DALĪBNIEKU SARAKSTS

Noskrien Ziemu kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Apmaksās starta vietā".
- "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
SPORTA DISTANCE
Latvia Austrums Raitis 1988 VS-30
Latvia Dīcis Artūrs 1985 VS-30
Latvia Dūka Jānis 1989 purenn.com VS-30
Latvia Eglīte Endija 1998 DECATHLON SS-20
Latvia Gromovs Sandis 1983 Salacgrīvas AvanTūristi VS-40
Latvia Gulbis Kristaps 1995 Rīga VS-20
Latvia Iesalnieks Augusts 1982 VS-40
Latvia Ieviņš Rihards 1987 Vaivīte VS-30
Latvia Jakobsone Zane 1985 SS-30
Latvia Jaunķierpis Andis 1973 Maratona klubs, Pope VS-50
Estonia Kaljusaar Aivar 1964 VS-50
Latvia Kalns Andris 1970 VS-50
Latvia Mincenbergs Artis 1977 Noskrien Cēsis VS-40
Latvia Močāne Baiba 1979 Salacgrīvas avanTūristi SS-40
Latvia Neija Gunta 1985 Pēdējās vietas pavēlnieki SS-30
Latvia Opincāne Kristīne 1984 SS-30
Latvia Ruciņš Druvis 1990 Daba mūs sauc! VS-30
Latvia Schtelbe Alex 1997 DECATHLON VS-20
Latvia Semulis Einārs 1974 VS-40
Latvia Silgals Dagnis 1985 Saulkrasti VS-30
Latvia Smočs Jānis 1991 Swedbank / Supervaroņu treniņi VS-30
Latvia Šals Emīls 1989 Skrien Jēkabpils! 2 VS-30
Latvia Škutāns Ingus 1981 VS-40
Latvia Štolcs Mareks 1971 VS-50
Latvia Treijs Mārtiņš 1980 Putekļu rijēji,Valmiera VS-40
Latvia Vietniece Vita 1988 VARIŅI SS-30
Latvia Zumbergs Mikelis 1982 Virsotne/MARMOT VS-40
Latvia Žumburs Gints 1966 Legs Miserables VS-50
TAUTAS DISTANCE
Latvia Ancveriņa Anta 1998 ST-20
Latvia Āboliņa Tatjana 1976 Maratona klubs ST-40
Latvia Āboliņš Guntars 1971 Maratona klubs VT-50
Latvia Āboliņš Markuss 2011 Maratona klubs VT-Jun
Latvia Āboliņš Mārtiņš 2014 Maratona klubs VT-Jun
Latvia Balodis Sandis 1973 VT-50
Latvia Bezbailis Ervins 1985 Salacgrīvas AvanTūristi VT-30
Latvia BĒrziŅa Evita 1975 ST-40
Latvia Bērziņa Santa 1990 ST-30
Latvia Brauns Ivars 1978 Lynxdojo VT-40
Latvia Brizga Amanda 1997 ST-20
Latvia Ceika Laila 1952 ST-50
Latvia Ceplīte Undīne 2011 OK Arona ST-Jun
Latvia Čauhana Lauma Anna 1994 Ādaži ST-20
Latvia Černadjevs Juris 1963 VT-60
Latvia Dāniele Monta 1998 ST-20
Latvia Drozds Ainārs 1989 SIA Libel VT-30
Latvia Dugane Anastasija 2009 Mazsalacas viduskola ST-20
Latvia Elsis Alans Svens 2009 Mazsalacas vidusskola VT-20
Latvia Ende Laura 1984 Salacgrīvas avanTūristi ST-30
Latvia Ende Māris 1986 Salacgrīvas avanTūristi VT-30
Norway Ezis Dzintars 1983 Oslo VT-40
Latvia Galeniece Ieva 1988 ST-30
Latvia Gaņģītis Gatis 1982 eBIOpower VT-40
Latvia Gasjūns Armīns 1978 FOLKMAŅI VT-40
Latvia Gobiņa Sarmīte 1969 Gulbene ST-50
Latvia Grase Inga 1983 ST-40
Latvia GrĀvelsiŅŠ Aleksis 2009 Mazsalacas vidusskola VT-20
Latvia Gredzena Evita 1981 ST-40
Latvia Gredzens Hugo 2010 Rīgas Angļu ģimnāzija VT-Jun
Latvia Grīnvalde Lelde 1989 Supervaroņi ST-30
Latvia Gruberte Zane 1974 ST-40
Latvia Kaimakane Laura Melānija 2003 DECATHLON ST-20
Latvia Kalniņš Armands 1985 Maratona klubs VT-30
Latvia Kalniņš Arvis 1983 Mālpils Ugunsdzēsēji VT-40
Latvia Kaparkalējs Sandris 1972 Madona VT-50
Latvia Kopmanis Janis 1962 Maratona klubs. VT-60
Latvia Kovšuka Laura 2009 Mazsalacas vidusskola ST-20
Latvia Krastiņa Marina 1984 Maratona klubs ST-30
Latvia Krēsliņš Jānis 1986 Swedbank VT-30
Latvia Krievs Madars 1991 Rūjiena / Rīga VT-30
Latvia Kuznecovs Aleksandrs 1977 Maratona klubs/Ventspils VT-40
Latvia Kūmiņa Kristīne 1981 ST-40
Latvia Ķemme Kristaps 1992 VT-30
Latvia Lagzdiņa Margita 1971 ST-50
Denmark Laursen Andreas Ahrndt 2002 Vaivīte VT-20
Latvia Lācis Jānis 1987 Rembate VT-30
Latvia Livčāns Kaspars 1985 Ikšķile/Embassy of Ireland VT-30
Latvia Ločmelis Aigars 1976 VT-40
Latvia MaĻinausks Spodris 1982 ASK Patria VT-40
Latvia Marķitāns Aigars 1979 Valkas SIENA VT-40
Latvia Matjušina Rada 1982 Riga ST-40
Latvia Melnis Rihards 1997 r/OKDD VT-20
Latvia Mercalova Ieva 1989 ST-30
Latvia Neimanis Jānis 1976 Riga VT-40
Latvia Ošāne Annija 2007 A2/Sigulda ST-20
Latvia Ošāne Kristīne 1982 A2/Sigulda ST-40
Latvia Ozols Andis 1980 VALMIERA GLASS VT-40
Latvia Pazars Dāvis 1996 VT-20
Latvia Pētersons Juris 1979 eBIOpower VT-40
Latvia Prūsis Viesturs 1974 Cēsis VT-40
Latvia Romanovska Jana 1982 Zemgales Ziņas ST-40
Latvia Silgale Daina 1964 ST-50
Latvia Silgals Mareks Jānis 2013 Saulkrasti VT-Jun
Latvia Siliņš Jānis 1987 KORTE Team Ogre VT-30
Latvia Spriņģe Lelde 1990 ST-30
Latvia Stepanovs Alekss 2009 Daba mūs sauc! VT-20
Latvia Šišlovs Marks 2008 Riga VT-20
Latvia Šulce Keita 2009 Mazsalacas vidusskola ST-20
Latvia Šūlmeisters Arnis 1970 TRX Cēsis VT-50
Latvia Tribockis Alvis 1980 KORTE Team Ogre VT-40
Latvia Tumulis Normunds 1961 Noskrien Cēsis VT-60
Latvia Tūtere Elīza 1992 ST-30
Latvia Vanaga Vineta 1996 ST-20
Latvia Vanaga Žanna 1972 Noskrien Cēsis ST-50
Latvia Viekale - Gasjūne Elīza 2003 FOLKMAŅI ST-20
Latvia Viekale - Gasjūne Sandra 1978 FOLKMAŅI ST-40
Latvia Viekals - Gasjūns Toms 2010 FOLKMAŅI VT-Jun
Latvia Vingre Inese 1969 Selonia Sala ST-50
Latvia Vitrungs Elmars 1991 Team WoodPro/Lugarde Malpils VT-30
Latvia Vulāns Kristers Jānis 2007 Skrien Jēkabpils ! VT-20
Latvia Zlaugotne Līga 2002 Lidosta “Rīga” ST-20
Latvia Zuters Didzis 1984 Jaunceplīši VT-30
Latvia Zuters Valdis 1988 Augšciema kooperatīvs VT-30
PĀRGĀJIENS
Latvia Berķe Linda 1986 ViPiņš SP
Latvia Bērziņa Alda 1956 SP
Latvia Bērziņa Līga 1985 Bērziņu spēks SP
Latvia Breikša Astra 1967 Nūjo priekam SP
Latvia Bruģe Anda 1989 SP
Latvia Ciemiņa Ilze 1972 Cepumiņi SP
Latvia Ciemiņš Andrejs 2011 Cepumiņi VP
Latvia Ciemiņš Normunds 1967 Cepumiņi VP
Latvia Eglīte Pārsla 1972 SP
Latvia Grīnberga Anna 2010 Sigulda SP
Latvia Grīnberga Iveta 1979 Sigulda SP
Latvia Grīnbergs Uģis 1973 Sigulda VP
Latvia Jukāms Ēriks 1955 Kārķi VP
Latvia Kalēja Aija 1986 SP
Latvia Kapmale Ilze 1971 SP
Latvia Kapture Dace 1975 Daba mūs sauc! SP
Latvia Kraģe Inese 1965 SP
Latvia Krastiņa Diāna 1989 Daba mūs sauc SP
Latvia Krastiņš Klāvs Jēkabs 2016 Daba mūs sauc VP
Latvia Krastiņš Martins 2015 Daba mūs sauc VP
Latvia Kuka Kristine 1983 SP
Latvia Kuka Kristīne 1975 Lēdmane SP
Latvia Lērme Ints 1975 Koči nūjo VP
Latvia Lopenova Ineta 1966 SP
Latvia Nazarova Polina 1980 SP
Latvia Pavāre Laura 1983 Bērziņu spēks SP
Latvia Pulmane Daiga 1964 Cepumiņi SP
Latvia Pulmane Tīna 1992 Cepumiņi SP
Latvia Pulmanis Kārlis 1992 Cepumiņi VP
Latvia Roderte Evija 1992 SP
Latvia Stepanova Dace 1969 Daba mūs sauc! SP
Latvia Šneidere Madara 1992 Latvian Cycling Girls SP
Latvia Štulbergs Gatis 1992 Maratona Klubs VP
Latvia Valeniks Rihards 1979 Sedna VP
Latvia Vanaga Dita 1969 SP
Latvia Vāgnere Linda 1985 SP
Latvia Vītola Elita 1986 NZ TEAM SP
Latvia Zībergs Andris 1973 VP

ATBALSTĪTĀJI

Suunto SIS Celotajs RedBull
LMP SCOTT Pulsometrs Sporta laboratorija
Therabody ROVER medalasunkausi.lv