DALĪBNIEKU SARAKSTS

Noskrien Ziemu kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Apmaksās starta vietā".
- "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
SP
Latvia Auziņa Anete 1982 SP
Latvia Āboliņa Lāsma 1970 SP
Latvia Bambe Baiba 1958 Kalsnava SP
Latvia Barbane Anita 1963 Nūjo priekam SP
Latvia Bērtiņa Jana 1983 Valmiera SP
Latvia Bērtiņa Māra 2015 VALMIERA SP
Latvia Bērziņa Silvija 1981 SP
Latvia Breikša Astra 1967 Rīga SP
Latvia Ceruka Agita 1966 Ļaudona SP
Latvia Ceruka Maija 1994 Mežmalas/Madona SP
Latvia Danovska Jana 1969 Jelgava SP
Latvia Degle Elīza 2017 SP
Latvia Degle Gunta 1985 SP
Latvia Dīce Ruta 1959 Gausā Jūdze SP
Latvia Dūdelīte Ilva 1970 SP
Latvia Dzene Iveta 1973 SP
Latvia Eglīte Inese 1981 Valmiera SP
Latvia Gaivere Indra 1984 Ērgļi SP
Latvia Garanča Ieva 1976 Nūjo priekam SP
Latvia Girucka Jekaterina 1988 Riga SP
Latvia Goha - Gedvila Natālija 2009 Lizums SP
Latvia Gorovenko Baiba 1989 ViPiņš SP
Latvia Grīnberga Elza 1998 Sigulda SP
Latvia Groziņa-Apsīte Gita 1982 SP
Latvia Grzibovska Agnese 1975 SP
Latvia Gutoviča Olga 1974 Rīga SP
Latvia Jansone Baiba 1997 Nosiltini.lv/Smiltene SP
Latvia Jauntēva Lolita 1976 Salacgrīva SP
Latvia Jonele Aiva 1976 Accenture Baltics SP
Latvia Juste Ilga 1976 Skrien Jēkabpils! 2 SP
Latvia Kalēja Aija 1986 Cēsis SP
Latvia Kapture Dace 1975 Daba mūs sauc! SP
Latvia Karelova Juliāna 1977 SP
Latvia Kauķe Liene 2007 Lizums SP
Latvia Kaunese Sarmīte 1957 Saldus SP
Latvia Korņējeva Inguna 1964 Daba mūs sauc! SP
Latvia Kraģe Inese 1965 SP
Latvia Kraukle Aija 1982 Smiltene SP
Latvia Kreile Vija 1958 Ļaudona SP
Latvia Kuka Kristine 1983 Salacgriva SP
Latvia Kuka Kristīne 1975 Lēdmane SP
Latvia Ķēniņa Anna 1996 Accenture Baltics SP
Latvia Majevska Vija 1948 SP
Latvia Miglāne Sandra 1970 Ikšķile SP
Latvia Montvida Nadežda 1963 Rīga SP
Latvia Nazarova Polina 1980 Rīga SP
Latvia Neļķe Inese 1977 Nūjo priekam SP
Latvia Nordena Ineta 1972 Tukums SP
Latvia Nordena Linda 2002 Tukums SP
Latvia Ošiņa Vivita 1996 SP
Latvia Pļaviņa Beata 1968 Garkalne SP
Latvia Prindule Rūta 2014 Lizums SP
Latvia Putniņa Sanita 1983 Cēsis SP
Latvia Putrāle Aiga 1979 Smiltene SP
Latvia Pūcīte Inga 1982 Ādaži SP
Latvia Razgala Liva 1991 SP
Honduras Rodriguez Moncada Idania Lizbeth 1977 Accenture Baltics SP
Latvia Rozenvalde Arta 1965 Vārnas, Valmieras novads SP
Latvia Rozenvalde Dārta 2011 Rīgas Franču Licejs SP
Latvia Rubene Sanita 1967 Rīga SP
Latvia Saulīte Dace 1959 MADONA SP
Latvia Skangale Sindija 1987 SP
Latvia Skarbniece Marta Margarita 2013 Skarbnieki SP
Latvia Sniega Inga 1977 Riga SP
Latvia Stepiņa Vineta 1984 SP
Latvia Strasnova Elina 1997 Accenture Baltics SP
Latvia Šibeika Irēna 1960 Nūjo priekam SP
Latvia Širve Dzidra 1949 MADONA SP
Latvia Šlisere Elza 2016 SP
Latvia Šlisere Lelde 1985 SP
Latvia Tāre Ineta 1973 SP
Latvia Tutiņina Olga 1958 SP
Latvia Vāgnere Linda 1985 Rīga SP
Latvia Vīksna-Āboliņa Inga 1966 Koči nūjo SP
Latvia Vītola Elita 1986 NZ TEAM SP
Latvia Vītoliņa Kristīne 1976 ViPiņš SP
Latvia Vjakse Ineta 1977 SP
Latvia Voitkēviča Laura 1986 Accenture Baltics SP
Latvia Zalva Elīna 1988 Eglīši SP
Latvia Zepa Diāna 1974 RĪGAS 1.valodu skola SP
Latvia Zvīdriņa Iveta 1986 Lizums SP
Latvia Zvīdriņa Līga 1955 SP

ATBALSTĪTĀJI

Suunto SIS Celotajs RedBull
LMP SCOTT Pulsometrs Sporta laboratorija
Therabody ROVER medalasunkausi.lv