DALĪBNIEKU SARAKSTS

Noskrien Ziemu kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Apmaksās starta vietā".
- "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
TS-1
Latvia Andersone Anita 1994 TS-1
Latvia Berdaškeviča Zane 1991 Salacgrīva TS-1
Latvia Berķe Kristīne 2002 IK Auseklis / Riga TS-1
Latvia Berķe Laura 2004 IK Auseklis / Riga TS-1
Latvia Birkenberga Simona 1991 Liesma / Saldus TS-1
Latvia Bobrova Paula 1999 TS-1
Latvia Bogdanova Ginta 1997 Priekuļi TS-1
Latvia Brauna Elizabete 2002 SK Lynxdojo / Sigulda TS-1
Latvia Bule Baiba 1991 Swedbank / Riga TS-1
Latvia Bužinska Ērika 1999 Daugavpils TS-1
Latvia Celma Madara 2004 Smiltenes sporta skola / Smiltene TS-1
Latvia Cera Zane 1993 Radio Tev TS-1
Latvia Dāvidsone Zane 1993 Valmiera TS-1
Latvia Elksne Zane 1991 RZ Team / Rīga TS-1
Latvia Freiberga Anete 1990 IK Uļjanovas dink team / Rēzekne TS-1
Latvia Gaile Līna 2003 Siguldas Maratona klubs / Sigulda TS-1
Latvia Gernere Marta 1993 Rīga TS-1
Latvia Grandāne Anete 1993 ASK PATRIA / Jelgava TS-1
Latvia Grencberga Evita 1991 SK Tērauds/Suunto / Ādaži TS-1
Latvia Heringa Marta 1995 Rīga TS-1
Latvia Ivanovska Jana Marta 1998 Smiltene TS-1
Latvia Jaunmuktāne Agnese 2004 Smiltene TS-1
Latvia Jaunmuktāne Anda 2004 Smiltene TS-1
Latvia Ježeka Auce 1991 - / Valkas novads TS-1
Latvia Kabrina Kitija 1994 Rīga TS-1
Latvia Kraukle Kristīne 1990 Rīga TS-1
Latvia Kristapsone Agate 1991 Siguldas Maratona klubs / Sigulda TS-1
Latvia Lukašinska Dace 1990 Rīga TS-1
Latvia Moļņika Ieva 2004 Ni / Rīga TS-1
Latvia Muska Sintija 1990 Sloth / Lejasciems TS-1
Latvia Neimane Zane 1994 Cēsis TS-1
Latvia Novikova Dace 1990 Rīga TS-1
Latvia Oboznaja Sanda 1993 Rīga TS-1
Latvia Ozoliņa Sintija 1992 Ādaži TS-1
Latvia Pakule Paula 1994 Sporta klubs Wendi / Cēsis TS-1
Latvia Pinne Elīna 1999 Rīga TS-1
Latvia Rocēna Terēze 1991 Sigulda TS-1
Latvia Rukšāne Ieva 1991 OK Kāpa / Rīga TS-1
Latvia Rutkovska Simona 1996 TS-1
Latvia Savicka Laura 1997 BBFactory / Riga TS-1
Latvia Semjonova Justīne 2005 Limbažu nov. TS-1
Latvia Spektore Tīna 2003 Auseklis IK / Riga TS-1
Latvia Stafecka Katrīna 1994 Ļaudona TS-1
Latvia Vasiļjeva Evelīna 1997 Daugavpils Runners / Jēkabpils TS-1
Latvia Vekša Baiba 1992 BBFactory / Riga TS-1
Latvia Zalāne Inga 1993 Pa Vienam / Preili TS-1
Latvia Zālīte Zane 1993 RADIOTEV / Cēsis TS-1
Latvia Žumbure Elza 1991 Legs Miserables / Rīga TS-1
Latvia Žusele Violeta 2005 Daugavpils Runners / Daugavpils TS-1

ATBALSTĪTĀJI

Suunto Ethicsport Celotajs Natures Protection
LMP Vitamin Performance Pulsometrs Sporta laboratorija
Piejūras-nūjotāju-klubs KOREN INBOX dubls2.lv