DALĪBNIEKU SARAKSTS

Noskrien Ziemu kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Apmaksās starta vietā".
- "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
TV-1
Latvia Apenītis Sandis 1990 Sigulda TV-1
Latvia Bajaruns Lauris 1996 Cesis TV-1
Latvia Bauers Ēriks 1991 Amatas novads TV-1
Latvia Bikse Edgars 1991 Latvijas Finieris / Gaigalava TV-1
Latvia Bodžs Ģirts 1991 IK Uļjanovas dink team / Rēzekne TV-1
Latvia Deičmanis Bruno 2002 Sigulda TV-1
Latvia Dzalbs Edijs 2000 Inov-8 | OSveikals.lv / Rīga TV-1
Latvia Eglajs Aigars 1990 Pa Vienam / Riga TV-1
Latvia Elksnis Reinis 1992 RZ Team / Rīga TV-1
Latvia Grandāns Gatis 1991 Jelgava TV-1
Ukraine Honchukov Oleksii 1995 SIA KVIST TV-1
Latvia Igaunis Lauris 1992 Wunder Latvia / Valmiera TV-1
Latvia Jonāns Dāvids Jānis 2003 Sloth Running Crew / Babītes novads TV-1
Latvia Kadiķis Niklāvs 2000 Sigulda TV-1
Latvia Keslers Kristaps 1990 SIA KVIST / Ikšķile TV-1
Latvia Knopkens Dāvis 1991 BVR / Saldus TV-1
Latvia Kokarēvičš Gundars 1992 Cēsis TV-1
Latvia Krastiņš Edgars 1990 Bauskas novads TV-1
Latvia Krauklis Toms 1990 Rīga TV-1
Latvia Krivāns Kristers 1999 Selonija / Stopiņu novads TV-1
Latvia Ķemme Kristaps 1992 Rīga TV-1
Latvia Levics Arturs 1991 BVR / Saldus TV-1
Latvia Levins Artūrs 1990 VSK Noskrien / Olaine TV-1
Latvia Meļķis Emils 2004 Salacgrīva TV-1
Latvia Mežiels Jānis 1990 ASK Patria TV-1
Latvia Milgrāvis Mikus 1992 Yeti / Rīga TV-1
Latvia Mūrēns Emīls 2003 Rīga TV-1
Latvia Mūrnieks Jānis 1990 SK Tērauds/Suunto / Lielvārde TV-1
Latvia Naumenko Rūdolfs 1999 TV-1
Latvia Osītis Jānis 1993 Yeti / Limbaži TV-1
Latvia Ozoliņš Madars 1992 Adazi TV-1
Latvia Petrovs Mārtiņš 2001 - / CESU NOV. TV-1
Latvia Pilainis Ralfs 2005 TV-1
Latvia Priede Guntars 1992 Koknese TV-1
Latvia Rubenis Rūdolfs 1990 Amatas novads TV-1
Latvia Smalkais Mārcis 1991 Metam mieru! / Mazsalaca TV-1
Latvia Spektors Fricis 2000 SK Tērauds / Riga TV-1
Latvia Stepančuks Andžejs 1992 Noskrien Cēsis / Cesis TV-1
Latvia Svarinskis Jēkabs 2001 Garkalne TV-1
Latvia ŠENBERGS KĀRLIS 1992 PILTENE TV-1
Latvia Štulbergs Gatis 1992 Maratona Klubs/Rieksti / Skrunda TV-1
Latvia Vasiļjevs Renārs 2001 Jēkabpils TV-1
Latvia Vitrungs Elmārs 1991 SIA KVIST / Mālpils TV-1
Latvia Zauls Niks 2001 Limbaži Skrien / Limbaži TV-1

ATBALSTĪTĀJI

Suunto Ethicsport Celotajs Natures Protection
LMP Vitamin Performance Pulsometrs Sporta laboratorija
Piejūras-nūjotāju-klubs KOREN INBOX dubls2.lv