DALĪBNIEKU SARAKSTS

Noskrien Ziemu kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Apmaksās starta vietā".
- "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
TS-2
Latvia Abiļeva Evija 1985 New Village Workout / Rīga TS-2
Latvia Ādamsone Agnija 1985 SKRIEN Limbaži / Limbaži TS-2
Latvia Ārberga Ieva 1983 Noskrien Cēsis / Cēsis TS-2
Latvia Baldiņa-Brūklīte Ieva 1982 Rīga TS-2
Latvia Balode Līga 1986 TS-2
Latvia Berga Linda 1983 Saldus TS-2
Latvia Berga Sanda 1988 Valmiera TS-2
Latvia Bērziņa Edīte 1981 Ķekava TS-2
Latvia Bērziņa Ilvija 1984 Rīga TS-2
Latvia Bojane Anta 1985 Limbažu nov. TS-2
Latvia Brante Inga 1983 Valmiera TS-2
Latvia Brezinska Iveta 1985 Rīga TS-2
Spain CABALLERO RODRIGUEZ ABENAURA YURENA 1987 TS-2
Latvia Cekula Zanda 1989 Valka TS-2
Latvia Celiņa Līga 1987 Piedzivojumi.lv / Rīga TS-2
Latvia Cine Santa 1988 Swedbank / Rīga TS-2
Latvia Čerņevska Lauma 1985 VSK Noskrien Vāveres / Rīga TS-2
Latvia Dambe Solvita 1984 Valmiera TS-2
Latvia Fedotova Valērija 1981 Rīga TS-2
Latvia Filippovich Iuliia 1983 Rīga TS-2
Latvia Fisenkova Alīna 1983 Lacerta Running Team / Rīga TS-2
Latvia Galašina Anita 1988 Global Fitness / Riga TS-2
Latvia Galeniece Ieva 1988 Riga TS-2
Spain GONZALEZ LOPEZ GEMA 1982 MADRID TS-2
Latvia Griķe Alise 1981 Daugavpils Runners / Daugavpils TS-2
Latvia Grīnvalde Lelde 1989 Rīga TS-2
Latvia Groma Oksana 1980 Limbaži skrien / Limbaži TS-2
Latvia Gulbe Inese 1981 TS-2
Latvia Gulbinska Egija 1981 Ķekavas novads TS-2
Latvia Jaunzare Aira 1986 Rīga TS-2
Latvia Kajaka Liene 1988 Inčukalna novads TS-2
Latvia Kaļva Agita 1980 Ķegumā spēks / Ķegums TS-2
Latvia Kaupuža Signe 1985 Cēsis TS-2
Latvia Kazaine Iveta 1980 Smiltene TS-2
Latvia Korabo Olga 1986 Sloth Running Crew / Rīga TS-2
Latvia Krastiņa Diāna 1989 Pēdu nav / Burtnieku novads TS-2
Latvia Krēgere Sniedze 1981 Smiltene TS-2
Latvia Kroma-Kerstena Kristīne 1986 Sloth Running Crew / Rīga TS-2
Latvia KRONBERGA ILZE 1980 TUKUMS / TUKUMS TS-2
Latvia Laicāne Sanita 1980 SK Tērauds / Baltezers TS-2
Georgia Lasmane-Fila Marija 1984 Batumi TS-2
Latvia Letiņa Laima 1989 Rīga TS-2
Latvia Liepiņa Ieva 1986 Rīga TS-2
Latvia Liepiņa Monta 1986 Rīga TS-2
Latvia Linde Lolita 1986 Riga TS-2
Latvia līsmane laine 1987 valmiera TS-2
Latvia Logina Gerda 1984 Sigulda TS-2
Latvia Makarēviča Dita 1989 cesis TS-2
Latvia Marhele Ilona 1986 Riga TS-2
Latvia Meldere Inese 1980 Smiltene TS-2
Latvia Miezīte Inga 1984 Cēsis TRX / priekuļu nov. TS-2
Latvia Muceniece Lauma 1985 Ķekava TS-2
Latvia Mudrova Liene 1989 Auce TS-2
Latvia Neija Gunta 1985 VSK Noskrien / Rīga TS-2
Latvia Ozola Inese 1982 Rīga TS-2
Latvia Ozoliņa Ieva 1982 Sloth Running Crew / Rīga TS-2
Latvia Paikena Zane Mirdza 1981 Riga TS-2
Latvia Pavļuta Linda 1980 Virsotne/MARMOT / Rīga TS-2
Latvia Pāķe Gundega 1984 SRT Saulkrasti / Saulkrasti TS-2
Latvia Pole Klinta 1987 Rīga TS-2
Latvia Pometko Lāsma 1989 Noskrien Cēsis / Cēsis TS-2
Latvia Putraima Inga 1989 Pārgaujas novads TS-2
Latvia Raubena Agnese 1981 Rīga TS-2
Latvia Rižka Natālija 1981 Wild Gang / Rīga TS-2
Latvia Robežniece Zaiga 1983 Privāti / Cēsis TS-2
Latvia Roga Kristīne 1982 ASK PATRIA / Rīga TS-2
Latvia Romanova Valentīna 1987 Svētdienas skrējēji / Rīga TS-2
Latvia Romanovska Jana 1982 Zemgales Ziņas / Jelgava TS-2
Latvia Salmane Līga 1986 SK WENDI / Cēsis TS-2
Latvia Strunga-Balode Zanda 1984 Wunder Latvia / Rīga TS-2
Latvia Timma Zane 1988 SK Katrīna / Rīga TS-2
Latvia Vilka Laura 1981 Rīga TS-2
Latvia Zariņa Ilona 1982 Swedbank / Rīga TS-2
Latvia Zvaigzne Sigita 1982 Cēsis TS-2
Latvia Žusele Kristina 1980 Daugavpils Runners / Daugavpils TS-2

ATBALSTĪTĀJI

Suunto Ethicsport Celotajs Natures Protection
LMP Vitamin Performance Pulsometrs Sporta laboratorija
Piejūras-nūjotāju-klubs KOREN INBOX dubls2.lv