DALĪBNIEKU SARAKSTS

Noskrien Ziemu kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Apmaksās starta vietā".
- "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
TS-3
Latvia Apine Līga 1973 Noskrien Cēsis / Cēsis TS-3
Latvia Āboliņa Tatjana 1976 MARATONA KLUBS / Talsi TS-3
Latvia Baranovska Nora 1976 Piejūras nūjotāju klubs / Valmiera TS-3
Latvia BIEZUMA GITA 1977 Riga TS-3
Latvia Bite Vineta 1969 INCUKALNS TS-3
Latvia Bolgzda Baiba 1968 Rīga TS-3
Latvia Brence Līga 1971 individuāli / Valmiera TS-3
Latvia Butāne Gunita 1973 Zemgales Ziņas / Jelgava TS-3
Latvia Daubure Anda 1975 Carnikavas novads TS-3
Latvia Depša Solvita 1972 Iecava TS-3
Latvia Dille Zane 1977 Skrien un nūjo Cēsis / Cēsis TS-3
Latvia Drēziņa Inita 1974 L'Oreal Baltics / Ķekava TS-3
Latvia Germova Rigonda 1976 Mārupe TS-3
Latvia Goba Ieva 1973 TS-3
Latvia Ieviņa Anita 1968 Cēsis TS-3
Latvia Irbe Ilze 1969 Rīga TS-3
Latvia Jaudzeme Ieva 1973 Turaida TS-3
Latvia Juršēviča Inna 1973 Noskrien Cēsis / Cēsis TS-3
Latvia Kadiķe Sandra 1965 Sigulda TS-3
Latvia Kļaviņa Rita 1974 SK Magnen / Rēzekne TS-3
Latvia Kokarēviča Sanita 1978 Noskrien Cēsis / Priekuļi TS-3
Latvia Korņējeva Inguna 1964 Pēdu nav / Burtnieku novads TS-3
Latvia Kravale Jolanta 1975 Valmiera TS-3
Latvia Lagzdiņa Margita 1971 Rīga TS-3
Latvia Leiburga Agnese 1977 Zemgales Ziņas / Dobeles novads TS-3
Latvia Liepiņa Ance 1978 Valmiera TS-3
Latvia Lindermane Lana 1979 Cēsis TS-3
Latvia Livčāne Ieva 1973 Stopiņu novads TS-3
Latvia Meistere Oksana 1975 SIA KVIST / Mālpils TS-3
Latvia Norkus Līga 1978 Saldus boksa klubs / Saldus TS-3
Latvia Otomere Inese 1979 Rīga TS-3
Latvia Ozoliņa Zaiga 1974 Kāpa / Rīga TS-3
Latvia Priedīte-Kļaviņa Iveta 1976 Kuldīga TS-3
Latvia Pūce Ieva 1974 Rīga TS-3
Latvia Rutkovska Iveta 1969 Rīga TS-3
Latvia Semjonova Aira 1978 Limbažu nov. TS-3
Latvia Skrastiņa Vineta 1968 Noskrien Cēsis / Cesis TS-3
Latvia Slikšāne Kristīne 1977 Skriešanas Akadēmija / Olaine TS-3
Latvia Tílena Aija 1961 TRX Cèsis / Priekuļu novads TS-3
Latvia Tītmane Dace 1972 TS-3
Latvia Ulase Diāna 1978 Jelgava TS-3
Latvia Vaļska Inga 1972 TRX Cēsis / Priekuļi TS-3
Latvia Vesmane Sņežana 1974 Sloth Running Crew / Babītes novads TS-3
Latvia Vilcāne Kristīne 1979 Baldone TS-3
Latvia Zālīte Inga 1977 Riga TS-3
Latvia Zebuliņa Lāsma 1974 Rīga TS-3

ATBALSTĪTĀJI

Suunto Ethicsport Celotajs Natures Protection
LMP Vitamin Performance Pulsometrs Sporta laboratorija
Piejūras-nūjotāju-klubs KOREN INBOX dubls2.lv