DALĪBNIEKU SARAKSTS

Noskrien Ziemu kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Apmaksās starta vietā".
- "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
TS-1
Latvia Andersone Anita 1994 TS-1
Latvia Berķe Kristīne 2002 IK Auseklis / Riga TS-1
Latvia Berķe Laura 2004 IK Auseklis / Riga TS-1
Latvia Birkenberga Simona 1991 SALDUS, Liesma / Saldus TS-1
Latvia Bogdanova Ginta 1997 Priekuļi TS-1
Latvia Buceniece Alise 1996 cesis TS-1
Latvia Cera Zane 1993 Radio Tev TS-1
Latvia Ciguze Amanda 1997 Strenči TS-1
Latvia Dāvidsone Zane 1993 Valmiera TS-1
Latvia Elksne Zane 1991 RZ Team / Rīga TS-1
Latvia Gaile Līna 2003 Siguldas Maratona klubs / Sigulda TS-1
Latvia Grencberga Evita 1991 SK Tērauds/Suunto / Rīga TS-1
Latvia Heringa Marta 1995 Rīga TS-1
Latvia Hildebrante Monta 1992 Rīga TS-1
Latvia Ivanovska Jana Marta 1998 Smiltene TS-1
Latvia Jaunmuktāne Agnese 2004 Smiltene TS-1
Latvia Jaunmuktāne Anda 2004 Smiltene TS-1
Latvia Kabrina Kitija 1994 Rīga TS-1
Latvia Kaspare Līga 1990 Ķekava TS-1
Latvia Katarina Viktorija 1993 TS-1
Latvia Klepere Beāte Anna 2005 Taksi / Rīga TS-1
Latvia Kraukle Ilze 1996 Vitrupe TS-1
Latvia Kraukle Kristīne 1990 Rīga TS-1
Latvia Krauze Madara 1992 SIA KVIST / Allaži TS-1
Latvia Kristapsone Agate 1991 Siguldas Maratona klubs / Sigulda TS-1
Latvia Krūmiņa Zane 1990 Rīga TS-1
Latvia Ķēbere Paula Anna 2001 Rīga TS-1
Latvia Lejniece Kristīne Krista 1994 Zemgales Ziņas / Dobele TS-1
Latvia Lietiņa Diāna 2004 www.vartuveikals.lv / Rīga TS-1
Latvia Mamedova Karīna 1991 Daugavpils Runners / Daugavpils TS-1
Latvia Mihailova Zanda 1990 Alūksne TS-1
Latvia Moļņika Ieva 2004 Ni / Rīga TS-1
Latvia Neimane Zane 1994 TS-1
Latvia Novikova Dace 1990 Intara Ieviņa Sporta Skola / Rīga TS-1
Latvia Pakule Paula 1994 Sporta klubs Wendi / Cēsis TS-1
Latvia Puļķe Santa 1990 S&K / Rīga TS-1
Latvia Rītere Inga 1995 Ogre TS-1
Latvia Rocēna Terēze 1991 Sigulda TS-1
Latvia Rukšāne Ieva 1991 OK Kāpa / Rīga TS-1
Latvia Rutkovska Simona 1996 TS-1
Latvia Savicka Laura 1997 Rīgas Stradiņa universitāte / Smiltene TS-1
Latvia Stafecka Katrīna 1994 Ļaudona TS-1
Latvia Šīmane Līga 1994 New Village Workout / Rīga TS-1
Latvia Šņoriņa Baiba 1996 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / Talsi TS-1
Latvia Švilpe Anete 1993 Inov-8 | OSveikals.lv / Rīga TS-1
Latvia Vaivode Lāsma Elza 2003 TS-1
Latvia Vanaga Lauma Amanda 2004 Jelgava TS-1
Latvia Vasiļjeva Evelīna 1997 Daugavpils Runners / Jēkabpils TS-1
Latvia Vekša Baiba 1992 BBFactory TS-1
Latvia Zandberga Anda 1990 Rīga TS-1
Latvia Zara Anna 1998 Nacionālā Aizsardzības Akadēmija / Rīga TS-1
Latvia Zaula Kitija 2004 Limbaži skrien / Limbaži TS-1
Latvia Zālīte Zane 1993 RADIOTEV / Cēsis TS-1
Latvia Zlaugotne Līga 2002 Alojas nov., Staicele TS-1

ATBALSTĪTĀJI

Suunto Ethicsport Celotajs Natures Protection
LMP Vitamin Performance Pulsometrs Sporta laboratorija
Piejūras-nūjotāju-klubs KOREN INBOX dubls2.lv