DALĪBNIEKU SARAKSTS

Noskrien Ziemu kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Apmaksās starta vietā".
- "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
TV-1
Latvia Apenītis Sandis 1990 Sigulda TV-1
Latvia Bajaruns Lauris 1996 Cesis TV-1
Latvia Bikse Edgars 1991 Latvijas Finieris / Gaigalava TV-1
Latvia Cimermanis Ralfs 1998 Sigulda TV-1
Latvia Deičmanis Bruno 2002 Sigulda TV-1
Latvia Dvēselītis Kristaps 1994 Ogre TV-1
Latvia Dzalbs Edijs 2000 Inov-8 | OSveikals.lv / Rīga TV-1
Latvia Elksnis Reinis 1992 RZ Team / Rīga TV-1
Latvia Igaunis Lauris 1992 Valmiera TV-1
Latvia Jonāns Dāvids Jānis 2003 Sloth Running Crew / Babītes novads TV-1
Latvia Kadiķis Niklāvs 2000 Sigulda TV-1
Latvia Kalniņš Austris 2003 Sm BJSS / Gaujiena TV-1
Latvia Kalniņš Orests 1997 Rīga TV-1
Latvia Keslers Kristaps 1990 SIA KVIST / Ikšķile TV-1
Latvia Kļavis Gustavs 2001 Jaunmārupe skrien! / Mārupes novads TV-1
Latvia Knopkens Dāvis 1991 BVR / Saldus TV-1
Latvia Kokarevics Gundars 1992 Cesis TV-1
Latvia Krauklis Toms 1990 Rīga TV-1
Latvia Leiskins Renārs 2001 Daugavpils Runners / Daugavpils TV-1
Latvia Levics Arturs 1991 BVR / Saldus TV-1
Latvia Levins Artūrs 1990 VSK Noskrien / Olaine TV-1
Latvia Magone Kristaps 1992 Ok Meridiāns / Pārgaujas Nov. TV-1
Latvia Milgrāvis Mikus 1992 Yeti / Rīga TV-1
Latvia Mūrnieks Jānis 1990 SK Tērauds/Suunto / Lielvārde TV-1
Latvia Naumenko Rūdolfs 1999 Gausā Jūdze / Ogre TV-1
Latvia Osītis Jānis 1993 Yeti / Limbaži TV-1
Latvia Ozoliņš Artūrs 1992 Radio TEV / Priekuļi TV-1
Latvia Ozoliņš Madars 1992 Ādaži TV-1
Latvia Petrovs Mārtiņš 2001 - / CESU NOV. TV-1
Latvia Priede Guntars 1992 Koknese TV-1
Latvia Priedītis Arnis 2002 Rīga TV-1
Latvia Puriņš Aigars 1994 Šaubu Nav / Cēsis TV-1
Latvia Rubenis Mārtiņš Mārcis 2001 Ādaži TV-1
Latvia Salna Uldis 1991 Stopiņu nov. TV-1
Spain SANCHEZ JEREZ GUSTAVO GINES 1990 JEREZ-LORCA-MURCIA TV-1
Latvia Strazdiņš Kristaps 1998 Rīga TV-1
Latvia Svarinskis Jēkabs 2001 Garkalne TV-1
Latvia Šenbergs Kārlis 1992 Piltene TV-1
Latvia Šveimrauss Eduards 2001 Jelgava TV-1
Latvia Vasiļjevs Renārs 2001 Jēkabpils TV-1
Latvia Vitrungs Elmārs 1991 SIA KVIST / Mālpils TV-1
Latvia Zauls Niks 2001 Limbaži Skrien / Limbaži TV-1
Latvia Zvaigzne Ralfs 2001 Priekuļu tehnikums / Smiltene TV-1
Latvia Zvaigznītis Jānis 1990 JS DREAM TEAM / Valmiera TV-1

ATBALSTĪTĀJI

Suunto Ethicsport Celotajs Natures Protection
LMP Vitamin Performance Pulsometrs Sporta laboratorija
Piejūras-nūjotāju-klubs KOREN INBOX dubls2.lv