REZULTĀTI

16km-S
Latvia Kalniņa Katrīna S 1985 Visa Veida Kustība / Lielvārde 16km-S 01:14:18
Latvia Slikšāne Kristīne S 1977 Jaunmārupe skrien! / Olaine 16km-S 01:15:53
Latvia Platā Sandra S 1972 Jelgava 16km-S 01:17:37
Latvia Muceniece Gita S 1984 Maratona klubs / Rundāles novads 16km-S 01:19:00
Latvia Beināre Agnese S 1981 MySport / Rīga 16km-S 01:19:47
Latvia Suvorova Iveta S 1978 Maratona klubs / Rīga 16km-S 01:19:57
Latvia Saukāne Jolanta S 1979 Rīga 16km-S 01:21:07
Sweden Brūklene Inese S 1974 Östergötland 16km-S 01:22:12
Latvia Vengere Viktorija S 1987 Rīga 16km-S 01:25:25
Latvia Groma Oksana S 1980 Limbaži Skrien / Limbaži 16km-S 01:27:16
Latvia Šale Ivita S 1987 Skrīveri 16km-S 01:27:18
Latvia Panteļejeva Angelika S 1972 Skrīveri 16km-S 01:27:22
Latvia Sniega Ilze S 1983 Jelgava 16km-S 01:28:49
Latvia Leitlande Ligita S 1970 Zemgales Ziņas / Jelgava 16km-S 01:32:57
Latvia Vasiļjeva Ksenija S 2001 Olaines novads 16km-S 01:36:26
Latvia Gavare Anita S 1988 Maratonklub / Riga 16km-S 01:36:36
Latvia Veinberga Velda S 1974 Olaine 16km-S 01:36:54
Latvia Rozenberga Aiga S 1980 Siguldas takas / Sigulda 16km-S 01:37:54
Latvia Ribikauska Daiga S 1981 Bauska 16km-S 01:38:03
Latvia Livčāne Ieva S 1973 Stopiņu novads 16km-S 01:38:47
Latvia Rone Dana S 1974 Rīga 16km-S 01:40:48
Latvia Zemzare Linda S 1992 Mārupe 16km-S 01:42:17
Latvia Zaharova Marita S 1983 Limbaži 16km-S 01:43:58
Latvia Desaine Ilze S 1990 16km-S 01:44:00
Latvia Romanovska Estere S 1999 OlainFarm / Olaine 16km-S 01:44:26
Latvia Latiša Baiba S 1983 FK NND / Auces novads 16km-S 01:44:41
Latvia Niedre Iveta S 1975 Maratona Klubs / Riga 16km-S 01:45:04
Latvia Nemme Dubinska Diāna S 1982 Jaunolaine 16km-S 01:48:52
Latvia Spriņģe Lelde S 1990 Dobele 16km-S 01:48:55
Latvia Kramiņa Aiva S 1981 Bauska 16km-S 01:50:41
Latvia Zaharova Andželika S 1972 Olaine 16km-S 01:51:11
Latvia Broka - Švarca Marika S 1988 Cf Olaine / Olaines novads 16km-S 01:51:38
Latvia Daubure Anda S 1975 SocialGuruLab / Carnikavas 16km-S 01:53:44
Latvia Švinka Lelde S 1994 Rīga 16km-S 01:56:46
Latvia Mačevska Dace S 1982 Tērvete 16km-S 01:56:53
Latvia Cielava Anda S 1995 Jelgava 16km-S 02:01:54
Latvia Gaile Solvita S 1980 Rīga 16km-S 02:01:58
Latvia Dobele Iveta S 1982 Jēkabpils 16km-S 02:06:27
Latvia Graudiņa Aida S 1978 Ezere 16km-S 02:16:12
Latvia Lazdiņa Helēna S 1976 Carnikava 16km-S 02:18:23
Latvia Ikauniece Ināra S 1972 Kājputni / Cēsis 16km-S 02:31:22
Latvia Dančauska Diāna S 1966 Kājputni / Cēsis 16km-S 02:50:10
Latvia Petzāle Inese S 1971 KĀJPUTNI / Priekuļi 16km-S 02:57:47
Latvia Veinberga Dana Danija S 2008 Olaine 5km-S 00:13:24 (A/K)

ATBALSTĪTĀJI

Olaines novads Isostar Smalkais muslis Karmasock
Olaines sporta centrs