REZULTĀTI

10km-S
Latvia Skārda Dzintra S 1990 AIZKRAUKLE / VSK Noskrien / Aizkraukle 10km-S 00:45:17
Latvia Neija Gunta S 1985 Pēdējās vietas pavēlnieki / Rīga 10km-S 00:45:37
Latvia Undzēna Justīne S 1988 Jelgava 10km-S 00:48:11
Latvia Kubliņa-Ķemere Renāte S 1993 Aizputes pagasts 10km-S 00:48:13
Latvia Pelša Marta S 2006 Jelgava 10km-S 00:48:13
Latvia Pelša Marta S 2006 Jelgava 10km-S 00:48:38
Latvia Mastiņa Madara S 2008 Olaine 10km-S 00:49:14
Latvia Mastiņa Madara S 2008 Olaine 10km-S 00:49:14
Latvia Ķelpa Krista S 1998 Smiltene 10km-S 00:51:59
Latvia Ieviņa Anita S 1968 Individuāli / Cēsis 10km-S 00:52:00
Latvia Liepiņa Monta S 1986 Rīga 10km-S 00:52:20
Latvia Andrijauska Ilze S 1970 RĪGA 10km-S 00:53:11
Latvia Tīģere-Bernharde Madara S 1993 Ropaži 10km-S 00:53:25
Latvia Bogdānova Līga S 1978 Apes 10km-S 00:53:31
Latvia Grantiņa Madara S 1990 Cīņas spars / Olaine 10km-S 00:54:20
Latvia Silāja Elēna S 1980 Limbaži SKRIEN / Limbaži 10km-S 00:55:13
Latvia Siliņa Katrīna S 1988 Vipi fit / Olaine 10km-S 00:55:13
Latvia Sorokina Sandija S 2000 ASK Patria / Durbe 10km-S 00:56:13
Latvia Fomenko Olena S 1986 Maratonaklubs / Riga 10km-S 00:56:56
Latvia Vilkaste Daiga S 1971 ASK Patria / Rīga 10km-S 00:57:26
Latvia Ježaka Sarmīte S 1984 Valka 10km-S 00:58:00
Latvia Putāne Maija S 1977 Ogre 10km-S 00:58:40
United Kingdom Radzina Liga S 1991 Swindon 10km-S 00:59:31
Latvia Kerija Laura S 1983 Olaine 10km-S 00:59:50
Latvia Gavrilova Sofja S 1994 10km-S 00:59:59
Latvia Ertmane Sintija S 1992 Rīga 10km-S 01:00:57
Latvia Ziemele Dace S 1995 Jelgava 10km-S 01:01:00
Latvia Krampe Anita S 1979 Rīga 10km-S 01:01:14
Latvia Misāne Ira S 1975 Ādaži 10km-S 01:01:28
Latvia Saldaka Liene S 1990 Ogre 10km-S 01:01:53
Latvia Dobroštana Amalija S 1977 Vip fit / Olaine 10km-S 01:02:21
Latvia Zviedre Inta S 1977 Kandava 10km-S 01:04:42
Latvia Ieleja Agra S 1971 Rīga 10km-S 01:04:54
Latvia Dambīte Andra S 1968 Jelgava 10km-S 01:05:03
Latvia Zvaigzne Sigita S 1982 Noskrien Cēsis / Cēcic 10km-S 01:05:08
Latvia Dambīte-Polīte Ieva S 1989 Sk Ozolnieki / Jelgava 10km-S 01:05:56
Latvia Iskorostenska Kristīna S 1997 Rīga 10km-S 01:06:01
Latvia Kaše Renāte S 1994 Lielvārde 10km-S 01:06:20
Latvia Romanovska Annija S 1997 Rīga 10km-S 01:06:24
Latvia Leitāne Līga S 1992 Olaine 10km-S 01:06:36
Latvia Gruberte Zane S 1974 Rīga 10km-S 01:06:58
Latvia Šmite Dace S 1970 Lielvārde 10km-S 01:07:00
Latvia Ģirkale Teiksma S 1972 Bauska 10km-S 01:07:12
Latvia Jakovļeva Santa S 1978 Visa veida kustība / Lielvārde 10km-S 01:08:15
Latvia Pakalna Ieva Martina S 1987 Olaine 10km-S 01:09:09
Latvia Kirilova Elina S 1988 Olaine 10km-S 01:09:29
Latvia Eglīte Kristīne S 1990 Valmiera 10km-S 01:10:29
Latvia Gibeiko Inese S 1978 Talsi 10km-S 01:10:35
Latvia Jansone Rita S 1967 Carnikava 10km-S 01:11:04
Latvia Roze Linda S 1983 Olaine 10km-S 01:12:39
Latvia Roze-Ozola Agnese S 1993 Olaine 10km-S 01:19:34
Latvia Dorbe Sāra S 2013 SIA KODO / Jelgava 10km-S 01:20:30
Latvia Dorbe Eva S 2011 SIA KODO / Jelgava 10km-S 01:21:15
Latvia Komasa-Dorbe Edīte S 1984 SIA KODO / Jelgava 10km-S 01:21:15
Latvia Malinovska Milana S 2007 Olaine 10km-S 01:24:37
Latvia Vēze Agnese S 1988 Liepāja 10km-S 01:25:26
Latvia Augustova Aiga S 1972 Pārdaugavas nūjotāji / Rīga 10km-S 01:26:52
Latvia Jaunsproģe Zanda S 1958 Pārdaugavas nūjotāji / Rīga 10km-S 01:28:25
Latvia Spalviņa Svetlana S 1966 Apes novads 10km-S 01:36:46
Latvia Timermane Kristīne S 1983 Baloži, Ķekavas novads 10km-S 01:38:00
Latvia Piruška Sigita S 1979 Skrīveri 10km-S 01:41:44
Latvia Ustinova Madara S 1992 Rīga 10km-S 01:44:16
Latvia Pusvilka Elīna S 1980 Rīga 10km-S 01:56:58
Latvia Frīdmane Annija S 1996 Rīga 10km-S 02:03:20
Latvia Frīdmane Alise S 1993 Rīga 10km-S 02:13:53
Latvia Veinberga Dana Danija S 2008 Olaine 5km-S 00:13:24 (A/K)

ATBALSTĪTĀJI

Olaines novads Isostar Smalkais muslis Karmasock
Olaines sporta centrs