaņģītis Gatis 1982 eBIOpower / Snēpele TV-2
Latvia Germova Rigonda 1976 Mārupe TS-3
Spain GIRALDO ARIAS FABIAN ANDRES 1987 COLOMBIA TV-2
Latvia Goba Ieva 1973 TS-3
Spain GONZALEZ FRANCO FRANCISCO JAVIER 1976 TV-3
Spain GONZALEZ LOPEZ GEMA 1982 MADRID TS-2
Latvia Gornavs Ansis 1976 DAILES TEĀTRIS / Rīga TV-3
Latvia Griķe Alise 1981 Daugavpils Runners / Daugavpils TS-2
Latvia Griķe Amanda 2006 Daugavpils Runners / Daugavpils TS-Jun
Latvia Griņevičs Viktors 1976 ABC Software / Baloži TV-3
Latvia Grīnvalde Lelde 1989 Rīga TS-2
Latvia Groma Oksana 1980 Limbaži skrien / Limbaži TS-2
Spain GUERRERO GADEA Marcos 1974 TV-3
Latvia Gulbe Inese 1981 TS-2
Latvia Gulbinska Egija 1981 Ķekavas novads TS-2
Latvia Ģēģeris Atis 1972 IK Auseklis / Rīga TV-3
Latvia Heringa Marta 1995 Rīga TS-1
Latvia Ieviņa Anita 1968 Cēsis TS-3
Latvia Ieviņš Intars 1981 Cēsis TV-2
Latvia Igaunis Lauris 1992 Valmiera TV-1
Latvia Inka Uģis 1976 Vecās Kedas / VSK Noskrien / Rīga TV-3
Spain INVERNON GIL FRANCISCO JAVIER 1969 MELILLA TV-4
Latvia Irbe Ilze 1969 Rīga TS-3
Latvia Ivanovska Jana Marta 1998 Smiltene TS-1
Latvia Jansons Haralds 1969 Carnikavas nafta / Carnikava TV-4
Latvia Jaudzeme Ieva 1973 Turaida TS-3
Latvia Jaunmuktāne Agnese 2004 Smiltene TS-1
Latvia Jaunmuktāne Anda 2004 Smiltene TS-1
Latvia Jaunzare Aira 1986 Rīga TS-2
Latvia Jevtuhs Mareks 1988 Rīga TV-2
Latvia Jonāns Dāvids Jānis 2003 Sloth Running Crew / Babītes novads TV-1
Latvia Judkins Aleksandr 1988 Riga TV-2
Latvia Juršēviča Inna 1973 Noskrien Cēsis / Cēsis TS-3
Latvia Kadiķe Sandra 1965 Sigulda TS-3
Latvia Kadiķis Niklāvs 2000 Sigulda TV-1
Latvia Kajaka Liene 1988 Inčukalna novads TS-2
Latvia Kajaks Andris 1987 Inčukalna novads TV-2
Latvia Kaktinieks Vigars 1984 Rīga TV-2
Latvia Kalniņš Agris 1984 Rauna TV-2
Latvia Kalniņš Austris 2003 Sm BJSS / Gaujiena TV-1
Latvia Kalniņš Orests 1997 Rīga TV-1
Latvia Kalniņš Toms 1989 Salacgrīva TV-2
Latvia Kaļva Agita 1980 Ķegumā spēks / Ķegums TS-2
Latvia Kaparkalējs Sandris 1972 Madona TV-3
Latvia Kaupuža Signe 1985 Cēsis TS-2
Latvia Kazaine Iveta 1980 Smiltene TS-2
Latvia Kārkliņš Mārcis 1989 Sasodīti labs grāmatvedis! / Vaidava TV-2
Latvia Kepe Gunārs 1985 Rīga TV-2
Latvia Keslers Kristaps 1990 SIA KVIST / Ikšķile TV-1
Latvia Klapars Ritvars 1976 VSK Burkānciems &Co/ VSK Noskrien / Valmiera TV-3
Latvia Klepere Beāte Anna 2005 Takši / Riga TS-1
Latvia Kļaviņa Rita 1974 SK Magnen / Rēzekne TS-3
Latvia Kļaviņš Valdis 1968 SK Magnen / Rēzekne TV-4
Latvia Kļavis Gustavs 2001 Jaunmārupe skrien! / Mārupes novads TV-1
Latvia Knopkens Dāvis 1991 BVR / Saldus TV-1
Latvia Kokarevics Gundars 1992 Cesis TV-1
Latvia Kokarēviča Sanita 1978 Noskrien Cēsis / Priekuļi TS-3
Latvia Komarovska Laura 1991 TS-1
Latvia Kondratovičs Uldis 1963 Virsotne/MARMOT / Rīga TV-4
Latvia Korabo Olga 1986 Sloth Running Crew / Rīga TS-2
Latvia Korņējeva Inguna 1964 Pēdu nav / Burtnieku novads TS-3
Latvia Kovaļevskis Andis 1986 Swedbank / Rīga TV-2
Latvia Kozlovs Igors 1965 Olaines nov TV-4
Latvia Krastiņa Diāna 1989 Pēdu nav / Burtnieku novads TS-2
Latvia Kraukle Kristīne 1990 Rīga TS-1
Latvia Krauklis Toms 1990 Rīga TV-1
Latvia Krauze Madara 1992 SIA KVIST / Allaži TS-1
Latvia Kravale Jolanta 1975 Valmiera TS-3
Latvia Kreišmanis Artūrs 1987 Rīga TV-2
Latvia Krēgere Sniedze 1981 Smiltene TS-2
Latvia Krievs Haralds 1975 :) / Rīga TV-3
Latvia Kriķis Dzintars 1976 TV-3
Latvia Krīgers Didzis 1952 Valmiera TV-4
Latvia Kroma-Kerstena Kristīne 1986 Sloth Running Crew / Rīga TS-2
Latvia Kronberga Ilze 1980 TUKUMS / TUKUMS TS-2
Latvia Kronbergs Dainis 1976 TUKUMS / TUKUMS TV-3
Latvia Krūmiņa Zane 1990 Rīga TS-1
Latvia Krūmiņš Agris 1989 Vecpiebalga / Vecpiebalga TV-2
Latvia Kukurīte Tīna 2003 Smiltene TS-1
Latvia Ķirsis Edgars 1982 SIA KVIST / Sigulda TV-2
Latvia Lagzdiņa Margita 1971 Rīga TS-3
Latvia Laicāne Sanita 1980 SK Tērauds / Baltezers TS-2
Latvia Laicāns Valts 1979 Sporta klubs Wendi / Garkalnes novads TV-3
Latvia Lanka Andris 1969 TRX Cēsis / Smiltene TV-4
Georgia Lasmane-Fila Marija 1984 Batumi TS-2
Latvia Leiburga Agnese 1977 Zemgales Ziņas / Dobeles novads TS-3
Latvia Leiskins Renārs 2001 Daugavpils Runners / Daugavpils TV-1
Latvia Lejniece Kristīne Krista 1994 Zemgales Ziņas / Dobele TS-1
Latvia Letiņa Laima 1989 Rīga TS-2
Latvia Levics Arturs 1991 BVR / Saldus TV-1
Latvia Levins Artūrs 1990 VSK Noskrien / Olaine TV-1
Latvia Lērme Ints 1975 Vidzemes Mērnieks/ DAKO Ziemeļvidzeme / Valmiera TV-3
Latvia Liepiņa Ance 1978 Valmiera TS-3
Latvia Liepiņa Ieva 1986 Rīga TS-2
Latvia Liepiņa Monta 1986 Rīga TS-2
Latvia Lietiņš Kaspars 1980 www.vartuveikals.lv / Riga TV-2
Latvia Lietiņš Kaspars 1980 www.vartuveikals.lv / Riga TV-2
Latvia Linde Lolita 1986 Riga TS-2
Latvia Lindermane Lana 1979 Cēsis TS-3
Latvia Livčāne Ieva 1973 Stopiņu novads TS-3
Latvia līsmane laine 1987 valmiera TS-2
Latvia Logina Gerda 1984 Sigulda TS-2
Spain LOSANA RODRIGUEZ BORJA 1988 MADRID TV-2
Latvia Mačevskis Andris 1974 Jelgava TV-3
Latvia Magone Kristaps 1992 Ok Meridiāns / Pārgaujas Nov. TV-1
Latvia Makarēviča Dita 1989 cesis TS-2
Latvia Malējs Andis 1978 TRX Cēsis / Meridiāns / Cēsis TV-3
Latvia Marhele Ilona 1986 Riga TS-2
Latvia Maslobojevs Sergejs 1985 NRC Rīga / Rīga TV-2
Latvia Meijers Edgars 1986 Valka TV-2
Latvia Meistere Oksana 1975 SIA KVIST / Mālpils TS-3
Latvia Meldere Inese 1980 Smiltene TS-2
Latvia Meļķis Māris 1984 HONEST RENT / Valmieras pagasts TV-2
Latvia Mescerjakovs Aleskejs 1988 Wild Gang / Rīga / Riga TV-2
Latvia Meždreijs Aigars 1977 Rīga TV-3
Latvia Miezīte Inga 1984 Cēsis TRX / priekuļu nov. TS-2
Latvia Miglāns Gatis 1984 Carnikavas nafta / Carnikava TV-2
Latvia Mihailova Zanda 1990 Alūksne TS-1
Latvia Milgrāvis Mikus 1992 Yeti / Rīga TV-1
Latvia Mirkšs Aivars 1966 Baldone TV-4
Latvia Moļņika Ieva 2004 Rīga TS-1
Latvia Moļņiks Normunds 1970 Rīga TV-3
Latvia Muceniece Lauma 1985 Ķekava TS-2
Latvia Mudrova Liene 1989 Auce TS-2
Latvia Muižnieks Krists 1979 Sporta klubs / Cēsis TV-3
Latvia Mūrnieks Jānis 1990 SK Tērauds/Suunto / Lielvārde TV-1
Latvia Naumenko Rūdolfs 1999 Gausā Jūdze / Ogre TV-1
Latvia Neija Gunta 1985 VSK Noskrien / Rīga TS-2
Latvia Neimane Zane 1994 Cesis TS-1
Latvia Norkus Līga 1978 Saldus boksa klubs / Saldus TS-3
Latvia Novikova Dace 1990 Rīga TS-1
Latvia Olengovičs Edgars 1981 Priekuļu tehnikums / Cēsis TV-2
Latvia Olengovičs Ernests 2008 Sporta Klubs Wendi / Cēsis TV-Jun
Latvia Olengovičs Jānis 1985 Priekuļu tehnikums / Priekuļi TV-2
Latvia Osītis Jānis 1993 Yeti / Limbaži TV-1
Latvia Ošiņš Jānis 2006 Smiltene TV-Jun
Latvia Otomere Inese 1979 Rīga TS-3
Latvia Otomers Heinrihs 1978 Rīga TV-3
Latvia Ozola Inese 1982 Rīga TS-2
Latvia Ozoliņa Ieva 1982 Sloth Running Crew / Rīga TS-2
Latvia Ozoliņa Zaiga 1974 Kāpa / Rīga TS-3
Latvia Ozoliņš Artūrs 1992 Radio TEV / Priekuļi TV-1
Latvia Ozoliņš Madars 1992 Ādaži TV-1
Latvia Paeglis Janis 1982 Riga TV-2
Latvia Paikena Zane Mirdza 1981 Riga TS-2
Latvia Pakule Paula 1994 Sporta klubs Wendi / Cēsis TS-1
Latvia Pauls Raivis 1987 HCP / Rīga TV-2
Latvia Pavļuta Linda 1980 Virsotne/MARMOT / Rīga TS-2
Latvia Pāķe Gundega 1984 SRT Saulkrasti / Saulkrasti TS-2
Latvia Pāķe Lelde 2006 Saulkrasti SRT / Saulkrasti TS-Jun
Latvia Pāķis Eduards 1976 Saulkrasti SRT / Saulkrasti TV-3
Latvia Pedecs Juris 1989 Priekuļi TV-2
Latvia Pelcis Mārcis 1981 BFAM Tri-Team / Rīga TV-2
Latvia Petrovs Mārtiņš 2001 - / CESU NOV. TV-1
Latvia Pētersone Marta Luize 2007 Matisons Runner's Club / Kocēnu novads. TS-Jun
Latvia Pienis Raivo 1979 ASK Patria / Jelgava TV-3
Latvia Podnieks Mārtiņš 1985 Silakrogs TV-2
Latvia Pole Klinta 1987 Rīga TS-2
Latvia Pometko Lāsma 1989 Noskrien Cēsis / Cēsis TS-2
Latvia Ponomarenko Andris 1987 Rivello / Riga TV-2
Latvia Preimats Māris 1987 Lejasciems TV-2
Latvia Priede Guntars 1992 Koknese TV-1
Latvia Priedeslaipa Ainars 1972 TV-3
Latvia Priedīte-Kļaviņa Iveta 1976 Kuldīga TS-3
Latvia Priedītis Arnis 2002 Rīga TV-1
Latvia Puļķis Kristaps 1988 S&K / Rīga TV-2
Latvia Puriņš Aigars 1994 Šaubu Nav / Cēsis TV-1
Latvia Puriņš Māris 1989 Šaubu nav / Cēsis TV-2
Latvia Putraima Inga 1989 Pārgaujas novads TS-2
Latvia Pūce Ieva 1974 Rīga TS-3
Latvia Raubena Agnese 1981 Rīga TS-2
Latvia Rekuņenko Artjoms 1989 ASK PATRIA / Madona TV-2
Latvia Riekstiņš Andris 1973 Iecava TV-3
Latvia Riža Jānis 2006 VBSS / Valmiera TV-Jun
Latvia Rižka Natālija 1981 Wild Gang / Rīga TS-2
Latvia Robežniece Zaiga 1983 Privāti / Cēsis TS-2
Latvia Rocēna Terēze 1991 Sigulda TS-1
Latvia Roga Kristīne 1982 ASK PATRIA / Rīga TS-2
Latvia Romanova Valentīna 1987 Svētdienas skrējēji / Rīga TS-2
Latvia Romanovska Jana 1982 Zemgales Ziņas / Jelgava TS-2
Latvia Ronimoiss Andris 1984 Inov8 / OsVeikals.lv / Suunto / Rīga TV-2
Latvia Rozenvalde Paula 1990 Valmiera TS-1
Latvia Rubenis Mārtiņš Mārcis 2001 Ādaži TV-1
Latvia Ruļuks Gatis 1982 Rīga TV-2
Latvia Rutkovska Iveta 1969 Rīga TS-3
Latvia Rutkovska Simona 1996 Rīga TS-1
Latvia Rūdulis Artūrs 2006 Tukums TV-Jun
Latvia Rūdulis Gaitis 1976 Tukums TV-3
Latvia Salmane Līga 1986 SK WENDI / Cēsis TS-2
Latvia Salna Uldis 1991 Stopiņu nov. TV-1
Spain SANCHEZ JEREZ GUSTAVO GINES 1990 JEREZ-LORCA-MURCIA TV-1
Latvia Savicka Laura 1997 Rīgas Stradiņa universitāte / Smiltene TS-1
Latvia Seilis Oskars 1986 Surikati / Riga TV-2
Latvia Semjonova Aira 1978 Limbažu nov. TS-3
Latvia Siņavskis Raimonds 1982 vietējais klubs / Ventspils TV-2
Latvia Sirmais Martins 1982 Suunto Latvia / OSVeikals.lv / Riga TV-2
Latvia Skrastiņa Vineta 1968 Noskrien Cēsis / Cesis TS-3
Latvia Skrulis Kristaps 1989 Cēsis TV-2
Latvia Skujiņš Mareks 1977 SPB RUN / Smiltene TV-3
Latvia Slikšāne Kristīne 1977 Skriešanas Akadēmija / Olaine TS-3
Latvia Soloveiko Santa 1990 S&K / Rīga TS-1
Latvia Sondors Edgars 1988 Krāsa / Rīga TV-2
Latvia Sondors Kristaps 1989 Līgatne TV-2
Latvia Stafecka Katrīna 1994 Ļaudona TS-1
Latvia Stieciņš Artis 1979 Rīga TV-3
Latvia Straubergs Ainārs 1983 Limbaži SKRIEN / Limbaži TV-2
Latvia Strazdiņš Kristaps 1998 Rīga TV-1
Latvia Strunga-Balode Zanda 1984 Wunder Latvia / Rīga TS-2
Latvia Svarinskis Jēkabs 2001 Garkalne TV-1
Latvia Šenbergs Kārlis 1992 Piltene TV-1
Latvia Šimis Mārtiņš 1978 Diskodzilla TV-3
Latvia Šīmane Līga 1994 Rīga TS-1
Latvia Šķipars Madars 1981 Rīga TV-2
Latvia Šlēziņš Mārtiņš 1977 Sporta klubs Priekuļi / Cēsis TV-3
Latvia Šveimrauss Eduards 2001 Jelgava TV-1
Latvia Švilpe Anete 1993 Inov-8 | OSveikals.lv / Rīga TS-1
Latvia Tílena Aija 1961 TRX Cèsis / Priekuļu novads TS-3
Latvia Tilts Valdis 1962 Kocēnu novads TV-4
Latvia Tiļciks Andis 1983 Smiltene TV-2
Latvia Timma Zane 1988 SK Katrīna / Rīga TS-2
Latvia Tītmane Dace 1972 TS-3
Spain TOMAS ESTEVE FRANCISCO RAUL 1983 VILLENA-ALICANTE TV-2
Latvia Tribockis Alvis 1980 Korte team / Ogre TV-2
Latvia Udrass Ģirts 1981 Alūksne TV-2
Latvia Ulase Diāna 1978 Jelgava TS-3
Latvia Urtāne Kristīne 1992 Ventspils TS-1
Latvia Ūdris Reinis 1986 TV-2
Latvia Vahere-Abražune Emīlija 2007 Rīga TS-Jun
Latvia Valtiņš Māris 1959 Rīga TV-4
Latvia Vaļska Inga 1972 TRX Cēsis / Priekuļi TS-3
Latvia Vanaga Lauma Amanda 2004 Jelgava TS-1
Latvia Vanags Edmunds 1974 Carnikava TV-3
Latvia Vasiļjeva Evelīna 1997 Jēkabpils TS-1
Latvia Vasiļjevs Renārs 2001 Jēkabpils TV-1
Latvia Veidemanis Lauris 1983 Rauna TV-2
Latvia Vekša Baiba 1992 Riga TS-1
Latvia Verdens Kaspars 1987 Virsotne/MARMOT / Lapmežciems TV-2
Latvia Veseris Mārtiņš 1987 Rīga TV-2
Latvia Vesmane Sņežana 1974 Sloth Running Crew / Babītes novads TS-3
Latvia Vihlo Jānis 1985 SIA KVIST / Sigulda TV-2
Latvia Vikse Viesturs 1989 SIA KVIST / Liepupe TV-2
Latvia Vilcāne Kristīne 1979 Baldone TS-3
Latvia Vilka Laura 1981 Rīga TS-2
Latvia Vilums Roberts 1980 MySport veikals / Ogre TV-2
Latvia Vilūns Normunds 1963 VSK noskrien seniori / Rīga TV-4
Latvia Vindavs Jānis 1967 tipu taps / Upsēde TV-4
Latvia Vitrungs Elmārs 1991 SIA KVIST / Mālpils TV-1
Latvia Vītiņš Jānis 1979 VSK Noskrien / RIEKSTI / Rīga TV-3
Latvia Vītums Jānis 1973 SK Pantēra / Stīveri, Siguldas novads TV-3
Latvia Zaķe Anna Marija 2008 Maratona klubs/LSC / Rīga TS-Jun
Latvia Zaķis Aivars 1959 Maratona klubs/LSC / Rīga TV-4
Latvia Zaļais Miķelis 1983 Rīga TV-2
Latvia Zanders Uģis 1969 Baldone TV-4
Latvia Zara Anna 1998 Nacionālā Aizsardzības Akadēmija / Rīga TS-1
Latvia Zariņa Ilona 1982 Swedbank / Rīga TS-2
Latvia Zariņš Endijs 1982 Zemgales Ziņas / Jelgava TV-2
Latvia Zauls Niks 2001 Limbaži Skrien / Limbaži TV-1
Latvia Zauls Normunds 1969 Limbaži Skrien. / Limbaži TV-4
Latvia Zauls Zigmunds 1976 Limbaži Skrien / Limbaži TV-3
Latvia Zālīte Inga 1977 Riga TS-3
Latvia Zālīte Zane 1993 RADIOTEV / Cēsis TS-1
Latvia Zebuliņa Lāsma 1974 Rīga TS-3
Latvia Zlaugotne Līga 2002 Alojas nov., Staicele TS-1
Latvia Zvaigzne Ralfs 2001 Priekuļu tehnikums / Smiltene TV-1
Latvia Zvaigzne Sigita 1982 Cēsis TS-2
Latvia Zvaigznītis Jānis 1990 JS DREAM TEAM / Valmiera TV-1
Latvia Žeibe Artūrs 1983 Svētdienas skrējēji / Ropaži TV-2
Latvia Želtkovskis Aldis 1972 Rīga TV-3
Latvia Žiļcovs Aleksejs 1984 Stopiņu novads TV-2
Latvia Žusele Kristina 1980 Daugavpils Runners / Daugavpils TS-2
Latvia Žusele Violeta 2005 Daugavpils Runners / Daugavpils TS-1
PĀRGĀJIENS
Latvia Afanaseva Olga 1957 KĀJPUTNI / Cēsis PS
Latvia Aldiņa Madara 1983 Kocēnu novads/Team Buldozers / Vaidava PS
Latvia Andersone Dace 1976 Meijermuiža PS
Latvia Apine Liga 1985 Riga PS
Latvia Auziņa Anete 1982 Salacgrīva PS
Latvia Avotiņa Gita 1988 Rīga PS
Latvia Ābelīte Danute 1969 Rīga PS
Latvia Ābeltiņš Edgars 1982 - / Rīga PV
Latvia Babure-Lepere Sanita 1973 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Balana Madara 1983 Virsotne/ MARMOT / Jaunolaine PS
Latvia Baltpurviņa Rūta 2009 Salaspils PS
Latvia Barbane Anita 1963 Nūjo priekam / Riga PS
Latvia Barkāne Santa 1972 Piejūras nūjotāju klubs / Rēzekne PS
Latvia Bērziņa Dana 1987 SIA KVIST / Mālpils PS
Latvia Bondare Zane 1979 Piejūras nūjotāju klubs / Mārupe PS
Latvia Breikša Astra 1967 Nūjo priekam / Rīga PS
Latvia Cipe Vineta 1961 Amatas novads PS
Latvia Dimiters Mārtiņš 1945 Zemgales Ziņas / Rīga PV
Latvia Dinka Evita 1974 Mālpils PS
Latvia Dīce Ruta 1959 Gausā Jūdze / Klapkalnciems PS
Latvia Dīcis Uldis 1960 Gausā Jūdze / Klapkalnciems PV
Latvia Djubina Jolanta 1967 Būs Labi / Preiļi PS
Latvia Dziedātājs Aigars 1959 KĀJPUTNI / Saulkrasti PV
Latvia Eglīte Inese 1981 PS
Latvia Elste Diāna 1972 PS
Latvia Freimane Dace 1976 Piejūras nūjotāju klubs / Carnikava PS
Latvia Gaiķis Jānis 1970 Būs Labi/Hawaii Express / Lielvārde PV
Latvia Gailis Dainis 1971 Siguldas Maratona klubs / Sigulda PV
Latvia Garanča Ieva 1976 Nūjo priekam / Ozolnieki PS
Latvia Garančš Laimonis 1970 Būs Labi/Wendi / Prieķuļi PV
Latvia Ginovska Agnese 1984 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Girucka Jekaterina 1988 Rīga PS
Latvia Grudinska Ina 1984 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Homko Evija 1987 Limbaži PS
Latvia Ikauniece Ināra 1972 KĀJPUTNI / Cēsis PS
Latvia Jirgensone Vigda 1948 Nūjo priekam / Saulkrasti PS
Latvia Karelova Juliana 1977 Rīgā PS
Latvia Katkovska Aija 1973 Ikšķile PS
Latvia Kauķe Liene 2007 Lizums PS
Latvia Kauķis Arnis 2009 Lizums PV
Latvia Kezika Ilze 1971 Lapsas / Upesciems PS
Latvia Kīna Daiga 1966 PS
Latvia Kolpakova Rineta 1994 Liepa PS
Latvia Kovnacka Iveta 1965 Rīga PS
Latvia Kozlovska Ieva 1976 Piejūras nūjotāju klubs / Carnikava PS
Latvia Kramiņa Inga 1988 Cēsis PS
Latvia Krasta Ketija 1973 Cēsis PS
Latvia Krievāne Maira 1976 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Kripēna Silvija 1977 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Kronberga Ilze 1984 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Kuka Kristine 1975 LĒDMANE / LĒDMANE PS
Latvia Lacberga Iveta 1960 Smiltene PS
Latvia Lacberga Liene 1986 Rīga PS
Latvia Lacbergs Andris 1958 Smiltene PV
Latvia Laganovska Līga 1967 LĒDMANE / LĒDMANE PS
Latvia Laganovskis Dzintars 1966 LĒDMANE / LĒDMANE PV
Latvia Lagzdińa Inese 1976 Ozolnieki PS
Latvia Lagzdińš Renārs 2006 Ozolnieki PV
Latvia Lazda Aiga 1971 PS
Latvia Lazdiņa Helēna 1976 Piejūras nūjotāju klubs / Carnikava PS
Latvia Leite Ieva 1986 Rīga PS
Latvia Lieltīruma Elīna 1984 Salaspils PS
Latvia Lietiņa Diāna 2004 www.vartuveikals.lv / Riga PS
Latvia Lingarte Ieva 1990 KĀJPUTNI / Priekuļi PS
Latvia Livčāne Rita 1986 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Martynenko Galina 1964 KĀJPUTNI / Cēsis PS
Latvia Maskoļūna Baiba 1978 Ķeipene PS
Latvia Maskoļūns Maris 1977 Ķeipene PV
Latvia Matisone Madara 2006 Tukums PS
Latvia Mečaja Gita 1973 Piejūras nūjotāju klubs / Aizkraukle PS
Latvia Mednis Artis 1974 wAlts / Cēsis PV
Latvia Micpapa Ieva 1966 Kājputni / Cēsis PS
Latvia Mirkša Irita 1977 Baldone PS
Latvia Missa Sandra 1965 KĀJPUTNI / Cēsis PS
Latvia Moļņika Baiba 1971 Rīga PS
Latvia Muciņa Kristīne 1980 Piejūras nūjotāju klubs / Carnikava PS
Latvia Naumenko Aleksandrs 1960 Gausā Jūdze / Ogre PV
Latvia Naumenko Maija 1959 Gausā Jūdze / Ogre PS
Latvia Okrašinska Sandra 1980 KĀJPUTNI / Cēsis PS
Latvia Ozoliņa Marita 1984 Nūjo priekam / Rīga PS
Latvia Ozoliņš Andis 1948 Nūjo priekam / Saulkrasti PV
Latvia Palsāne Ilona 1976 Piejūras nūjotāju klubs / Ogre PS
Latvia Pastuhova Liene 1983 KĀJPUTNI / Cēsis PS
Latvia Paturska Anna 1990 Rīga PS
Latvia Petzāle Inese 1971 Kājputni / Priekuļu novads PS
Latvia pugača jolanta 1967 gulbene PS
Latvia Puriņa Aija 1984 KĀJPUTNI / Cēsis PS
Latvia Puriņš Agris 1992 4S / Sigulda PV
Latvia Rāta Ilze 1961 4S / Salaspils PS
Latvia Rikters Dainis 1978 Rīga PV
Latvia Roberga Natālija 1979 Cēsis PS
Latvia Romule Everita 1974 Plēsējas / Rīga PS
Latvia Rone Anita 1972 Tukums PS
Latvia Rone Zane 1975 Piejūras nūjotāju klubs / Cēsis PS
Latvia Ronis Aigars 1967 Tukums PV
Latvia Rubene ​Dace 1990 Amatas novads PS
Latvia Rūdule Agnese 1975 Tukums PS
Latvia Rūdulis Toms 2012 Tukums PV
Latvia Rūrāne Evita 1987 PS
Latvia Saldava-Reice Viktorija 1968 Tīnūži PS
Latvia Sauleskalna Ilze 1977 Tukums PS
Latvia Semjonova Ilona 1986 Lacerta Running Team / Riga PS
Latvia Sevostjanova Ingūna 1969 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Sibeiks Normunds 1963 Nūjo priekam / Rīga PV
Latvia Sirmā Inese 1970 4S / Sigulda PS
Latvia Sīpola Ieva 1988 Jaunmārupe PS
Latvia Skujiņa Anita 1965 Piejūras nūjotāju klubs / Carnikava PS
Latvia Soročina Evija 1970 Valmiera PS
Latvia Spuņģis Andris 1947 Olaine PV
Latvia Stapulone Elīna 1978 KĀJPUTNI / Priekuļi PS
Latvia Streiča Evija 1976 Radio TEV / Cēsis PS
Latvia Stumpe Laura 1983 * / Priekuļu novads PS
Latvia Šāvēja Līga 1979 Ogre PS
Latvia Šāvējs Aigars 1969 Sigulda PV
Latvia Šibeika Irena 1960 Nūjo priekam / Rīga PS
Latvia Šimkevica Everita 1979 Zemgales ziņas / Jelgava PS
Latvia Šķipare Elīna 1983 Rīga PS
Latvia Šmits Raivo 1970 KĀJPUTNI / Cēsis PV
Latvia Tora Anita 1960 Valmiera PS
Latvia Trumekalne Gita 1983 Cēsis PS
Latvia Tutiņina Olga 1958 Rīga PS
Latvia Ulmanis Intars 1982 Spriganie plaksteri / Valmiera PV
Latvia Ustupa Ieva 1974 Plēsējas / Rīga PS
Latvia Ūdre Elīna 1984 Zemgales ziņas / Tukums PS
Latvia Vanaga Dace 1959 Jelgava PS
Latvia Vanaga Madara 1992 Jelgava PS
Latvia Ventere Monta 1988 KĀJPUTNI / Cēsis PS
Latvia Vilmane Elīna 1988 SIA KVIST / Sigulda PS
Latvia Vindava Ilona 1967 tipu taps / Riga PS
Latvia Vīlips Māris 1970 Salaspils PV
Latvia Vītola Elita 1986 Rīga PS
Latvia Zabarovska Zaiga 1952 Piejūras nūjotāju klubs / Jūrmala PS
Latvia Zeltiņa Anda 1972 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Zeltiņa Ramona 1992 Sūnu ciems PS
Latvia Zībergs Andris 1973 Būs labi- Cepu Cepu / Limbažu novads PV
Latvia Zosule Agrita 1977 Cēsis PS
Latvia Zvīdriņa Iveta 1986 Lizums PS
Latvia Zvīdriņa Līga 1955 Rīga PS
Latvia Žukovs Aivis 1983 Gulbene PV
KANIKROSS
Latvia Beļikovs Artūrs 2005 Dodkepu.lv / Priekuļi CCV-J
Latvia Beļikovs Valters 2006 Dodkepu.lv / Priekuļi CCV-J
Latvia Bērziņa Inga 1978 CCS-W
Latvia Bole Evita 1990 Dodkepu.lv / AMATAS CCS-E
Latvia Boltrikovs Dagnis 1989 Dodkepu.lv / Cesvaine CCV-E
Latvia Ērgle Baiba 1989 Rīga CCS-E
Latvia Goba Gatis 1982 Riga CCV-E
Latvia Kalniņa Liena 1980 Dodkepu.lv / AMATAS CCS-E
Latvia Kalniņš Mikus 2006 Dodkepu.lv / AMATAS CCV-J
Latvia Klinklāva Elīna 2002 Dodkepu.lv / Priekuļu CCS-E
Latvia Kravcovs Nikolajs 1989 Dodkepu.lv / AMATA CCV-E
Latvia Kuklis Uldis 1990 Zemgales kinoloģiskais klubs / Baldone CCV-E
Latvia Medvids Juris 1984 Dodkepu.lv / Baloži CCV-E
Latvia Mežgaile Baiba 1974 Dodkepu.lv / Limbaži CCS-W
Latvia Osipovs Andrejs 1976 Racedog Latvia / Rīga CCV-W
Latvia Pliķēna Elīna 1992 Dodkepu.lv / Rīga CCS-E
Latvia Preisa Sintija 2007 Sniega suņi / Ogre CCS-J
Latvia Putraima Alise 1992 Dodkepu.lv / Limbaži CCS-E
Latvia Pūga Mārtiņš 1989 Dodkepu.lv / Amata CCV-E
Estonia Raja Anu 1978 Baltosport / Tallinn CCS-W
Estonia Siim Tarvo 1975 Baltosport / Tallinn CCV-W
Latvia Sniedze Kristine 1986 Vecpiebalga CCS-E
Latvia Spiridovska Diāna 1987 Rīga CCS-E
Latvia Ustinova Madara 1992 Sniega suni / Valmiera CCS-E
Latvia Viziņa Anete 2005 Race Dog Latvia / Rīga CCS-J
Latvia Zelmenis Dāvis 1995 Maratona klubs / Matisons Runner's Club / Ventspils CCV-E

ATBALSTĪTĀJI

Suunto Ethicsport Celotajs Natures Protection
LMP Vitamin Performance Pulsometrs Sporta laboratorija
Piejūras-nūjotāju-klubs KOREN INBOX dubls2.lv