DALĪBNIEKU SARAKSTS

Noskrien Ziemu kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Apmaksās starta vietā".
- "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
TV-2
Latvia Abražuns Intars 1980 Rīga TV-2
Latvia Aļeksjonoks Rinalds 1987 Riga TV-2
Latvia Apinis Edgars 1982 ASK PATRIA / Lapmežciems TV-2
Latvia Apinis Kārlis 1983 Langstini TV-2
Latvia Ābols Jānis 1980 Maratona Klubs / Riga TV-2
Latvia Bairaševskis Valerijs 1989 SK Tērauds/Suunto / Rīga TV-2
Latvia Bankovskis Mārtiņš 1981 Upeslejas TV-2
Spain BENTO MARTIÑO SEBASTIAN 1983 HUELVA TV-2
Latvia Bergmanis Andris 1984 Sigulda TV-2
Spain BERNAL PEREZ CARLOS 1988 PUERTO DEL ROSARIO FUERTEVENTURA TV-2
Latvia Bernhards Kristiāns 1981 Ropaži TV-2
Latvia Bērziņš Ainārs 1984 SIA KVIST / Mālpils TV-2
Latvia Bogdanovs Ēriks 1987 ASK PATRIA/Cēsis TV-2
Latvia Brakšs Jānis 1989 OK_Meridiāns / Priekuļi TV-2
Spain CABRERA MACAS LUIS ENRIQUE 1987 LOJA (ECUADOR) TV-2
Spain CAPARRINI CARLOS DANIEL OLIVER 1987 MADRID TV-2
Latvia Cābulis Edžus 1988 Sporta kkubs WENDI / Cesis TV-2
Latvia Dalbiņš Jānis 1987 SIA KVIST / Cēsis TV-2
Latvia Daube Kaspars 1981 Saldus TV-2
Spain DOMINGUEZ GOMEZ DAVID 1987 TALAVERA DE LA REINA(TOLEDO) TV-2
Spain DOMINGUEZ PANADERO JESUS 1989 PLASENCIA-CACERES TV-2
Latvia Dovbišs Deniss 1981 Gaismas mağija - Stividors LP / Vālodzes TV-2
Latvia Eberliņš Mārtiņš 1984 Riga TV-2
Latvia Elstiņš Artūrs 1980 Alūksne TV-2
Spain FERNANDEZ ARIAS JAVIER 1980 PAMPLONA TV-2
Latvia Fogelis Aivars 1986 Rīga TV-2
Latvia Gaņģītis Gatis 1982 eBIOpower / Snēpele TV-2
Spain GIRALDO ARIAS FABIAN ANDRES 1987 COLOMBIA TV-2
Latvia Ieviņš Intars 1981 Cēsis TV-2
Latvia Jevtuhs Mareks 1988 Rīga TV-2
Latvia Judkins Aleksandr 1988 Riga TV-2
Latvia Kajaks Andris 1987 Inčukalna novads TV-2
Latvia Kaktinieks Vigars 1984 Rīga TV-2
Latvia Kalniņš Agris 1984 Rauna TV-2
Latvia Kalniņš Toms 1989 Salacgrīva TV-2
Latvia Kārkliņš Mārcis 1989 Sasodīti labs grāmatvedis! / Vaidava TV-2
Latvia Kepe Gunārs 1985 Rīga TV-2
Latvia Kovaļevskis Andis 1986 Swedbank / Rīga TV-2
Latvia Kreišmanis Artūrs 1987 Rīga TV-2
Latvia Krūmiņš Agris 1989 Vecpiebalga / Vecpiebalga TV-2
Latvia Ķirsis Edgars 1982 SIA KVIST / Sigulda TV-2
Latvia Lietiņš Kaspars 1980 www.vartuveikals.lv / Riga TV-2
Latvia Lietiņš Kaspars 1980 www.vartuveikals.lv / Riga TV-2
Spain LOSANA RODRIGUEZ BORJA 1988 MADRID TV-2
Latvia Maslobojevs Sergejs 1985 NRC Rīga / Rīga TV-2
Latvia Meijers Edgars 1986 Valka TV-2
Latvia Meļķis Māris 1984 HONEST RENT / Valmieras pagasts TV-2
Latvia Mescerjakovs Aleskejs 1988 Wild Gang / Rīga / Riga TV-2
Latvia Miglāns Gatis 1984 Carnikavas nafta / Carnikava TV-2
Latvia Olengovičs Edgars 1981 Priekuļu tehnikums / Cēsis TV-2
Latvia Olengovičs Jānis 1985 Priekuļu tehnikums / Priekuļi TV-2
Latvia Paeglis Janis 1982 Riga TV-2
Latvia Pauls Raivis 1987 HCP / Rīga TV-2
Latvia Pedecs Juris 1989 Priekuļi TV-2
Latvia Pelcis Mārcis 1981 BFAM Tri-Team / Rīga TV-2
Latvia Podnieks Mārtiņš 1985 Silakrogs TV-2
Latvia Ponomarenko Andris 1987 Rivello / Riga TV-2
Latvia Preimats Māris 1987 Lejasciems TV-2
Latvia Puļķis Kristaps 1988 S&K / Rīga TV-2
Latvia Puriņš Māris 1989 Šaubu nav / Cēsis TV-2
Latvia Rekuņenko Artjoms 1989 ASK PATRIA / Madona TV-2
Latvia Ronimoiss Andris 1984 Inov8 / OsVeikals.lv / Suunto / Rīga TV-2
Latvia Ruļuks Gatis 1982 Rīga TV-2
Latvia Seilis Oskars 1986 Surikati / Riga TV-2
Latvia Siņavskis Raimonds 1982 vietējais klubs / Ventspils TV-2
Latvia Sirmais Martins 1982 Suunto Latvia / OSVeikals.lv / Riga TV-2
Latvia Skrulis Kristaps 1989 Cēsis TV-2
Latvia Sondors Edgars 1988 Krāsa / Rīga TV-2
Latvia Sondors Kristaps 1989 Līgatne TV-2
Latvia Straubergs Ainārs 1983 Limbaži SKRIEN / Limbaži TV-2
Latvia Šķipars Madars 1981 Rīga TV-2
Latvia Tiļciks Andis 1983 Smiltene TV-2
Spain TOMAS ESTEVE FRANCISCO RAUL 1983 VILLENA-ALICANTE TV-2
Latvia Tribockis Alvis 1980 Korte team / Ogre TV-2
Latvia Udrass Ģirts 1981 Alūksne TV-2
Latvia Ūdris Reinis 1986 TV-2
Latvia Veidemanis Lauris 1983 Rauna TV-2
Latvia Verdens Kaspars 1987 Virsotne/MARMOT / Lapmežciems TV-2
Latvia Veseris Mārtiņš 1987 Rīga TV-2
Latvia Vihlo Jānis 1985 SIA KVIST / Sigulda TV-2
Latvia Vikse Viesturs 1989 SIA KVIST / Liepupe TV-2
Latvia Vilums Roberts 1980 MySport veikals / Ogre TV-2
Latvia Zaļais Miķelis 1983 Rīga TV-2
Latvia Zariņš Endijs 1982 Zemgales Ziņas / Jelgava TV-2
Latvia Žeibe Artūrs 1983 Svētdienas skrējēji / Ropaži TV-2
Latvia Žiļcovs Aleksejs 1984 Stopiņu novads TV-2

ATBALSTĪTĀJI

Suunto Ethicsport Celotajs Natures Protection
LMP Vitamin Performance Pulsometrs Sporta laboratorija
Piejūras-nūjotāju-klubs KOREN INBOX dubls2.lv