DALĪBNIEKU SARAKSTS

Noskrien Ziemu kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Apmaksās starta vietā".
- "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
TS-2
Latvia Avotiņa Gita 1988 Rīga TS-2
Latvia Ārberga Ieva 1983 Noskrien Cēsis / Cēsis TS-2
Latvia Balode Ivonna 1985 Ādaži TS-2
Latvia Balode Līga 1986 TS-2
Latvia BERGA LINDA 1983 SALDUS TS-2
Latvia Berga Sanda 1988 Valmiera TS-2
Latvia Bērziņa Edīte 1981 Ķekava TS-2
Latvia Brauna Gunita 1987 Kocēni TS-2
Latvia Brezinska Iveta 1985 Riga TS-2
Latvia Ende Laura 1984 Salacgriva TS-2
Latvia Fedotova Valērija 1981 Rīga TS-2
Latvia Fisenkova Alīna 1983 Lacerta Running Team / Rīga TS-2
Latvia GAILE SOLVITA 1980 Rīga TS-2
Latvia Galašina Anita 1988 Global Fitness / Riga TS-2
Latvia Gaša Baiba 1989 S!K! Staburadze / Rīga TS-2
Latvia Griķe Alise 1981 Daugavpils Runners / Daugavpils TS-2
Latvia Grīnvalde Lelde 1989 Rīga TS-2
Latvia Jākobsone Līga 1987 - / Rīga TS-2
Latvia Jākobsone-Šņepste Guna 1982 - / Rīga TS-2
Latvia Johansone Laura 1984 Sloth Running Crew / Rīga TS-2
Latvia Kajaka Liene 1988 Inčukalna novads TS-2
Latvia Kaļva Agita 1980 Ķegumā spēks / Ķegums TS-2
Latvia Kamendere Ritma 1986 Lielvārde TS-2
Latvia Kaupuža Signe 1985 Cēsis TS-2
Latvia Kazaine Iveta 1980 Smiltene TS-2
Latvia Kārkliņa Elīna 1988 ASK PATRIA / Madona TS-2
Latvia Kirša Kristiāna 1986 Rīga TS-2
Latvia Korabo Olga 1986 Sloth Running Crew / Rīga TS-2
Latvia Kremberga-Dunovska Līga 1984 Krustpils novads TS-2
Latvia Krēgere Sniedze 1981 Smiltene TS-2
Latvia Kroma-Kerstena Kristīne 1986 Sloth Running Crew / Rīga TS-2
Latvia Kronberga Ilze 1980 TUKUMS / TUKUMS TS-2
Latvia Letiņa Laima 1989 Rīga TS-2
Latvia Lieltīruma Elīna 1984 Salaspils TS-2
Latvia Liepiņa Ieva 1986 Rīga TS-2
Latvia Liepiņa Ilze 1981 Graanul Pellets / Inčukalns TS-2
Latvia Linde Lolita 1986 Riga TS-2
Latvia Makarēviča Dita 1989 Cēsis TS-2
Latvia Meldere Inese 1980 Smiltene TS-2
Latvia Muceniece Lauma 1985 Ķekava TS-2
Latvia Mudrova Liene 1989 Auce TS-2
Latvia Neija Gunta 1985 VSK Noskrien / Rīga TS-2
Latvia Ozoliņa Ieva 1982 Sloth Running Crew / Rīga TS-2
Latvia Paikena Zane Mirdza 1981 Riga TS-2
Latvia Pavļuta Linda 1980 Virsotne/MARMOT / Rīga TS-2
Latvia Pāķe Gundega 1984 SRT Saulkrasti / Saulkrasti TS-2
Latvia Pometko Lāsma 1989 Noskrien Cēsis / Cēsis TS-2
Latvia Raubena Agnese 1981 Rīga TS-2
Latvia Ringa Liene 1983 SIA KVIST / Amata TS-2
Latvia Riņķe Līga 1988 Salacgrīva TS-2
Latvia Robežniece Zaiga 1983 Privāti / Cēsis TS-2
Latvia Roga Kristīne 1982 ASK PATRIA / Rīga TS-2
Latvia Romanovska Jana 1982 Zemgales Ziņas / Jelgava TS-2
Latvia Salmane Līga 1986 SK Wendi / Cēsis TS-2
Latvia Strunga-Balode Zanda 1984 Wunder Latvia / Rīga TS-2
Latvia Timma Zane 1988 SK Katrīna / Rīga TS-2
Latvia Vecā Sanita 1984 TS-2
Hungary Veide Silvija 1981 DC VECSALACAS UNITED / Budapešta TS-2
Latvia Vilka Laura 1981 Rīga TS-2
Latvia Virka Arita 1987 Graanul Pellets / Sigulda TS-2
Latvia Zīriuse Inta 1987 VSK Noskrien / Salacgrīvas novads TS-2
Latvia Zvaigzne Sigita 1982 Noskrien Cēsis / Cēsis TS-2
Latvia Žusele Kristina 1980 Daugavpils Runners / Daugavpils TS-2

ATBALSTĪTĀJI

Suunto Ethicsport Celotajs Natures Protection
LMP Vitamin Performance Pulsometrs Sporta laboratorija
Piejūras-nūjotāju-klubs KOREN INBOX dubls2.lv