DALĪBNIEKU SARAKSTS

Noskrien Ziemu kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Apmaksās starta vietā".
- "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
TV-2
Latvia Abražuns Intars 1980 Rīga TV-2
Spain ALVAREZ CAMARA JOSE ANTONIO 1987 TV-2
Latvia Aļeksjonoks Rinalds 1987 Riga TV-2
Latvia Apinis Edgars 1982 ASK PATRIA / Lapmežciems TV-2
Latvia Apinis Kārlis 1983 Langstiņis TV-2
Spain AQUI PERALTA DARWIN 1988 TV-2
Latvia ARMANS AUSTRIS 1985 Siguldas Maratona Klubs / SIGULDA TV-2
Latvia Ābols Jānis 1980 Maratona Klubs / Riga TV-2
Latvia Bairaševskis Valerijs 1989 SK Tērauds/Suunto / Rīga TV-2
Latvia Bankovskis Mārtiņš 1981 Upeslejas TV-2
Spain BELMONTE CUADRADO OLIVER 1988 TV-2
Latvia Bergmanis Andris 1984 Sigulda TV-2
Latvia Bernhards Kristiāns 1981 Ropaži TV-2
Latvia Bērziņš Ainārs 1984 SIA KVIST / Mālpils TV-2
Latvia Bērziņš Juris 1981 Ligatne TV-2
Latvia Bērziņš Reinis 1982 Virsotne/MARMOT / Ogres novads TV-2
Latvia Bobrovs Māris 1980 Cēsis TV-2
Latvia Brakšs Jānis 1989 OK_Meridiāns / Priekuļi TV-2
Latvia Brēde Jānis 1986 Graanul Pellets / Sigulda TV-2
Latvia Cābulis Edžus 1988 Sporta kkubs WENDI / Cesis TV-2
Spain DOMINGUEZ GOMEZ DAVID 1987 TV-2
Latvia Dovbišs Deniss 1981 Gaismas mağija - Stividors LP / Vālodzes TV-2
Latvia Dūka Jānis 1989 Algol Invest / Cēsis TV-2
Latvia Elstiņš Artūrs 1980 Alūksne TV-2
Spain ESCOBAR COLOMA JUAN CARLOS 1986 TV-2
Latvia Fogelis Aivars 1986 Rīga TV-2
Latvia Gailis Juris 1980 Rīga TV-2
Latvia Gaņģītis Gatis 1982 eBIOpower / Snēpele TV-2
Spain GOMEZ HURTADO WILLIAM 1983 TV-2
Spain GOMEZ SANCHEZ JESUS JAVIER 1989 TV-2
Latvia Grencbergs Arvis 1988 SK Tērauds/Suunto / Ādaži TV-2
Spain HENAO CAICEDO CARLOS 1987 TV-2
Latvia Ieviņš Intars 1981 Cēsis TV-2
Spain IGUASNIA JIMENEZ RICHARD VALERY 1981 TV-2
Latvia Judkins Aleksandr 1988 Riga TV-2
Latvia Kajaks Andris 1987 Inčukalna novads TV-2
Latvia Kaktinieks Vigars 1984 Rīga TV-2
Latvia Kalniņš Agris 1984 Rauna/ Cēsis TV-2
Latvia Kalniņš Toms 1989 Salacgrīva TV-2
Latvia Kārkliņš Mārcis 1989 Sasodīti labs grāmatvedis! / Vaidava TV-2
Latvia Kepe Gunārs 1985 Rīga TV-2
Latvia Kovaļevskis Andis 1986 Swedbank / Rīga TV-2
Latvia Kronbergs Janis 1984 Riga TV-2
Latvia Krūmiņš Agris 1989 Vecpiebalga / Vecpiebalga TV-2
Latvia Krūmiņš Edgars 1984 Sabile TV-2
Latvia Kurtišs Kārlis 1986 Madona TV-2
Latvia Kvante Jānis 1989 Vecpiebalga / Vecpiebalga TV-2
Latvia Ķirsis Edgars 1982 SIA KVIST / Sigulda TV-2
Latvia Lauris Kaspars 1981 Rīga TV-2
Latvia Lietins Kaspars 1980 www.vartuveikals.lv / Riga TV-2
Latvia Maslobojevs Sergejs 1985 NRC Rīga / Rīga TV-2
Spain MATEOS CHICA FRANCISCO 1987 TV-2
Latvia Meijers Edgars 1986 Valka TV-2
Latvia Meļķis Māris 1984 HONEST RENT / Valmieras pagasts TV-2
Latvia Miglāns Gatis 1984 Carnikavas nafta / Carnikava TV-2
Spain MONSALVE RODRIGUEZ JESUS 1985 TV-2
Spain MONTOYA BELTRAN ANDRES 1984 TV-2
Spain NAT COTE LEANDRO 1981 TV-2
Latvia Ņikiforovs Maksims 1984 Limbaži TV-2
Latvia Olengovičs Edgars 1981 Priekuļu tehnikums / Cēsis TV-2
Latvia Olengovičs Jānis 1985 Priekuļu tehnikums / Priekuļi TV-2
Latvia Paeglis Jānis 1982 Rīga TV-2
Spain PAREDES AGUILAR GABRIEL 1989 TV-2
Latvia Podnieks Mārtiņš 1985 Silakrogs TV-2
Latvia Ponomarenko Andris 1987 Rivello / Rīga TV-2
Latvia Preimats Māris 1987 Lejasciems TV-2
Latvia Puļķis Kristaps 1988 S&K / Rīga TV-2
Latvia Puriņš Māris 1989 Šaubu nav / Cēsis TV-2
Spain QUINCHIGUANGO CACHIMUEL VICTOR 1985 TV-2
Spain RAMIREZ CEREZO GABRIEL 1984 TV-2
Latvia Ratiniks Krišjānis 1984 Velomens.lv / Baloži TV-2
Spain RUIZ ARGUMANEZ JOSE LUIS 1987 MADRID TV-2
Latvia Rusmanis Didzis 1984 Rīga TV-2
Latvia Sirmais Mārtiņš 1982 Suunto Latvia / OSVeikals / Rīga TV-2
Latvia Sniedze Mārtiņš 1986 Vecpiebalga TV-2
Latvia Sondors Edgars 1988 Krāsa / Rīga TV-2
Latvia Sondors Jānis 1989 Ozolnieki / Jelgava TV-2
Latvia Straubergs Ainārs 1983 Limbaži SKRIEN / Limbaži TV-2
Latvia Tiļciks Andis 1983 Smiltene TV-2
Latvia Tribockis Alvis 1980 Korte team / Ogre TV-2
Latvia Ūdris Reinis 1986 TV-2
Latvia Vaiders Ingmārs 1989 Kāpa OK / Saulkrasti TV-2
Spain VAQUERO GONZALEZ JAVIER 1988 TV-2
Latvia Veidemanis Lauris 1983 Rauna TV-2
Latvia Verdens Kaspars 1987 Virsotne/MARMOT / Lapmežciems TV-2
Latvia Veseris Mārtiņš 1987 Rīga TV-2
Latvia Vihlo Jānis 1985 SIA KVIST / Sigulda TV-2
Latvia Vilums Roberts 1980 MySport veikals / Ogre TV-2
Latvia Zaļais Miķelis 1983 Wunder Latvia / Rīga TV-2
Latvia Zariņš Endijs 1982 Zemgales Ziņas / Jelgava TV-2
Latvia Znotiņš Jānis 1983 Virsotne/MARMOT / Saldus TV-2
Latvia Žeibe Artūrs 1983 Svētdienas skrējēji / Ropaži TV-2

ATBALSTĪTĀJI

Suunto Ethicsport Celotajs Natures Protection
LMP Vitamin Performance Pulsometrs Sporta laboratorija
Piejūras-nūjotāju-klubs KOREN INBOX dubls2.lv