DALĪBNIEKU SARAKSTS

Noskrien Ziemu kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
SPORTA DISTANCE
Latvia Kristaps Caune 1993 Gulbene V1
Latvia Jānis Višķers 1989 SK Tērauds/Suunto -1 V1
Latvia Edgars Bergs 1989 VSK Noskrien/Rīga V1
Latvia Ruslans Mamedovs 1989 Binitex/Daugavpils V1
Latvia Gundars Kokarevičs 1992 Cesis V1
Latvia Andris Jubelis 1989 Suunto Team Latvia/Madonas novads V1
Latvia Mārtiņš Plaudis 1993 SK Dzērvene/Sigulda V1
Latvia Oskars Damroze 1994 Suunto Team Latvia/Rīga V1
Latvia Uldis Katlaps 1993 OK Meridiāns/Ineši V1
Latvia Nauris Spalviņš 1989 JS DREAM TEAM/Rauna V1
Latvia Normunds Kronbergs 1990 Tukums/Tukums V1
Latvia Andris Gailis 1992 Auseklis IK/Rīga V1
Latvia Jānis Mežiels 1990 ASK PATRIA SPORTLAND V1
Latvia Ainārs Drozds 1989 OK Meridiāns/Cēsis V1
Latvia Jānis Sondors 1989 Dominieši/Jelgava V1
Latvia Jēkabs Krastiņš 1994 Sportiņš 88/Ķekava V1
Latvia Artjoms Rekuņenko 1989 ASK PATRIA SPORTLAND V1
Latvia Toms Biders 1991 Legs Miserables/Saldus V1
Latvia Kristaps Šteinbergs 1989 Rīga V1
Latvia Nauris Aukmanis 1989 ASK PATRIA SPORTLAND/Olaine V1
Latvia Harijs Heislers 1991 Rīga V1
Latvia Roberts Ziediņš 1993 Valmiera V1
Latvia Sergejsz Zubovs 1989 Valmiera V1
Latvia Reinis Ozoliņš 1991 ASK PATRIA-patriateam.lv/Nereta V1
Latvia Alberts Dambis 1989 INSALVO/Vecpiebalga V1
Latvia Āris Lazdiņš 1994 SK Zeltiņi/Alūksne V1
Latvia Artis Maksims 1996 Nacionālā aizsardzības akadēmija/Alūksne V1
Latvia Deivids Stupiņš 1997 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V1
Latvia Didzis Glušņevs 1991 VSK Noskrien Rieksti/Rīga/Biksti V1
Latvia Didzis Brauns 1991 V1
Latvia Vieda Lūsa 1989 SK Tērauds/Suunto -2 S1
Latvia Daina Jurķe 1990 Rīga S1
Latvia Justīne Savitska 1990 S1
Latvia Gunta Ikauniece 1992 JS DREAM TEAM/Valmiera S1
Latvia Madara Muižniece 1990 Riga S1
Latvia Marta Heringa 1995 Dominieši/Liepāja S1
Latvia Sandra Grosberga 1995 Suunto Team Latvia/OK Meridiāns S1
Latvia Madara Tīģere 1993 Sabile S1
Latvia Ilze Bergmane 1992 Riga S1
Latvia Marija Šalajevska 1989 Rīga S1
Latvia Madara Kukaine 1991 Rīga S1
Latvia Baiba Vekša 1992 SB Liesma/Saldus S1
Latvia Baiba Ažušele 1996 Talsu pakalnu sporta klubs/Talsi S1
Latvia Laura Davidauska 1997 Nacionālā aizsardzības akadēmija/Saldus S1
Latvia Aiga Taulīna 1991 Saldus Boksa klubs/Saldus S1
Latvia Jevgēnijs Turkins 1985 SK Tērauds/Suunto -1 V2
Latvia Aldis Bušs 1981 SK Tērauds/Suunto -2 V2
Latvia Gusts Fokerots 1980 Upeslejas V2
Latvia Mārtiņš Liberts 1981 SMILE&Run/Ķekavas novads V2
Latvia Intars Ulmanis 1982 VSK Noskrien/valmiera V2
Latvia Artūrs Pielēns-Pelēns 1985 Lattelecom/Rīga V2
Latvia Jānis Kukks 1979 V2
Latvia Magnus Zalsters 1979 Coca-cola/Iecavs V2
Latvia Rihards Siņicins 1986 Cēsis V2
Latvia Gundars Bēms 1984 Jelgavas novads V2
Latvia Vitālijs Jakovļevs 1982 www.endo.lv/Cēsis V2
Latvia Māris Lūsis 1979 Skrienošie Lūši/Tukums V2
Latvia Artis Līcītis 1985 VSK Noskrien/Lielvārde V2
Latvia Valdis Čunka 1982 Vichy/Saldus V2
Latvia Matīss Siliņš 1988 Tukums V2
Latvia Edgars Elbergs 1979 TeamKažemāka/Riga V2
Latvia Jānis Kūms 1988 Inov-8 | Suunto Team Latvia/Gaujiena V2
Latvia Mārtiņš Sirmais 1982 Inov8 / Suunto / OSVeikals.lv/Madona V2
Latvia Jānis Griķis 1981 Daugavpils Runners/Daugavpils V2
Latvia Edgars Simanovičs 1988 Suunto Team Latvia/Jelgava V2
Latvia Ainārs Kumpiņš 1984 VSK Noskrien / PaBaso.lv/Rīga V2
Latvia Dmitrijs Ničipors 1984 SuuntoTeamLatvia I Inov8 I OSVeikals.lv/Skrunda V2
Latvia Mārtiņs Malzubris 1982 Strutainā pēda V2
Latvia Artūrs Šits 1983 TeamKažemāka/Train2Win/Rīga V2
Latvia Gatis Pūcītis 1981 Mārupe V2
Latvia Kalvis Silgals 1986 NFS/Rīga V2
Latvia Igors Seņko 1983 VSK Noskrien Liepāja/Liepāja V2
Latvia Mārcis Jēgers 1982 Rīga V2
Latvia Edgars Zaķis 1988 VSK Noskrien/Rīga V2
Latvia Intars Vēberis 1979 V2
Latvia Helmuts Gusts 1987 Individuāli/Liepāja V2
Latvia Andris Bāliņš 1981 VSK Noskrien / SK Dzērvene/Jelgava V2
Latvia Uldis Tučs 1982 Ārprāc ar mani/Rīga V2
Latvia Sergejs Ļeta 1985 ASK PATRIA- Patriateam.lv/Sigulda V2
Latvia Ivo Zemturis 1980 Rīga V2
Latvia Mārtiņš Peisenieks 1984 Saļiks V2
Latvia Andis Komarovs 1987 Rīga V2
Latvia Juris Dzērve 1988 Rīga V2
Latvia Aivis Zetmanis 1979 ASK PATRIA/Smiltene V2
Latvia Raitis Jirgensons 1984 Ieriķi V2
Latvia Kaspars Adijāns 1987 Vichy/Viļānu nov. V2
Latvia Mārtiņš Kāns 1986 TeamKažemāka/Rīga V2
Latvia Mārtiņš Purenkovs 1988 Rīga V2
Latvia Māris Ādamsons 1983 Limbaži V2
Latvia Artūrs Blūmiņš 1983 Virsotne/MARMOT/Jaunolaine V2
Latvia Krišjānis Pormanis 1983 Nav/Rīga V2
Latvia Raimonds Spricis 1986 Nike+ Run Club Riga/Rīga V2
Latvia Pāvels Baikovs 1986 BeMoreAlive/Riga V2
Latvia Valdis Bergs 1981 Rīga V2
Latvia Konstantīns Grišulis 1987 Jēkabpils V2
Latvia Kaspars Ušpelis 1987 Nacionālā aizsardzības akadēmija/Ogre V2
Latvia Artūrs Topecs 1987 Gulbene V2
Latvia Kristaps Jaudzems 1984 Saldus OK/Rīga V2
Latvia Kārlis Lapiņš 1987 Zelta Stars/Zeltiņi V2
Latvia Artūrs Topecs 1987 SPORTLAND/Rīga V2
Latvia Antra Lukševica 1981 VSK Noskrien/Rīga S2
Latvia Līga Vībure 1979 Rīga S2
Latvia Oksana Kirilova 1985 Ādaži S2
Latvia Linda Bērziņa 1981 Saulkrasti S2
Latvia Zane Vanaga 1987 VSK Noskrien/Ikšķile S2
Latvia Laura Vilka 1981 Rīga S2
Latvia Darja Damroze 1986 Suunto Team Latvia/Rīga S2
Latvia Linda Laurena 1985 Sigulda S2
Latvia Inese Otomere 1979 Rīga S2
Latvia Zane Ivanāne 1983 VSK Noskrien/Jaunmārupe S2
Latvia Linda Pavļuta 1980 LV100/rīga S2
Latvia Ieva Upmace-Grīviņa 1984 Surikati/Rauna S2
Latvia Lauma Čerņevska 1985 VSK Noskrien Vāveres/Rīga S2
Latvia Anita Galašina 1988 SPORTLAND/Rīga S2
Latvia Madara Berga 1982 Rīga S2
Latvia Madara Ozola 1988 Saldus Boksa klubs/Saldus S2
Latvia Ieva Ziediņa 1979 SPORTLAND/Rīga S2
Latvia Uldis Galdiņš 1976 LabaDaba/Sigulda V3
Latvia Bondars Aivars 1966 Jēkabpils V3
Latvia Edmunds Garančs 1978 Pašam savs/Rīga V3
Latvia Edgars Goba 1974 Salaspils Zīriņi/Rīga V3
Latvia Ģirts Vēsma 1955 ZemgalesZiņas/Rīga V3
Latvia Arnis Ābelīte 1966 Virsotne/Marmot/Salaspils V3
Latvia Arvīds Germovs 1974 Mārupe V3
Latvia Mārtiņš Miķelsons 1977 www.lmp.lv/VSK Noskrien/Riga V3
Latvia Jānis Vītols 1961 VSK Noskrien Seniori/Rīga V3
Latvia Dainis Kronbergs 1976 Tukums/Tukums V3
Latvia Ilmars Knipšis 1962 Lejasurgas/Ķekavas pag. V3
Latvia Normunds Blumbergs 1970 Saulkrasti V3
Latvia Ainars Zēbergs 1968 VSK Noskrien Liepāja/Liepāja V3
Latvia Kaspars Kārkliņš 1975 Līvi/Cēsis V3
Latvia Vilnis Brakovskis 1972 Wood ART.LV/Ādaži V3
Latvia Andris Bērziņš 1977 Rīga V3
Latvia Mārtiņš Vilemsons 1978 VSK Noskrien Seniori/Rīga V3
Latvia Andžejs Stenclavs 1974 Rīga V3
Latvia Edmunds Vanags 1974 V3
Latvia Arnis Mūrnieks 1970 V3
Latvia Arvīds Ozoliņš 1974 Rīga V3
Latvia Deniss Cimbals 1977 Zoorbagan/Riga V3
Latvia Andris Pommers 1974 Rīga V3
Latvia Ģirts Liniņš 1969 OZONS/Rīga V3
Latvia Raitis Puriņš 1958 VSK Noskrien/Zemgales Ziņas/Smiltene V3
Latvia Jānis Markulis 1973 Riga V3
Latvia Einārs Šillers 1973 MRC/Maratona klubs/OKZK/Ikšķile V3
Latvia Aivars Kļaviņš 1957 Rīga V3
Latvia Lauris Lizbovskis 1973 Brīva vieta jūsu reklāmai/Rīga V3
Latvia Arnis Grasis 1970 Auseklis IK V3
Latvia Armands Lunts 1969 VSK Noskrien/Rīga V3
Latvia Santa Suta-Zute 1977 SK Tērauds/Suunto -1 S3
Latvia Baiba Maskoļūna 1978 Vsk noskrien/Ķeipene S3
Latvia Natālija Joničenko 1968 Talsu Pauguraines Zaķi/Talsi S3
Latvia Ieviņa Gaiziņa 1972 VSK Noskrien/Jelgava S3
Latvia Līga Irbe 1978 Talsu pauguraines Zaķi/Talsi S3
Latvia Inga Kāpiņa 1973 VSK Noskrien Vāveres/Sigulda S3
Latvia Viviana Kirilova 1976 VSK Noskrien Vāveres/Rīga S3
Latvia Anita Saulīte 1976 Auseklis IK S3
Latvia Egita Uzule 1972 Saldus boksa klubs/Saldus S3
TAUTAS DISTANCE
Latvia Jānis Brakšs 1989 OK MERIDIĀNS/PRIEKUĻI V1
Latvia Gvido Kalniņš 1993 SK Tērauds/Suunto -2 V1
Latvia Kristiāns Upenieks 2001 SK Tērauds/Suunto -2 V1
Latvia Mārcis Kārkliņš 1989 Vaidava/Valmiera V1
Latvia Ernests Olengovičs 2008 Sporta Klubs Wendi/Cēsis V1
Latvia Kristaps Ceriņš 1989 labimeistari.lv/Cēsis V1
Latvia Vitālijs Ribakovs 1991 JS DREAM TEAM/Rīga V1
Latvia Guntars Priede 1992 Koknese V1
Latvia Mārtiņš Petrovs 2001 cēsu pilsētas sporta skola/cesu nov. V1
Latvia Lauris Bajāruns 1996 Cesis V1
Latvia Alvis Drozds 1995 VSK Noskrien/Cēsis V1
Latvia Sandis Apenītis 1990 Sigulda V1
Latvia Gatis Štulbergs 1992 Maratona klubs/RIEKSTI/Rīga V1
Latvia Dēvids Kristapsons 2000 Ziemas vilki/Rīga V1
Latvia Māris Sardiko 1991 VSK Noskrien/Team Kažemāka/Inčukalns V1
Latvia Krists Siņicins 1995 SK Tērauds/Suunto -2 V1
Latvia Kristaps Magone 1992 Attido / OK Meridiāns/Pārgaujas novads V1
Latvia Guntis Strautiņš 1991 VSK Noskrien Liepāja/Liepāja V1
Latvia Voldemārs Lejnieks 1989 VSK Noskrien / SK Dzērvene/Rīga V1
Latvia REINIS GAILIS 2007 RĪGA V1
Latvia RITVARS GAILIS 2010 RĪGA V1
Latvia Salvis Krusietis 1999 MSĢ/Sējas novads, Murjāņu Sporta ģimnāzija V1
Latvia Kārlis Evertovskis 1990 Rīga V1
Latvia Lauris Igaunis 1992 Wunder Latvia/Valmiera V1
Latvia Maksims Davidovs 2003 Zemgales Ziņas/Jelgava V1
Latvia Reinis Melbergs 1991 Sabile V1
Latvia Oskars Brasliņš 1991 RADIO TEV komanda/Valmiera V1
Latvia Renārs Indriksons 1995 ASK PATRIA SPORTLAND/Jelgava V1
Latvia Arturs Rimicans 1990 ASK PATRIA -Patriateam.lv/Olaine V1
Latvia Dāvis Bautris 2008 V1
Latvia Kristaps Poddubnijs 1991 ASK PATRIA/Rīga V1
Latvia Jānis Leimanis 1989 TeamKazemaka/Rīga V1
Latvia Rihards Gailis 2001 Auseklis IK/Rīga V1
Latvia Raivis Turkins 1992 Olaine V1
Latvia Dainis Baumanis 1989 V1
Latvia Niklāvs Kadiķis 2000 Sigulda V1
Latvia Andis Ruskulis 1990 Rīga V1
Latvia Arvīds Martinsons 1989 SK Pārgauja/Straupe V1
Latvia Rūdolfs Raudziņš 2008 Inčukalna novads V1
Latvia Emīls Mortuļevs 1992 Siguldas Maratona klubs / Siguldas Takas/Līgatne V1
Latvia Fricis Spektors 2000 Auseklis IK/Rīga V1
Latvia Dāvis Lapiņš 1995 Nacionālā aizsardzības akadēmija/Grobiņas novas V1
Latvia Māris Ozols 1991 Nacionālā Aizsardzības akadēmija/Rīga V1
Latvia Sandis Vosekalns 2002 SPORTLAND/Rīga V1
Latvia Rihards Bendrāts 2002 SPORTLAND/Salacgrīva V1
Latvia Matīss Bajārs 1992 Nacionālā aizsardzības akadēmija/Rīga V1
Latvia Helmuts Rasa 1989 SPORTLAND/Saldus V1
Latvia Emīls Saulīte 2005 Auseklis IK V1
Latvia Matīss Saulīte 2003 Auseklis IK V1
Latvia Raivis Vilūns 1990 Rīga V1
Latvia Lelde Spriņģe 1990 Dobele S1
Latvia Santa Birģele 1992 Rūjiena S1
Latvia Monta Hildebrante 1992 Rīga S1
Latvia Terēze Rocēna 1991 Sigulda S1
Latvia Katrīna Stafecka 1994 Veselīga slodzīte/Rīga S1
Latvia Madara Kārkliņa 1990 VSK Noskrien/Rīga S1
Latvia Alīna Sadovska 1990 S1
Latvia Ginta Bogdanova 1997 BKP/Priekuļi S1
Latvia Elīna Birģele 1996 Birģeļi/Rīga S1
Latvia Lelde Grīnvalde 1989 Rīga S1
Latvia Zane Ieviņa 1990 Priekuļi S1
Latvia Paula Pakule 1994 Sporta klubs Wendi/Cēsis S1
Latvia Kristīne Zeļenkova 1993 Valmiera S1
Latvia Monika Sarva 1992 Olaines novads S1
Latvia Zane Dāvidsone 1993 Valmiera S1
Latvia Lāsma Pometko 1989 Cēsis S1
Latvia Laura Riekstiņa Zauska 1992 adidas Runners Riga S1
Latvia Liene Mudrova 1989 Auce S1
Latvia Līga Girgensone 1991 Rīga S1
Latvia Līga Brutāne 1989 Rīga S1
Latvia Brenda Brakovska 1999 Wood ART.LV/Ādaži S1
Latvia Rasma Čoiča 1993 ASK PATRIA/Rīga S1
Latvia Evija Melberga 1991 VSK Noskrien / SK Dzērvene/Rīga S1
Latvia Ilarija Ločmele 2001 MSĢ/Sējas novads, Murjāņu Sporta ģimnāzija S1
Latvia Laura Savicka 1997 Smiltene S1
Latvia Paula Rozenvalde 1990 Valmiera S1
Latvia Agate Kristapsone 1991 ASK PATRIA SPORTLAND/Liepāja S1
Latvia Zane Neimane 1994 S1
Latvia Liena Puise-Puiše 1990 Rīga S1
Latvia Elza Krastiņa 2004 Sportiņš 88/Ķekava S1
Latvia Rūta Rutkovska 2004 Sportiņš 88/Ķekava S1
Latvia Madara Kraukle 1989 Rīga S1
Latvia Elza Žumbure 1991 Legs Miserables/Rīga S1
Latvia Luize Raga 1989 Strutainā pēda S1
Latvia Agnese Katlapa 1991 Ineši S1
Latvia Zane Zālīte 1993 RADIO TEV komanda/Cēsis S1
Latvia Baiba Kreišmane 1991 Rīga S1
Latvia Linda Švirberga 1996 Nacionālā aizsardzības akadēmija/Cēsis S1
Latvia Marita Masule 1989 SPORTLAND/Rīga S1
Latvia Sanita Sparāne 1990 SPORTLAND/Preiļi S1
Latvia Inguna Ūbele 1990 SPORTLAND/Rīga S1
Latvia Ieva Zirne 1990 Rīga S1
Latvia Lelde Pāķe 2006 Saulkrasti SRT/Saulkrasti S1
Latvia Laura Leiboma 1996 Kāpa OK/ Ādažu BJSS/Ādaži S1
Latvia Jānis Ābols 1980 Vsk Noskrien/Riga V2
Latvia Mareks Zālītis 1984 VSK Noskrien/Ķekava V2
Latvia Jānis Razgalis 1985 SK Tērauds/Suunto -1 V2
Latvia Valdis Aņikejevs 1987 SK Tērauds/Suunto -1 V2
Latvia Edgars Zagorskis 1981 SK Tērauds/Suunto -2 V2
Latvia Roberts Vilums 1980 Pārogre V2
Latvia Saulis Skabeiķis 1982 Mārupe V2
Latvia Lauris Veidemanis 1983 Pavasars/Rauna V2
Latvia Valts Laicāns 1979 Sporta klubs Wendi/Garkalne V2
Latvia Jānis Stonka 1979 Ādaži V2
Latvia Edžus Cābulis 1988 Cēsis V2
Latvia Edgars Olengovičs 1981 Sporta Klubs Wendi/Cēsis V2
Latvia Girts Kalnins 1979 Klibā Drosme/Rīga V2
Latvia Endijs Zariņš 1982 Zemgales Ziņas/Jelgava V2
Latvia Mārtiņš Kronbergs 1987 Rīga V2
Latvia Aleksejs Orlovs 1986 Lielvārde V2
Latvia Gatis Ruļuks 1982 Rīga V2
Latvia Eriks Bogdanovs 1987 Cesis V2
Latvia Mārtiņš Bankovskis 1981 Upeslejas V2
Latvia Linards Lauskis 1982 Riga V2
Latvia Kaspars Radziņš 1987 Inov8 I Suunto I OSVeikals.lv V2
Latvia Jānis Kronbergs 1984 Ātrais torņu serviss/Ķekava V2
Latvia Kristaps Vēveris 1985 Sējas novads V2
Latvia Juris Platgalvis-Bancāns 1982 RīGA V2
Latvia Deniss Dovbišs 1981 Vālodzes V2
Latvia Aleksandrs Judkins 1988 Riga V2
Latvia Rūdolfs Leimanis 1987 Maratona Klubs/Ventspils V2
Latvia Mārtiņš Podnieks 1985 Silakrogs V2
Latvia JURIS GAILIS 1980 RĪGA V2
Latvia Rihards Ieviņš 1987 Priekuļi V2
Latvia Miķelis Zaļais 1983 Wunder Latvia/Rīga V2
Latvia Andis Ozoliņš 1980 Iecava V2
Latvia Vitālijs Žuselis 1979 Daugavpils Runners/Daugavpils V2
Latvia Dmitrijs Kižla 1988 Daugavpils Runners/Daugavoils V2
Latvia Artūrs Čeirāns 1984 Ogre V2
Latvia Ivars Damroze 1985 ASK PATRIA/Rīga V2
Latvia Raivo Pienis 1979 ASK PATRIA/Jelgava V2
Latvia Edgars Apinis 1982 ASK PATRIA-Patriateam.lv/Lapmežciems V2
Latvia Mārtiņš Herings 1985 TeamKažemāka/Rīga V2
Latvia Andris Kajaks 1987 Inčukalns V2
Latvia Pēteris Grīviņs 1985 Surikati/Rauna V2
Latvia Ilgvars Ribušs 1984 VSK Noskrien/Rīga V2
Latvia Aivars Fogelis 1986 Rīga V2
Latvia DZINTARS RĒRIHS 1984 RIEKSTI/Ropaži V2
Latvia Austris Armans 1985 ASK PATRIA-patriateam.lv/Sigulda V2
Latvia Gatis Poltiņņikovs 1985 Aluksne V2
Latvia Jānis Olengovičs 1985 OK Meridiāns/Priekuļi V2
Latvia Mārtiņš Žagars 1984 Jēkabpils V2
Latvia Gatis Matuko 1984 Valmiera V2
Latvia Artūrs Kreišmanis 1987 VSK noskrien/Rīga V2
Latvia Edgars Krūmiņš 1984 Sabile V2
Latvia Gatis Bērziņš 1987 VskNoskrien/Mārupe V2
Latvia Sergejs Maslobojevs 1985 SPORTLAND/Rīga V2
Latvia Aivars Braučs-Jusupovs 1982 SPORTLAND/Rīga V2
Latvia Jānis Kalniņš 1981 bez kluba/Langstiņi-Aizpute V2
Latvia Mārtiņš Poltiņņikovs 1986 DIF/Alūksne V2
Latvia Kaspars Kiesners 1983 SPORTLAND/Rīga V2
Latvia Agris Samcovs 1979 SPORTLAND/Rīga V2
Latvia Agnese Raubena 1981 Rīga S2
Latvia Gundega Vancāne 1984 SK Tērauds/Suunto -1 S2
Latvia Alīna Fisenkova 1983 Rīga S2
Latvia Irēna Gedroviča 1981 Jaunmārupe S2
Latvia Anda Kaģe 1988 S2
Latvia Zane Mirdza Paikena 1981 Rīga S2
Latvia Vera Panasina 1982 Jūrmala S2
Latvia Svetlana Semeshchenko 1985 Binitex/Daugavpils S2
Latvia Līga Keino 1982 Riga S2
Latvia Lauma Muceniece 1985 Ķekava S2
Latvia Nora Vrubļevska 1985 Surikati/NFS/Rīga S2
Latvia Sanita Vecā 1984 S2
Latvia Ilze Čunka 1983 Vichy/Limbaži S2
Latvia Ilze Kronberga 1984 www.lmp.lv/Ķekava S2
Latvia Alise Griķe 1981 Daugavpils Runners/Daugavpils S2
Latvia Līva Biseniece 1988 Sējas novads S2
Latvia Līga Rukšāne 1986 S2
Latvia SOLVITA GAILE 1980 RĪGA S2
Latvia Ilvija Pukste 1984 Rīga S2
Latvia Agnese Meikšāne 1980 Rīga S2
Latvia Zanda Strunga 1984 Wunder Latvia/Rīga S2
Latvia Gunta Neija 1985 VSK Noskrien/Rīga S2
Latvia Elīna Kārkliņa 1988 ASK PATRIA SPORTLAND/Madona S2
Latvia Kristīne Sekace 1980 Kustību telpa/Rīga S2
Latvia Aiga Tora 1985 Riga S2
Latvia Sanita Laicāne 1980 SK Tērauds S2
Latvia Dace Veipa 1979 VSK Noskrien Vāveres/Baltezers S2
Latvia Sanita Ločmele 1983 Wunder Latvia/Valmiera S2
Latvia Kristīne Vilcāne 1979 Baldone S2
Latvia Kristīne Roga 1982 ASK PATRIA/Rīga S2
Latvia Daiga Jermaka 1984 Ziemeļkurzeme OK/Ropaži S2
Latvia Līga Alksne 1981 SPORTLAND/Rīga S2
Latvia Gita Vilensone 1983 VSK Noskrien Vāveres/Rīga S2
Latvia Inese Gulbe 1981 Rīga S2
Latvia Dace Tomsone 1982 VSK noskrien /Jaunmārupe skrien!/Jaunmārupe S2
Latvia Zane Galdiņa 1984 Rīga S2
Latvia Veronika Buhalova 1987 Mārupe S2
Latvia Kristine Sniedze 1986 Vecpiebalga S2
Latvia Līga Riņķe 1988 SPORTLAND/Salacgrīva S2
Latvia ILZE KRONBERGA 1980 TUKUMS S2
Latvia Gundega Pāķe 1984 Saulkrasti SRT/Saulkrasti S2
Latvia Antra Rumševiča 1986 SPORTLAND/Rīga S2
Latvia Andris Mačevskis 1974 Jelgava V3
Latvia Jānis Birģelis 1967 Sējas novads V3
Latvia Jānis Kossovičs 1978 V3
Latvia Aleksandrs Antonovs 1978 Riga V3
Latvia Jānis Kopmanis 1962 LSC/Rīga V3
Latvia Didzis Krīgers 1952 Valmiera V3
Latvia Normunds Zauls 1969 Limbaži/Limbaži V3
Latvia Ainars Priedeslaipa 1972 Rīga V3
Latvia Normunds Vilūns 1963 VSK Noskrien seniori/Rīga V3
Latvia Gundars Kristapsons 1975 Ziemas vilki/Rīga V3
Latvia Kaspars Aksenoks 1972 Rīga V3
Latvia Mairis Apsītis 1978 Valmiera V3
Latvia Ansis Gornavs 1976 sk Sigulda/Sigulda V3
Latvia Andris Riekstiņš 1973 Iecava V3
Latvia Mārtiņš Šimis 1978 RFS Fan club/Rīga V3
Latvia janis dille 1978 cēsis V3
Latvia Aigars Savickis 1963 Smiltene V3
Latvia Heinrihs Otomers 1978 Rīga V3
Latvia Einārs Mednis 1965 pabaso.lv/Jaunmarupe V3
Latvia Uģis Zanders 1969 Baldone V3
Latvia Uģis Inka 1976 VSK Noskrien/Riga V3
Latvia Haralds Krievs 1975 Rīga V3
Latvia Ritvars Klapars 1976 VSK Noskrien/ Kocēnu novads/Valmiera V3
Latvia Mareks Brokāns 1973 Rīga V3
Latvia Juris Poļakovs 1976 SPORTLAND/Rīga V3
Latvia Juris Gaidelis 1954 Maratona klubs/Cēsis V3
Latvia Arnis Grišans 1978 Rīga V3
Latvia Mārtiņš Dimiters 1945 Zemgales Ziņas/Rīga V3
Latvia Valērijs Arbuzovs 1971 Rūjienas novads V3
Latvia Eduards Pāķis 1976 Saulkrasti SRT/Saulkrasti V3
Latvia Airisa Freimane 1970 Rīga S3
Latvia Inese Eklona 1977 VSK Noskrien/Rīga S3
Latvia Gita Biezuma 1977 Rīga S3
Latvia Līga Birnbauma 1972 Rīga S3
Latvia Rigonda Germova 1976 Mārupe S3
Latvia Kristine Zvingevica - Kalnina 1976 Klibā Drosme/Rīga S3
Latvia Zane Dille 1977 Skrien un nūjo Cēsis/Cēsis S3
Latvia Gita Gintere Kikuste 1978 Sējas novads S3
Latvia Dzintra Kārkliņa 1963 Sējas novads S3
Latvia Marija Juriņejoka 1949 Ropaži S3
Latvia Lāsma Zebuliņa 1974 Rīga S3
Latvia Kristīne Rūja 1976 Sigulda S3
Latvia Dace Hartmane 1972 Talsu pauguraines zaķi/Talsi S3
Latvia Dace Tītmane 1972 Rīga S3
Latvia Aija Tīlena 1961 TRX Cēsis skrien/Priekuļu S3
Latvia Dace Skrastina 1974 Talsu pauguraines Zaķi/Stende S3
Latvia Zanda Taupmana 1970 VSK Noskrien/Riga S3
Latvia Jolanta Bautre 1971 S3
Latvia Iveta Krieva 1976 Rīga S3
Latvia Sandra Kadiķe 1965 Sigulda S3
Latvia Astrīda Celmiņa 1966 Rīga S3
Latvia Inga Priede 1978 Ķekava S3
Latvia Gunita Butāne 1973 Zemgales Ziņas/Jelgava S3
Latvia Evija Kļave 1976 VSK Noskrien/Jaunmārupe S3
Latvia Žanna Vanaga 1972 VSK Noskrien/Skiren un Nūjo Cēsis/Cēsis S3
Latvia Inga Vaļska 1972 TRX Cēsis skrien/Priekuļi S3
Latvia Kristīne Slikšāne 1977 VSK Noskrien/Olaine S3
NŪJOŠANAS PĀRGĀJIENS
Latvia Andris Zībergs 1973 Cepu cepu/Limbažu novads V
Latvia Dzintars Laganovskis 1966 AD FITNESS/Lēdmane V
Latvia Māris Vīlips 1970 Salaspils V
Latvia Raivo Kuks 2001 AD FITNES/Ledmane V
Latvia Normunds Šibeiks 1963 Nūjo priekam/Rīga V
Latvia Aleksandrs Naumenko 1960 Ogre V
Latvia Artis Mednis 1974 wAlts/Cēsis V
Latvia Andris Spuņģis 1947 -/Olaine V
Latvia Uldis Dīcis 1960 Gausā Jūdze/Klapkalnciems V
Latvia Aigars Dziedātājs 1959 Saulkrasti V
Latvia Guntars Ozols 1957 Nūjo priekam/Rīga V
Latvia Andris Lanka 1969 TRX Cēsis nūjo/Smiltene V
Latvia Kristīne Kuka 1975 AD FITNESS/Lēdmane S
Latvia Baiba Dombrovska 1958 Nūjo priekam/Rīga S
Latvia Ieva Garanča 1976 Nujo priekam/Ozolnieki S
Latvia Liga Laganovska 1967 AD FITNESS/Lēdmane S
Latvia Evija Soročina 1970 individuāli/Valmiera S
Latvia Danute Ābelīte 1969 Rīga S
Latvia Laura Soročina 1993 Valmiera S
Latvia Jekaterina Girucka 1988 Rīga S
Latvia Sanita Babure 1973 Riga S
Latvia Jana Romanovska 1982 Zemgales Ziņas/Jelgava S
Latvia Ligita Leitlande 1970 Zemgales ziņas/Jelgava S
Latvia Inese Sirmā 1970 Sigulda S
Latvia Diāna Davidova 1981 Zemgales Ziņas/Jelgava S
Latvia Ilze Rāta 1961 Salaspils S
Latvia Irena Šibeika 1960 Nūjo priekam/Rīga S
Latvia Maija Naumenko 1959 Ogre S
Latvia Anita Barbane 1963 Nūjo priekam/Riga S
Latvia Kristīne Goldmane 1972 Ķekava S
Latvia Ingūna Sevostjanova 1969 Nūjo vesels/Rīga S
Latvia Ruta Dīce 1959 Gausā Jūdze/Klapkalnciems S
Latvia Ināra Ikauniece 1972 Cēsis S
Latvia Silvija Ziediņa 1949 SPORTLAND/Rīga S
Latvia Inese Petzāle 1971 Priekuļi S
Latvia Elīna Stapulone 1978 Priekuļi S
Latvia Sanita Putniņa 1983 Cēsis S
Latvia Zane Šmite 1984 Rīga S
Latvia Elīna Lanka 1998 TRX Cēsis nūjo/Smiltene S

ATBALSTĪTĀJI

LMP Suunto Sportland Celotajs RadioTev