DALĪBNIEKU SARAKSTS

Noskrien Ziemu kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Apmaksās starta vietā".
- "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
TS-2
Latvia Abiļeva Evija 1985 New Village Workout / Swedbank / Rīga TS-2
Latvia Alksne Zane 1982 Baloži TS-2
Latvia Ančeva Līga 1989 PP / Varakļāni TS-2
Latvia Avotiņa Gita 1988 Rīga TS-2
Latvia Ārberga Ieva 1983 Noskrien Cēsis / Cēsis TS-2
Latvia Baldiņa-Brūklīte Ieva 1982 Rīga TS-2
Latvia Balode Ivonna 1985 Ādaži TS-2
Latvia Balode Līga 1986 TS-2
Latvia BERGA LINDA 1983 SALDUS TS-2
Latvia Berga Sanda 1988 Valmiera TS-2
Latvia Berķe Ravita 1988 Cēsis TS-2
Latvia Bērziņa Edīte 1981 Ķekava TS-2
Latvia Bērziņa Ilvija 1984 Rīga TS-2
Latvia Bojane Anta 1985 Limbažu nov. TS-2
Latvia Brēde Kristīne 1982 Graanul Pellets / Riga TS-2
Spain CABALLERO RODRÍGUEZ ABENAURA YURENA 1987 TS-2
Latvia Celiņa Līga 1987 Piedzivojumi.lv / Rīga TS-2
Latvia Cine Santa 1988 Swedbank / Rīga TS-2
Latvia Fisenkova Alīna 1983 Lacerta Running Team / Rīga TS-2
Latvia Gaile Solvita 1980 Rīga TS-2
Latvia Galašina Anita 1988 Global Fitness / Riga TS-2
Latvia Galeniece Ieva 1988 Rīga TS-2
Latvia Gedroviča Irēna 1981 Jaunmārupe skrien/VSK Noskrien / Mārupe TS-2
Latvia Griķe Alise 1981 Daugavpils Runners / Daugavpils TS-2
Latvia Grīnvalde Lelde 1989 Rīga TS-2
Latvia Groma Oksana 1980 Limbaži Skrien / Limbaži TS-2
Latvia Gulbe Inese 1981 Rīga TS-2
Latvia Gulbinska Egija 1981 Ķekavas novads TS-2
Latvia Jaunzare Aira 1986 Ogres Novads TS-2
Latvia Jākobsone Līga 1987 - / Rīga TS-2
Latvia Jākobsone-Šņepste Guna 1982 - / Rīga TS-2
Spain JIMENEZ REYES MARIA 1986 TS-2
Latvia Johansone Laura 1984 Sloth Running Crew / Rīga TS-2
Latvia Kajaka Liene 1988 Inčukalna novads TS-2
Latvia Kaļva Agita 1980 Ķegumā spēks / Ķegums TS-2
Latvia Kaupuža Signe 1985 Cēsis TS-2
Latvia Kazaine Iveta 1980 Smiltene TS-2
Latvia Korabo Olga 1986 Sloth Running Crew / Rīga TS-2
Latvia Krēgere Sniedze 1981 Smiltene TS-2
Latvia Kroma-Kerstena Kristīne 1986 Sloth Running Crew / Rīga TS-2
Latvia Kronberga Ilze 1980 TUKUMS / TUKUMS TS-2
Latvia Letiņa Laima 1989 Rīga TS-2
Latvia Lieltīruma Elīna 1984 Salaspils TS-2
Latvia Liepiņa Ieva 1986 Rīga TS-2
Latvia Liepiņa Ilze 1981 Graanul Pellets / Inčukalns TS-2
Latvia Linde Lolita 1986 Riga TS-2
Latvia Logina Gerda 1984 Sigulda TS-2
Latvia Meldere Inese 1980 Smiltene TS-2
Latvia miezīte inga 1984 TRX Cēsis / priekuļu nov. TS-2
Latvia Muceniece Lauma 1985 Ķekava TS-2
Latvia Neija Gunta 1985 VSK Noskrien / Rīga TS-2
Latvia Ozola Inese 1982 Rīga TS-2
Latvia Ozoliņa Ieva 1982 Sloth Running Crew / Rīga TS-2
Latvia Paikena Zane Mirdza 1981 Riga TS-2
Latvia Pavļuta Linda 1980 Virsotne/MARMOT / Rīga TS-2
Latvia Pāķe Gundega 1984 SRT Saulkrasti / Saulkrasti TS-2
Latvia Pole Klinta 1987 Rīga TS-2
Latvia Pometko Lāsma 1989 Noskrien Cēsis / Cēsis TS-2
Latvia Raubena Agnese 1981 Rīga TS-2
Latvia Ringa Liene 1983 SIA KVIST / Amata TS-2
Latvia Riņķe Līga 1988 Salacgrīva TS-2
Latvia Robežniece Zaiga 1983 Privāti / Cēsis TS-2
Latvia Roga Kristīne 1982 ASK PATRIA / Rīga TS-2
Latvia Romanova Valentīna 1987 Svētdienas skrējēji / Rīga TS-2
Latvia Romanovska Jana 1982 Zemgales Ziņas / Jelgava TS-2
Spain SANCHEZ MORENO MARIA TERESA 1988 TS-2
Latvia Spruženiece Ieva 1987 Rīga TS-2
Latvia Stankuna Laura 1989 Legs Miserables / Riga TS-2
Latvia Strunga-Balode Zanda 1984 Wunder Latvia / Rīga TS-2
Latvia Tovkina Paula 1984 Rīga TS-2
Latvia Trautmane Dana 1988 Legs Miserables / Ķekava TS-2
Hungary Veide Silvija 1981 DC VECSALACAS UNITED / Bupapešta TS-2
Latvia Vilka Laura 1981 Rīga TS-2
Latvia Virka Arita 1987 Graanul Pellets / Sigulda TS-2
Latvia Vīksna Inga 1983 Smiltene TS-2
Latvia Zariņa Ilona 1982 Swedbank / Rīga TS-2
Latvia Zīriuse Inta 1987 VSK Noskrien / Salacgrīvas novads TS-2
Latvia Zvaigzne Sigita 1982 Noskrien Cēsis / Cēsis TS-2

ATBALSTĪTĀJI

Suunto Ethicsport Celotajs Natures Protection
LMP Vitamin Performance Pulsometrs Sporta laboratorija
Piejūras-nūjotāju-klubs KOREN INBOX dubls2.lv