DALĪBNIEKU SARAKSTS

Noskrien Ziemu kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Apmaksās starta vietā".
- "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
SPORTA DISTANCE
Latvia Adijāns Kaspars 1987 Aldaris GO / Viļānu nov. SV-2
Latvia Aldiņa Liāna 1990 Kocēnu novads/Team Buldozers / Vaidava SS-1
Latvia Antonovs Aleksandrs 1978 &A / Riga SV-3
Latvia Aņikejevs Valdis 1987 SK Tērauds/Suunto / Jūrmala SV-2
Latvia Audere Silva 1990 Priekuļi SS-1
Latvia Augustiņš Edgars 1991 BVR / Saldus / Saldus SV-1
Latvia Ābelīte Arnis 1966 Virsotne/MARMOT / Salaspils SV-4
Latvia Ādamsone Agnija 1985 Limbaži SKRIEN / Limbaži SS-2
Latvia Ādamsons Māris 1983 Limbaži SKRIEN / Limbaži SV-2
Latvia Bergmane Ilze 1992 LU / Rīga SS-1
Latvia Bērziņš Andris 1977 Rīga SV-3
Latvia Bērziņš Māris 1980 Virsotne/MARMOT / Rīga SV-2
Latvia Biedrīte Ieva 1982 BBFactory / Riga SS-2
Latvia Bleiers Jānis 1974 Rīga SV-3
Latvia Blumbergs Normunds 1970 Saulkrasti SV-3
Latvia Blūmiņš Artūrs 1983 Virsotne/MARMOT / Jaunolaine SV-2
Latvia Bondars Daniels 1992 Mārupe SV-1
Latvia Braslava Māra 1992 Puikule SS-1
Latvia Brasliņš Oskars 1991 RADIO TEV / Cēsis SV-1
Latvia Brūvele Liene 1986 Smiltene SS-2
Latvia Bumburs Gunārs 1988 Lizums_BB Team / Lizums SV-2
Latvia Bumburs Ingars 1986 Lizums_BB Team / Lizums SV-2
Latvia Bušs Aldis 1981 SK Tērauds/Suunto / Rīga SV-2
Latvia Bute Aleksejs 1981 Jūrmala SV-2
Latvia Cimbals Deniss 1977 Zoorbagan / Mezares SV-3
Latvia Čunka Valdis 1982 Aldaris GO / Rīga SV-2
Latvia Dambis Alberts 1989 INSALVO / Kaive, Vecpiebalga SV-2
Latvia Damroze Darja 1986 Suunto Team Latvia / Riga SS-2
Latvia Danče Nauris 1993 Rīga SV-1
Latvia Davidauska Laura 1997 Nacionālā Aizsardzības akadēmija / Saldus SS-1
Latvia Drozds Ainārs 1989 OK Meridiāns / Cēsis SV-2
Latvia Fokerots Gusts 1980 Upeslejas SV-2
Latvia Gaigala Dace 1973 Strenči SS-3
Latvia Gailis Andis 1976 Kocēnu novads / Valmiera SV-3
Latvia Gailis Andris 1992 Auseklis IK / Rīga SV-1
Latvia Gaiziņa Ieviņa 1972 VSK Noskrien / Jelgava SS-3
Latvia Gajevskis Valters 1992 SV-1
Latvia Germovs Arvīds 1974 Mārupe SV-3
Latvia Goba Edgars 1974 Salaspils Zīriņi / Rīga SV-3
Spain GRAU DE LA CRUZ DANIEL 1983 SV-2
Latvia Griķis Jānis 1981 Daugavpils Runners / Daugavpils SV-2
Latvia Grosberga Sandra 1995 Suunto Team Latvia/OK Meridiāns SS-1
Latvia Grundštoks Gunārs 1983 VSK Noskrien / Rīga SV-2
Latvia Igaune Daiga 1983 Bezgalīgie sajūtu stāsti / Ozolnieki SS-2
Latvia Jakovļevs Vitālijs 1982 www.endo.lv / Cēsis SV-2
Latvia Jasliņš Reinis 1973 Burusports / Rīga SV-3
Latvia Jirgensons Raitis 1984 Ieriķi SV-2
Latvia Jubelis Andris 1989 Suunto Latvia| Inov8 | OSVeikals.lv / Madona SV-2
Latvia Jurķe Daina 1990 Gentlemens Club / Supervaroņi / Rīga SS-1
Latvia Jurševica Līga 1990 LI / Priekuļi SS-1
Latvia Kalniņš Kaspars 1976 4 brāļi / Ogre SV-3
Latvia Kirilova Viviana 1976 BBFactory SS-3
Latvia Kļave Evija 1976 Jaunmārupe skrien/ VSK noskrien / Mārupes novads SS-3
Latvia Kļavis Atis 1975 Jaunmārupe skrien! / Mārupes novads SV-3
Latvia Kozlovskis Dainis 1975 Carnikavas nafta / Carnikava SV-3
Latvia Krastiņa Jolanta 1994 VSK Noskrien / Vecpiebalga SS-1
Latvia Krieviņa Ilze 1978 VSK Noskrien / Rīga SS-3
Latvia Krūklis Rūdolfs 1991 K41F SV-1
Latvia Krūmkalns Andris 1991 BVR / Saldus SV-1
Latvia Kundziņš Āris 1975 EsiAktivs.lv / Grauda Spēks / Rīga SV-3
Latvia Kūliņš Uģis 1972 OK KĀPA / Saulkrasti SV-3
Latvia Kūms Jānis 1988 Suunto | Inov-8 | Isostar team Latvia SV-2
Latvia Kvasovs Konstantins 1987 Riga SV-2
Latvia Lapiņa Marta 1985 Riga SS-2
Latvia Lapsa Kaspars 1977 Noskrien Cēsis / Cēsis SV-3
Latvia Lauska Klinta 1991 BBFactory SS-1
Latvia Lazdiņa Līva 1995 Legs miserablès / Rīga SS-1
Latvia Leitlande Ligita 1970 Zemgales Zi'nas / Jelgava SS-3
Latvia Lērme Henrijs 2000 M 42 / Valmiera/ Priekuļi SV-1
Latvia Lieksne Lauma 1979 Jaunmarupe SS-3
Latvia Lieldiena Ieviņa 1965 Madonas nov. SS-3
Latvia Liepiņš Vilnis 1955 Carnikavas nafta / Carnikava SV-4
Latvia Lizbovskis Lauris 1973 LNT sports / Valmiera SV-3
Latvia Līviņa Evija 1983 OK Ozons / Rīga SS-2
Latvia LOCA Aija 1975 Daugavpils runners / DAUGAVPILS SS-3
Latvia Logins Guntars 1992 Balvi SV-1
Spain LOPEZ CARRETERO CARLOS 1973 SV-3
Latvia Lunts Armands 1969 VSK Noskrien / Rīga SV-4
Latvia Lūsis Māris 1979 Tukums SV-3
Latvia Ļeta Sergejs 1985 ASK PATRIA- Patriateam.lv / Sigulda SV-2
Latvia Mamedovs Ruslans 1989 Daugavpils Runners / Daugavpils SV-2
Latvia Mankus Guntars 1969 Saldus OK / Saldus SV-4
Latvia Marčinkus Jānis 1956 S/K Ozolnieki / Jelgava SV-4
Latvia Mirecka Alvita 1971 Ziemeļkurzeme OK / Talsi SS-3
Latvia Mireckis Andris 1973 OK Ziemeļkurzeme / Talsi SV-3
Latvia Muižniece Indra 1987 Olaines novads SS-2
Spain MURILLO GONZALEZ EDUARDO 1988 SV-2
Latvia Muško Dainis 1977 Kartavkalnu buki / Jaunpils novads SV-3
Latvia Muzika Vitālijs 1965 VSK Noskrien Seniori / Jumprava SV-4
Latvia Neilande Līga 1980 Rīga SS-2
Spain ORTEGA GUILLEN FERNANDO 1985 SV-2
Latvia Ozoliņš Andis 1980 ISK Ņiprie Ikri / Iecava SV-2
Latvia Ozoliņš Arvīds 1974 Latvijas Finieris / Rīga SV-3
Latvia Ozols Jānis 1991 Fellas / Rīga SV-1
Latvia Palsāns Matīss 1974 Carnikavas nafta / Ogre SV-3
Latvia Paulins Arturs 1989 Suunto Team Latvia SV-2
Latvia Pētersone Laura 1982 Matisons Runner's Club / Kocēnu novads. SS-2
Latvia Pētersons Kaspars 1981 VSK Noskrien / Kocēnu novads. SV-2
Latvia Pielēns-Pelēns Artūrs 1985 Lattelecom / Rīga SV-2
Latvia Platacis Andrejs 1987 Kvikworks / Riga SV-2
Latvia Poikāns Aivis 1971 Auseklis IK / Rīga SV-3
Latvia Pokšāns Arnis 1967 Abas kreisās kājas / Dunte SV-4
Latvia Pugacovs Stanislavs 1984 1984 / Salaspils SV-2
Latvia Puķīte Irita 1974 OK KĀPA / Saulkrasti SS-3
Latvia Puriņš Raitis 1958 Zemgales Ziņas / Smiltene SV-4
Latvia Pūcītis Gatis 1981 Swedbank / Mārupe SV-2
Latvia Rajunčus Toms 1992 Rīga SV-1
Latvia Rērihs Dzintars 1984 RIEKSTI /#RopažiSkrien / Ropaži SV-2
Latvia Ribušs Ilgvars 1984 VSK IRAnete / Rīga SV-2
Latvia Riekstins Janis 1983 Pinki SV-2
Latvia Rinkevics Andis 1982 SV-2
Spain RIVAS RODRIGUEZ JOSE RAMON 1973 SV-3
Latvia Rudītis Rolands 1987 Azimuts OK / Valmiera SV-2
Latvia Rundzāns Artūrs 1989 Selonija / Sigulda SV-2
Spain SANCHEZ GOMEZ DAVID 1989 SV-2
Spain SANZ CALERO BORJA 1990 SV-1
Latvia Saulite Anita 1976 Auseklis IK / Ādaži SS-3
Latvia Silgals Kalvis 1986 Surikati / Eveko poligrāfija / Rīga SV-2
Latvia Skrastiņa Vineta 1968 Noskrien Cēsis / Cesis SS-3
Latvia Svarinskis Sandis 1973 Jērcēnu pag. SV-3
Latvia Šapovalova Anžela 1978 Auseklis IK / Rīga SS-3
Latvia Šetlere Signe 1989 Legs misérables / Rīga SS-2
Latvia Šetlers Kaspars 1989 Rīga SV-2
Latvia Šillers Einārs 1973 SIA KVIST / Ikšķile SV-3
Latvia Šimis Mārtiņš 1978 RFS fan club / Rīga SV-3
Latvia Šteinbergs Kristaps 1989 Legs Miserables / Riga SV-2
Latvia Šulcs Roberts 1967 Smiltene SV-4
Latvia Tora Aiga 1985 Rīga SS-2
Spain Torre Iņigo 1988 Riga SV-2
Latvia Trautmanis Vilis 1989 Legs Miserables / Ķekava SV-2
Latvia Trūlis Modris 1991 Rīga SV-1
Latvia Vaivods Kaspars 1983 KKDEV / Rīga SV-2
Latvia Vanaga Žanna 1972 Noskrien Cēsis/VSK Noskrien / Cēsis SS-3
Hungary Veide Edijs 1985 DC VECSALACAS UNITED / Budapešta SV-2
Latvia Vēsma Ģirts 1955 ZemgalesZiņas / Rīga SV-4
Latvia Vilemsons Mārtiņš 1978 VSK Noskrien Seniori / Rīga SV-3
Latvia Vilensone Gita 1983 Rīga SS-2
Latvia Vībure Līga 1979 Rīga SS-3
Germany Volkenandt Jhon 1993 SK Tērauds/Suunto SV-1
Latvia Zaķis Edgars 1988 VSK Noskrien / Rīga SV-2
Latvia Znotiņš Ingus 1985 Sēlijas Mežs OSK / Jēkabpils SV-2
Latvia Zvejnieks Artis 1978 Vecbebri / Vecbebri SV-3
Latvia Zvīdriņa Ilze 1983 Rīga SS-2
Latvia Žukovskis Gints 1971 SIA KVIST / Mālpils SV-3
TAUTAS DISTANCE
Latvia Abiļeva Evija 1985 New Village Workout / Swedbank / Rīga TS-2
Latvia Abražuns Intars 1980 Rīga TV-2
Latvia Aksenoks Kaspars 1972 Rīga TV-3
Latvia Alksne Zane 1982 Baloži TS-2
Latvia Alksnis Mārtiņš 1975 Salaspils Zīriņi / Salaspils TV-3
Spain ALVAREZ CAMARA JOSE ANTONIO 1987 TV-2
Latvia Aļeksjonoks Rinalds 1987 Riga TV-2
Latvia Ančeva Līga 1989 PP / Varakļāni TS-2
Latvia Andersone Anita 1994 TS-1
Latvia Apenītis Sandis 1990 Sigulda TV-1
Latvia Apine Līga 1973 Noskrien Cēsis / Cēsis TS-3
Latvia Apinis Edgars 1982 ASK PATRIA / Lapmežciems TV-2
Latvia Apinis Kārlis 1983 Langstiņis TV-2
Spain AQUI PERALTA DARWIN 1988 TV-2
Spain ARBOLEDA CARCHI JUAN CARLOS 1990 TV-1
Latvia Arbuzovs Valērijs 1971 Cēsis TV-3
Latvia ARMANS AUSTRIS 1985 Siguldas Maratona Klubs / SIGULDA TV-2
Spain ARROYO NIETO SERGIO 1979 TV-3
Latvia Avotiņa Gita 1988 Rīga TS-2
Latvia Āboliņa Tatjana 1976 MARATONA KLUBS / Talsi TS-3
Latvia Ābols Jānis 1980 Maratona Klubs / Riga TV-2
Latvia Ārberga Ieva 1983 Noskrien Cēsis / Cēsis TS-2
Latvia Bairaševskis Valerijs 1989 SK Tērauds/Suunto / Rīga TV-2
Latvia Bajaruns Lauris 1996 Cesis TV-1
Latvia Baldiņa-Brūklīte Ieva 1982 Rīga TS-2
Latvia Balode Ivonna 1985 Ādaži TS-2
Latvia Balode Līga 1986 TS-2
Latvia Baltpurviņa Rūta 2009 Salaspils TS-Jun
Latvia Bankovskis Mārtiņš 1981 Upeslejas TV-2
Latvia Baranovska Nora 1976 Piejūras nūjotāju klubs / Valmiera TS-3
Spain BELMONTE CUADRADO OLIVER 1988 TV-2
Latvia BERGA LINDA 1983 SALDUS TS-2
Latvia Berga Sanda 1988 Valmiera TS-2
Latvia Bergmanis Andris 1984 Sigulda TV-2
Latvia Berķe Kristīne 2002 IK Auseklis / Riga TS-1
Latvia Berķe Laura 2004 IK Auseklis / Riga TS-1
Latvia Berķe Ravita 1988 Cēsis TS-2
Latvia Bernhards Kristiāns 1981 Ropaži TV-2
Latvia Bertāns Didzis 1991 SIA KVIST / Sigulda TV-1
Latvia Bērze Reinis 1991 SIA KVIST / Sigulda TV-1
Latvia Bērziņa Edīte 1981 Ķekava TS-2
Latvia Bērziņa Ilvija 1984 Rīga TS-2
Latvia Bērziņš Ainārs 1984 SIA KVIST / Mālpils TV-2
Latvia Bērziņš Gabriels 2006 Ligatne TV-Jun
Latvia Bērziņš Juris 1981 Ligatne TV-2
Latvia Bērziņš Maikls 2004 Ligatne TV-1
Latvia Bērziņš Reinis 1982 Virsotne/MARMOT / Ogres novads TV-2
Latvia Bicāns Jānis 1978 Radio TEV / Cēsis TV-3
Latvia Biezuma Gita 1977 Riga TS-3
Latvia Bikse Edgars 1991 Latvijas Finieris / Gaigalava TV-1
Latvia Birģelis Jānis 1967 Koknese TV-4
Latvia Birkenberga Simona 1991 SALDUS, Liesma / Saldus TS-1
Latvia Birnbauma Līga 1972 Rīga TS-3
Latvia Bobrovs Māris 1980 Cēsis TV-2
Latvia Bodnieks Dairis 1969 Ogre TV-4
Latvia Bogdanova Ginta 1997 Priekuļi TS-1
Latvia Bogdanovs Jānis 1964 Valmiera TV-4
Latvia Bojane Anta 1985 Limbažu nov. TS-2
Latvia Bolgzda Baiba 1968 Rīga TS-3
Spain BOZA JIMENEZ ANTONIO 1961 TV-4
Latvia Brakšs Jānis 1989 OK_Meridiāns / Priekuļi TV-2
Latvia Brence Līga 1971 individuāli / Valmiera TS-3
Latvia Brēde Jānis 1986 Graanul Pellets / Sigulda TV-2
Latvia Brēde Kristīne 1982 Graanul Pellets / Riga TS-2
Latvia Brokans Mareks 1973 VSK Noskrien / Riga TV-3
Latvia Buceniece Alise 1996 cesis TS-1
Latvia Butāne Gunita 1973 Zemgales Ziņas / Jelgava TS-3
Spain CABALLERO RODRÍGUEZ ABENAURA YURENA 1987 TS-2
Spain CARRASCOSA RODRIGUEZ DAVID 1990 TV-1
Latvia Cābulis Edžus 1988 Sporta kkubs WENDI / Cesis TV-2
Latvia Celiņa Līga 1987 Piedzivojumi.lv / Rīga TS-2
Latvia Cera Zane 1993 Radio Tev TS-1
Latvia Ciguze Amanda 1997 Strenči TS-1
Latvia Cimbale Jelena 1978 Zoorbagan / Mezares TS-3
Latvia Cimermanis Ralfs 1998 Sigulda TV-1
Latvia Cine Santa 1988 Swedbank / Rīga TS-2
Latvia Daubure Anda 1975 Carnikavas novads TS-3
Latvia Dāvidsone Zane 1993 Valmiera TS-1
Latvia Deičmanis Bruno 2002 Sigulda TV-1
Spain DIAZ-PARREÑO PLATAS ADRIAN 1990 TV-1
Spain DOMINGUEZ GOMEZ DAVID 1987 TV-2
Latvia Dovbišs Deniss 1981 Gaismas mağija - Stividors LP / Vālodzes TV-2
Latvia Dovnarovičs Ēriks 1991 VSK Noskrien / Rīga TV-1
Latvia Dūka Jānis 1989 Algol Invest / Cēsis TV-2
Latvia Dvēselītis Kristaps 1994 Ogre TV-1
Latvia Dzalbs Edijs 2000 Inov-8 | OSveikals.lv / Cēsis TV-1
Latvia Dzelme Lita 1969 Rīga TS-3
Latvia Elksne Zane 1991 RZ Team / Rīga TS-1
Latvia Elksnis Reinis 1992 RZ Team / Rīga TV-1
Latvia Elstiņš Artūrs 1980 Alūksne TV-2
Spain ESCOBAR COLOMA JUAN CARLOS 1986 TV-2
Latvia Fisenkova Alīna 1983 Lacerta Running Team / Rīga TS-2
Latvia Fogelis Aivars 1986 Rīga TV-2
Latvia Freidenfelds Valters 1969 GRASBERGS.LV / Rīga TV-4
Latvia Gaile Līna 2003 Siguldas Maratona klubs / Sigulda TS-1
Latvia Gaile Solvita 1980 Rīga TS-2
Latvia Gailis Juris 1980 Rīga TV-2
Latvia Gailis Reinis 2007 Rīga TV-Jun
Latvia Gailis Ritvars 2010 Rīga TV-Jun
Latvia Galašina Anita 1988 Global Fitness / Riga TS-2
Latvia Galeniece Ieva 1988 Rīga TS-2
Latvia Gaņģītis Gatis 1982 eBIOpower / Snēpele TV-2
Latvia Gedroviča Irēna 1981 Jaunmārupe skrien/VSK Noskrien / Mārupe TS-2
Latvia Germova Rigonda 1976 Mārupe TS-3
Latvia Gertners Arvīds 2005 Salacgrīva TV-1
Latvia Goldmane Kristīne 1972 Ķekava TS-3
Spain GOMEZ HURTADO WILLIAM 1983 TV-2
Spain GOMEZ SANCHEZ JESUS JAVIER 1989 TV-2
Spain GONZÁLEZ FRANCO FRANCISCO JAVIER 1976 TV-3
Latvia Gornavs Ansis 1976 SPORTA KLUBS SIGULDA / Sigulda TV-3
Latvia Grencberga Evita 1991 SK Tērauds/Suunto / Rīga TS-1
Latvia Grencbergs Arvis 1988 SK Tērauds/Suunto / Ādaži TV-2
Latvia Griķe Alise 1981 Daugavpils Runners / Daugavpils TS-2
Latvia Griķe Amanda 2006 Daugavpils Runners / Daugavpils TS-Jun
Latvia Griņevičs Viktors 1976 ABC Software / Baloži TV-3
Latvia Grīnvalde Lelde 1989 Rīga TS-2
Latvia Groma Oksana 1980 Limbaži Skrien / Limbaži TS-2
Latvia Gulbe Inese 1981 Rīga TS-2
Latvia Gulbinska Egija 1981 Ķekavas novads TS-2
Latvia Ģēģeris Atis 1972 Auseklis Ik / Rīga TV-3
Spain HENAO CAICEDO CARLOS 1987 TV-2
Latvia Heringa Marta 1995 Rīga TS-1
Latvia Hildebrante Monta 1992 Rīga TS-1
Latvia Hokonens Pēteris 1975 RADIO TEV TV-3
Latvia Ieviņa Anita 1968 Cēsis TS-3
Latvia Ieviņš Intars 1981 Cēsis TV-2
Latvia Igaunis Lauris 1992 Wunder Latvia / Valmiera TV-1
Spain IGUASNIA JIMENEZ RICHARD VALERY 1981 TV-2
Latvia Inka Uģis 1976 Vecās Kedas / VSK Noskrien / Rīga TV-3
Latvia Irbe Ilze 1969 Rīga TS-3
Latvia Ivanovska Jana Marta 1998 Smiltene TS-1
Latvia Jansons Haralds 1969 Carnikavas nafta / Carnikava TV-4
Latvia Jaudzeme Ieva 1973 Turaida TS-3
Latvia Jaunmuktāne Agnese 2004 Smiltene TS-1
Latvia Jaunmuktāne Anda 2004 Smiltene TS-1
Latvia Jaunzare Aira 1986 Ogres Novads TS-2
Latvia Jākobsone Līga 1987 - / Rīga TS-2
Latvia Jākobsone-Šņepste Guna 1982 - / Rīga TS-2
Spain JIMENEZ REYES MARIA 1986 TS-2
Latvia Johansone Laura 1984 Sloth Running Crew / Rīga TS-2
Latvia Jonāns Dāvids Jānis 2003 Sloth Running Crew / Babites novads TV-1
Latvia Judkins Aleksandr 1988 Riga TV-2
Latvia Juršēviča Inna 1973 Noskrien Cēsis / Cēsis TS-3
Latvia Kabrina Kitija 1994 Rīga TS-1
Latvia Kadiķe Sandra 1965 Sigulda
Latvia Kadiķe Sandra 1965 Sigulda TS-3
Latvia Kadiķis Niklāvs 2000 Sigulda TV-1
Latvia Kajaka Liene 1988 Inčukalna novads TS-2
Latvia Kajaks Andris 1987 Inčukalna novads TV-2
Latvia Kaktinieks Vigars 1984 Rīga TV-2
Latvia Kaktiņš Jānis 1979 Korte team / Rīga TV-3
Latvia Kalniņš Agris 1984 Rauna/ Cēsis TV-2
Latvia Kalniņš Austris 2003 Sm BJSS / Gaujiena TV-1
Latvia Kalniņš Toms 1989 Salacgrīva TV-2
Latvia Kaļva Agita 1980 Ķegumā spēks / Ķegums TS-2
Latvia Kaspare Līga 1990 Ķekava TS-1
Latvia Katarina Viktorija 1993 TS-1
Latvia Kaupuža Signe 1985 Cēsis TS-2
Latvia Kazaine Iveta 1980 Smiltene TS-2
Latvia Kārkliņs Arnis 1972 Limbaži TV-3
Latvia Kārkliņš Mārcis 1989 Sasodīti labs grāmatvedis! / Vaidava TV-2
Latvia Kepe Gunārs 1985 Rīga TV-2
Latvia Keslers Kristaps 1990 SIA KVIST / Ikšķile TV-1
Latvia Klapars Ritvars 1976 VSK Burkānciems &Co/ VSK Noskrien / Valmiera TV-3
Latvia Klepere Beāte Anna 2005 Taksi / Rīga TS-1
Latvia Kļaviņa Rita 1974 SK Magnen TS-3
Latvia Kļaviņš Valdis 1968 SK Magnen TV-4
Latvia Kļavis Gustavs 2001 Jaunmārupe skrien! / Mārupes novads TV-1
Latvia Knopkens Dāvis 1991 BVR / Saldus TV-1
Latvia Kokarevics Gundars 1992 Cesis TV-1
Latvia Kokarēviča Sanita 1978 Noskrien Cēsis / Cēsis TS-3
Latvia Kondratovičs Uldis 1963 Virsotne/MARMOT / Apšuciems TV-4
Latvia Korabo Olga 1986 Sloth Running Crew / Rīga TS-2
Latvia KORNETS Marks 2007 Cēsis TV-Jun
Latvia Kovaļevskis Andis 1986 Swedbank / Rīga TV-2
Latvia Kozlovs Igors 1965 Olaines nov TV-4
Latvia Kraukle Ilze 1996 Vitrupe TS-1
Latvia Kraukle Kristīne 1990 Rīga TS-1
Latvia Krauklis Toms 1990 Rīga TV-1
Latvia Krauze Madara 1992 SIA KVIST / Allaži TS-1
Latvia Kravale Jolanta 1975 Valmiera TS-3
Latvia Krēgere Sniedze 1981 Smiltene TS-2
Latvia Kriķis Dzintars 1976 TV-3
Latvia Kristapsone Agate 1991 Siguldas Maratona klubs / Sigulda TS-1
Latvia Kristapsons Dēvids 2000 Ātrie Vilki TV-1
Latvia Kristapsons Gundars 1975 Ātrie vilki / Salaspils TV-3
Latvia Krīgers Didzis 1952 Valmiera TV-4
Latvia Kroma-Kerstena Kristīne 1986 Sloth Running Crew / Rīga TS-2
Latvia Kronberga Ilze 1980 TUKUMS / TUKUMS TS-2
Latvia Kronbergs Dainis 1976 TUKUMS / TUKUMS TV-3
Latvia Kronbergs Janis 1984 Riga TV-2
Latvia KRONBERGS NORMUNDS 1990 TUKUMS / TUKUMS TV-1
Latvia Krūmiņa Zane 1990 Rīga TS-1
Latvia Krūmiņš Agris 1989 Vecpiebalga / Vecpiebalga TV-2
Latvia Krūmiņš Andis 1967 TV-4
Latvia Krūmiņš Edgars 1984 Sabile TV-2
Latvia Kurtišs Kārlis 1986 Madona TV-2
Latvia Kvante Jānis 1989 Vecpiebalga / Vecpiebalga TV-2
Latvia Ķemme Kristaps 1992 TV-1
Latvia Ķēbere Paula Anna 2001 Rīga TS-1
Latvia Ķirsis Edgars 1982 SIA KVIST / Sigulda TV-2
Latvia Lagzdiņa Margita 1971 Rīga TS-3
Latvia Laucis Oskars 1995 Ape TV-1
Latvia Lauris Kaspars 1981 Rīga TV-2
Latvia Lārmanis Kristers 2005 Sm BJSS / Gaujiena TV-1
Latvia Leiburga Agnese 1977 Zemgales Ziņas / Dobeles novads TS-3
Latvia Leiskins Renārs 2001 Daugavpils Runners / Daugavpils TV-1
Latvia Lejniece Kristīne Krista 1994 Zemgales Ziņas / Dobele TS-1
Latvia Letiņa Laima 1989 Rīga TS-2
Latvia Levics Arturs 1991 BVR / Saldus TV-1
Latvia Levins Artūrs 1990 VSK Noskrien / Olaine TV-1
Latvia Lieltīruma Elīna 1984 Salaspils TS-2
Latvia Liepiņa Ieva 1986 Rīga TS-2
Latvia Liepiņa Ilze 1981 Graanul Pellets / Inčukalns TS-2
Latvia Lietins Kaspars 1980 www.vartuveikals.lv / Riga TV-2
Latvia Lietiņa Diāna 2004 www.vartuveikals.lv / Rīga TS-1
Latvia Linde Lolita 1986 Riga TS-2
Latvia Lindermane Lana 1979 Cēsis TS-3
Latvia Livčāne Ieva 1973 Stopiņu novads TS-3
Latvia Logina Gerda 1984 Sigulda TS-2
Latvia Lozbergs Gatis 1971 LIMBAŽI SKRIEN / Limbaži TV-3
Latvia Mačevskis Andris 1974 Jelgava TV-3
Latvia Magone Kristaps 1992 OK Meridiāns / Pārgaujas novads TV-1
Latvia Makarēviča Dita 1989 Cēsis TS-2
Latvia Mamedova Karīna 1991 Daugavpils Runners / Daugavpils TS-1
Latvia Marcinkevičs Ints 1973 Rīga TV-3
Latvia Maslobojevs Sergejs 1985 NRC Rīga / Rīga TV-2
Spain MATEOS CHICA FRANCISCO 1987 TV-2
Latvia Meijers Edgars 1986 Valka TV-2
Latvia Meistere Oksana 1975 SIA KVIST / Mālpils TS-3
Latvia Meldere Inese 1980 Smiltene TS-2
Latvia Melgalvis Gatis 1976 Valmieras Velo Vienība / Burtnieku novads TV-3
Latvia Meļķis Māris 1984 HONEST RENT / Valmieras pagasts TV-2
Latvia Meždreijs Aigars 1977 FEIDI / Rīga TV-3
Latvia Mežgailis Andris 1973 LIMBAŽI SKRIEN TV-3
Latvia miezīte inga 1984 TRX Cēsis / priekuļu nov. TS-2
Latvia Miglāns Gatis 1984 Carnikavas nafta / Carnikava TV-2
Latvia Mihailova Zanda 1990 Alūksne TS-1
Latvia Milgrāvis Mikus 1992 Yeti / Rīga TV-1
Latvia Moļņika Baiba 1971 Ni / Rīga TS-3
Latvia Moļņika Ieva 2004 Ni / Rīga TS-1
Latvia Moļņiks Normunds 1970 Ni / Rīga TV-3
Spain MONSALVE RODRIGUEZ JESUS 1985 TV-2
Spain MONTOYA BELTRAN ANDRES 1984 TV-2
Latvia Muceniece Lauma 1985 Ķekava TS-2
Latvia Muižnieks Krists 1979 Sporta klubs / Cēsis TV-3
Spain NAT COTE LEANDRO 1981 TV-2
Latvia Naumenko Rūdolfs 1999 TV-1
Spain NAVARRO PATIÑO GUZMAN ENRIQUE 1991 TV-1
Latvia Neija Gunta 1985 VSK Noskrien / Rīga TS-2
Latvia Neimane Zane 1994 TS-1
Latvia Novikova Dace 1990 Intara Ieviņa Sporta Skola / Rīga TS-1
Latvia Ņikiforovs Maksims 1984 Limbaži TV-2
Latvia Olengovičs Edgars 1981 Priekuļu tehnikums / Cēsis TV-2
Latvia Olengovičs Ernests 2008 Sporta Klubs Wendi / Cēsis TV-Jun
Latvia Olengovičs Jānis 1985 Priekuļu tehnikums / Priekuļi TV-2
Latvia Osītis Jānis 1993 Yeti / Limbaži TV-1
Latvia Ošiņš Jānis 2006 Smiltene TV-Jun
Latvia Otomere Inese 1979 Rīga TS-3
Latvia Otomers Heinrihs 1978 Rīga TV-3
Latvia Ozola Inese 1982 Rīga TS-2
Latvia Ozoliņa Ieva 1982 Sloth Running Crew / Rīga TS-2
Latvia Ozoliņa Zaiga 1974 Kāpa / Rīga TS-3
Latvia Paeglis Jānis 1982 Rīga TV-2
Latvia Paikena Zane Mirdza 1981 Riga TS-2
Latvia Pakule Paula 1994 Sporta klubs Wendi / Cēsis TS-1
Spain PAREDES AGUILAR GABRIEL 1989 TV-2
Latvia Pavļuta Linda 1980 Virsotne/MARMOT / Rīga TS-2
Latvia Pāķe Gundega 1984 SRT Saulkrasti / Saulkrasti TS-2
Latvia Pāķe Lelde 2006 Saulkrasti SRT / Saulkrasti TS-Jun
Latvia Pāķis Eduards 1976 Saulkrasti SRT / Saulkrasti TV-3
Latvia Petrovs Mārtiņš 2001 - / CESU NOV. TV-1
Latvia Pētersone Marta Luize 2007 Matisons Runner's Club / Kocēnu novads. TS-Jun
Latvia Piebalga Daiga 1974 VSK Noskrien / ikšķile TS-3
Latvia Podnieks Mārtiņš 1985 Silakrogs TV-2
Latvia Pole Klinta 1987 Rīga TS-2
Latvia Pometko Lāsma 1989 Noskrien Cēsis / Cēsis TS-2
Latvia Ponomarenko Andris 1987 Rivello / Rīga TV-2
Latvia Preimats Māris 1987 Lejasciems TV-2
Latvia Priede Guntars 1992 Koknese TV-1
Latvia Priede Inga 1978 Ķekava TS-3
Latvia Priedeslaipa Ainars 1972 Sealine Agency / Riga TV-3
Latvia Puļķe Santa 1990 S&K / Rīga TS-1
Latvia Puļķis Kristaps 1988 S&K / Rīga TV-2
Latvia Puriņš Māris 1989 Šaubu nav / Cēsis TV-2
Latvia Pūce Ieva 1974 Rivello / Rīga TS-3
Spain QUINCHIGUANGO CACHIMUEL VICTOR 1985 TV-2
Spain RAMIREZ CEREZO GABRIEL 1984 TV-2
Latvia Ratiniks Krišjānis 1984 Velomens.lv / Baloži TV-2
Latvia Raubena Agnese 1981 Rīga TS-2
Latvia Riekstiņš Andris 1973 Iecava TV-3
Latvia Ringa Liene 1983 SIA KVIST / Amata TS-2
Latvia Riņķe Līga 1988 Salacgrīva TS-2
Latvia Riža Jānis 2006 VBSS / Valmiera TV-Jun
Latvia Rītere Inga 1995 Ogre TS-1
Latvia Robežniece Zaiga 1983 Privāti / Cēsis TS-2
Latvia Rocēna Terēze 1991 Sigulda TS-1
Latvia Roga Kristīne 1982 ASK PATRIA / Rīga TS-2
Latvia Romanova Valentīna 1987 Svētdienas skrējēji / Rīga TS-2
Latvia Romanovska Jana 1982 Zemgales Ziņas / Jelgava TS-2
Spain RUIZ ARGUMANEZ JOSE LUIS 1987 MADRID TV-2
Latvia Rukšāne Ieva 1991 OK Kāpa / Rīga TS-1
Latvia Rusmanis Didzis 1984 Rīga TV-2
Latvia RUTKOVSKA IVETA 1969 RIGA TS-3
Latvia Rutkovska Simona 1996 TS-1
Latvia Rūdule Agnese 1975 Tukums TS-3
Latvia Rūdulis Artūrs 2006 Tukums TV-Jun
Latvia Rūdulis Gaitis 1976 Tukums TV-3
Latvia Rūdulis Toms 2012 Tukums TV-Jun
Latvia Saltais Teodors 2008 Valmiera TV-Jun
Spain SANCHEZ DE LA BLANCA AITOR 1991 TV-1
Spain SANCHEZ DOMINGUEZ PABLO 1990 TV-1
Spain SANCHEZ MORENO MARIA TERESA 1988 TS-2
Latvia Savicka Laura 1997 Rīgas Stradiņa universitāte / Smiltene TS-1
Latvia Semjonova Aira 1978 Limbažu nov. TS-3
Latvia Sirmais Mārtiņš 1982 Suunto Latvia / OSVeikals / Rīga TV-2
Latvia Slikšāne Kristīne 1977 Skriešanas Akadēmija / Olaine TS-3
Latvia Slikšjānis Matīss 1998 Suunto Team Latvia TV-1
Latvia Sniedze Mārtiņš 1986 Vecpiebalga TV-2
Latvia Sondors Edgars 1988 Krāsa / Rīga TV-2
Latvia Sondors Jānis 1989 Ozolnieki / Jelgava TV-2
Latvia Sproģis Uvis 2005 Sm BJSS / Gaujiena TV-1
Latvia Spruženiece Ieva 1987 Rīga TS-2
Latvia Stafecka Katrīna 1994 Ļaudona TS-1
Latvia Stankuna Laura 1989 Legs Miserables / Riga TS-2
Latvia Stieciņš Artis 1979 Rīga TV-3
Latvia Straubergs Ainārs 1983 Limbaži SKRIEN / Limbaži TV-2
Latvia Strunga-Balode Zanda 1984 Wunder Latvia / Rīga TS-2
Latvia Stūrītis Jānis 1976 SIA KVIST / Sigulda TV-3
Latvia Svarinskis Jēkabs 2001 Garkalne TV-1
Latvia Svīķis Jānis 1992 Valmiera TV-1
Latvia ŠENBERGS KĀRLIS 1992 Ventspils TV-1
Latvia Šīmane Līga 1994 New Village Workout / Rīga TS-1
Latvia Šlēziņš Mārtiņš 1977 MTB Priekuļi / Cesis TV-3
Latvia Šņoriņa Baiba 1996 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / Talsi TS-1
Latvia Štulbergs Gatis 1992 Maratona Klubs/Rieksti / Skrunda TV-1
Latvia Švilpe Anete 1993 Inov-8 | OSveikals.lv / Rīga TS-1
Latvia Tamužs Jānis 1991 Ozons / Viļķene TV-1
Latvia Tílena Aija 1961 TRX Cèsis / Priekuļu novads TS-3
Latvia Tilts Valdis 1962 Kocēnu novads TV-4
Latvia Tiļciks Andis 1983 Smiltene TV-2
Latvia Tovkina Paula 1984 Rīga TS-2
Latvia Trautmane Dana 1988 Legs Miserables / Ķekava TS-2
Latvia Tribockis Alvis 1980 Korte team / Ogre TV-2
Latvia Ulase Diāna 1978 Jelgava TS-3
Latvia Ūdris Reinis 1986 TV-2
Latvia Vahere-Abražune Emīlija 2007 Rīga TS-Jun
Latvia Vaiders Ingmārs 1989 Kāpa OK / Saulkrasti TV-2
Latvia Vaivode Ilona 1974 TS-3
Latvia Vaivode Lāsma Elza 2003 TS-1
Latvia Valtiņš Māris 1959 Rīga TV-4
Latvia Vaļska Inga 1972 TRX Cēsis / Priekuļi TS-3
Latvia Vanaga Lauma Amanda 2004 Jelgava TS-1
Spain VAQUERO GONZALEZ JAVIER 1988 TV-2
Latvia Vasiļjeva Evelīna 1997 Daugavpils Runners / Jēkabpils TS-1
Latvia Vasiļjevs Renārs 2001 Jēkabpils TV-1
Latvia Veidemanis Lauris 1983 Rauna TV-2
Hungary Veide Silvija 1981 DC VECSALACAS UNITED / Bupapešta TS-2
Latvia Vekša Baiba 1992 BBFactory TS-1
Latvia Verdens Kaspars 1987 Virsotne/MARMOT / Lapmežciems TV-2
Latvia Veseris Mārtiņš 1987 Rīga TV-2
Latvia Vesmane Sņežana 1974 Sloth Running Crew / Babītes novads TS-3
Latvia Vihlo Jānis 1985 SIA KVIST / Sigulda TV-2
Latvia Vilcāne Kristīne 1979 Baldone TS-3
Latvia Vilka Laura 1981 Rīga TS-2
Latvia Vilnis Einars 1958 Noskrien Cesis / Cesis TV-4
Latvia Vilums Roberts 1980 MySport veikals / Ogre TV-2
Latvia Vilūns Normunds 1963 VSK noskrien seniori / Rīga TV-4
Latvia Vindavs Jānis 1967 tipu taps / Upsēde TV-4
Latvia Virka Arita 1987 Graanul Pellets / Sigulda TS-2
Latvia Vitrungs Elmārs 1991 SIA KVIST / Mālpils TV-1
Latvia Vīksna Inga 1983 Smiltene TS-2
Latvia Vītiņš Jānis 1979 RIEKSTI / Rīga TV-3
Latvia Zaķe Anna Marija 2008 Maratona klubs/LSC / Rīga TS-Jun
Latvia Zaķis Aivars 1959 Maratona klubs/LSC / Rīga TV-4
Latvia Zaļais Miķelis 1983 Wunder Latvia / Rīga TV-2
Latvia Zandberga Anda 1990 Rīga TS-1
Latvia Zanders Uģis 1969 Baldone TV-4
Latvia Zara Anna 1998 Nacionālā Aizsardzības Akadēmija / Rīga TS-1
Latvia Zariņa Ilona 1982 Swedbank / Rīga TS-2
Latvia Zariņš Endijs 1982 Zemgales Ziņas / Jelgava TV-2
Latvia Zaula Kitija 2004 Limbaži skrien / Limbaži TS-1
Latvia Zauls Niks 2001 Limbaži Skrien / Limbaži TV-1
Latvia Zauls Normunds 1969 Limbaži Skrien / Limbaži TV-4
Latvia Zauls Zigmunds 1976 Limbaži Skrien / Limbaži TV-3
Latvia Zālīte Inga 1977 BBFactory TS-3
Latvia Zālīte Zane 1993 RADIOTEV / Cēsis TS-1
Latvia Zebuliņa Lāsma 1974 Rīga TS-3
Latvia Zīriuse Inta 1987 VSK Noskrien / Salacgrīvas novads TS-2
Latvia Zlaugotne Līga 2002 Alojas nov., Staicele TS-1
Latvia Znotiņš Jānis 1983 Virsotne/MARMOT / Saldus TV-2
Latvia Zvaigzne Sigita 1982 Noskrien Cēsis / Cēsis TS-2
Latvia Zvaigznītis Jānis 1990 JS DREAM TEAM / Valmiera TV-1
Latvia Žeibe Artūrs 1983 Svētdienas skrējēji / Ropaži TV-2
PĀRGĀJIENS
Latvia Aldiņa Madara 1983 Buldozers / Kocēnu novads PS
Latvia Andžāne Anita 1975 SIA KVIST / Suntaži PS
Latvia Apine Līga 1985 Langstiņis PS
Latvia Arāja Gita 1977 KĀJPUTNI / Rīga PS
Latvia Ābelīte Danute 1969 Rīga PS
Latvia Ābeltiņš Edgars 1982 - / Rīga PV
Latvia Babure-Lepere Sanita 1973 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Balanas Madara 1983 Virsotne/MARMOT / Jaunolaine PS
Latvia Barbane Anita 1963 Nūjo priekam / Rīga PS
Latvia Barkāne Santa 1972 Piejūras nūjotāju klubs / Rēzekne PS
Latvia Beņķe Inga 1976 SIA KVIST / Mālpils PS
Latvia Bērziņa Daiga 1971 SIA KVIST / Mālpils PS
Latvia Bērziņa Dana 1987 SIA KVIST / Mālpils PS
Latvia Bicāne Ieva Elizabete 2004 Radio TEV / Cēsis PS
Latvia Bojane Baiba 1982 Limbaži PS
Latvia Bondare Zane 1979 Piejūras nūjotāju klubs / Mārupe PS
Latvia Breikša Astra 1967 Nūjo priekam / Rīga PS
Latvia Bukovska Rita 1978 Amatas novads PS
Latvia Butāns Ēvalds 1978 Rīga PV
Latvia Celms Ingus 1962 Riga PV
Latvia Cipe Vineta 1961 Amatas novads PS
Latvia Dāvidsone Gitāna 1971 Rīga PS
Latvia Depša Solvita 1972 Iecava PS
Latvia Dimiters Mārtiņš 1945 Zemgales Ziņas / Rīga PV
Latvia Dinka Evita 1974 Mālpils PS
Latvia Dīce Ruta 1959 Gausā Jūdze / Klapkalnciems PS
Latvia Dīcis Uldis 1960 Gausā Jūdze / Klapkalnciems PV
Latvia Djubina Jolanta 1967 Būs Labi / Preiļi PS
Latvia Dombrovska Baiba 1958 Nūjo priekam / Rīga PS
Latvia Dziedātājs Aigars 1959 KĀJPUTNI / Saulkrasti PV
Latvia Elste Diāna 1972 Rīga PS
Latvia Enkure Antra 1965 Riga PS
Latvia Freimane Dace 1976 Piejūras nūjotāju klubs / Carnikava PS
Latvia Gaiķis Jānis 1970 Būs Labi/Hawaii Express / Lielvārde PV
Latvia Gailis Dainis 1971 Siguldas Maratona klubs / Sigulda PV
Latvia Garanča Ieva 1976 Nūjo priekam / Ozolnieki PS
Latvia Garančs Laimonis 1970 Būs Labi)Wendi / Priekuļi PV
Latvia Ginovska Agnese 1984 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Girucka Jekaterina 1988 Rīga PS
Latvia Grudinska Ina 1984 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Hokonena Signe 1980 RADIO TEV PS
Latvia Homko Evija 1987 Limbaži PS
Latvia Ikauniece Ināra 1972 KĀJPUTNI / Cēsis PS
Latvia Jirgensone Vigda 1948 Nūjo priekam / Saulkrasti PS
Latvia Karelova Juliana 1977 Rīgā PS
Latvia KATKOVSKA AIJA 1973 Lapsas / Ikšķile PS
Latvia Kauķe Liene 2007 Lāčuki / Lizums PS
Latvia Kauķis Arnis 2009 Lāčuki / Lizums PV
Latvia Kezika Ilze 1971 Lapsas / Upesciems PS
Latvia Kīna Daiga 1966 PS
Latvia Kovnacka Iveta 1965 Rīga PS
Latvia Kozlovska Ieva 1976 Piejūras nūjotāju klubs / Carnikava PS
Latvia Krasta Ketija 1973 Kājputni / Cēsis PS
Latvia Krievāne Maira 1976 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Kripēna Silvija 1977 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Kronberga Ilze 1984 Piejūras nūjotāju klubs / Ķekava PS
Latvia Kuka Kristine 1975 LĒDMANE / LĒDMANE PS
Latvia Lacberga Iveta 1960 Smiltene PS
Latvia Lacberga Liene 1986 Rīga PS
Latvia Lacbergs Andris 1958 Smiltene PV
Latvia Laganovska Līga 1967 LĒDMANE / LĒDMANE PS
Latvia Laganovskis Dzintars 1966 LĒDMANE / LĒDMANE PV
Latvia Lagzdińa Inese 1976 Ozolnieki PS
Latvia Lazda Aiga 1971 Rīga PS
Latvia Lazdiņa Helēna 1976 Piejūras nūjotāju klubs / Carnikava PS
Latvia Leite Ieva 1986 Rīga PS
Latvia Lingarte Ieva 1990 KAJPUTNI / Priekuļi PS
Latvia Logina Santa 1990 Zemgales Ziņas / Jelgava PS
Latvia Maskoļūna Baiba 1978 Ķeipene PS
Latvia Maskoļūns Maris 1977 Ķeipene PV
Latvia Mečaja Gita 1973 Piejūras nūjotāju klubs / Aizkraukle PS
Latvia Mednis Artis 1974 wAlts / Cēsis PV
Latvia Micpapa Ieva 1966 KĀJPUTNI / Cēsis PS
Latvia Micpapa Zane 1973 Kājputni / Cēsis PS
Latvia Missa Sandra 1965 Kājputni / Cēsis PS
Latvia Muciņa Kristīna 1980 Piejūras nūjotāju klubs / Carnikava PS
Latvia Naumenko Aleksandrs 1960 Gausā Jūdze / Ogre PV
Latvia Naumenko Maija 1959 Gausā Jūdze / Ogre PS
Latvia Okrašinska Sandra 1980 Kājputni / Cēsis PS
Latvia Ozoliņa Marita 1984 Nūjo priekam / Rīga PS
Latvia Ozoliņš Andis 1948 Nūjo priekam / Saulkrasti PV
Latvia Palsāne Ilona 1976 Piejūras nūjotāju klubs / Ogre PS
Latvia Pastuhova Liene 1983 KAJPUTNI / Cēsis PS
Latvia Petzāle Inese 1971 Kājputni / Priekuļi PS
Latvia Plūme Ģirts 1983 SIA KVIST / Ķekava PV
Latvia Puriņa Aija 1984 KĀJPUTNI 1 / Cēsis PS
Latvia Puriņš Agris 1992 4S / Sigulda PV
Latvia Rauska Iveta 1979 Rīga PS
Latvia Rāta Ilze 1961 4S / Salaspils PS
Latvia Rikters Dainis 1978 Rīga PV
Latvia Roberga Natālija 1979 Cēsis PS
Latvia Romule Everita 1974 Plēsējas / Rīga PS
Latvia Rone Anita 1972 Tukums PS
Latvia Rone Zane 1975 Piejūras nūjotāju klubs / Cēsis PS
Latvia Ronis Aigars 1967 Tukums PV
Latvia Rubene ​Dace 1990 Amatas novads PS
Latvia Rūrāne Evita 1987 Rīga PS
Latvia Saldava-Reice Viktorija 1968 Lapsas / Tīnūži PS
Latvia Semjonova Ilona 1986 Lacerta Running Team / Riga PS
Latvia Semjonova Justīne 2005 Limbažu nov. PS
Latvia Sevostjanova Ingūna 1969 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Sirmā Inese 1970 4S / Sigulda PS
Latvia Skujiņa Anita 1965 Piejūras nūjotāju klubs / Carnikava PS
Latvia Spuņģe Indra 1982 Valmiera PS
Latvia Streiča Evija 1976 Radio TEV / Cēsis PS
Latvia Šāvēja Līga 1979 Ogre PS
Latvia Šāvējs Aigars 1969 Sigulda PV
Latvia Šibeika Irena 1960 Nūjo priekam / Rīga PS
Latvia Šibeiks Normunds 1963 Nūjo priekam / Rīga PV
Latvia Šimkevica Everita 1979 Zemgales ziņas / Jelgava PS
Latvia Šmits Raivo 1970 Kājputni / Cesis PV
Latvia Šteinburga Ilze 1974 Plēsējas / Jelgava PS
Latvia Taube Kristīne 1974 Plēsējas / Rīga PS
Latvia Tumaševska Beate 1973 Stopiņi PS
Latvia Tutiņina Olga 1958 Rīga PS
Latvia Ulmanis Intars 1982 Spriganie plaksteri / Valmiera PV
Latvia Urbāne Ingrīda 1968 Rīga PS
Latvia Ustupa Ieva 1974 Plēsējas / Rīga PS
Latvia Vanaga Dace 1959 Vanagi / Jelgava PS
Latvia Vanaga Madara 1992 Vanagi / Jelgava PS
Latvia Ventere Monta 1988 Kājputni / Cesis PS
Latvia Vilmane Elīna 1988 SIA KVIST / Sigulda PS
Latvia Vindava Ilona 1967 tipu taps / Riga PS
Latvia Vitola Elita 1986 Rīga PS
Latvia Vīlips Māris 1970 Salaspils PV
Latvia Zabarovska Zaiga 1952 Piejūras nūjotāju klubs / Jūrmala PS
Latvia Zakrevska Mirdza 1944 Limbaži PS
Latvia Zeltiņa Anda 1972 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Zībergs Andris 1973 Būs labi/CepuCepu / Limbažu novads PV
Latvia Zvīdriņa Iveta 1986 Lāčuki / Lizums PS
Latvia Zvīdriņa Līga 1955 Lāčuki / Rīga PS
KANIKROSS
Latvia Beļikovs Artūrs 2005 Dodkepu.lv / Priekuļi CCV-J
Latvia Beļikovs Valters 2006 Dodkepu.lv / Priekuļi CCV-J
Latvia Bērziņa Inga 1978 CCS-W
Latvia Bole Evita 1990 Dodkepu.lv / Rīga CCS-E
Latvia Boltrikovs Dagnis 1989 Dodkepu.lv / Cesvaine CCV-E
Latvia Brante Inga 1983 Valmiera CCS-E
Latvia Endelis Silvestrs 1993 SIA KVIST / Mālpils CCV-E
Latvia Ērgle Baiba 1989 Rīga CCS-E
Latvia Geidane Kristine 1974 Ozolnieki CCS-W
Latvia Goba Gatis 1982 Riga CCV-E
Latvia Kalniņa Liena 1980 Dodkepu.lv / AMATAS CCS-E
Latvia Kalniņš Mikus 2006 Dodkepu.lv / AMATAS CCV-J
Latvia Klinklāva Elīna 2002 Dodkepu.lv / Priekuļu CCS-E
Latvia Kravcovs Nikolajs 1989 Dodkepu.lv / Amatas novads CCV-E
Latvia Kuklis Uldis 1990 Zemgales kinoloģiskais klubs / Baldone CCV-E
Latvia Leja Pēteris 1950 Saulkrasti CCV-W
Latvia Liepa Aija 1964 Dodkepu.lv / Liepas pagasts CCS-W
Latvia Liepkalne Līva 1994 Rīga CCS-E
Latvia Medvids Juris 1984 Baloži CCV-E
Latvia Mežgaile Baiba 1974 Dodkepu.lv / Limbaži CCS-W
Latvia Osipovs Andrejs 1976 Racedog Latvia / Rīga CCV-W
Latvia Pliķēna Elīna 1992 Dodkepu.lv / Rīga CCS-E
Latvia Pranckuns Sergejs 1969 Biedrība / Alūksne CCV-W
Latvia Preisa Sintija 2007 Sniega suņi / Ogre CCS-J
Estonia Pugast Lauri 1981 Baltosport / Tallinn CCV-E
Latvia Putraima Alise 1992 Dodkepu.lv / Limbaži CCS-E
Latvia Pūga Mārtiņš 1989 Dodkepu.lv / Kalsnavas pag. CCV-E
Estonia Raja Anu 1978 Baltosport / Tallinn CCS-W
Estonia Siim Tarvo 1975 Baltosport / Tallinn CCV-W
Latvia Sniedze Kristīne 1986 Vecpiebalga CCS-E
Latvia Spiridovska Diāna 1987 Rīga CCS-E
Latvia Ustinova Madara 1992 Sniega suni / Valmiera CCS-E
Latvia Viziņa Anete 2005 Race Dog Latvia / Rīga CCS-J
Latvia Zelmenis Dāvis 1995 Maratona klubs / Matisons Runner's Club / Ventspils CCV-E

ATBALSTĪTĀJI

Suunto Ethicsport Celotajs Natures Protection
LMP Vitamin Performance Pulsometrs Sporta laboratorija
Piejūras-nūjotāju-klubs KOREN INBOX dubls2.lv