DALĪBNIEKU SARAKSTS

Noskrien Ziemu kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
SPORTA DISTANCE
Latvia Kristaps Caune 1993 Gulbene V1
Latvia Jānis Višķers 1989 SK Tērauds/Suunto -1 V1
Latvia Ruslans Mamedovs 1989 Binitex / Daugavpils V1
Latvia Mārtiņš Plaudis 1993 SK Dzērvene / Sigulda V1
Latvia Nauris Spalviņš 1989 JS DREAM TEAM / Rauna V1
Latvia Krists Siņicins 1995 SK Tērauds/Suunto -2 V1
Latvia Oskars Brasliņš 1991 RADIO TEV komanda / Valmiera V1
Latvia Jānis Sondors 1989 Dominieši / Jelgava V1
Latvia Toms Biders 1991 Legs Miserables / Saldus V1
Latvia Kristaps Šteinbergs 1989 Rīga V1
Latvia Alberts Dambis 1989 INSALVO / Vecpiebalga V1
Latvia Āris Lazdiņš 1994 SK Zeltiņi / Alūksne V1
Latvia Artis Maksims 1996 Nacionālā aizsardzības akadēmija / Alūksne V1
Latvia Deivids Stupiņš 1997 Nacionālā Aizsardzības akadēmija V1
Latvia Andris Jubelis 1989 Inov-8|Suunto|OSveikals.lv / Madonas novads V1
Latvia Oskars Damroze 1994 Suunto Team Latvia / Rīga V1
Spain Ignacio Ovidio Muñoz Nicolás 1991 Córdoba V1
Latvia Andžejs Stepančuks 1992 Noskrien Cēsis / Cēsis V1
Latvia NORMUNDS KRONBERGS 1990 TUKUMS / TUKUMS V1
Latvia Ainārs Drozds 1989 Meridiāns / Cēsis V1
Latvia Jānis Mežiels 1990 ASK PATRIA SPORTLAND V1
Latvia Kristaps Zvirgzds 1995 Tīnūži V1
Latvia Artjoms Rekuņenko 1989 ASK PATRIA SPORTLAND / Madona V1
Latvia Jānis Ozols 1991 Rīga V1
Latvia Andris Gailis 1992 Auseklis IK / Rīga V1
Latvia Gundars Kokarevics 1992 Cesis V1
Latvia Ričards Krims 1989 Cēsis V1
Latvia Didzis Brauns 1991 V1
Latvia Jēkabs Krastiņš 1994 Sportiņš 88 / Ķekava V1
Latvia Vieda Lūsa 1989 SK Tērauds/Suunto -2 S1
Latvia Daina Jurķe 1990 Rīga S1
Latvia Gunta Ikauniece 1992 JS DREAM TEAM / Valmiera S1
Latvia Marta Heringa 1995 Dominieši / Liepāja S1
Latvia Madara Tīģere 1993 Sabile S1
Latvia Marija Šalajevska 1989 Rīga S1
Latvia Laura Davidauska 1997 Nacionālā aizsardzības akadēmija / Saldus S1
Latvia Laura Grīviņa 1989 Nīgrande / Saldus S1
Latvia Katrīna Stafecka 1994 Rīga S1
Spain ANGELA GUZMAN GARCIA 1994 S1
Latvia Elīna Kabaļina 1991 Iecava S1
Latvia Madara Kukaine 1991 VSK noskrien S1
Latvia Sandra Grosberga 1995 Suunto Team Latvia/OK Meridiāns S1
Latvia Baiba Vekša 1992 SB Liesma / Saldus S1
Latvia Madara Muižniece 1990 adidas Runners Riga / Inčukalns S1
Latvia Jolanta Krastiņa 1994 VSK NOSKRIEN / Vecpiebalga S1
Latvia Jevgēnijs Turkins 1985 SK Tērauds/Suunto -1 V2
Latvia Aldis Bušs 1981 SK Tērauds/Suunto -2 V2
Latvia Gusts Fokerots 1980 Upeslejas V2
Latvia Mārtiņš Liberts 1981 SMILE&Run / Ķekavas novads V2
Latvia Intars Ulmanis 1982 VSK Noskrien / valmiera V2
Latvia Artūrs Pielēns-Pelēns 1985 Lattelecom / Rīga V2
Latvia Jānis Kukks 1979 V2
Latvia Magnus Zalsters 1979 Coca-cola / Iecavs V2
Latvia Rihards Siņicins 1986 Cēsis V2
Latvia Vitālijs Jakovļevs 1982 www.endo.lv / Cēsis V2
Latvia Artis Līcītis 1985 VSK Noskrien / Lielvārde V2
Latvia Valdis Čunka 1982 Vichy / Saldus V2
Latvia Mārtiņš Sirmais 1982 Inov-8|Suunto|OSveikals.lv / Madona V2
Latvia Jānis Griķis 1981 Daugavpils Runners / Daugavpils V2
Latvia Ainārs Kumpiņš 1984 VSK Noskrien / PaBaso.lv / Rīga V2
Latvia Dmitrijs Ničipors 1984 Inov-8|Suunto|OSveikals.lv / Skrunda V2
Latvia Mārtiņs Malzubris 1982 Strutainā pēda V2
Latvia Kalvis Silgals 1986 NFS / Rīga V2
Latvia Mārcis Jēgers 1982 Rīga V2
Latvia Intars Vēberis 1979 V2
Latvia Andris Bāliņš 1981 VSK Noskrien / SK Dzērvene / Jelgava V2
Latvia Andis Komarovs 1987 Rīga V2
Latvia Kaspars Adijāns 1987 Vichy / Viļānu nov. V2
Latvia Mārtiņš Purenkovs 1988 Rīga V2
Latvia Māris Ādamsons 1983 Limbaži V2
Latvia Artūrs Blūmiņš 1983 Virsotne/MARMOT / Jaunolaine V2
Latvia Pāvels Baikovs 1986 BeMoreAlive / Riga V2
Latvia Konstantīns Grišulis 1987 Lūši / Jēkabpils V2
Latvia Kaspars Ušpelis 1987 Nacionālā aizsardzības akadēmija / Ogre V2
Latvia Kristaps Jaudzems 1984 Saldus OK / Rīga V2
Latvia Kārlis Lapiņš 1987 Zelta Stars / Zeltiņi V2
Latvia Uldis Tučs 1982 Ārprāc ar mani / Rīga V2
Latvia Anrijs Hodzajevs 1982 Rīga V2
Latvia Edgars Zaķis 1988 Brain Games / Rīga V2
Latvia Māris Lūsis 1979 Tukums V2
Latvia Mārtiņš Peisenieks 1984 Rīga V2
Latvia Jānis Kūms 1988 Inov-8 | Suunto | OSveikals.lv V2
Spain MIGUEL SANCHO KNAPIK 1985 V2
Spain DAVID BAENA ALHAMA 1987 V2
Spain FRANCISCO RODRIGUEZ ROMERO 1987 V2
Spain RAFAEL ARCAS NAVARRETE 1984 V2
Spain ALEJANDRO VAZQUEZ SANCHEZ 1984 V2
Latvia Igors Seņko 1983 VSK Noskrien Liepāja / Liepāja V2
Latvia Sergejs Ļeta 1985 ASK PATRI-Patriateam.lv / Sigulda V2
Latvia Rūdolfs Leimanis 1987 Maratona klubs / Ventspils V2
Spain MANUEL MIRON SANCHEZ 1979 V2
Latvia Kaspars Pētersons 1981 VSK Noskrien / Valmiera V2
Spain JUAN CARLOS NUÑEZ FEIJOO 1985 V2
Spain JUAN ANTONIO MURILLO CASTAÑO 1987 V2
Spain ALFONSO MORALES GOMEZ 1983 V2
Spain EZEQUIEL ARROYO COLORADO 1983 V2
Spain ANTONIO CALVILLO DORADOR 1988 V2
Spain JONATHAN FERRER CASTILLO 1987 V2
Spain MOISES GARCIA PEREZ 1988 V2
Spain JOSE LUIS PUEBLA JIMENEZ 1985 V2
Spain MANUEL SALVADOR VENZALA FERNANDEZ 1985 V2
Latvia Rolands Rudītis 1987 Azimuts V2
Latvia Andris Rēders 1979 INBOX TEAM / Tīraine V2
Latvia Didzis Videmanis 1985 INBOX TEAM / Talsi V2
Latvia Māris Videmanis 1979 INBOX TEAM / Ogre V2
Latvia Ritvars Bikšis 1985 INBOX TEAM / Ādaži V2
Lithuania Mindaugas Milaknis 1979 Mazeikiai V2
Latvia Artūrs Šits 1983 TeamKažemāka/Train2WinLv / Rīga V2
Latvia Raitis Jirgensons 1984 Ieriķi V2
Latvia Valdis Bergs 1981 Rīga V2
Latvia Krišjānis Pormanis 1983 Menky / Rīga V2
Latvia Gatis Pūcītis 1981 Swedbank / Mārupes novads V2
Latvia Saulis Skabeiķis 1982 SPORTLAND / Rīga V2
Latvia Artūrs Topecs 1987 SPORTLAND / Rīga V2
Latvia Edgars Elbergs 1979 TeamKažemāka / Rīga V2
Latvia Raivis Reinfelds 1987 Talsu Pauguraines Zaķi / Talsi / Talsi V2
Latvia Edgars Kokorevičs 1987 VSK / Valmiera V2
Latvia Raitis Berziņš 1986 Valmiermuiza V2
Latvia Antra Lukševica 1981 VSK Noskrien / Rīga S2
Latvia Līga Vībure 1979 Rīga S2
Latvia Zane Vanaga 1987 VSK Noskrien / Ikšķile S2
Latvia Laura Vilka 1981 Rīga S2
Latvia Darja Damroze 1986 Suunto Team Latvia / Rīga S2
Latvia Linda Laurena 1985 Sigulda S2
Latvia Zane Ivanāne 1983 VSK Noskrien / Jaunmārupe S2
Latvia Ieva Upmace-Grīviņa 1984 Surikati / Rauna S2
Latvia Dace Banga Hodžajeva 1981 corefitness.lv / Riga S2
Latvia Natālija Treulande 1988 VSK Noskrien / Rīga S2
Spain BELEN TORO ALCAIDE 1983 S2
Latvia Laura Pētersone 1982 Matisons Runner's Club / Valmiera S2
Latvia Liene Allere 1980 Aller Group / Valmiera S2
Latvia Inese Otomere 1979 Rīga S2
Latvia Daina Drozdova 1986 SK Dzervene / Gulbenes novads S2
Latvia Madara Berga 1982 Rīga S2
Latvia Anita Galašina 1988 SPORTLAND / Rīga S2
Latvia Līga Līdumniece 1988 Adidas Runners/Rīga / Jūrmala S2
Latvia Aivars Bondars 1966 Lūši / Jēkabpils V3
Latvia Edmunds Garančs 1978 Pašam savs / Rīga V3
Latvia Edgars Goba 1974 Salaspils Zīriņi / Rīga V3
Latvia Ģirts Vēsma 1955 ZemgalesZiņas / Rīga V3
Latvia Arvīds Germovs 1974 Mārupe V3
Latvia Mārtiņš Miķelsons 1977 www.lmp.lv/VSK Noskrien / Riga V3
Latvia Jānis Vītols 1961 VSK Noskrien Seniori / Rīga V3
Latvia Dainis Kronbergs 1976 Tukums / Tukums V3
Latvia Ilmars Knipšis 1962 Lejasurgas / Ķekavas pag. V3
Latvia Mairis Apsītis 1978 Valmiera V3
Latvia Normunds Blumbergs 1970 Saulkrasti V3
Latvia Ainars Zēbergs 1968 VSK Noskrien Liepāja / Liepāja V3
Latvia Kaspars Kārkliņš 1975 Līvi / Cēsis V3
Latvia Mārtiņš Vilemsons 1978 VSK Noskrien Seniori / Rīga V3
Latvia Edmunds Vanags 1974 V3
Latvia Arvīds Ozoliņš 1974 Rīga V3
Latvia Andris Pommers 1974 Rīga V3
Latvia Jānis Markulis 1973 Riga V3
Latvia Aivars Kļaviņš 1957 Rīga V3
Latvia Armands Lunts 1969 VSK Noskrien / Rīga V3
Canada Terry Buehl 1965 V3
Latvia Vitālijs Muzika 1965 VSK Noskrien Seniori 1 / JUMPRAVA V3
Latvia Jānis Marčinkus 1956 S/K Ozolnieki / Jelgava V3
Spain Pedro Sandoval Conesa 1972 Indalbirras / Murcia V3
Latvia Arnis Ābelīte 1966 Virsotne/Marmot / Salaspils V3
Latvia Emīls Gailis 1974 Selonija / Rīga V3
Spain JUAN SALVADOR MORALES 1975 V3
Spain FRANCISCO JOSE ROJAS VARO 1977 V3
Latvia Raitis Puriņš 1958 VSK Noskrien/Zemgales Ziņas / Smiltene V3
Latvia Deniss Cimbals 1977 Zoorbagan / Mežares V3
Latvia Kaspars Kalniņš 1976 4 brāļi / Ogre V3
USA Sherwin Das 1967 San Francisco V3
Latvia Atis Ģēģeris 1972 Auseklis IK V3
Latvia Arnis Grasis 1970 Auseklis IK V3
Latvia Artūrs Rozenfelds 1965 Jaunmārupe skrien / Jaunmārupe V3
Latvia Andris Ludriks 1972 Rieksti / VSK Noskrien / Bauska V3
Latvia Andris Bērziņš 1977 Rīga V3
Latvia Gusts Linkevičs 1978 Babīte V3
Latvia Andis Gailis 1976 Valmieras velo vienība / Valmiera V3
Latvia Vilnis Brakovskis 1972 Wood ART.LV / Ādaži V3
Latvia Gvido Mušperts 1977 Rīga V3
Latvia Arnis Mūrnieks 1970 V3
Latvia Santa Suta-Zute 1977 SK Tērauds/Suunto -1 S3
Latvia Baiba Maskoļūna 1978 Vsk noskrien / Ķeipene S3
Latvia Natālija Joničenko 1968 Talsu Pauguraines Zaķi / Talsi S3
Latvia Ieviņa Gaiziņa 1972 VSK Noskrien / Jelgava S3
Latvia Irita Puķīte 1974 Saulkrasti / Saulkrasti S3
Latvia Viviana Kirilova 1976 VSK Noskrien Vāveres / Rīga S3
Latvia Žanna Vanaga 1972 VSK Noskrien/Noskrien Cēsis / Cēsis S3
Latvia Anita Saulīte 1976 Auseklis IK S3
Latvia Anžela Šapovalova 1978 Auseklis IK / Rīga S3
Latvia Inga Kāpiņa 1973 VSK Noskrien Vāveres / Sigulda S3
TAUTAS DISTANCE
Latvia Jānis Brakšs 1989 OK MERIDIĀNS / PRIEKUĻI V1
Latvia Gvido Kalniņš 1993 SK Tērauds/Suunto -2 V1
Latvia Kristiāns Upenieks 2001 SK Tērauds/Suunto -2 V1
Latvia Mārcis Kārkliņš 1989 Vaidava / Valmiera V1
Latvia Ernests Olengovičs 2008 Sporta Klubs Wendi / Cēsis V1
Latvia Kristaps Ceriņš 1989 labimeistari.lv / Cēsis V1
Latvia Vitālijs Ribakovs 1991 JS DREAM TEAM / Rīga V1
Latvia Guntars Priede 1992 Koknese V1
Latvia Mārtiņš Petrovs 2001 cēsu pilsētas sporta skola / cesu nov. V1
Latvia Lauris Bajāruns 1996 Cesis V1
Latvia Sandis Apenītis 1990 Sigulda V1
Latvia Gatis Štulbergs 1992 Maratona klubs/RIEKSTI / Rīga V1
Latvia Dēvids Kristapsons 2000 Ziemas vilki / Rīga V1
Latvia Krists Siņicins 1995 SK Tērauds/Suunto -2 V1
Latvia Kristaps Magone 1992 Attido / OK Meridiāns / Pārgaujas novads V1
Latvia Voldemārs Lejnieks 1989 VSK Noskrien / SK Dzērvene / Rīga V1
Latvia REINIS GAILIS 2007 RĪGA V1
Latvia RITVARS GAILIS 2010 RĪGA V1
Latvia Kārlis Evertovskis 1990 Rīga V1
Latvia Arturs Rimicans 1990 ASK PATRIA -Patriateam.lv / Olaine V1
Latvia Andis Ruskulis 1990 Rīga V1
Latvia Arvīds Martinsons 1989 SK Pārgauja / Straupe V1
Latvia Dāvis Lapiņš 1995 Nacionālā aizsardzības akadēmija / Grobiņas novas V1
Latvia Māris Ozols 1991 Nacionālā Aizsardzības akadēmija / Rīga V1
Latvia Matīss Bajārs 1992 Nacionālā aizsardzības akadēmija / Rīga V1
Latvia Jānis Zvaigznītis 1990 JS DREAM TEAM / Priekuļu V1
Latvia Edijs Dzalbs 2000 Inov-8|Suunto|OSveikals.lv V1
Latvia Aigars Puriņš 1994 TeamPuriņi / Cēsis V1
Latvia Reinis Melbergs Melbergs 1991 Sabile V1
Latvia Edgars Ozols 1994 Purvciems V1
Latvia Agris Krūmiņš 1989 Vecpiebalga V1
Latvia Guntis Strautiņš 1991 VSK Noskrien Liepāja / Liepāja V1
Latvia Henrijs Lērme 2000 M 42 / Valmiera V1
Latvia Valerijs Bairaševskis 1989 SK Tērauds / Rīga V1
Latvia Lauris Igaunis 1992 Valmiera V1
Latvia Māris Korņējevs 1991 Vilciņi-1 / Jelgava V1
Latvia Renārs Indriksons 1995 ASK PATRIA SPORTLAND / Jelgava V1
Latvia Vitalijs Fisenkovs 1990 Rīga V1
Latvia Atis Jansons 1991 SWEDBANK / Rīga V1
Latvia Māris Sardiko 1991 Team Kažemāka/VSK Noskrien / Inčukalns V1
Latvia Toms Kaufmanis 1993 Maratona Klubs / Beverīnas novads V1
Spain LUIS MANUEL CARRACEDO ANDRES 1990 V1
Spain ALEJANDRO MORALES GARCIA 1990 V1
Spain RAFAEL VILLA PEREZ 1989 V1
Latvia Maksims Davidovs 2003 Zemgales Ziņas / Jelgava V1
Latvia Matīss Saulīte 2003 Auseklis IK V1
Latvia Emīls Saulīte 2005 Auseklis IK V1
Latvia Māris Puriņš 1989 Puriņi / Cēsis V1
Latvia Emīls Mortuļevs 1992 Siguldas Maratona klubs / Siguldas Takas / Līgatne V1
Latvia Gatis Liepiņš 1989 FBK Valmiera / Valmiera V1
Latvia Jānis Kvante 1989 Vecpiebalga V1
Latvia Sandis Vosekalns 2002 SPORTLAND / Rīga V1
Latvia Rihards Bendrāts 2002 SPORTLAND / Salacgrīva V1
Latvia Helmuts Rasa 1989 SPORTLAND / Saldus V1
Latvia Kristaps Poddubnijs 1991 ASK PATRIA / Rīga V1
Latvia Gundars Glazers 1993 Sporta klubs / Amatas novads V1
Latvia Roberts Cercins 2007 Sporta klubs / Amatas novads V1
Latvia Alvis Drozds 1995 VSK Noskrien / Cēsis V1
Latvia Toms Krauklis 1990 Rīga V1
Latvia Agris Skulte 1991 Rīga V1
Latvia Fricis Spektors 2000 Auseklis IK / Riga V1
Latvia Artūrs Vadzis 1991 JS DREAM TEAM / Drusti V1
Latvia Dāvis Dambergs 2004 SPORTLAND / Rīga V1
Latvia Lelde Spriņģe 1990 Dobele S1
Latvia Alīna Sadovska 1990 S1
Latvia Ginta Bogdanova 1997 BKP / Priekuļi S1
Latvia Lelde Grīnvalde 1989 Rīga S1
Latvia Rasma Čoiča 1993 ASK PATRIA / Rīga S1
Latvia Evija Melberga 1991 VSK Noskrien / SK Dzērvene / Rīga S1
Latvia Zane Neimane 1994 S1
Latvia Liena Puise-Puiše 1990 Rīga S1
Latvia Elza Žumbure 1991 Legs Miserables / Rīga S1
Latvia Agnese Katlapa 1991 Ineši S1
Latvia Zane Zālīte 1993 RADIO TEV komanda / Cēsis S1
Latvia Linda Švirberga 1996 Nacionālā aizsardzības akadēmija / Cēsis S1
Latvia Ieva Zirne 1990 Rīga S1
Latvia Lelde Pāķe 2006 Saulkrasti SRT / Saulkrasti S1
Latvia Zane Dāvidsone 1993 Valmiera S1
Latvia Madara Kārkliņa 1990 VSK Noskrien / Rīga S1
Latvia Elīna Klinklāva 2002 Liepas pagasts S1
Latvia Daido Dagne Brūvere 2002 Priekuļi S1
Latvia Santa Birģele 1992 Birģeļi / Rūjiena S1
Latvia Elīna Birģele 1996 Birģeļi S1
Latvia Dace Rubene 1990 Cēsis S1
Latvia Lāsma Pometko 1989 Noskrien Cēsis / Cēsis S1
Latvia Marta Luize Pētersone 2007 VSK Noskrien / Valmiera S1
Latvia Ieva Marta Gintere 2001 Jelgava S1
Latvia Kristīne Krista Lejniece 1994 Zemgales Ziņas / Jelgava S1
Latvia Laura Savicka 1997 Smiltene S1
Latvia Emīlija Vahere-Abražune 2007 Rīga S1
Latvia Elīna Romanovska 1992 Valmiera S1
Latvia Paula Rozenvalde 1990 Valmiera S1
Latvia Agate Kristapsone 1991 ASK PATRIA SPORTLAND / Liepāja S1
Latvia Baiba Brokere 1991 Swedbank / Rīga S1
Latvia Evija Taurene 1992 Noskrien Cēsis / Cēsis S1
Latvia Brenda Brakovska 1999 Wood ART.LV / Ādaži S1
Latvia Agnese Skutāne 1989 VSK Noskrien/Jaunmārupe skrien! / Mārupes S1
Latvia Līga Girgensone 1991 Rīga S1
Latvia Zane Berdaškeviča 1991 SPORTLAND / Rīga S1
Latvia Diāna Lucika 1991 SPORTLAND / Rīga S1
Latvia Kristīne Novikova 1992 SPORTLAND / Rīga S1
Latvia Anda Zandberga 1990 Ņūtona žubītes / Rīga S1
Latvia Maija Visocka 1994 VSK Noskrien / Cēsis S1
Latvia Elza Krastiņa 2004 Sportiņš 88 / Ķekava S1
Latvia Rūta Rutkovska 2004 Sportiņš 88 / Ķekava S1
Latvia Santa Bērziņa 1990 Cēsis S1
Latvia Paula Pakule 1994 Sporta Klubs Wendi / Cēsis S1
Latvia Monta Hildebrante 1992 Rīga S1
Latvia Alise Buceniece 1996 cesis S1
Latvia Jānis Ābols 1980 Vsk Noskrien / Riga V2
Latvia Mareks Zālītis 1984 VSK Noskrien / Ķekava V2
Latvia Jānis Razgalis 1985 SK Tērauds/Suunto -1 V2
Latvia Valdis Aņikejevs 1987 SK Tērauds/Suunto -1 V2
Latvia Edgars Zagorskis 1981 SK Tērauds/Suunto -2 V2
Latvia Roberts Vilums 1980 Pārogre V2
Latvia Lauris Veidemanis 1983 Pavasars / Rauna V2
Latvia Edžus Cābulis 1988 Cēsis V2
Latvia Endijs Zariņš 1982 Zemgales Ziņas / Jelgava V2
Latvia Aleksejs Orlovs 1986 Lielvārde V2
Latvia Mārtiņš Bankovskis 1981 Upeslejas V2
Latvia Linards Lauskis 1982 Riga V2
Latvia Kaspars Radziņš 1987 Inov-8|Suunto|OSveikals.lv V2
Latvia Jānis Kronbergs 1984 Ātrais torņu serviss / Ķekava V2
Latvia Aleksandrs Judkins 1988 Riga V2
Latvia JURIS GAILIS 1980 RĪGA V2
Latvia Rihards Ieviņš 1987 Priekuļi V2
Latvia Ivars Damroze 1985 ASK PATRIA / Rīga V2
Latvia Kaspars Kalnbērzs 1981 ASK PATRIA / Rīga V2
Latvia Andris Kajaks 1987 Inčukalns V2
Latvia Pēteris Grīviņs 1985 Surikati / Rauna V2
Latvia Ilgvars Ribušs 1984 VSK Noskrien / Rīga V2
Latvia Jānis Olengovičs 1985 OK Meridiāns / Priekuļi V2
Latvia Mārtiņš Žagars 1984 Lūši / Jēkabpils V2
Latvia Edgars Krūmiņš 1984 Sabile V2
Latvia Raivo Pienis 1979 ASK PATRIA / Jelgava V2
Latvia Dmitrijs Kučerenko 1984 Riga V2
Latvia Vitālijs Žuselis 1979 Daugavpils Runners / Daugavpils V2
Latvia Gunārs Grundštoks 1983 VSK Noskrien / Rīga V2
Latvia Eriks Bogdanovs 1987 Cesis V2
Latvia Jānis Stonka 1979 Ādaži V2
Latvia Jānis Kaktiņš 1979 Korte team / Rīga V2
Latvia Deniss Dovbišs 1981 Gaimas mağija - Stividors LP / Vālodzes V2
Latvia Ģirts Kalniņš 1979 Klibā Drosme / Rīga V2
Spain FRANCISCO JOSE IGLESIAS VALCUENDE 1980 V2
Spain MANUEL GONZALEZ BAENA 1988 V2
Spain MARIO MORALES PEREZ 1981 V2
Spain OMAR CARMONA RODRIGUEZ 1983 V2
Latvia Miķelis Zaļais 1983 Rīga V2
Spain JUAN JOSE JANSA MOYA 1979 V2
Latvia Oļegs Muntjans 1979 ''Vilciņi-1'' / Jelgava V2
Latvia Edgars Apinis 1982 ASK PATRIA- patriateam.lv / Lapmežciems V2
Spain JOSE ALBERTO GARRIDO SERRANO 1983 V2
Spain JUAN ANTONIO GALLEGO TEJERO 1988 V2
Spain RICARDO RODRIGUEZ COBOS 1988 V2
Spain EULOGIO CUMBAL NAVARRETE 1988 V2
Spain DANIEL MORILLO GRACIA 1986 V2
Spain LUIS PUERTO PEREZ 1980 V2
Spain SERGIO DOCTOR FLORES 1988 V2
Spain JOSE FELIX CORDOBA GOMEZ 1988 V2
Latvia Jānis Lapsiņš 1985 x99/Slīterāni / Ogre V2
Spain FRANCISCO SANCHEZ DE PABLO GARCIA CONSUEGRA 1986 V2
Spain FRANCISCO JAVIER SEGURA PERAL 1985 V2
Spain DANIEL CARRILLO PERLES 1986 V2
Spain PEDRO JULIAN GONZALEZ LEAL 1988 V2
Spain RAUL CANO PACHON 1982 V2
Latvia Dzintars Rērihs 1984 RIEKSTI / Ropaži V2
Spain MIGUEL ANGEL CARRASCO MARTIN 1985 V2
Spain JOSE LUIS DELGADO CARRIZOSA 1986 V2
Spain EDER GUTIERREZ VALLADOLID 1988 V2
Spain JORGE CARRASCO RUEDA 1982 V2
Spain ELIAS GARCIA MARTIN 1988 V2
Latvia Aivars Purvlicis 1980 Latvijas Jumprope izlase / Rīga V2
Latvia Dainis Bautris 1981 IK Auseklis/Tavamsportam.lv / Rīga V2
Latvia Āris Ozoliņš 1988 Jelgava V2
Latvia Leons Peļņa 1981 Azimuts OK / Smiltene V2
Spain DAVID VICENT AÑO 1982 V2
Latvia Aleksandrs Grozdovs 1988 Daugavpils Runners / Daugavpils V2
Latvia Mārtiņš Podnieks 1985 Silakrogs V2
Latvia Jānis Rozenbergs 1988 V2
Latvia Aleksejs Žiļcovs 1984 Rīga V2
Latvia Austris Armans 1985 ASK PATRIA-patriateam.lv / Sigulda V2
Latvia Andis Ozoliņš 1980 Spriganie Plāksteri / Iecava V2
Latvia Māris Berķis 1984 pulsometrs.lv / Rīga V2
Latvia Jānis Gailis 1982 Kocēnu novads V2
Latvia Raitis Riekstiņš 1981 Noskrien Cēsis / Jāņmuiža V2
Latvia Oskars Zonne 1981 Acsaabols / Rīga V2
Latvia Armands Rumba 1986 KORTE team / Salaspils V2
Latvia Aivars Fogelis 1986 V2
Latvia Sergejs Maslobojevs 1985 SPORTLAND / Rīga V2
Latvia Agris Samcovs 1979 SPORTLAND / Rīga V2
Latvia Jānis Šteinbergs 1985 SPORTLAND / Rīga V2
Latvia Gatis Bērziņš 1987 Vsk noskrien / Mārupe V2
Latvia Andris Ponomarenko 1987 SPORTLAND / Rīga V2
Latvia Mārtiņš Kronbergs 1987 Riga V2
Latvia Edgars Olengovičs 1981 Priekuļu tehnikums / Cēsis V2
Latvia Raimonds Spricis 1986 Nike Run Club Riga / Rīga V2
Latvia Agnese Raubena 1981 Rīga S2
Latvia Gundega Vancāne 1984 SK Tērauds/Suunto -1 S2
Latvia Alīna Fisenkova 1983 Rīga S2
Latvia Irēna Gedroviča 1981 VSK Noskrien / Jaunmārupe skrien / Jaunmārupe S2
Latvia Zane Mirdza Paikena 1981 Rīga S2
Latvia Vera Panasina 1982 Jūrmala S2
Latvia Līga Keino 1982 Riga S2
Latvia Lauma Muceniece 1985 Ķekava S2
Latvia Nora Vrubļevska 1985 Surikati/NFS / Rīga S2
Latvia Sanita Vecā 1984 S2
Latvia Ilze Čunka 1983 Vichy / Limbaži S2
Latvia Ilze Kronberga 1984 www.lmp.lv / Ķekava S2
Latvia Alise Griķe 1981 Daugavpils Runners / Daugavpils S2
Latvia SOLVITA GAILE 1980 RĪGA S2
Latvia Gunta Neija 1985 VSK Noskrien / Rīga S2
Latvia Daiga Jermaka 1984 Ziemeļkurzeme OK / Ropaži S2
Latvia Gundega Pāķe 1984 Saulkrasti SRT / Saulkrasti S2
Latvia Līga Rukšāne 1986 S2
Latvia ILZE KRONBERGA 1980 TUKUMS / TUKUMS S2
Latvia Olga Korabo 1986 FoxFitness / Rīga S2
Latvia Liene Kalniņa 1985 Skrienam kopā / Valmiera S2
Latvia Kristīne Vilcāne 1979 Baldone S2
Latvia Agnese Meikšāne 1980 Rīga S2
Spain MARIA SANTILLAN SANCHEZ 1986 S2
Latvia Sanita Ločmele 1983 Valmiera S2
Latvia Zanda Strunga 1984 Rīga S2
Spain MARIA JULIANA VALLE TERCERO 1984 S2
Latvia Elīna Kārkliņa 1988 ASK PATRIA SPORTLAND / Madona S2
Latvia Ilze Zvīdriņa 1983 Rīga S2
Latvia Kristine Sniedze 1986 Vecpiebalga S2
Latvia Anita Vahere-Abražune 1980 Rīga S2
Latvia Iuliia Filippovich 1983 Rīga S2
Latvia Ilvija Pukste 1984 Rīga S2
Latvia Agnese Riekstiņa 1983 Noskrien Cēsis / Priekuļi S2
Latvia Ieva Ārberga 1983 Noskrien Cēsis / Cēsis S2
Latvia Līga Salmane 1986 Sporta klubs Wendi / Noskrien Cēsis S2
Latvia Dace Tomsone 1982 VSK Noskrien/ Jaunmārupe skrien! / Jaunmārupe S2
Latvia Līga Riņķe 1988 SPORTLAND / Salacgrīva S2
Latvia Aiva Liepiņa 1988 SPORTLAND / Rīga S2
Latvia Santa Šakārne 1987 SPORTLAND / Rīga S2
Latvia Līva Biseniece 1988 Sējas novads / Sējas novads S2
Latvia Maruta Krūmiņa 1985 Tukums S2
Latvia Gita Vilensone 1983 VSK Noskrien Vāveres / Rīga S2
Latvia Andris Mačevskis 1974 Jelgava V3
Latvia Jānis Birģelis 1967 Sējas novads V3
Latvia Jānis Kossovičs 1978 V3
Latvia Aleksandrs Antonovs 1978 Riga V3
Latvia Jānis Kopmanis 1962 LSC / Rīga V3
Latvia Didzis Krīgers 1952 Valmiera V3
Latvia Normunds Zauls 1969 Limbaži / Limbaži V3
Latvia Gundars Kristapsons 1975 Ziemas vilki / Rīga V3
Latvia Ilmars Knipšis 1962 Lejasurgas / Ķekavas pag. V3
Latvia Uģis Inka 1976 VSK Noskrien / Riga V3
Latvia Haralds Krievs 1975 Rīga V3
Latvia Ritvars Klapars 1976 VSK Noskrien/ Kocēnu novads / Valmiera V3
Latvia Mareks Brokāns 1973 Rīga V3
Latvia Mārtiņš Dimiters 1945 Zemgales Ziņas / Rīga V3
Latvia Valērijs Arbuzovs 1971 Rūjienas novads V3
Latvia Eduards Pāķis 1976 Saulkrasti SRT / Saulkrasti V3
Latvia Kaspars Aksenoks 1972 Rīga V3
Latvia Jānis Dille 1978 cēsis V3
Latvia Uģis Zanders 1969 Baldone V3
Spain ALFREDO SANCHEZ SENDER 1975 V3
Spain PEDRO LOPEZ SIMANCAS 1975 V3
Spain JUAN CASTILLO PEREZ 1965 V3
Spain DAVID TARIFA RAMIREZ 1973 V3
Spain FRANCISCO BECERRA SANCHEZ 1964 V3
Spain MANUEL RODRIGUEZ MARTINEZ 1964 V3
Spain JOSE LASTRA VELAZQUEZ 1963 V3
Spain ALFONSO HUERTAS HUERTAS 1974 V3
Spain RICARDO MOJEDA JIMENEZ 1977 V3
Spain JOSE LUIS TORRES FERNANDEZ 1975 V3
Latvia Uldis Galdiņš 1976 LabaDaba / Sigulda V3
Spain JOSE RAMON MATEO GARCIA 1967 V3
Spain MANUEL BARBERO CUENCA 1977 V3
Spain ANTONIO JIMENEZ GONZALEZ 1973 V3
Spain EDUARDO GONZALEZ GARCIA 1972 V3
Latvia Ansis Gornavs 1976 Team Kažemāka / Sigulda V3
Spain JAVIER ANTELO GONZALEZ 1974 V3
Spain FRANCISCO DE ASIS DIAZ MUÑOZ 1971 V3
Latvia Andris Riekstiņš 1973 Iecava V3
Latvia Normunds Vilūns 1963 vsk noskrien seniori / Riga V3
Latvia Juris Gaidelis 1954 Maratona klubs / Noskrien Cēsis / Cēsis V3
Spain LUIS MORENO MOLINO 1970 V3
Latvia Ritvars Kalniņš 1974 Skrienam kopā / Valmiera V3
Latvia Aigars Savickis 1963 Smiltene V3
Latvia Heinrihs Otomers 1978 V3
Latvia Dainis Muško 1977 Kartavkalnu buki / Jaunpils novads V3
Latvia ainars priedeslaipa 1972 RIGA V3
Latvia Ainārs Priedeslaipa 1972 SPORTLAND / Gulbene V3
Latvia Mareks Skujiņš 1977 SPB / Smiltene V3
Latvia Andis Malējs 1978 TRX Cēsis / Meridiāns / Cēsis V3
Latvia Uģis Kūliņš 1972 Saulkrasti / Saulkrasti V3
Latvia Airisa Freimane 1970 Rīga S3
Latvia Inese Eklona 1977 VSK Noskrien / Rīga S3
Latvia Gita Biezuma 1977 Rīga S3
Latvia Līga Birnbauma 1972 Rīga S3
Latvia Rigonda Germova 1976 Mārupe S3
Latvia Zane Dille 1977 Skrien un nūjo Cēsis / Cēsis S3
Latvia Lāsma Zebuliņa 1974 Rīga S3
Latvia Dace Tītmane 1972 Rīga S3
Latvia Aija Tīlena 1961 TRX Cēsis skrien / Priekuļu S3
Latvia Iveta Krieva 1976 Rīga S3
Latvia Inga Priede 1978 Ķekava S3
Latvia Kristīne Goldmane 1972 Ķekava S3
Latvia Evija Kļave 1976 VSK Noskrien / Jaunmārupe S3
Latvia Inga Vaļska 1972 TRX Cēsis skrien / Priekuļi S3
Latvia Baiba Salna 1976 Mārupe S3
Latvia Daiga Vilkaste 1971 Rīga S3
Latvia Kristīne Rūja 1976 TeamKažemāka / Sigulda S3
Latvia Kristine Zvingēvica - Kalniņa 1976 Klibā Drosme / Rīga S3
Latvia Marija Juriņenoka 1949 #RopažiSkrien / Ropaži S3
Latvia Gunita Butāne 1973 Zemgales Ziņas / Jelgava S3
Latvia Inna Juršēviča 1973 SK Priekuļi / Cēsis S3
Latvia Agnese Leiburga 1977 Zemgales Ziņas / Dobele S3
Latvia Dace Skrastina 1974 Talsu pauguraines Zaķi / Stende S3
Latvia Kristīne Slikšāne 1977 VSK Noskrien / Olaine S3
Latvia Līga Rēdere 1978 INBOX TEAM / Tīraine S3
Latvia Ieva Goba 1973 VSK Noskrien / Cēsu S3
Latvia Vineta Skrastiņa 1968 Noskrien Cēsis / Cesis S3
Latvia Zanda Taupmana 1970 VSK Noskrien / Rīga S3
Latvia Daiga Greiškāne 1975 VSK Noskrien / Jelgava S3
Latvia Ieva Pūce 1974 SPORTLAND / Rīga S3
Latvia Astrīda Celmiņa 1966 SK Daile / Rīga S3
Latvia Baiba Damberga 1978 SPORTLAND / Rīga S3
NŪJOŠANAS PĀRGĀJIENS
Latvia Dzintars Laganovskis 1966 AD FITNESS / Lēdmane V
Latvia Māris Vīlips 1970 Salaspils V
Latvia Raivo Kuks 2001 AD FITNES / Ledmane V
Latvia Normunds Šibeiks 1963 Nūjo priekam / Rīga V
Latvia Artis Mednis 1974 wAlts / Cēsis V
Latvia Uldis Dīcis 1960 Gausā Jūdze / Klapkalnciems V
Latvia Andris Zībergs 1973 Cepu Cepu / Limbažu novads V
Latvia Aleksandrs Naumenko 1960 Ogre V
Latvia Jānis Gaiķis 1970 Hawaii Express - Filter / Lielvārde V
Latvia Andris Spuņģis 1947 Olaine V
Latvia Aigars Dziedātājs 1959 Saulkrasti V
Latvia Gvido Leiburgs 1978 Zemgales Ziņas / Jelgava V
Latvia Arnis Kauķis 2009 Lizums V
Latvia Laimonis Garančs 1970 Sporta klubs Wendi / Priekuļi V
Latvia Andis Ozoliņš 1948 Nūjo priekam / Saulkrasti V
Latvia Liga Laganovska 1967 AD FITNESS / Lēdmane S
Latvia Evija Soročina 1970 individuāli / Valmiera S
Latvia Laura Soročina 1993 Valmiera S
Latvia Ligita Leitlande 1970 Zemgales ziņas / Jelgava S
Latvia Inese Sirmā 1970 Sigulda S
Latvia Anita Barbane 1963 Nūjo priekam / Riga S
Latvia Ruta Dīce 1959 Gausā Jūdze / Klapkalnciems S
Latvia Sanita Putniņa 1983 Cēsis S
Latvia Herta Taube 1989 Nīgrande / Saldus S
Latvia Jana Romanovska 1982 Zemgales Ziņas / Jelgava S
Latvia Jekaterina Girucka 1988 Rīga S
Latvia Danute Ābelīte 1969 Rīga S
Latvia Baiba Dombrovska 1958 Nūjo priekam / Rīga S
Latvia Maija Naumenko 1959 Ogre S
Latvia Jolanta Djubina 1967 Preiļi S
Latvia Astra Breikša 1967 Nūjo priekam / Rīga S
Latvia Rasma Muzika 1961 Jumprava S
Latvia Sanita Babure 1973 Nūjo vesels / Riga S
Latvia Kristīne Kuka 1975 Ledmane S
Latvia Ieva Garanča 1976 Nūjo priekam / Ozolnieki S
Latvia Natalija Roberga 1979 Cēsis S
Latvia Marita Ozoliņa 1984 Nūjo priekam / Riga S
Latvia Ingūna Sevostjanova 1969 Nūjo vesels / Rīga S
Latvia Diāna Davidova 1981 Zemgales Ziņas / Jelgava S
Latvia Jolanta Lībiete 1985 Ozolnieki S
Latvia Iveta Zvīdriņa 1986 Gulbenes novads S
Latvia Līga Zvīdriņa 1955 Rīga S
Latvia Liene Kauķe 2007 Lizums S
Latvia Aija Puriņa 1984 Puriņi / Cēsis S
Latvia Elīna Lanka 1998 TRX Cēsis nūjo / Smiltene S
Latvia Ilze Rāta 1961 Salaspils S
Latvia Anta Brakovska 1974 Wood ART.LV / Ādaži S
Latvia Vigda Jirgensone 1948 Nūjo priekam / Saulkrasti S
Latvia Ināra Ikauniece 1972 Cēsis S
Latvia Elīna Stapulone 1978 Priekuļi S
Latvia Inese Petzāle 1971 Priekuļi S
Latvia Sandra Okrašinska 1980 Cēsis S
Latvia Marta Sarkane 1991 Rīga S
Latvia Santa Logina 1990 Zemgales Ziņas / Jelgava S

ATBALSTĪTĀJI

LMP Suunto Sportland Celotajs RadioTev