DALĪBNIEKU SARAKSTS

Noskrien Ziemu kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Apmaksās starta vietā".
- "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
TS-1
Latvia Andersone Anita 1994 TS-1
Latvia Barone RŪTA 1990 TRX CĒSIS / Priekuļi TS-1
Latvia Bogdanova Ginta 1997 Priekuļi TS-1
Latvia Brunere Kristīne 2002 Ok Meridiāns / Sigulda TS-1
Latvia Brūvere Daido Dagne 2002 Cēsu pilsētas sporta skola / Priekuļi TS-1
Latvia Buceniece Alise 1996 cesis TS-1
Latvia Bule Baiba 1991 Swedbank / Rīga TS-1
Latvia Cera Zane 1993 Radio TEV TS-1
Latvia Ciguze Amanda 1997 Strenči TS-1
Latvia Dāvidsone Zane 1993 Valmiera TS-1
Latvia Elksne Zane 1991 RZ Team / Rīga TS-1
Latvia Forstmane Renda 1993 TS-1
Latvia Gabrāne Helēna 1996 JS DREAM TEAM / Valmiera TS-1
Latvia Heringa Marta 1995 Rīga TS-1
Latvia Ivanovska Jana Marta 1998 Smiltene TS-1
Latvia Jaunmuktāne Agnese 2004 Smiltene TS-1
Latvia Jaunmuktāne Anda 2004 Smiltene TS-1
Latvia Klepere Beāte Anna 2005 Takši / Riga TS-1
Latvia Komarovska Laura 1991 TS-1
Latvia Kraukle Kristīne 1990 Rīga TS-1
Latvia Krauze Madara 1992 SIA KVIST / Allaži TS-1
Latvia Krūmiņa Zane 1990 Rīga TS-1
Latvia Kukurīte Tīna 2003 Smiltene TS-1
Latvia Lejniece Kristīne Krista 1994 Zemgales Ziņas / Dobele TS-1
Latvia Mihailova Zanda 1990 Alūksne TS-1
Latvia Moļņika Ieva 2004 Rīga TS-1
Latvia Neimane Zane 1994 Cesis TS-1
Latvia Novikova Dace 1990 Rīga TS-1
Latvia Pakule Paula 1994 Sporta klubs Wendi / Cēsis TS-1
Latvia Rocēna Terēze 1991 Sigulda TS-1
Latvia Rozenvalde Paula 1990 Valmiera TS-1
Latvia Rutkovska Simona 1996 Rīga TS-1
Latvia Savicka Laura 1997 Rīgas Stradiņa universitāte / Smiltene TS-1
Latvia Soloveiko Santa 1990 S&K / Rīga TS-1
Latvia Stafecka Katrīna 1994 Ļaudona TS-1
Latvia Šīmane Līga 1994 Rīga TS-1
Latvia Švilpe Anete 1993 Inov-8 | OSveikals.lv / Rīga TS-1
Latvia Urtāne Kristīne 1992 Ventspils TS-1
Latvia Vanaga Lauma Amanda 2004 Jelgava TS-1
Latvia Vasiļjeva Evelīna 1997 Jēkabpils TS-1
Latvia Vekša Baiba 1992 Riga TS-1
Latvia Zara Anna 1998 Nacionālā Aizsardzības Akadēmija / Rīga TS-1
Latvia Zaula Sindija Guntra 1999 LIMBAŽI Skrien / Limbaži TS-1
Latvia Zālīte Zane 1993 RADIOTEV / Cēsis TS-1
Latvia Zlaugotne Līga 2002 Alojas nov., Staicele TS-1
Latvia Žusele Violeta 2005 Daugavpils Runners / Daugavpils TS-1

ATBALSTĪTĀJI

Suunto Ethicsport Celotajs Natures Protection
LMP Vitamin Performance Pulsometrs Sporta laboratorija
Piejūras-nūjotāju-klubs KOREN INBOX dubls2.lv