DALĪBNIEKU SARAKSTS

Noskrien Ziemu kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Apmaksās starta vietā".
- "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
SPORTA DISTANCE
Latvia Adijāns Kaspars 1987 Aldaris GO / Viļānu nov. SV-2
Latvia Aldiņa Liāna 1990 Kocēnu novads/Team Buldozers / Vaidava SS-1
Latvia Antonovs Aleksandrs 1978 &A / Riga SV-3
Latvia Aņikejevs Valdis 1987 SK Tērauds/Suunto / Jūrmala SV-2
Latvia Augustiņš Edgars 1991 BVR / Saldus / Saldus SV-1
Latvia Ābelīte Arnis 1966 Virsotne/MARMOT / Salaspils SV-4
Latvia Ādamsone Agnija 1985 Limbaži SKRIEN / Limbaži SS-2
Latvia Ādamsons Māris 1983 Limbaži SKRIEN / Limbaži SV-2
Latvia Bērziņš Māris 1980 Virsotne/MARMOT / Rīga SV-2
Latvia Bikšis Ritvars 1985 Ādaži SV-2
Latvia Bleiers Jānis 1974 Rīga SV-3
Latvia Blumbergs Normunds 1970 Saulkrasti SV-3
Latvia Blūmiņš Artūrs 1983 Virsotne/MARMOT / Jaunolaine SV-2
Latvia Bondars Daniels 1992 SV-1
Latvia Braslava Māra 1992 Puikule SS-1
Latvia Brūvele Liene 1986 Smiltene SS-2
Latvia Bumburs Gunārs 1988 Lizums_BB Team / Lizums SV-2
Latvia Bumburs Ingars 1986 Lizums_BB Team / Lizums SV-2
Latvia Bušs Aldis 1981 SK Tērauds/Suunto / Rīga SV-2
Latvia Bute Aleksejs 1981 Jūrmala SV-2
Latvia Čunka Valdis 1982 Aldaris GO / Rīga SV-2
Latvia Dambis Alberts 1989 INSALVO / Kaive, Vecpiebalga SV-2
Latvia Davidauska Laura 1997 Nacionālā Aizsardzības akadēmija / Saldus SS-1
Latvia Drēziņa Elīna 1993 Ķekava SS-1
Latvia Drozds Ainārs 1989 OK MERIDIĀNS / Cēsis SV-2
Czech Republic Fikrle Ondrej 1973 BKV Holysov / Marupe SV-3
Latvia Gailis Andis 1976 Kocēnu novads / Valmiera SV-3
Latvia Gailis Andris 1992 Auseklis IK / Rīga SV-1
Latvia Gaiziņa Ieviņa 1972 VSK Noskrien / Jelgava SS-3
Latvia Gajevskis Valters 1992 SV-1
Latvia Germovs Arvīds 1974 Mārupe SV-3
Latvia Goba Edgars 1974 Salaspils Zīriņi / Rīga SV-3
Latvia Griķis Jānis 1981 Daugavpils Runners / Daugavpils SV-2
Latvia Grīviņa Laura 1989 S!K! Staburadze / Saldus SS-2
Latvia Groma Oksana 1980 Limbaži Skrien / Limbaži SS-2
Latvia Grundštoks Gunārs 1983 VSK Noskrien / Rīga SV-2
Latvia Ivanova Aleksandra 1983 Personīgais / Rīga SS-2
Latvia Jakovļevs Vitālijs 1982 www.endo.lv / Cēsis SV-2
Latvia Jasliņš Reinis 1973 Burusports SV-3
Latvia Jurķe Daina 1990 Gentlemens Club / Supervaroņi / Rīga SS-1
Latvia Kalniņš Kaspars 1976 4 brāļi / Ogre SV-3
Latvia Kaminskis Edgars 1993 Jelgava SV-1
Latvia Kaufmanis Toms 1993 Maratona klubs / Beverīnas novads SV-1
Latvia Kārkliņš Mārcis 1989 Sasodīti labs grāmatvedis! / Vaidava SV-2
Latvia Knopkens Helmuts 1977 SV-3
Latvia Koidu Iluta 1986 Aldis neskrien / Salacgriva SS-2
Latvia Krastiņa Jolanta 1994 VSK Noskrien / Vecpiebalga SS-1
Latvia Krieviņa Ilze 1978 VSK Noskrien / Rīga SS-3
Latvia Krjukovs Artis 1976 Auseklis IK / Rīga SV-3
Latvia Krūklis Rūdolfs 1991 K41F SV-1
Latvia Krūmkalns Andris 1991 BVR / Saldus SV-1
Latvia Kundziņš Āris 1975 EsiAktivs.lv / Grauda Spēks / Rīga SV-3
Latvia Lapsa Kaspars 1977 Noskrien Cēsis / Cēsis SV-3
Latvia Lauska Klinta 1991 BBFactory / Riga SS-1
Latvia Lejniece Kristīne Krista 1994 Zemgales Ziņas SS-1
Latvia Lērme Henrijs 2000 M 42 / Valmiera/ Priekuļi SV-1
Latvia Lieldiena Ieviņa 1965 Madonas nov. SS-3
Latvia Liepiņš Reinis 1990 Saulkrasti SV-1
Latvia Lizbovskis Lauris 1973 LNT sports / Valmiera SV-3
Latvia Loze Artūrs 1994 Jūrmala SV-1
Latvia Lūsis Māris 1979 Tukums SV-3
Latvia Mamedovs Ruslans 1989 Daugavpils Runners / Daugavpils SV-2
Latvia Mankus Guntars 1969 Saldus OK / Saldus SV-4
Latvia Marčinkus Jānis 1956 S/K Ozolnieki / Jelgava SV-4
Latvia Mirecka Alvita 1971 Ziemeļkurzeme OK / Talsi SS-3
Latvia Mireckis Andris 1973 OK Ziemeļkurzeme / Talsi SV-3
Latvia Muško Dainis 1977 Kartavkalnu buki / Jaunpils novads SV-3
Latvia Muzika Vitālijs 1965 VSK Noskrien Seniori / Jumprava SV-4
Latvia Neilande Līga 1980 Rīga SS-2
Latvia Ozoliņš Arvīds 1974 Latvijas Finieris / Rīga SV-3
Latvia Ozolkāja Aigars 1983 Saulkrasti SV-2
Latvia Ozols Jānis 1991 Fellas / Rīga SV-1
Latvia Pētersone Laura 1982 Matisons Runner's Club / Kocēnu novads. SS-2
Latvia Pētersons Kaspars 1981 VSK Noskrien / Kocēnu novads. SV-2
Latvia Pielēns-Pelēns Artūrs 1985 Lattelecom / Rīga SV-2
Latvia Platacis Andrejs 1987 Kvikworks / Riga SV-2
Latvia Pokšāns Arnis 1967 Abas Kreisās Kājas / Dunte SV-4
Latvia Pormanis Krišjānis 1983 Purvciems SV-2
Latvia Pugacovs Stanislavs 1984 VSK Noskrien / Salaspils SV-2
Latvia Puriņš Raitis 1958 Zemgales Ziņas / Smiltene SV-4
Latvia Rajunčus Toms 1992 Rīga SV-1
Latvia Rērihs Dzintars 1984 RIEKSTI /#RopažiSkrien / Ropaži SV-2
Latvia Ribušs Ilgvars 1984 VSK IRAnete / Rīga SV-2
Latvia Riekstins Janis 1983 Pinki SV-2
Latvia Rinkevics Andis 1982 SV-2
Latvia Rundzāns Artūrs 1989 Selonija / Rīga SV-2
Latvia Saulite Anita 1976 Auseklis IK / Ādaži SS-3
Latvia Saulīte Ineta 1971 Rīga SS-3
Latvia Silgals Kalvis 1986 Surikati / Eveko poligrāfija / Rīga SV-2
Latvia Skrastiņa Vineta 1968 Noskrien Cēsis / Cesis SS-3
Latvia Soms-Tiesnesis Kristaps 1989 Zvejnieku parks / Salacgrīva SV-2
Latvia Sondors Jānis 1989 Ozolnieki / Jelgava SV-2
Czech Republic Spryngl Jakub 1978 Riga SV-3
Latvia Sprūds Andris 1982 Divplākšņi / Riga SV-2
Latvia Stankuna Laura 1989 Legs Miserables / Riga SS-2
Latvia Stepančuks Andžejs 1992 Noskrien Cēsis / Cēsis SV-1
Latvia Stukuls Jurģis 1990 SIA KVIST / Rīga SV-1
Latvia Sumbruckiene Zane 1984 Šuķenes klubs / Šuķene SS-2
Latvia Svarinskis Sandis 1973 Jērcēnu pag. SV-3
Latvia Šillers Einārs 1973 SIA KVIST / Ikšķile SV-3
Latvia Šulcs Roberts 1967 Smiltene SV-4
Latvia Tora Aiga 1985 SS-2
Spain Torre Iņigo 1988 Riga SV-2
Latvia Trūlis Modris 1991 Rīga SV-1
Latvia Vaivods Kaspars 1983 KKDEV / Rīga SV-2
Latvia Vanaga Žanna 1972 Noskrien Cēsis/VSK Noskrien / Cēsis SS-3
Hungary Veide Edijs 1985 DC VECSALACAS UNITED / Budapešta SV-2
Latvia Videmanis Māris 1979 Mežsusuri / Ogre SV-3
Latvia Vilemsons Mārtiņš 1978 VSK Noskrien Seniori / Rīga SV-3
Latvia Vībure Līga 1979 Rīga SS-3
Latvia Vītols Jānis 1961 VSK noskrien Seniori / Rīga SV-4
Latvia Zariņš Dāvis 1990 Salacgrīva SV-1
Latvia Znotiņš Ingus 1985 Sēlijas Mežs OSK / Jēkabpils SV-2
Latvia Zvīdriņa Ilze 1983 Rīga SS-2
Latvia Žukovska Santa 1990 SS-1
Latvia Žukovskis Gints 1971 SIA KVIST / Mālpils SV-3
Latvia Žuselis Vitālijs 1979 Daugavpils Runners / Daugavpils SV-3
TAUTAS DISTANCE
Latvia Abražuns Intars 1980 Rīga TV-2
Latvia Aksenoks Kaspars 1972 Rīga TV-3
Latvia Aļeksjonoks Rinalds 1987 Riga TV-2
Latvia Aļeksjonoks Rinalds 1987 Rīga TV-2
Latvia Andersone Anita 1994 TS-1
Latvia Apenītis Sandis 1990 Sigulda TV-1
Latvia Apine Līga 1973 Noskrien Cēsis / Cēsis TS-3
Latvia Apinis Edgars 1982 ASK PATRIA / Lapmežciems TV-2
Latvia Arbuzovs Valērijs 1971 Cēsis TV-3
Latvia ARMANS AUSTRIS 1985 Siguldas Maratona Klubs / SIGULDA TV-2
Latvia Avotiņa Gita 1988 Rīga TS-2
Latvia Āboliņa Tatjana 1976 MARATONA KLUBS / Talsi TS-3
Latvia Āboliņa Tatjana 1976 MARATONA KLUBS / Talsi TS-3
Latvia Ābols Jānis 1980 Maratona Klubs / Riga TV-2
Latvia Ārberga Ieva 1983 Noskrien Cēsis / Cēsis TS-2
Latvia Bairaševskis Valerijs 1989 SK Tērauds/Suunto / Rīga TV-2
Latvia Bajaruns Lauris 1996 Cesis TV-1
Latvia Bajaruns Lauris 1996 Cesis TV-1
Latvia Balode Ivonna 1985 Ādaži TS-2
Latvia Balode Līga 1986 TS-2
Latvia Baltpurviņa Rūta 2009 Salaspils TS-Jun
Latvia Bankovskis Mārtiņš 1981 Upeslejas TV-2
Latvia Berdaškeviča Zane 1991 TS-1
Latvia BERGA LINDA 1983 SALDUS TS-2
Latvia Berķe Kristīne 2002 Pulsometrs.lv / Rīga TS-1
Latvia Berķe Laura 2004 Pulsometrs.lv / Rīga TS-1
Latvia Berķis Gatis 1981 Pulsometrs.lv / Rīga TV-2
Latvia Bernhards Kristiāns 1981 Ropaži TV-2
Latvia Bērziņa Edīte 1981 Ķekava TS-2
Latvia Bērziņš Ainārs 1984 SIA KVIST / Mālpils TV-2
Latvia Biezuma Gita 1977 Riga TS-3
Latvia Bikse Edgars 1991 Latvijas Finieris / Gaigalava TV-1
Latvia Birģelis Jānis 1967 Koknese TV-4
Latvia Birnbauma Līga 1972 Rīga TS-3
Latvia Bobrovs Māris 1980 Cēsis TV-2
Latvia Bodnieks Dairis 1969 Ogre TV-4
Latvia Bogdanova Ginta 1997 Priekuļi TS-1
Latvia Brakšs Jānis 1989 OK_Meridiāns / Priekuļi TV-2
Latvia Brakšs Jānis 1989 OK_Meridiāns / Priekuļi TV-2
Latvia Brauna Gunita 1987 Kocēni TS-2
Latvia Brezinska Iveta 1985 Riga TS-2
Latvia Brokans Mareks 1973 VSK Noskrien / Riga TV-3
Latvia Butāne Gunita 1973 Zemgales Ziņas / Jelgava TS-3
Latvia Bužinska Ērika 1999 Daugavpils TS-1
Latvia Cābulis Edžus 1988 Sporta kkubs WENDI / Cesis TV-2
Latvia Cābulis Edžus 1988 Sporta kkubs WENDI / Cesis TV-2
Latvia Damsons Klāvs 1988 Salacgriva TV-2
Latvia Daubure Anda 1975 Carnikavas novads TS-3
Latvia Deičmanis Bruno 2002 Sigulda TV-1
Latvia Dille Zane 1977 Noskrien Cēsis / Cēsis TS-3
Latvia Dovbišs Deniss 1981 Gaismas mağija - Stividors LP / Vālodzes TV-2
Latvia Dovbišs Deniss 1981 Gaismas mağija - Stividors LP / Vālodzes TV-2
Latvia Drēziņa Inita 1974 L'Oreal Baltic / Ķekava TS-3
Latvia Dunovskis Artūrs 1988 Krustpils novads TV-2
Latvia Dzelme Lita 1969 Riga Runners / Riga TS-3
Latvia Eglajs Aigars 1990 Pa Vienam / Riga TV-1
Latvia Ende Dāvis 2004 Pirtslietu darbnīca / Gulbenes novads TV-1
Latvia Ende Laura 1984 Salacgriva TS-2
Latvia Ende Māris 1986 Salacgriva TV-2
Latvia Fedotova Valērija 1981 Rīga TS-2
Latvia Fedotova Valērija 1981 Rīga TS-2
Latvia Fisenkova Alīna 1983 Lacerta Running Team / Rīga TS-2
Latvia Fisenkova Alīna 1983 Lacerta Running Team / Rīga TS-2
Latvia Fogelis Aivars 1986 Rīga TV-2
Latvia Forstmane Renda 1993 TS-1
Latvia Freidenfelds Valters 1969 GRASBERGS.LV / Riga TV-4
Latvia Frijare Dagnija 1990 Bauska TS-1
Latvia Gaile Līna 2003 Siguldas Maratona klubs / Sigulda TS-1
Latvia GAILE SOLVITA 1980 Rīga TS-2
Latvia Gailis Dainis 1971 Siguldas Maratona klubs / Sigulda TV-3
Latvia Gailis Juris 1980 Rīga TV-2
Latvia Gailis REINIS 2007 Rīga TV-Jun
Latvia Gailis RITVARS 2010 Rīga TV-Jun
Latvia Galašina Anita 1988 Global Fitness / Riga TS-2
Latvia Galašina Anita 1988 Global Fitness / Riga TS-2
Latvia Gaņģītis Gatis 1982 eBIOpower / Snēpele TV-2
Latvia Gaņģītis Gatis 1982 eBIOpower / Snēpele TV-2
Latvia Gaša Baiba 1989 S!K! Staburadze / Rīga TS-2
Latvia Germova Rigonda 1976 Mārupe TS-3
Latvia Germova Rigonda 1976 Mārupe TS-3
Latvia Gernere Marta 1993 Rīga TS-1
Latvia Gertnere Elīna 2001 Salacgrīva TS-1
Latvia Gertners Arvīds 2005 Salacgrīva TV-1
Latvia Griķe Alise 1981 Daugavpils Runners / Daugavpils TS-2
Latvia Griķe Amanda 2006 Daugavpils Runners / Daugavpils TS-Jun
Latvia Griķis Aivars 1977 Pirtslietu darbnīca / Gulbenes novads TV-3
Latvia Griķis Mārtiņš 2007 Pirtslietu darbnīca / Gulbenes novads TV-Jun
Latvia Griņevičs Viktors 1976 ABC Software / Baloži TV-3
Latvia Grīnvalde Lelde 1989 Rīga TS-2
Latvia Grīnvalde Lelde 1989 Rīga TS-2
Latvia Ģēģeris Atis 1972 Auseklis IK / Rīga TV-3
Latvia Heringa Marta 1995 Rīga TS-1
Latvia Inka Uģis 1976 Vecās Kedas / VSK Noskrien / Rīga TV-3
Latvia Ivanovska Jana Marta 1998 Smiltene TS-1
Latvia Jaudzeme Ieva 1973 Turaida TS-3
Latvia Jaunmuktāne Anda 2004 Smiltene TS-1
Latvia Jākobsone Līga 1987 - / Rīga TS-2
Latvia Jākobsone-Šņepste Guna 1982 - / Rīga TS-2
Latvia Jonāns Dāvids Jānis 2003 Sloth Running Crew / Babītes novads TV-1
Latvia Kabrina Kitija 1994 Rīga TS-1
Latvia Kadiķe Sandra 1965 Sigulda
Latvia Kajaka Liene 1988 Inčukalna novads TS-2
Latvia Kajaka Liene 1988 Inčukalna novads TS-2
Latvia Kajaks Andris 1987 Inčukalna novads TV-2
Latvia Kajaks Andris 1987 Inčukalna novads TV-2
Latvia Kaktiņš Jānis 1979 Korte team / Rīga TV-3
Latvia Kalniņa Daiga 1988 Jelgava TS-2
Latvia Kalniņa Inita 1962 Ādaži TS-3
Latvia Kalniņš Agris 1984 Rauna/ Cēsis TV-2
Latvia Kalniņš Toms 1989 Salacgrīva TV-2
Latvia Kalniņš Toms 1989 Salacgrīva TV-2
Latvia Katarina Viktorija 1993 - / Adazi TS-1
Latvia Kazaine Iveta 1980 Smiltene TS-2
Latvia Kārkliņš Arnis 1972 Limbaži TV-3
Latvia Kirša Kristiāna 1986 Rīga TS-2
Latvia Klapars Ritvars 1976 VSK Burkānciems &Co/ VSK Noskrien / Valmiera TV-3
Latvia Klapars Ritvars 1976 VSK Burkānciems &Co/ VSK Noskrien / Valmiera TV-3
Latvia Klepere Beāte Anna 2005 Takši / Rīga TS-1
Latvia Knopkens Dāvis 1991 BVR / Saldus TV-1
Latvia Kokarevics Gundars 1992 Cesis TV-1
Latvia Kokarēviča Sanita 1978 Noskrien Cēsis / Cēsis TS-3
Latvia Kondratovičs Uldis 1963 Virsotne/MARMOT / Apšuciems TV-4
Latvia Korabo Olga 1986 Sloth Running Crew / Rīga TS-2
Latvia Kornets Marks 2007 Cēsis TV-Jun
Latvia Kovaļevskis Andis 1986 Swedbank / Rīga TV-2
Latvia Kozlovs Igors 1965 Olaines nov TV-4
Latvia Krastiņš Edgars 1990 Bauskas novads TV-1
Latvia Kraukle Ilze 1996 Vitrupe TS-1
Latvia Kraukle Kristīne 1990 Rīga TS-1
Latvia Krauklis Toms 1990 Rīga TV-1
Latvia Kravale Jolanta 1975 Valmiera TS-3
Latvia Kravale Jolanta 1975 Valmiera TS-3
Latvia Kremberga-Dunovska Līga 1984 Krustpils novads TS-2
Latvia Krēgere Sniedze 1981 Smiltene TS-2
Latvia Krēmere Elīna 2000 OK Meridians / Rīga TS-1
Latvia Krievs Haralds 1975 :) / Riga TV-3
Latvia Kriķis Dzintars 1976 TV-3
Latvia Kristapsone Agate 1991 Siguldas Maratona klubs / Sigulda TS-1
Latvia Kristapsons Dēvids 2000 Ātrie Vilki TV-1
Latvia Kristapsons Gundars 1975 Ātrie vilki / Salaspils TV-3
Latvia Krīgers Didzis 1952 Valmiera TV-4
Latvia Kroma-Kerstena Kristīne 1986 Sloth Running Crew / Rīga TS-2
Latvia Kronberga Ilze 1980 TUKUMS / TUKUMS TS-2
Latvia Kronbergs Dainis 1976 TUKUMS / TUKUMS TV-3
Latvia Kronbergs Dainis 1976 TUKUMS / TUKUMS TV-3
Latvia KRONBERGS NORMUNDS 1990 TUKUMS / TUKUMS TV-1
Latvia Krūmiņš Agris 1989 Vecpiebalga / Vecpiebalga TV-2
Latvia Ķirsis Edgars 1982 SIA KVIST / Sigulda TV-2
Latvia Lagzdiņa Margita 1971 Rīga TS-3
Latvia Lagzdiņa Margita 1971 Rīga TS-3
Latvia Lazdāne Taiga 2002 Ik Auseklis / Ādaži TS-1
Latvia Leiburga Agnese 1977 Zemgales Ziņas / Dobeles novads TS-3
Latvia Letiņa Laima 1989 Rīga TS-2
Latvia Letiņa Laima 1989 Rīga TS-2
Latvia Lieltīruma Elīna 1984 Salaspils TS-2
Latvia Liepiņa Ieva 1986 Rīga TS-2
Latvia Liepiņš Normunds 1966 Venden / Rīga TV-4
Latvia Lietins Kaspars 1980 www.vartuveikals.lv / Riga TV-2
Latvia Lietiņa Diāna 2004 www.vartuveikals.lv / Rīga TS-1
Latvia Linde Lolita 1986 Riga TS-2
Latvia Lindermane Lana 1979 Cēsis TS-3
Latvia Livčāne Ieva 1973 Stopiņu novads TS-3
Latvia Livčāne Ieva 1973 Stopiņu novads TS-3
Latvia Mačevskis Andris 1974 Jelgava TV-3
Latvia Magone Kristaps 1992 OK Meridiāns / Pārgaujas novads TV-1
Latvia Mamedova Karīna 1991 Daugavpils Runners / Daugavpils TS-1
Latvia Maslobojevs Sergejs 1985 NRC Rīga / Rīga TV-2
Latvia Matīss Jānis 1985 Bauska TV-2
Latvia Meijers Edgars 1986 Valka TV-2
Latvia Meistere Oksana 1975 SIA KVIST / Mālpils TS-3
Latvia Meldere Inese 1980 Smiltene TS-2
Latvia Melgalvis Gatis 1976 Valmieras Velo Vienība / Valmiermuiža TV-3
Latvia Meļķis Emils 2004 Salacgrīva TV-1
Latvia Meļķis Kaspars 1976 ZVEJNIEKPARKS / Salacgrīva TV-3
Latvia Meždreijs Aigars 1977 FEIDI / Rīga TV-3
Latvia Mežgailis Andris 1973 LIMBAŽI SKRIEN / Limbaži TV-3
Latvia Mežiels Jānis 1990 ASK Patria TV-1
Latvia Milgrāvis Mikus 1992 Yeti / Rīga TV-1
Latvia Muceniece Lauma 1985 Ķekava TS-2
Latvia Mudrova Liene 1989 Auce TS-2
Latvia Mudrova Liene 1989 Auce TS-2
Latvia Muižnieks Krists 1979 Sporta klubs / Cēsis TV-3
Latvia Muižnieks Krists 1979 Sporta klubs / Cēsis TV-3
Latvia Mūrēns Emīls 2003 Rīga TV-1
Latvia Mūrnieks Jānis 1990 SK Tērauds/Suunto / Lielvārde TV-1
Latvia Neija Gunta 1985 VSK Noskrien / Rīga TS-2
Latvia Neija Gunta 1985 VSK Noskrien / Rīga TS-2
Latvia Norkus Līga 1978 Saldus boksa klubs / Saldus TS-3
Latvia Olengovičs Edgars 1981 Priekuļu tehnikums / Cēsis TV-2
Latvia Olengovičs Ernests 2008 Sporta Klubs Wendi / Cēsis TV-Jun
Latvia Olengovičs Jānis 1985 Priekuļu tehnikums / Priekuļi TV-2
Latvia Osītis Jānis 1993 Yeti / Limbaži TV-1
Latvia Ošiņš Jānis 2006 Smiltene TV-Jun
Latvia Ozoliņa Ieva 1982 Sloth Running Crew / Rīga TS-2
Latvia Ozoliņa Zaiga 1974 Kāpa / Rīga TS-3
Latvia Ozoliņa Zaiga 1974 Kāpa / Rīga TS-3
Latvia Paeglis Jānis 1982 Rīga TV-2
Latvia Paikena Zane Mirdza 1981 Riga TS-2
Latvia Pakule Paula 1994 Sporta klubs Wendi / Cēsis TS-1
Latvia Pauls Raivis 1987 HCP / Rīga TV-2
Latvia Pavļuta Linda 1980 Virsotne/MARMOT / Rīga TS-2
Latvia Pāķe Gundega 1984 SRT Saulkrasti / Saulkrasti TS-2
Latvia Pāķe Lelde 2006 Saulkrasti SRT / Saulkrasti TS-Jun
Latvia Pāķis Eduards 1976 Saulkrasti SRT / Saulkrasti TV-3
Latvia Petrovs Mārtiņš 2001 - / CESU NOV. TV-1
Latvia Pētersone Marta Luize 2007 Matisons Runner's Club / Kocēnu novads. TS-Jun
Latvia Piebalga Daiga 1974 VSK Noskrien / ikšķile TS-3
Latvia Pinne Elīna 1999 Rīga TS-1
Latvia Plots Gatis 1983 Sigulda TV-2
Latvia Podnieks Mārtiņš 1985 Silakrogs TV-2
Latvia Pometko Lāsma 1989 Noskrien Cēsis / Cēsis TS-2
Latvia Preimats Māris 1987 Lejasciems TV-2
Latvia Priede Guntars 1992 Koknese TV-1
Latvia Priede Guntars 1992 Koknese TV-1
Latvia Priedeslaipa Ainars 1972 Sealine Agency Sia / Riga TV-3
Latvia Puriņš Māris 1989 Šaubu nav / Cēsis TV-2
Latvia Raubena Agnese 1981 Rīga TS-2
Latvia Riekstiņš Andris 1973 Iecava TV-3
Latvia Ringa Liene 1983 SIA KVIST / Amata TS-2
Latvia Riņķe Līga 1988 Salacgrīva TS-2
Latvia Riža Jānis 2006 VBSS / Valmiera TV-Jun
Latvia Riža Jānis 2006 VBSS / Valmiera TV-Jun
Latvia Robežniece Zaiga 1983 Privāti / Cēsis TS-2
Latvia Rocēna Terēze 1991 Sigulda TS-1
Latvia Roga Kristīne 1982 ASK PATRIA / Rīga TS-2
Latvia Romanovska Jana 1982 Zemgales Ziņas / Jelgava TS-2
Latvia Rozenbergs Ivo 1981 T/C Spice / Rīga TV-2
Latvia Salmane Līga 1986 SK Wendi / Cēsis TS-2
Latvia Savicka Laura 1997 BBFactory / Riga TS-1
Latvia Semjonova Aira 1978 Limbažu nov. TS-3
Latvia Slikšāne Kristīne 1977 Skriešanas Akadēmija / Olaine TS-3
Latvia Slikšjānis Matīss 1998 SUUNTO TEAM LATVIA TV-1
Latvia Sondors Edgars 1988 Krāsa / Rīga TV-2
Latvia Spriņģe Lelde 1990 Dobele TS-1
Latvia Stafecka Katrīna 1994 Ļaudona TS-1
Latvia Stafecka Katrīna 1994 Ļaudona TS-1
Latvia Stieciņš Artis 1979 Rīga TV-3
Latvia Straubergs Ainārs 1983 Limbaži SKRIEN / Limbaži TV-2
Latvia Stūrītis Jānis 1976 SIA KVIST / Sigulda TV-3
Latvia Svarinskis Jēkabs 2001 Garkalne TV-1
Latvia ŠENBERGS KĀRLIS 1992 PILTENE TV-1
Latvia Šimanskis Gatis 1987 BVR / Rīga TV-2
Latvia Šīmane Līga 1994 New Village Workout / Rīga TS-1
Latvia Šņoriņa Baiba 1996 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / Talsi TS-1
Latvia Šusts Rolands 1988 Jūrmala TV-2
Latvia Tílena Aija 1961 TRX Cèsis / Priekuļu novads TS-3
Latvia Tiļciks Andis 1983 Smiltene TV-2
Latvia Tītmane Dace 1972 TS-3
Latvia Tribockis Alvis 1980 Korte team / Ogre TV-2
Latvia Ulase Diāna 1978 Jelgava TS-3
Latvia Ulase Diāna 1978 Jelgava TS-3
Latvia Vahere-Abražune Emīlija 2007 Rīga TS-Jun
Latvia Vaiders Ingmārs 1989 Kāpa OK / Saulkrasti TV-2
Latvia Valtiņš Māris 1959 Rīga TV-4
Latvia Vaļska Inga 1972 TRX Cēsis / Priekuļi TS-3
Latvia Vanaga Lauma Amanda 2004 Jelgava TS-1
Latvia Vanaga Lauma Amanda 2004 Jelgava TS-1
Latvia Vasiļjeva Evelīna 1997 Daugavpils Runners / Jēkabpils TS-1
Latvia Vasiļjevs Renārs 2001 Jēkabpils TV-1
Latvia Vecā Sanita 1984 TS-2
Latvia Veidemanis Lauris 1983 Rauna TV-2
Hungary Veide Silvija 1981 DC VECSALACAS UNITED / Budapešta TS-2
Latvia Vekša Baiba 1992 BBFactory / Riga TS-1
Latvia Verdens Kaspars 1987 Virsotne/MARMOT / Lapmežciems TV-2
Latvia Veseris Mārtiņš 1987 Rīga TV-2
Latvia Veseris Mārtiņš 1987 Rīga TV-2
Latvia Vesmane Sņežana 1974 Sloth Running Crew / Babītes novads TS-3
Latvia Vilcāne Kristīne 1979 Baldone TS-3
Latvia Vilcāne Kristīne 1979 Baldone TS-3
Latvia Vilka Laura 1981 Rīga TS-2
Latvia Vilums Roberts 1980 MySport veikals / Ogre TV-2
Latvia Vindavs Miķelis 1989 Tipu Taps / Rīga TV-2
Latvia Vitrungs Elmārs 1991 SIA KVIST / Mālpils TV-1
Germany Volkenandt Jhon 1993 SK Tērauds/Suunto TV-1
Latvia Zaķe Anna Marija 2008 Maratona klubs/LSC / Rīga TS-Jun
Latvia Zaķe Anna Marija 2008 Maratona klubs/LSC / Rīga TS-Jun
Latvia Zaķis Aivars 1959 Maratona klubs/LSC / Rīga TV-4
Latvia Zaķis Aivars 1959 Maratona klubs/LSC / Rīga TV-4
Latvia Zalāne Inga 1993 Rīga TS-1
Latvia Zariņš Endijs 1982 Zemgales Ziņas / Jelgava TV-2
Latvia Zariņš Endijs 1982 Zemgales Ziņas / Jelgava TV-2
Latvia Zaula Kitija 2004 Limbaži skrien / Limbaži TS-1
Latvia Zauls Niks 2001 Limbaži Skrien / Limbaži TV-1
Latvia Zauls Normunds 1969 Limbaži Skrien / Limbaži TV-4
Latvia Zauls Zigmunds 1976 Limbaži Skrien / Limbaži TV-3
Latvia Zebuliņa Lāsma 1974 Rīga TS-3
Latvia Zelmenis Dāvis 1995 Maratona klubs / Matisons Runner's Club / Ventspils TV-1
Latvia Zeņina Natalija 1969 Traverss / Riga TS-3
Latvia Zīriuse Inta 1987 VSK Noskrien / Salacgrīvas novads TS-2
Latvia Zlaugotne Līga 2002 Alojas nov., Staicele TS-1
Latvia Zlaugotne Līga 2002 Alojas nov., Staicele TS-1
Latvia Znotiņš Jānis 1983 Virsotne/MARMOT / Saldus TV-2
Latvia Zvaigzne Niks 1997 Riga TV-1
Latvia Zvaigzne Sigita 1982 Noskrien Cēsis / Cēsis TS-2
Latvia Žumbure Elza 1991 Legs Miserables / Rīga TS-1
Latvia Žusele Kristina 1980 Daugavpils Runners / Daugavpils TS-2
Latvia Žusele Violeta 2005 Daugavpils Runners / Daugavpils TS-1
PĀRGĀJIENS
Latvia Aldiņa Madara 1983 Team Buldozers / Vaidavas pagasts PS
Latvia Andžāne Anita 1975 SIA KVIST / Suntaži PS
Latvia Apine Līga 1985 Piejūras Nūjotāju klubs / Riga PS
Latvia Apinis Kārlis 1983 Langstini PV
Latvia Arāja Gita 1977 KĀJPUTNI / Rīga PS
Latvia Auziņa Anete 1982 Salacgrīva PS
Latvia Ābelīte Danute 1969 Rīga PS
Latvia Ābeltiņš Edgars 1982 - / Rīga PV
Latvia Balanas Madara 1983 Virsotne/MARMOT / Jaunolaine PS
Latvia Barbane Anita 1963 Nūjo priekam / Riga PS
Latvia Bērziņa Daiga 1971 SIA KVIST / Mālpils PS
Latvia Bērziņa Dana 1987 SIA KVIST / Mālpils PS
Latvia Bojane Baiba 1982 Limbaži PS
Latvia Bukovska Rita 1978 Amatas novads PS
Latvia Cipe Vineta 1961 Amatas novads PS
Latvia Depša Solvita 1972 Iecava PS
Latvia Dinka Evita 1974 Mālpils PS
Latvia Dīce Ruta 1959 Gausā Jūdze / Klapkalnciems PS
Latvia Dīcis Uldis 1960 Gausā Jūdze / Klapkalnciems PV
Latvia Dombrovska Baiba 1958 Nūjo priekam / Rīga PS
Latvia Dziedātājs Aigars 1959 KĀJPUTNI / Saulkrasti PV
Latvia Elste Diāna 1972 Rīga PS
Latvia Etkina Santa 1972 Saulkrasti PS
Latvia Garanča Ieva 1976 Nūjo priekam / Ozolnieki PS
Latvia Girucka Jekaterina 1988 Rīga PS
Latvia Homko Evija 1987 Limbaži PS
Latvia Ikauniece Ināra 1972 KĀJPUTNI / Cēsis PS
Latvia Jirgensone Vigda 1948 Nūjo priekam / Saulkrasti PS
Latvia Karelova Juliana 1977 Rīgā PS
Latvia Kauķe Liene 2007 Lāčuki / Lizums PS
Latvia Kauķis Arnis 2009 Lāčuki / Lizums PV
Latvia Kezika Ilze 1971 Lapsas / Upesciems PS
Latvia Kīna Daiga 1966 PS
Latvia Kovnacka Iveta 1965 Rīga PS
Latvia Krasta Ketija 1973 Kājputni / Cēsis PS
Latvia Kuka Kristine 1975 LĒDMANE / LĒDMANE PS
Latvia Laganovska Līga 1967 LĒDMANE / LĒDMANE PS
Latvia Laganovskis Dzintars 1966 LĒDMANE / LĒDMANE PV
Latvia Lazda Aiga 1971 Rīga PS
Latvia Lazdiņa-Gudeļonoka Sandra 1963 Rīga PS
Latvia Lingarte Ieva 1990 KAJPUTNI / Priekuļi PS
Latvia Logina Santa 1990 Zemgales Ziņas / Jelgava PS
Latvia Maskoļūna Baiba 1978 Ķeipene PS
Latvia Maskoļūns Maris 1977 Ķeipene PV
Latvia Mednis Artis 1974 wAlts / Cēsis PV
Latvia Micpapa Ieva 1966 Kājputni / Cēsis PS
Latvia Missa Sandra 1965 Kājputni / Cēsis PS
Latvia Naumenko Aleksandrs 1960 Gausā Jūdze / Ogre PV
Latvia Naumenko Maija 1959 Gausā Jūdze / Ogre PS
Latvia Okrašinska Sandra 1980 Kājputni / Cēsis PS
Latvia Ozoliņš Andis 1948 Nūjo priekam / Saulkrasti PV
Latvia Ozols Guntars 1957 Nūjo priekam / Rīga PV
Latvia Pastuhova Liene 1983 KAJPUTNI / Cēsis PS
Latvia Petzāle Inese 1971 KĀJPUTNI / Priekuļu novads PS
Latvia Pričiņa Eva 1994 Zemgales Ziņas / Jelgava PS
Latvia PURIŅA AIJA 1984 KĀJPUTNI 1 / CĒSĪS PS
Latvia Puriņš Agris 1992 4S / Sigulda PV
Latvia Rāta Ilze 1961 4S / Salaspils PS
Latvia Rubene Dace 1990 Amatas novads PS
Latvia Saldava-Reice Viktorija 1968 Lapsas / Tīnūži PS
Latvia Sarkane Marta 1991 S!K! Staburadze PS
Latvia Semjonova Ilona 1986 Lacerta Running Team / Riga PS
Latvia Sibeiks Normunds 1963 Nūjo priekam / Rīga PV
Latvia Sirmā Inese 1970 4S / Sigulda PS
Latvia Soročina Evija 1970 Valmiera PS
Latvia Spuņģis Andris 1947 Olaine PV
Latvia Šāvēja Līga 1979 Ogre PS
Latvia Šāvējs Aigars 1969 Sigulda PV
Latvia Šibeika Irena 1960 Nūjo priekam / Rīga PS
Latvia Šimkevica Everita 1979 Zemgales ziņas / Jelgava PS
Latvia Šmits Raivo 1970 Kājputni / Cēsis PV
Latvia Šteinburga Ilze 1974 Plēsējas / Jelgava PS
Latvia Taube Herta 1989 Rīga PS
Latvia Tutiņina Olga 1958 Rīga PS
Latvia Ulmanis Intars 1982 Spriganie plaksteri / Valmiera PV
Latvia Ustupa Ieva 1974 Plēsējas / Rīga PS
Latvia Vanaga Dace 1959 Vanagi / Jelgava PS
Latvia Vanaga Madara 1992 Vanagi / Jelgava PS
Latvia Vāgnere Linda 1985 Ogre PS
Latvia Ventere Monta 1988 Kājputni / Cēsis PS
Latvia Vilmane Elīna 1988 SIA KVIST / Sigulda PV
Latvia Vīlips Māris 1970 Salaspils PV
Latvia Vīnkalne Dārta 1992 S!K! Staburadze / Rīga PS
Latvia Vītola Elita 1986 Rīga PS
Latvia Zībergs Andris 1973 Būs labi/ Cepu Cepu / Limbažu novads PV
Latvia Zvīdriņa Iveta 1986 Lāčuki / Lizums PS
Latvia Zvīdriņa Līga 1955 Lāčuki / Rīga PS
KANIKROSS
Latvia Beļikovs Artūrs 2005 Dodkepu.lv / Priekuļu CCV-J
Latvia Beļikovs Valters 2006 Dodkepu.lv / Priekuļu CCV-J
Latvia Bērziņa Inga 1978 CCS-W
Latvia Boltrikovs Dagnis 1989 Dodkepu.lv / Cesvaine CCV-E
Latvia Brante Inga 1983 Valmiera CCS-E
Latvia Celmiņš Jānis 1990 RaceDog Latvia / Sporta klubs White Phoenix / Salacgrīva CCV-E
Latvia Geidane Kristine 1974 Ozolnieki CCS-W
Latvia Goba Gatis 1982 GG & Teo team / Riga CCV-E
Latvia Kalniņa Liena 1980 Dodkepu.lv / AMATAS CCS-E
Latvia Kalniņš Mikus 2006 Dodkepu.lv / AMATAS CCV-J
Latvia Klinklāva Elīna 2002 Dodkepu.lv / Priekuļu CCS-E
Latvia Kuklis Uldis 1990 Zemgales kinoloģiskais klubs / Baldone CCV-E
Estonia Laidla Raido 1986 SK100 / Tallinn CCV-E
Latvia Liepa Aija 1964 Dodkepu.lv / Liepas pagasts CCS-W
Latvia Medvids Juris 1984 Baloži CCV-E
Latvia Mežgaile Baiba 1974 Dodkepu.lv / Limbaži CCS-W
Latvia Mitenieks Roberts 2002 Dodkepu.lv / Liepa CCV-E
Latvia Osipovs Andrejs 1976 Kamanu suņu sporta klubs / Rīga CCV-W
Latvia Pranckuns Sergejs 1969 Biedrība / Alūksne CCV-W
Latvia Preisa Sintija 2007 Sniega suņi / Ogre CCS-J
Estonia Pugast Lauri 1981 Baltosport / Maardu CCV-E
Latvia Putraima Alise 1992 Dodkepu.lv / Limbaži CCS-E
Latvia Pūga Mārtiņš 1989 Dodkepu.lv / Kalsnavas pag. CCV-E
Estonia Raja Anu 1978 Baltisport / Tallinn CCS-W
Estonia Siim Tarvo 1975 Baltosport / Tallinn CCV-W
Latvia Sniedze Kristīne 1986 Vecpiebalga CCS-E
Latvia Spiridovska Diāna 1987 Rīga CCS-E
Latvia Upmace-Grīviņa Ieva 1984 Surikati / Rauna CCS-E
Latvia Ustinova Madara 1992 Sniega suni / Valmiera CCS-E

ATBALSTĪTĀJI

Suunto Ethicsport Celotajs Natures Protection
LMP Vitamin Performance Pulsometrs Sporta laboratorija
Piejūras-nūjotāju-klubs KOREN INBOX dubls2.lv