DALĪBNIEKU SARAKSTS

Noskrien Ziemu kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Apmaksās starta vietā".
- "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
SP
Latvia Auziņa Anete 1982 Salacgrīva SP
Latvia Barbane Anita 1963 Nūjo priekam SP
Latvia Berķe Linda 1986 ViPiņš SP
Latvia Bērtiņa Jana 1983 VALMIERA SP
Latvia Bērtiņa Māra 2015 VALMIERA SP
Latvia Breikša Astra 1967 Rīga SP
Latvia Danovska Jana 1969 Jelgava SP
Latvia Dīce Ruta 1959 Gausā Jūdze SP
Latvia Dombrovska Baiba 1958 Nūjo priekam SP
Latvia Dzene Iveta 1973 Roja SP
Latvia Eglīte Inese 1981 Valmiera SP
Latvia Eglīte Maija 1961 Eglīši SP
Latvia Geduša Jolanta 1978 Rīga SP
Latvia Girucka Jekaterina 1988 Riga SP
Latvia Goha-Gedvila Natālija 2009 Lizums SP
Latvia Gorovenko Baiba 1989 ViPiņš SP
Latvia Grīnberga Iveta 1979 Sigulda SP
Latvia Groziņa-Apsīte Gita 1982 Mālpils SP
Latvia Janeka Dace 1973 Liepāja SP
Latvia Jansone Baiba 1997 Nosiltini.lv/Smiltene SP
Latvia Jauntēva Lolita 1976 Salacgrīva SP
Latvia Jermolova Līga 1993 Accenture Baltics SP
Latvia Juste Ilga 1976 Skrien Jēkabpils! 2 SP
Latvia Kapture Dace 1975 Daba mūs sauc! SP
Latvia Karelova Juliana 1977 SP
Lithuania Karlonė Ieva 1988 Kaunas SP
Latvia Kauķe Liene 2007 Lizums SP
Latvia Kaunese Sarmīte 1957 Saldus SP
Latvia Kraģe Inese 1965 Rīga SP
Latvia KrŪmiŅa Aiga 1973 Kompass rāda Priekuļi! SP
Latvia Kubiloviča Linda 1965 Liepāja SP
Latvia Kuka Kristīne 1975 Lēdmane SP
Latvia Kuka Kristīne 1983 Salacgrīva SP
Latvia Ķēniņa Anna 1996 Accenture Baltics SP
Latvia Leistmane Laura 1990 SP
Latvia Lomajeva Vita 1968 Dobele SP
Latvia Miglāne Sandra 1970 Ikšķile SP
Latvia Neļķe Inese 1977 Nūjo priekam SP
Latvia Nordena Ineta 1972 SP
Latvia Nordena Linda 2002 SP
Latvia Norenberga Ilva 1987 Accenture Baltics SP
Latvia Otaņķe Skaidrīte 1960 Grobiņa SP
Latvia Penkule Silvija 1960 Durbe SP
Latvia Petersone Dace 1979 Accenture Baltics SP
Latvia Pļaviņa Beata 1968 Garkalne SP
Latvia Prince Kristīne 1991 ZKRS - Ventspils SP
Latvia Prindule Rūta 2014 Lizums SP
Latvia Putrāle Aiga 1979 Smiltene SP
Latvia Pūcīte Inga 1982 Ādaži SP
Latvia Razgala Liva 1991 SP
Honduras Rodriguez Moncada Idania Lizbeth 1977 Accenture Baltics SP
Latvia Stepiņa Vineta 1984 Saldus SP
Latvia Šibeika Irēna 1960 Noskrien ziemu SP
Latvia Vāgnere Linda 1985 Rīga SP
Latvia Vīdersone Iveta 1981 Liepāja SP
Latvia Vītola Elita 1986 NZ TEAM SP
Latvia Vītoliņa Kristīne 1976 ViPiņš SP
Latvia Vjakse Ineta 1977 SP
Latvia Voitkēviča Laura 1986 Accenture Baltics SP
Latvia Zalva Elīna 1988 Eglīši SP
Latvia Zepa Diana 1974 Rīgas 1. valodu skola SP
Latvia Zvīdriņa Iveta 1986 Lizums SP
Latvia Zvīdriņa Līga 1955 Rīga SP

ATBALSTĪTĀJI

Suunto SIS Celotajs RedBull
LMP SCOTT Pulsometrs Sporta laboratorija
Therabody ROVER medalasunkausi.lv