DALĪBNIEKU SARAKSTS

Noskrien Ziemu kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Apmaksās starta vietā".
- "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
TV-1
Latvia Apenītis Sandis 1990 Sigulda TV-1
Latvia Bajaruns Lauris 1996 Cesis TV-1
Latvia Bendrāts Rihards 2002 Salacgrīva TV-1
Latvia Bikse Edgars 1991 Latvijas Finieris / Gaigalava TV-1
Latvia Deičmanis Bruno 2002 Sigulda TV-1
Latvia Eglajs Aigars 1990 Pa Vienam / Riga TV-1
Latvia Ende Dāvis 2004 Pirtslietu darbnīca / Gulbenes novads TV-1
Latvia Gertners Arvīds 2005 Salacgrīva TV-1
Latvia Igaunis Lauris 1992 Wunder Latvia / Valmiera TV-1
Latvia Jonāns Dāvids Jānis 2003 Sloth Running Crew / Babītes novads TV-1
Latvia Knopkens Dāvis 1991 BVR / Saldus TV-1
Latvia Kokarevics Gundars 1992 Cesis TV-1
Latvia Krastiņš Edgars 1990 Bauskas novads TV-1
Latvia Krauklis Toms 1990 Rīga TV-1
Latvia Kristapsons Dēvids 2000 Ātrie Vilki TV-1
Latvia KRONBERGS NORMUNDS 1990 TUKUMS / TUKUMS TV-1
Latvia Levins Artūrs 1990 VSK Noskrien / Olaine TV-1
Latvia Mežiels Jānis 1990 ASK Patria TV-1
Latvia Milgrāvis Mikus 1992 Yeti / Rīga TV-1
Latvia Mūrēns Emīls 2003 Rīga TV-1
Latvia Mūrnieks Jānis 1990 SK Tērauds/Suunto / Lielvārde TV-1
Latvia Naumenko Rūdolfs 1999 Ogre TV-1
Latvia Osītis Jānis 1993 Yeti / Limbaži TV-1
Latvia Ozoliņš Madars 1992 Ādaži TV-1
Latvia Petrovs Mārtiņš 2001 - / CESU NOV. TV-1
Latvia Priede Guntars 1992 Koknese TV-1
Latvia Slikšjānis Matīss 1998 SUUNTO TEAM LATVIA TV-1
Latvia Svarinskis Jēkabs 2001 Garkalne TV-1
Latvia ŠENBERGS KĀRLIS 1992 PILTENE TV-1
Latvia Vasiļjevs Renārs 2001 Jēkabpils TV-1
Latvia Vitrungs Elmārs 1991 SIA KVIST / Mālpils TV-1
Germany Volkenandt Jhon 1993 SK Tērauds/Suunto TV-1
Latvia Zauls Niks 2001 Limbaži Skrien / Limbaži TV-1
Latvia Zelmenis Dāvis 1995 Maratona klubs / Matisons Runner's Club / Ventspils TV-1
Latvia Zvaigzne Niks 1997 Riga TV-1

ATBALSTĪTĀJI

Suunto Ethicsport Celotajs Natures Protection
LMP Vitamin Performance Pulsometrs Sporta laboratorija
Piejūras-nūjotāju-klubs KOREN INBOX dubls2.lv