DALĪBNIEKU SARAKSTS

Noskrien Ziemu kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Apmaksās starta vietā".
- "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
PS
Latvia Aldiņa Madara 1983 Buldozers / Kocēnu novads PS
Latvia Andžāne Anita 1975 SIA KVIST / Suntaži PS
Latvia Apine Līga 1985 Langstiņis PS
Latvia Arāja Gita 1977 KĀJPUTNI / Rīga PS
Latvia Ābelīte Danute 1969 Rīga PS
Latvia Babure-Lepere Sanita 1973 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Balanas Madara 1983 Virsotne/MARMOT / Jaunolaine PS
Latvia Barbane Anita 1963 Nūjo priekam / Rīga PS
Latvia Barkāne Santa 1972 Piejūras nūjotāju klubs / Rēzekne PS
Latvia Beņķe Inga 1976 SIA KVIST / Mālpils PS
Latvia Bērziņa Daiga 1971 SIA KVIST / Mālpils PS
Latvia Bērziņa Dana 1987 SIA KVIST / Mālpils PS
Latvia Bicāne Ieva Elizabete 2004 Radio TEV / Cēsis PS
Latvia Bojane Baiba 1982 Limbaži PS
Latvia Bondare Zane 1979 Piejūras nūjotāju klubs / Mārupe PS
Latvia Breikša Astra 1967 Nūjo priekam / Rīga PS
Latvia Bukovska Rita 1978 Amatas novads PS
Latvia Cipe Vineta 1961 Amatas novads PS
Latvia Dāvidsone Gitāna 1971 Rīga PS
Latvia Depša Solvita 1972 Iecava PS
Latvia Dinka Evita 1974 Mālpils PS
Latvia Dīce Ruta 1959 Gausā Jūdze / Klapkalnciems PS
Latvia Djubina Jolanta 1967 Būs Labi / Preiļi PS
Latvia Dombrovska Baiba 1958 Nūjo priekam / Rīga PS
Latvia Elste Diāna 1972 Rīga PS
Latvia Enkure Antra 1965 Riga PS
Latvia Freimane Dace 1976 Piejūras nūjotāju klubs / Carnikava PS
Latvia Garanča Ieva 1976 Nūjo priekam / Ozolnieki PS
Latvia Ginovska Agnese 1984 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Girucka Jekaterina 1988 Rīga PS
Latvia Grudinska Ina 1984 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Hokonena Signe 1980 RADIO TEV PS
Latvia Homko Evija 1987 Limbaži PS
Latvia Ikauniece Ināra 1972 KĀJPUTNI / Cēsis PS
Latvia Jirgensone Vigda 1948 Nūjo priekam / Saulkrasti PS
Latvia Karelova Juliana 1977 Rīgā PS
Latvia KATKOVSKA AIJA 1973 Lapsas / Ikšķile PS
Latvia Kauķe Liene 2007 Lāčuki / Lizums PS
Latvia Kezika Ilze 1971 Lapsas / Upesciems PS
Latvia Kīna Daiga 1966 PS
Latvia Kovnacka Iveta 1965 Rīga PS
Latvia Kozlovska Ieva 1976 Piejūras nūjotāju klubs / Carnikava PS
Latvia Krasta Ketija 1973 Kājputni / Cēsis PS
Latvia Krievāne Maira 1976 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Kripēna Silvija 1977 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Kronberga Ilze 1984 Piejūras nūjotāju klubs / Ķekava PS
Latvia Kuka Kristine 1975 LĒDMANE / LĒDMANE PS
Latvia Lacberga Iveta 1960 Smiltene PS
Latvia Lacberga Liene 1986 Rīga PS
Latvia Laganovska Līga 1967 LĒDMANE / LĒDMANE PS
Latvia Lagzdińa Inese 1976 Ozolnieki PS
Latvia Lazda Aiga 1971 Rīga PS
Latvia Lazdiņa Helēna 1976 Piejūras nūjotāju klubs / Carnikava PS
Latvia Leite Ieva 1986 Rīga PS
Latvia Lingarte Ieva 1990 KAJPUTNI / Priekuļi PS
Latvia Logina Santa 1990 Zemgales Ziņas / Jelgava PS
Latvia Maskoļūna Baiba 1978 Ķeipene PS
Latvia Mečaja Gita 1973 Piejūras nūjotāju klubs / Aizkraukle PS
Latvia Micpapa Ieva 1966 KĀJPUTNI / Cēsis PS
Latvia Micpapa Zane 1973 Kājputni / Cēsis PS
Latvia Missa Sandra 1965 Kājputni / Cēsis PS
Latvia Muciņa Kristīna 1980 Piejūras nūjotāju klubs / Carnikava PS
Latvia Naumenko Maija 1959 Gausā Jūdze / Ogre PS
Latvia Okrašinska Sandra 1980 Kājputni / Cēsis PS
Latvia Ozoliņa Marita 1984 Nūjo priekam / Rīga PS
Latvia Palsāne Ilona 1976 Piejūras nūjotāju klubs / Ogre PS
Latvia Pastuhova Liene 1983 KAJPUTNI / Cēsis PS
Latvia Petzāle Inese 1971 Kājputni / Priekuļi PS
Latvia Puriņa Aija 1984 KĀJPUTNI 1 / Cēsis PS
Latvia Rauska Iveta 1979 Rīga PS
Latvia Rāta Ilze 1961 4S / Salaspils PS
Latvia Roberga Natālija 1979 Cēsis PS
Latvia Romule Everita 1974 Plēsējas / Rīga PS
Latvia Rone Anita 1972 Tukums PS
Latvia Rone Zane 1975 Piejūras nūjotāju klubs / Cēsis PS
Latvia Rubene ​Dace 1990 Amatas novads PS
Latvia Rūrāne Evita 1987 Rīga PS
Latvia Saldava-Reice Viktorija 1968 Lapsas / Tīnūži PS
Latvia Semjonova Ilona 1986 Lacerta Running Team / Riga PS
Latvia Semjonova Justīne 2005 Limbažu nov. PS
Latvia Sevostjanova Ingūna 1969 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Sirmā Inese 1970 4S / Sigulda PS
Latvia Skujiņa Anita 1965 Piejūras nūjotāju klubs / Carnikava PS
Latvia Spuņģe Indra 1982 Valmiera PS
Latvia Streiča Evija 1976 Radio TEV / Cēsis PS
Latvia Šāvēja Līga 1979 Ogre PS
Latvia Šibeika Irena 1960 Nūjo priekam / Rīga PS
Latvia Šimkevica Everita 1979 Zemgales ziņas / Jelgava PS
Latvia Šteinburga Ilze 1974 Plēsējas / Jelgava PS
Latvia Taube Kristīne 1974 Plēsējas / Rīga PS
Latvia Tumaševska Beate 1973 Stopiņi PS
Latvia Tutiņina Olga 1958 Rīga PS
Latvia Urbāne Ingrīda 1968 Rīga PS
Latvia Ustupa Ieva 1974 Plēsējas / Rīga PS
Latvia Vanaga Dace 1959 Vanagi / Jelgava PS
Latvia Vanaga Madara 1992 Vanagi / Jelgava PS
Latvia Ventere Monta 1988 Kājputni / Cesis PS
Latvia Vilmane Elīna 1988 SIA KVIST / Sigulda PS
Latvia Vindava Ilona 1967 tipu taps / Riga PS
Latvia Vitola Elita 1986 Rīga PS
Latvia Zabarovska Zaiga 1952 Piejūras nūjotāju klubs / Jūrmala PS
Latvia Zakrevska Mirdza 1944 Limbaži PS
Latvia Zeltiņa Anda 1972 Piejūras nūjotāju klubs / Rīga PS
Latvia Zvīdriņa Iveta 1986 Lāčuki / Lizums PS
Latvia Zvīdriņa Līga 1955 Lāčuki / Rīga PS

ATBALSTĪTĀJI

Suunto Ethicsport Celotajs Natures Protection
LMP Vitamin Performance Pulsometrs Sporta laboratorija
Piejūras-nūjotāju-klubs KOREN INBOX dubls2.lv