DALĪBNIEKU SARAKSTS

Noskrien Ziemu kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Apmaksās starta vietā".
- "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
TS-1
Latvia Andersone Anita 1994 TS-1
Latvia Berķe Kristīne 2002 Pulsometrs.lv / Rīga TS-1
Latvia Berķe Laura 2004 Pulsometrs.lv / Rīga TS-1
Latvia Bogdanova Ginta 1997 Priekuļi TS-1
Latvia Brakovska Brenda 1999 Wood ART.LV / Ādaži TS-1
Latvia Buceniece Alise 1996 Cesis TS-1
Latvia Bužinska Ērika 1999 Daugavpils TS-1
Latvia Forstmane Renda 1993 TS-1
Latvia Frijare Dagnija 1990 Bauska TS-1
Latvia Gaile Līna 2003 Siguldas Maratona klubs / Sigulda TS-1
Latvia Gernere Marta 1993 Rīga TS-1
Latvia Gertnere Elīna 2001 Salacgrīva TS-1
Latvia Heringa Marta 1995 Rīga TS-1
Latvia Hildebrante Monta 1992 Rīga TS-1
Latvia Ivanovska Jana Marta 1998 Smiltene TS-1
Latvia Jaunmuktāne Anda 2004 Smiltene TS-1
Latvia Kabrina Kitija 1994 Rīga TS-1
Latvia Katarina Viktorija 1993 - / Adazi TS-1
Latvia Klepere Beāte Anna 2005 Takši / Rīga TS-1
Latvia Kraukle Ilze 1996 Vitrupe TS-1
Latvia Kraukle Kristīne 1990 Rīga TS-1
Latvia Krēmere Elīna 2000 OK Meridians / Rīga TS-1
Latvia Kristapsone Agate 1991 Siguldas Maratona klubs / Sigulda TS-1
Latvia Lazdāne Taiga 2002 Ik Auseklis / Ādaži TS-1
Latvia Lietiņa Diāna 2004 www.vartuveikals.lv / Rīga TS-1
Latvia Mamedova Karīna 1991 Daugavpils Runners / Daugavpils TS-1
Latvia Moļņika Ieva 2004 Ni / Rīga TS-1
Latvia Novikova Dace 1990 Rīga TS-1
Latvia Ozoliņa Sintija 1992 Adaži TS-1
Latvia Pakule Paula 1994 Sporta klubs Wendi / Cēsis TS-1
Latvia Pinne Elīna 1999 Rīga TS-1
Latvia Rocēna Terēze 1991 Sigulda TS-1
Latvia Rukšāne Ieva 1991 OK Kāpa / Rīga TS-1
Latvia Savicka Laura 1997 BBFactory / Riga TS-1
Latvia Siliņa Marija 1996 TS-1
Latvia Spriņģe Lelde 1990 Dobele TS-1
Latvia Stafecka Katrīna 1994 Ļaudona TS-1
Latvia Šņoriņa Baiba 1996 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / Talsi TS-1
Latvia Vanaga Lauma Amanda 2004 Jelgava TS-1
Latvia Vasiļjeva Evelīna 1997 Daugavpils Runners / Jēkabpils TS-1
Latvia Vekša Baiba 1992 BBFactory / Riga TS-1
Latvia Zalāne Inga 1993 Rīga TS-1
Latvia Zaula Kitija 2004 Limbaži skrien / Limbaži TS-1
Latvia Zlaugotne Līga 2002 Alojas nov., Staicele TS-1
Latvia Žumbure Elza 1991 Legs Miserables / Rīga TS-1
Latvia Žusele Violeta 2005 Daugavpils Runners / Daugavpils TS-1

ATBALSTĪTĀJI

Suunto Ethicsport Celotajs Natures Protection
LMP Vitamin Performance Pulsometrs Sporta laboratorija
Piejūras-nūjotāju-klubs KOREN INBOX dubls2.lv