REZULTĀTI

16km-V
Latvia Ņilovs Valdis V 1975 Maratona klubs/VSK Noskrien / Ogre 16km-V 01:04:00
Latvia Eglītis Dāvis V 2003 Lielvārde 16km-V 01:08:33
Latvia Leiskins Renārs V 2001 Daugavpils Runners / Daugavpils 16km-V 01:08:58
Latvia Ivaškins Aleksejs V 1984 VIPIFIT / Jaunolaine 16km-V 01:10:38
Latvia Petrovs Dzintars V 1973 MARATONA KLUBS / Riga 16km-V 01:12:28
Latvia Rozenbergs Aigars V 1988 Lielvārde 16km-V 01:13:11
Latvia Grebecs Deniss V 1992 Sporta Studija Active / Olaine 16km-V 01:13:53
Latvia Gržibovskis Raitis V 1989 Rīga 16km-V 01:14:41
Latvia Reiniks Māris V 1980 Ogre 16km-V 01:14:59
Latvia Geriks Ivo V 1994 FK Tērvete / Dobele 16km-V 01:16:18
Latvia Tauriņš Kārlis V 1993 NAV / Olaine 16km-V 01:20:33
Latvia Kursišs Rolands V 1982 Jelgava 16km-V 01:20:42
Latvia Dobelis Edgars V 1981 Jēkabpils 16km-V 01:20:56
Latvia Kozlovs Igors V 1965 Olaines nov. 16km-V 01:21:17
Latvia Ielejs Kārlis V 1971 Rīga 16km-V 01:21:18
Latvia Millers Arnis V 1989 RIga Runners 16km-V 01:21:25
Latvia Vasenins Valerijs V 1959 Garkalnes novads 16km-V 01:22:12
Latvia Urbāns Andrejs V 1986 Jaunolaine 16km-V 01:24:47
Latvia Budrevičs Dainis V 1990 16km-V 01:24:49
Latvia Balunovs Edgars V 1989 OlainFarm / Olaine 16km-V 01:25:15
Estonia Budrevičs Arvis V 1989 Labā bota kreisajā kājā, kreisā bota labajā, tapēc tik štruntīgs rezultāts / Olaine 16km-V 01:25:25
Latvia Meijers Edgars V 1986 Valka 16km-V 01:26:24
Latvia Kristapsons Gundars V 1975 ASK PATRIA / Salaspils 16km-V 01:28:57
Latvia Vilūns Normunds V 1963 Vsk noskrien / Rīga 16km-V 01:29:23
Latvia Zalans Guntis V 1989 Varakļāni 16km-V 01:31:09
Latvia Maurs Jānis V 1977 Jaunjelgavas novads 16km-V 01:31:42
Latvia Jaunzems Dzintars V 1983 Jēkabdravas / Tepat 16km-V 01:32:14
Latvia Pormanis Krišjānis V 1983 Rīga 16km-V 01:32:31
Latvia Kristapsons Dēvids V 2000 ASK PATRIA / Salaspils 16km-V 01:36:23
Latvia Videmanis Māris V 1979 Tīnūži 16km-V 01:37:32
Latvia Rozenbergs Andris V 1977 Siguldas takas / Sigulda 16km-V 01:38:03
Latvia Ābols Jānis V 1980 Maratona klubs / Rīga 16km-V 01:41:32
Latvia Švarcs Jānis V 1987 103_1 16km-V 01:51:38
Latvia Rēders Andris V 1979 Rēderu banda / Ielejas 16km-V 01:52:19
Latvia Ozols Emīls V 1991 Olaine 16km-V 01:58:52
Latvia Spriņģis Jānis V 1994 Jelgava 16km-V 02:01:55
Latvia Treijs Roberts V 1979 NoskrienZiemu / Sigulda 16km-V 02:02:30
Latvia BROKS NAURIS V 1991 Carnikava 16km-V 02:18:40
Latvia Krievs Haralds V 1975 :) / Rīga 16km-V 02:50:49
Latvia Tīds Gatis V 1978 Rīga 16km-V 03:20:43
Latvia Veinberga Dana Danija S 2008 Olaine 5km-S 00:13:24 (A/K)

ATBALSTĪTĀJI

Olaines novads Isostar Smalkais muslis Karmasock
Olaines sporta centrs