DALĪBNIEKU SARAKSTS

Noskrien Ziemu kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Apmaksās starta vietā".
- "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
PS
Latvia Afanaseva Olga 1957 KĀJPUTNI / Cēsis PS
Latvia Aldiņa Madara 1983 Kocēnu novads/Team Buldozers / Vaidava PS
Latvia Andersone Dace 1976 Meijermuiža PS
Latvia Apine Liga 1985 Riga PS
Latvia Auziņa Anete 1982 Salacgrīva PS
Latvia Avotiņa Gita 1988 Rīga PS
Latvia Ābelīte Danute 1969 Rīga PS
Latvia Babure-Lepere Sanita 1973 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Balana Madara 1983 Virsotne/ MARMOT / Jaunolaine PS
Latvia Baltpurviņa Rūta 2009 Salaspils PS
Latvia Barbane Anita 1963 Nūjo priekam / Riga PS
Latvia Barkāne Santa 1972 Piejūras nūjotāju klubs / Rēzekne PS
Latvia Bērziņa Dana 1987 SIA KVIST / Mālpils PS
Latvia Bondare Zane 1979 Piejūras nūjotāju klubs / Mārupe PS
Latvia Breikša Astra 1967 Nūjo priekam / Rīga PS
Latvia Cipe Vineta 1961 Amatas novads PS
Latvia Dinka Evita 1974 Mālpils PS
Latvia Dīce Ruta 1959 Gausā Jūdze / Klapkalnciems PS
Latvia Djubina Jolanta 1967 Būs Labi / Preiļi PS
Latvia Eglīte Inese 1981 PS
Latvia Elste Diāna 1972 PS
Latvia Freimane Dace 1976 Piejūras nūjotāju klubs / Carnikava PS
Latvia Garanča Ieva 1976 Nūjo priekam / Ozolnieki PS
Latvia Ginovska Agnese 1984 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Girucka Jekaterina 1988 Rīga PS
Latvia Grudinska Ina 1984 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Homko Evija 1987 Limbaži PS
Latvia Ikauniece Ināra 1972 KĀJPUTNI / Cēsis PS
Latvia Jirgensone Vigda 1948 Nūjo priekam / Saulkrasti PS
Latvia Karelova Jukiana 1977 Rīgā PS
Latvia Katkovska Aija 1973 Ikšķile PS
Latvia Kauķe Liene 2007 Lizums PS
Latvia Kezika Ilze 1971 Lapsas / Upesciems PS
Latvia Kīna Daiga 1966 PS
Latvia Kolpakova Rineta 1994 Liepa PS
Latvia Kovnacka Iveta 1965 Rīga PS
Latvia Kozlovska Ieva 1976 Piejūras nūjotāju klubs / Carnikava PS
Latvia Kramiņa Inga 1988 Cēsis PS
Latvia Krasta Ketija 1973 Cēsis PS
Latvia Krievāne Maira 1976 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Kripēna Silvija 1977 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Kronberga Ilze 1984 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia KUKA KRISTĪNE 1975 LĒDMANE / LĒDMANE PS
Latvia Lacberga Iveta 1960 Smiltene PS
Latvia Lacberga Liene 1986 Rīga PS
Latvia Laganovska Līga 1967 LĒDMANE / LĒDMANE PS
Latvia Lagzdińa Inese 1976 Ozolnieki PS
Latvia Lazda Aiga 1971 PS
Latvia Lazdiņa Helēna 1976 Piejūras nūjotāju klubs / Carnikava PS
Latvia Leite Ieva 1986 Rīga PS
Latvia Lieltīruma Elīna 1984 Salaspils PS
Latvia Lietiņa Diāna 2004 www.vartuveikals.lv / Riga PS
Latvia Lingarte Ieva 1990 KĀJPUTNI / Priekuļi PS
Latvia Livčāne Rita 1986 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Martynenko Galina 1964 KĀJPUTNI / Cēsis PS
Latvia Maskoļūna Baiba 1978 Ķeipene PS
Latvia Matisone Madara 2006 Tukums PS
Latvia Mečaja Gita 1973 Piejūras nūjotāju klubs / Aizkraukle PS
Latvia Micpapa Ieva 1966 Kājputni / Cēsis PS
Latvia Mirkša Irita 1977 Baldone PS
Latvia Missa Sandra 1965 KĀJPUTNI / Cēsis PS
Latvia Moļņika Baiba 1971 Rīga PS
Latvia Muciņa Kristīne 1980 Piejūras nūjotāju klubs / Carnikava PS
Latvia Naumenko Maija 1959 Gausā Jūdze / Ogre PS
Latvia Okrašinska Sandra 1980 KĀJPUTNI / Cēsis PS
Latvia Ozoliņa Marita 1984 Nūjo priekam / Rīga PS
Latvia Palsāne Ilona 1976 Piejūras nūjotāju klubs / Ogre PS
Latvia Pastuhova Liene 1983 KĀJPUTNI / Cēsis PS
Latvia Paturska Anna 1990 Rīga PS
Latvia Petzāle Inese 1971 Kājputni / Priekuļu novads PS
Latvia pugača jolanta 1967 gulbene PS
Latvia Puriņa Aija 1984 KĀJPUTNI / Cēsis PS
Latvia Rāta Ilze 1961 4S / Salaspils PS
Latvia Roberga Natālija 1979 Cēsis PS
Latvia Romule Everita 1974 Plēsējas / Rīga PS
Latvia Rone Anita 1972 Tukums PS
Latvia Rone Zane 1975 Piejūras nūjotāju klubs / Cēsis PS
Latvia Rubene ​Dace 1990 Amatas novads PS
Latvia Rūdule Agnese 1975 Tukums PS
Latvia Rūrāne Evita 1987 PS
Latvia Saldava-Reice Viktorija 1968 Tīnūži PS
Latvia Sauleskalna Ilze 1977 Tukums PS
Latvia SEMJONOVA ILONA 1986 Lacerta Running Team / Riga PS
Latvia Sevostjanova Ingūna 1969 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Sirmā Inese 1970 4S / Sigulda PS
Latvia Sīpola Ieva 1988 Jaunmārupe PS
Latvia Skujiņa Anita 1965 Piejūras nūjotāju klubs / Carnikava PS
Latvia Soročina Evija 1970 Valmiera PS
Latvia Stapulone Elīna 1978 KĀJPUTNI / Priekuļi PS
Latvia Streiča Evija 1976 Radio TEV / Cēsis PS
Latvia Stumpe Laura 1983 * / Priekuļu novads PS
Latvia Šāvēja Līga 1979 Ogre PS
Latvia Šibeika Irena 1960 Nūjo priekam / Rīga PS
Latvia Šimkevica Everita 1979 Zemgales ziņas / Jelgava PS
Latvia Šķipare Elīna 1983 Rīga PS
Latvia Tora Anita 1960 Valmiera PS
Latvia Trumekalne Gita 1983 Cēsis PS
Latvia Tutiņina Olga 1958 Rīga PS
Latvia Ustupa Ieva 1974 Plēsējas / Rīga PS
Latvia Ūdre Elīna 1984 Zemgales ziņas / Tukums PS
Latvia Vanaga Dace 1959 Jelgava PS
Latvia Vanaga Madara 1992 Jelgava PS
Latvia Ventere Monta 1988 KĀJPUTNI / Cēsis PS
Latvia Vilmane Elīna 1988 SIA KVIST / Sigulda PS
Latvia Vindava Ilona 1967 tipu taps / Riga PS
Latvia Vītola Elita 1986 Rīga PS
Latvia Zabarovska Zaiga 1952 Piejūras nūjotāju klubs / Jūrmala PS
Latvia Zeltiņa Anda 1972 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Zeltiņa Ramona 1992 Sūnu ciems PS
Latvia Zosule Agrita 1977 Cēsis PS
Latvia Zvīdriņa Iveta 1986 Lizums PS
Latvia Zvīdriņa Līga 1955 Rīga PS

ATBALSTĪTĀJI

Suunto Ethicsport Celotajs Natures Protection
LMP Vitamin Performance Pulsometrs Sporta laboratorija
Piejūras-nūjotāju-klubs KOREN INBOX dubls2.lv