DALĪBNIEKU SARAKSTS

Noskrien Ziemu kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Apmaksās starta vietā".
- "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
TV-2
Latvia Abražuns Intars 1980 Rīga TV-2
Latvia Aļeksjonoks Rinalds 1987 Riga TV-2
Latvia Apinis Edgars 1982 ASK PATRIA / Lapmežciems TV-2
Latvia ARMANS AUSTRIS 1985 Siguldas Maratona Klubs / SIGULDA TV-2
Latvia Ābols Jānis 1980 Maratona Klubs / Riga TV-2
Latvia Bairaševskis Valerijs 1989 SK Tērauds/Suunto / Rīga TV-2
Latvia Bankovskis Mārtiņš 1981 Upeslejas TV-2
Latvia Berķis Gatis 1981 Pulsometrs.lv / Rīga TV-2
Latvia Bernhards Kristiāns 1981 Ropaži TV-2
Latvia Bērziņš Ainārs 1984 SIA KVIST / Mālpils TV-2
Latvia Bobrovs Māris 1980 Cēsis TV-2
Latvia Brakšs Jānis 1989 OK_Meridiāns / Priekuļi TV-2
Latvia Cābulis Edžus 1988 Sporta kkubs WENDI / Cesis TV-2
Latvia Cielēns Raitis 1988 Rīga TV-2
Latvia Damsons Klāvs 1988 Salacgriva TV-2
Latvia Dovbišs Deniss 1981 Gaismas mağija - Stividors LP / Vālodzes TV-2
Latvia Dunovskis Artūrs 1988 Krustpils novads TV-2
Latvia Ende Māris 1986 Salacgriva TV-2
Latvia Fogelis Aivars 1986 Rīga TV-2
Latvia Gailis Juris 1980 Rīga TV-2
Latvia Gaņģītis Gatis 1982 eBIOpower / Snēpele TV-2
Latvia Ieviņš Intars 1981 Cēsis TV-2
Latvia Jansons Artūrs 1983 Maratona Klubs / Grobiņas novads TV-2
Latvia Jevtuhs Mareks 1988 Rīga TV-2
Latvia Kajaks Andris 1987 Inčukalna novads TV-2
Latvia Kaktinieks Vigars 1984 Rīga TV-2
Latvia Kalniņš Agris 1984 Rauna/ Cēsis TV-2
Latvia Kalniņš Toms 1989 Salacgrīva TV-2
Latvia Kovaļevskis Andis 1986 Swedbank / Rīga TV-2
Latvia Krūmiņš Agris 1989 Vecpiebalga / Vecpiebalga TV-2
Latvia Krūmiņš Edgars 1984 Sabile TV-2
Latvia Kvante Jānis 1989 Vecpiebalga / Vecpiebalga TV-2
Latvia Ķirsis Edgars 1982 SIA KVIST / Sigulda TV-2
Latvia Lietins Kaspars 1980 www.vartuveikals.lv / Riga TV-2
Latvia Maslobojevs Sergejs 1985 NRC Rīga / Rīga TV-2
Latvia Matīss Jānis 1985 Bauska TV-2
Latvia Meijers Edgars 1986 Valka TV-2
Latvia Meļķis Māris 1984 HONESTRENT / Valmieras pagasts TV-2
Latvia Miglāns Gatis 1984 Carnikavas nafta / Carnikava TV-2
Latvia Olengovičs Edgars 1981 Priekuļu tehnikums / Cēsis TV-2
Latvia Olengovičs Jānis 1985 Priekuļu tehnikums / Priekuļi TV-2
Latvia Paeglis Jānis 1982 Rīga TV-2
Latvia Pauls Raivis 1987 HCP / Rīga TV-2
Latvia Plots Gatis 1983 Sigulda TV-2
Latvia Podnieks Mārtiņš 1985 Silakrogs TV-2
Latvia Ponomarenko Andris 1987 Rivello / Rīga TV-2
Latvia Preimats Māris 1987 Lejasciems TV-2
Latvia Pucitis Artis 1981 SSK Bebra / Ādaži TV-2
Latvia Puriņš Māris 1989 Šaubu nav / Cēsis TV-2
Latvia Rozenbergs Ivo 1981 T/C Spice / Rīga TV-2
Latvia Ruļuks Gatis 1982 Rīga TV-2
Latvia Sirmais Mārtiņš 1982 Suunto Latvia / OSVeikals.lv / Riga TV-2
Latvia Sniedze Mārtiņš 1986 Vecpiebalga TV-2
Latvia Sondors Edgars 1988 Krāsa / Rīga TV-2
Latvia Straubergs Ainārs 1983 Limbaži SKRIEN / Limbaži TV-2
Latvia Šimanskis Gatis 1987 BVR / Rīga TV-2
Latvia Šusts Rolands 1988 Jūrmala TV-2
Latvia Tiļciks Andis 1983 Smiltene TV-2
Latvia Tribockis Alvis 1980 Korte team / Ogre TV-2
Latvia Vaiders Ingmārs 1989 Kāpa OK / Saulkrasti TV-2
Latvia Veidemanis Lauris 1983 Rauna TV-2
Latvia Verdens Kaspars 1987 Virsotne/MARMOT / Lapmežciems TV-2
Latvia Veseris Mārtiņš 1987 Rīga TV-2
Latvia Vilums Roberts 1980 MySport veikals / Ogre TV-2
Latvia Vindavs Miķelis 1989 Tipu Taps / Rīga TV-2
Latvia Vingris Kaspars 1981 Virsotne/MARMOT / Carnikavas Novads TV-2
Latvia Zaļais Miķelis 1983 Wunder Latvia / Rīga TV-2
Latvia Zariņš Endijs 1982 Zemgales Ziņas / Jelgava TV-2
Latvia Znotiņš Jānis 1983 Virsotne/MARMOT / Saldus TV-2

ATBALSTĪTĀJI

Suunto Ethicsport Celotajs Natures Protection
LMP Vitamin Performance Pulsometrs Sporta laboratorija
Piejūras-nūjotāju-klubs KOREN INBOX dubls2.lv