DALĪBNIEKU SARAKSTS

Noskrien Ziemu kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Apmaksās starta vietā".
- "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
SPORTA DISTANCE
Latvia Adlers Ģirts 1992 Valmiera VS-20
Latvia Aņikejevs Valdis 1987 Suunto/SK Tērauds VS-30
Latvia Audere Silva 1990 Priekuļi SS-30
Latvia Auniņš Ģirts 1972 Zemgales Ziņas VS-40
Latvia Ādamsone Agnija 1985 Limbaži SKRIEN SS-30
Latvia Ādamsons Māris 1983 Limbaži SKRIEN VS-30
Latvia Balgalve Ina 1971 Tukuma novads SS-40
Latvia Balode Sandra 1979 Ādažu nov. SS-40
Latvia Balodis Mārtiņš 1974 Ādažu nov. VS-40
Latvia Baltkājis Andrejs 1977 Garkalne, Garkalnes novads VS-40
Latvia Banga Hodzajeva Dace 1981 Matisons Runners Club SS-30
Latvia Barone Anna 1991 SS-20
Latvia Bednostins Sergejs 1967 Riga VS-50
Latvia Blūmiņš Artūrs 1983 Virsotne/MARMOT VS-30
Latvia Bogdanovs Ēriks 1987 Patria Race-Sportland VS-30
Latvia Boldāne Linda 1992 Inov-8 | Supervaroņi SS-20
Latvia Bondars Daniels 1992 VS-20
Latvia Brenčs Mārtiņš 1991 Tukums VS-20
Latvia Brūvele Liene 1986 Smiltene SS-30
Latvia Bukšs Kārlis 1995 KÖDIENS VS-20
Latvia Bukšs Kristaps 1991 KÖDIENS VS-20
Latvia Bute Aleksejs 1981 Jurmala VS-30
Latvia Cimdiņa Monta 1993 Vecpiebalga SS-20
Latvia Čeirāns Artūrs 1984 VS-30
Latvia Čunka Valdis 1982 Aldaris GO VS-30
Latvia Danovskis Alvis 1991 Supervaroņi VS-20
Latvia Dazarts Māris 1985 marisraksta.com VS-30
Latvia Deņisovs Vasilijs 1985 Rīga VS-30
Latvia Dille Zane 1977 Noskrien Cēsis SS-40
Latvia Drēziņa Elīna 1993 Ķekava SS-20
Latvia Drozds Ainārs 1989 OK Meridiāns VS-30
Latvia Fentone Dace 1982 Ape SS-30
Latvia Fiļovs Valdis 1974 Pac Pa Sevi Jēkabpils VS-40
Latvia Fokerots Gusts 1980 Upeslejas VS-40
Latvia Freibergs Mārtiņš 1984 Scenic Trail Rock Goat VS-30
Latvia Germovs Arvīds 1974 Mārupe VS-40
Latvia Goba Edgars 1974 Salaspils Zīriņi VS-40
Latvia Graholskis Matiss 1991 Ergli VS-20
Latvia Grasis Arnis 1970 Auseklis IK VS-50
Latvia Grauduma Ieva 1992 Riga SS-20
Latvia Grīviņa Laura 1989 S!K! Staburadze SS-30
Latvia Grosberga Sandra 1995 SUUNTO TEAM LATVIA SS-20
Latvia Grundštoks Gunārs 1983 VSK Noskrien VS-30
Latvia Hodžajevs Anrijs 1982 Bohnenkamp VS-30
Latvia Holsts Mārtiņš 1989 Cēsis VS-30
Latvia Jasliņš Reinis 1973 Jaunmārupe skrien! VS-40
Latvia Kalniņa Alise 1994 H.T.L SS-20
Latvia Kalniņa Raimonda 1985 Upeslejas SS-30
Latvia Kaspare Līga 1990 Ķekava SS-30
Latvia Kļavis Atis 1975 Jaunmārupe Skrien! VS-40
Latvia Koncevojs Edgars 1988 Tukums VS-30
Latvia Krastiņa Jolanta 1994 SS-20
Latvia Kravis Kārlis 1986 Baldone VS-30
Latvia Kristapsons Dēvids 2000 ASK PATRIA VS-20
Latvia Kronbergs Dainis 1976 TUKUMS VS-40
Latvia Krūmiņliepa Karīna 1986 Rīga SS-30
Latvia Krūmkalns Andris 1991 BVR Saldus VS-20
Latvia Kunrade Māra 1990 Rīga SS-30
Latvia Kuzņecovs Lauris 1985 Wunder VS-30
Latvia Kūliņš Uģis 1972 MINTPRINT VS-40
Latvia Kūms Jānis 1988 Suunto | Inov-8 | Supervaroņi VS-30
Latvia Lapsa Kaspars 1977 Noskrien Cēsis VS-40
Latvia Leimants Jānis 1988 Madona VS-30
Latvia Leinasare Inese 1979 Rīga SS-40
Latvia Lērme Henrijs 2000 M 42 VS-20
Latvia Līsmanis Mārtiņš 1986 MINTPRINT VS-30
Latvia Lulle Žanis 1980 Riga VS-40
Latvia Lunts Armands 1969 Rīga VS-50
Latvia Lūsis Māris 1979 Skrienošie Lūši VS-40
Latvia Ļeta Sergejs 1985 PATRIA RACE-SPORTLAND VS-30
Latvia Malējs Andis 1978 TRX Cēsis VS-40
Latvia Mankus Guntars 1969 Saldus OK VS-50
Latvia Markavs Andris 1985 Saldus virves vilkšanas klubs VS-30
Latvia Martinez Ruben 1985 Supervaroņi VS-30
Latvia Māliņš Guntis 1984 Patria Race-Sportland VS-30
Latvia Medvids Juris 1984 VS-30
Latvia Mincenbergs Artis 1977 VS-40
Latvia Muižnieks Mārtiņš 1989 SUUNTO TEAM LATVIA VS-30
Latvia Muško Dainis 1977 Kartavkalnu buki VS-40
Latvia Nazarovs Jurijs 1985 Daugavpils VS-30
Latvia Ničipors Dmitrijs 1984 SUUNTO TEAM LATVIA VS-30
Latvia Ņilovs Valdis 1975 Ogre VS-40
Latvia Olengovičs Jānis 1985 VS-30
Latvia Osītis Jānis 1993 Limbaži SKRIEN VS-20
Latvia Ozoliņš Arvīds 1974 VS-40
Latvia Ozolkāja Aigars 1983 Patria Race- Sportland VS-30
Latvia Ozols Jānis 1991 Riga Runners VS-20
Latvia Pauliņš Artūrs 1989 SUUNTO TEAM LATVIA VS-30
Latvia Pētersone Laura 1982 Matisons Runner's Club SS-30
Latvia Pētersons Kaspars 1981 Šoferis VS-30
Latvia Pētersons Miks 1980 Supervaroņi VS-40
Latvia Pielēns - Pelēns Artūrs 1985 Riga VS-30
Latvia Pommers Andris 1974 Salaspils zīriņi / Rīga VS-40
Latvia Puķīte Irita 1974 Inov-8 | Supervaroņi SS-40
Latvia Puķīte Laura 1996 MINTPRINT SS-20
Latvia Puriņa Santa 1973 Supervaroņi SS-40
Latvia Putraima Alise 1992 Limbaži SKRIEN SS-20
Latvia Pūcītis Gatis 1981 Swedbank VS-30
Latvia Pūga Mārtiņš 1989 Veselīga Slodzīte VS-30
Latvia Rancāns Aldis 1965 Vecpiebalga VS-50
Latvia Rekuņenko Artjoms 1989 Patria Race - Sportland VS-30
Latvia Roga Kristīne 1982 Patria Race- Sportland SS-30
Italy Romagnoli Francesco 1976 POKOTO POKOTO / Bardonecchia VS-40
Latvia Roze Sanita 1988 Salaspils SS-30
Latvia Ruttulis Mārtiņš 1981 Rīga VS-30
Latvia Rūsis Henrijs 1979 Cēsis VS-40
Latvia Saulīte Ineta 1971 Rīga SS-40
Latvia Semjonovs Juris 1978 Zemgales Ziņas VS-40
Latvia Silgals Kalvis 1986 Surikati / Eveko poligrāfija VS-30
Latvia Sirmais Mārtiņš 1982 SUUNTO TEAM LATVIA VS-30
Latvia Sīmanis Jānis 1985 VS-30
Latvia Skrastiņa Vineta 1968 Noskrien Cēsis SS-40
Latvia Sluga Arnis 1972 Virsotne/MARMOT VS-40
Latvia Sniega Ilze 1983 Jelgava SS-30
Latvia Sondors Jānis 1989 SK Ozolnieki VS-30
Latvia Spaile Reinis 1988 Riga VS-30
Latvia Stavro Alise 1989 SS-30
Latvia Stepančuks Andžejs 1992 Noskrien Cēsis VS-20
Latvia Stūrīte Elīna 1991 Staicele SS-20
Latvia Sukonovs Roberts 1984 Supervaroņi VS-30
Latvia Svarinskis Sandis 1973 VS-40
Latvia Šapovalova Anžela 1978 Auseklis IK SS-40
Latvia Šauriņš Artis 1984 New Willage Workout VS-30
Latvia Šķudītis Aivars 1983 Latvijas Finieris VS-30
Latvia Tamužs Pēteris 1984 VS-30
Latvia Tiesnieks Imants 1975 Riga VS-40
Latvia Treiguts Edgars 1990 Paskriesim VS-30
Latvia Upmace Grīviņa Ieva 1984 Inov-8 | Supervaroņi SS-30
Latvia Vaivods Kaspars 1983 DOTE / Rīga VS-30
Latvia Vanaga Žanna 1972 Noskrien Cēsis SS-40
Latvia Vilemsons Mārtiņš 1978 Senjori un senjoritas VS-40
Latvia Vilnis Edijs 1974 Supervaroņi, Jūrmala VS-40
Latvia Vībure Līga 1979 Rīga SS-40
Latvia Vītiņš Zigmunds 1976 Cēsis VS-40
Latvia Vītols Jānis 1961 VSK Noskrien VS-50
Netherlands Weiss Florence 1995 Suunto/SK Tērauds SS-20
Latvia Zekants Toms 1998 KÖDIENS VS-20
Latvia Zvejnieks Artis 1978 Vecbebri VS-40
Latvia Zvīdriņa Ilze 1983 SS-30
Latvia Žukovskis Gints 1971 KVIST VS-40
Latvia Žuselis Vitālijs 1979 Daugavpils Runners VS-40
TAUTAS DISTANCE
Latvia Abiļeva Evija 1985 Swedbank / Rīga ST-30
Latvia Abražuns Intars 1980 Rīga VT-40
Latvia Aksenoks Kaspars 1972 Rīga VT-40
Latvia Aļeksjonoks Rinalds 1987 VT-30
Denmark Andersen John Aage 1961 Atea Global Services / Jelgava VT-50
Latvia Apenītis Sandis 1990 Sigulda VT-30
Latvia Apinis Edgars 1982 Patria Race- Sportland VT-30
Latvia Arāja-Čistova Ivita 1977 Rīga ST-40
Latvia Āboliņa Tatjana 1976 Maratona klubs ST-40
Latvia Ābols Jānis 1980 Maratona Klubs VT-40
Latvia Ārberga Ieva 1983 Noskrien Cēsis ST-30
Latvia Bajaruns Lauris 1996 VT-20
Latvia Balgalvis Lauris 1973 Tukuma novads VT-40
Latvia Balodis Jurģis 1981 VT-30
Latvia Bartaševičs Deniss 1985 VT-30
Latvia Bautris Dainis 1981 Sporttime.lv/SiS VT-30
Latvia Bārda Jānis 1977 Ikšķile VT-40
Latvia Berga Linda 1983 Saldus ST-30
Latvia Berķe Kristīne 2002 Pulsometrs.lv ST-20
Latvia Berķe Laura 2004 Pulsometrs.lv ST-20
Latvia Berķis Māris 1984 Pulsometrs.lv VT-30
Latvia Bernhards Kristiāns 1981 Ogre VT-30
Latvia Bertuks Edgars 1985 SUUNTO TEAM LATVIA VT-30
Latvia Bērziņa Evita 1975 ST-40
Latvia Bērziņa Ineta 1969 Valmiera ST-50
Latvia Bērziņa Santa 1990 ST-30
Latvia Biezuma Gita 1977 Rīga ST-40
Latvia Bikse Edgars 1991 Latvijas Finieris/Gaigalava VT-20
Latvia Birģelis Jānis 1967 Jūrmala VT-50
Latvia Birzniece Sigita 1992 Supervaroņi ST-20
Latvia Bitenieks Alvis 1983 Latvijas Finieris VT-30
Latvia Bite Vineta 1969 Inčukalns ST-50
Latvia Blankenbergs Davis 1992 INGKA Investments VT-20
Latvia Blūmentāle Elizabete 1997 MINTPRINT ST-20
Latvia Bobrovs Māris 1980 Cēsis VT-40
Latvia Bodnieks Dairis 1969 Ogre VT-50
Latvia Bogdanova Ginta 1997 Priekuļi ST-20
Latvia Bolgzda Baiba 1968 Rīga ST-50
Latvia Borozinskis Dzintars 1969 Maratona klubs/Ķegums VT-50
Latvia Borozinskis Kaspars 2005 Maratona klubs/Ķegums VT-20
Latvia Brante Inga 1983 Valmiera ST-30
Latvia Bravlanskis Matīss 1989 Latvijas Finieris VT-30
Latvia Brālītis Ainārs 1990 Supervaroņi VT-30
Latvia Brenča Ilva 1968 Tukums ST-50
Latvia Briede Santa 1980 Sigulda ST-40
Latvia Brokans Mareks 1973 Riga VT-40
Latvia Broks Kristaps 1988 Supervaroņi VT-30
Latvia Bulkovskis Mareks 1983 Jelgava VT-30
Latvia Bušs Aldis 1981 Suunto/SK Tērauds VT-30
Latvia Butāns Ēvalds 1978 VT-40
Latvia Bužinska Ērika 1999 Daugavpils ST-20
Latvia Cabulis Edzus 1988 Cēsis VT-30
Latvia Ceriņš Kristaps 1989 Priekuļi VT-30
Latvia Cimdiņa Marta 1997 Vecpiebalga ST-20
Latvia Cine Santa 1988 Rīga ST-30
Latvia Cīrulis Nauris 1989 VT-30
Latvia Damroze Darya 1986 Suunto Team Latvia ST-30
Latvia Damsons Klāvs 1988 AvanTūristi VT-30
Latvia Daubure Anda 1975 Carnikavas ST-40
Latvia Dovbiss Deniss 1981 VT-30
Latvia Drezina Inita 1974 Ķekava ST-40
Latvia Drozds Alvis 1995 Cesis VT-20
Latvia Dunovskis Artūrs 1988 Jēkabpils VT-30
Latvia Dūka Jānis 1989 Algon Invest VT-30
Latvia Dzalbs Edijs 2000 SUUNTO TEAM LATVIA VT-20
Latvia Dzelme Lita 1969 Rīga ST-50
Latvia Eglītis Miks 1990 Rīga VT-30
Latvia Endelis Silvestrs 1993 VT-20
Latvia Ertmanis Kārlis 1977 Ādaži VT-40
Latvia Filipova Ilze 1988 Cēsis ST-30
Latvia Fisenkova Alīna 1983 AVIA/Lacerta Running Team ST-30
Latvia Fjodorova Vita 1985 Jūrmala ST-30
Latvia Fogelis Aivars 1986 Riga VT-30
Latvia Fomins Oļegs 1993 VT-20
Latvia Freimane Anna Eleonora 1997 MINTPRINT ST-20
Latvia Gaidelis Juris 1954 Maratona klubs / Noskrien Cēsis VT-50
Latvia Gaigala Iluta 1972 ST-40
Latvia Gaile Solvita 1980 ST-40
Latvia Gailis Juris 1980 Rīga VT-40
Latvia Galašina Anita 1988 Ulbroka ST-30
Latvia Ganevica Irina 1986 Riga ST-30
Latvia Gaņģītis Gatis 1982 eBIOpower VT-30
Italy Gatti Federico 1983 Ādažu nov. VT-30
Latvia Germova Rigonda 1976 Mārupe ST-40
Latvia Gertnere Elīna 2001 AvanTūristi ST-20
Latvia Gertners Arvīds 2005 Salacgrīva / AvanTūristi VT-20
Latvia Glazers Gundars 1993 Amatas novads VT-20
Latvia Gnedlers Ģirts 1983 Vecpiebalgas novads VT-30
Latvia Golubčikovs Andrejs 1983 Supervaroņi VT-30
Latvia Grandāne Anete 1993 PATRIA RACE ST-20
Latvia Grava Kristīne 1982 ST-30
Latvia Grāvīts Oskars 1989 AvanTūristi VT-30
Latvia Griņevičs Jānis 1981 Maratona klubs VT-30
Latvia Grīnvalde Lelde 1989 Rīga ST-30
Latvia Grīviņš Pēteris 1985 Inov-8 | Supervaroņi VT-30
Latvia Groma Gundega 1974 Valmiera ST-40
Latvia Groma Kristine 1993 Riga ST-20
Latvia Gruduls Reinis 1995 Varakļāni VT-20
Latvia Gulbinska Egija 1981 ST-30
Latvia Hansone Inta 1979 Dobele ST-40
Latvia Hohbergs Dainis 1971 Latvijas Finieris VT-40
Latvia Hohbergs Rihards 1999 Latvijas Finieris VT-20
Latvia Ieviņš Intars 1981 Jāņmuiža VT-30
Latvia Igala Dana 1978 ST-40
Latvia Ildena Lauma 1992 ST-20
Latvia Janava Daniela 2008 Noskrien Cēsis ST-Jun
Latvia Janovics Pavels 1986 Riga VT-30
Latvia Jansons Haralds 1969 Carnikavas Nafta VT-50
Latvia Jasāne Jevgenija 1989 Rīga ST-30
Latvia Jaunmuktāne Agnese 2004 Smiltene ST-20
Latvia Jaunmuktāne Anda 2004 Smiltene ST-20
Latvia Jākobsone Līga 1987 ST-30
Latvia Ježaka Sarmīte 1984 Valka ST-30
Latvia Ježeka Auce 1991 Valka ST-20
Latvia Judkins Aleksandr 1988 Riga VT-30
Latvia Jurčenko Jurģis 1988 Jelgava VT-30
Latvia Jurčinska Inga 1993 Smiltene ST-20
Latvia Jurķe Daina 1990 Inov-8 | Supervaroņi ST-30
Latvia Juršēviča Inna 1973 Noskrien Cēsis ST-40
Latvia Juršēvičs Igors 1970 Noskrien Cēsis VT-50
Latvia Kajaks Andris 1987 VT-30
Latvia Kaktiņš Jānis 1979 Korte.lv VT-40
Latvia Kalniņa - Vīndedzkalna Daiga 1973 VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI ST-40
Latvia Kalniņš Agris 1984 VS Cargo VT-30
Latvia Kalniņš Agris 1984 VS Cargo VT-30
Latvia Kalniņš - Vīndedzkalns Kārlis 1962 VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI VT-50
Latvia Kaļva Agita 1980 Ķegums ST-40
Latvia Kaparkalējs Sandris 1972 Madonas novads VT-40
Latvia Kapteine Laura 1992 Jaunmārupe ST-20
Latvia Katarina Liene 1973 ST-40
Latvia Katkovskis Māris 1991 Sigulda VT-20
Latvia Kārkliņš Mārcis 1989 Grāmatvedis VT-30
Latvia Kienkas Karlīna 1992 Riga ST-20
Latvia Kivleniece Una 2005 Jēkabpils ST-20
Latvia Klapars Ritvars 1976 Burkānciems & Co VT-40
Latvia Klepere Beāte Anna 2005 Takši ST-20
Latvia Kļaviņa Rita 1974 SK Magnen ST-40
Latvia Kļaviņš Valdis 1968 SK Magnen VT-50
Latvia Knopkens Dāvis 1991 BVR Saldus VT-20
Latvia Kokarevics Gundars 1992 Cesis VT-20
Latvia Kokarēviča Sanita 1978 Noskrien Cēsis ST-40
Latvia Konošonoka Dārta 1988 Limbaži Skrien ST-30
Latvia Kopmanis Janis 1962 LSC VT-50
Latvia Kornets Marks 2007 Cēsis VT-Jun
Latvia Korņējeva Inguna 1964 Daba mūs sauc / Burtnieku novads ST-50
Latvia Kozlovs Igors 1965 VT-50
Latvia Krafta Vineta 1977 Rīga ST-40
Latvia Krastiņa Diāna 1989 Daba mūs sauc /Burtnieku novads ST-30
Latvia Krastiņš Edgars 1990 VSK Noskrien / Bauska VT-30
Latvia Krauja Ilva 1988 Rīga ST-30
Latvia Kraukle Aija 1982 smiltenes ST-30
Latvia Kreišmanis Artūrs 1987 VT-30
Latvia Kremberga - Dunovska Līga 1984 Jēkabpils ST-30
Latvia Krembergs Mārtiņš 2008 Jēkabpils VT-Jun
Latvia Krievs Haralds 1975 :) VT-40
Latvia Kristapsons Gundars 1975 ASK PATRIA VT-40
Latvia Krivāns Kristers 1999 Selonija VT-20
Latvia Krīgers Didzis 1952 Valmiera VT-50
Latvia Krūmiņš Agris 1989 SPB RUN / Brooks Vecpiebalga VT-30
Latvia Kuklis Uldis 1990 -/Baldone VT-30
Latvia Kukmilka Aiva 1979 ST-40
Latvia Kuzins Aleksandrs 1987 VT-30
Latvia Kvante Jānis 1989 VT-30
Latvia Ķeirāne Maira 1992 Rīga ST-20
Latvia Ķemme Kristaps 1992 VT-20
Latvia Lagzdiņa Margita 1971 ST-40
Latvia Lapinska Ginta 1992 Rīga ST-20
Latvia Larmane Kristine 1981 Sigulda ST-30
Latvia Latvis Miks 1986 VT-30
Latvia Lauva Kārlis 1990 VT-30
Latvia Lazdāne Taiga 2002 IK Auseklis ST-20
Latvia Lazdiņa Elīna 1987 Sigulda ST-30
Latvia Lebedevs Romans 1978 Rėzekne VT-40
Latvia Leja Pēteris 1950 VT-50
Latvia Lejniece Kristīne Krista 1994 Zemgales Ziņas ST-20
Latvia Levins Artūrs 1990 VSK Noskrien VT-30
Latvia Lieksne Lauma 1979 Jaunmārupe skrien! ST-40
Latvia Lieldiena Ieviņa 1965 Madona ST-50
Latvia Liepa Laura 1986 ST-30
Latvia Lindermane Lana 1979 ST-40
Latvia Lindermane Rudzīte Laura 1984 Sigulda ST-30
Latvia Livčāne Ieva 1973 Stopiņu novads ST-40
Latvia Livčāne Rita 1988 ST-30
Latvia Lozbergs Gatis 1971 Limbaži VT-40
Latvia Lubāne Džesika 1995 Rīga ST-20
Latvia Luščika Diāna 1991 Rīga ST-20
Latvia Mačevskis Andris 1974 Jelgava VT-40
Latvia Magone Dairis 1991 Meridiāns OK VT-20
Latvia Magone Kristaps 1992 VT-20
Latvia Majors Jēkabs 1994 Saulkrasti VT-20
Latvia Mališevs Raimonds 1988 Āgenskalns VT-30
Latvia Marcinkevičs Ints 1973 Rīga VT-40
Latvia Markava Māra 1986 Saldus ST-30
Latvia Martinsons Arvids 1989 Straupe VT-30
Latvia Matkevics Juris 1977 Uno Group VT-40
Latvia Mats Alvis 1971 OSveikals.lv VT-40
Latvia Medne Marta 1995 ST-20
Latvia Meijers Edgars 1986 Valka VT-30
Latvia Meistere Oksana 1975 Mšlpils ST-40
Latvia Meldere Inese 1980 Smiltene ST-40
Latvia Melderis Māris 1972 Valmiera VT-40
Latvia Mellēna Aiva 1987 Amatas novads ST-30
Latvia Mežgailis Andris 1973 Limbaži Skrien VT-40
Latvia Mihailova Zanda 1990 Alūksne ST-30
Latvia Mikijanskis Andris 1980 Mežmalas VT-40
Latvia Millers Arnis 1989 VT-30
Latvia Mocāns Dairis 2005 Pārgaujas nov. VT-20
Latvia Muceniece Lauma 1985 Ķekava ST-30
Latvia Mūrnieks Ints 1965 Lielvārde VT-50
Latvia Mūrnieks Pēteris 2006 Lielvārde VT-20
Latvia Naglis Ainārs 1962 VT-50
Latvia Neija Gunta 1985 Pēdējās vietas pavēlnieki ST-30
Latvia Neimane Zane 1994 Cēsis ST-20
Latvia Nikitins Renāts 1981 Rīgas satiksme VT-30
Latvia Nordens Normunds 1975 VT-40
Latvia Odriņa Kitija 1974 Kandava ST-40
Latvia Okmane Laura 1985 Jaunmārupe / Jaunpiebalga ST-30
Latvia Olengovičs Edgars 1981 VT-30
Latvia Olengovičs Ernests 2008 Sporta klubs WENDI VT-Jun
Latvia Ošāne Annija 2007 Sigulda ST-Jun
Latvia Ošiņš Jānis 2006 Smiltene VT-20
Latvia Ozola Inese 1982 Swedbank ST-30
Latvia Ozolina Daiga 1986 Daugmale ST-30
Latvia Ozolina Inara 1996 Preiļi ST-20
Latvia Ozoliņa Zaiga 1974 KĀPA OK ST-40
Latvia Pauriņa Evita 1973 Ikšķiles novads ST-40
Latvia Pētersone Dace 1986 MINTPRINT ST-30
Latvia Pētersone Marta Luize 2007 Matisons Runner's Club ST-Jun
Latvia Piebalga Daiga 1974 Ikšķile VSK Noskrien ST-40
Latvia Pienis Raivo 1979 PATRIA RACE VT-40
Latvia Platacis Andrejs 1987 Supervaroņi VT-30
Latvia Pole Klinta 1987 Rīga ST-30
Latvia Pometko Lāsma 1989 Noskrien Cēsis ST-30
Latvia Preimats Māris 1987 VT-30
Latvia Puriņa Nellija 2011 CPSS ST-Jun
Latvia Raubena Agnese 1981 Riga ST-30
Latvia Rāga Saiva 1981 Sigulda ST-30
Latvia Rēvalds Mārtiņš 1979 Nemiers VT-40
Latvia Riekstiņš Andris 1973 Iecava VT-40
Latvia Rocēna Terēze 1991 Sigulda ST-20
Latvia Romanovska Jana 1982 Zemgales Ziņas ST-30
Latvia Ronimoiss Andris 1984 Inov-8 | Supervaroņi VT-30
Latvia Ronis Kristaps 2005 Kājputni / Cēsis VT-20
Latvia Ruciņš Druvis 1990 Mazsalaca VT-30
Latvia Rudzītis Mārtiņš 1986 Sigulda VT-30
Latvia Rumba Aigars 1986 Olaine VT-30
Latvia Salmane Līga 1986 Cēsis/ Sporta klubs Wendi ST-30
Latvia Samete Anastasija 1988 Riga ST-30
Latvia Saulītis Pēteris 1997 VT-20
Latvia Seglenieks Juris 1979 Lielvārde VT-40
Latvia Seraja Jekaterina 1990 Riga ST-30
Latvia Silāja Elēna 1980 Limbaži SKRIEN ST-40
Latvia Sirmais Rinalds 2006 Cēsis VT-20
Latvia Skuja Edgars 1987 VT-30
Latvia Slikšāne Kristīne 1977 Jaunmārupe srien ST-40
Latvia Slikšjānis Matīss 1998 OK Azimuts VT-20
Latvia Smirnov Danil 1973 Riga VT-40
Latvia Smirnovs Valerijs 1963 riga VT-50
Latvia Smuļkevičs Ervīns 1988 Rīga VT-30
Latvia Sološičs Jevgenijs 1987 VT-30
Latvia Spriņģe Lelde 1990 Krimūnu pagasts ST-30
Latvia Stalberga Megija 1999 Burkānciems&CO ST-20
Latvia Starcevs Gatis 1988 VT-30
Latvia Stonka Daina 1993 Ērgļi ST-20
Latvia Stonka Jānis 1979 VT-40
Latvia Stonka Kārlis 1992 Gulbene VT-20
Latvia Straubergs Ainārs 1983 Limbaži SKRIEN VT-30
Latvia Svarinskis Gusts 1983 Strenču novads VT-30
Latvia Šenbergs Kārlis 1992 Piltene VT-20
Latvia Šķipars Madars 1981 Rīga VT-30
Latvia Šķudīte Ilona 1978 Latvijas Finieris ST-40
Latvia Šķudītis Juris 1976 Latvijas Finieris VT-40
Latvia Štulbergs Gatis 1992 Maratona Klubs VT-20
Latvia Šulcs Rubens 1996 Smiltene VT-20
Latvia Švilpe Anete 1993 Suunto | Inov-8 | Supervaroņi ST-20
Latvia Taurene Evija 1992 Noskrien Cēsis ST-20
Latvia Tilta - Kūma Zane 1989 ST-30
Latvia Tīds Gatis 1978 VT-40
Latvia Tīģere - Bernharde Madara 1993 Ogre ST-20
Latvia Tīlena Aija 1961 TRX Cēsis ST-50
Latvia Tomsons Edžus 1986 VT-30
Latvia Tomsons Olafs 2010 VT-Jun
Latvia Trapenciere Undine 1988 Rīga ST-30
Latvia Urtāns Raimonds 1989 Rīga VT-30
Latvia Vadzis Artūrs 1991 Drusti VT-20
Latvia Vahere - Abražune Emīlija 2007 Rīga ST-Jun
Latvia Vaiders Ingmārs 1989 Kāpa OK VT-30
Latvia Vaļska Inga 1972 TRX Cēsis skrien ST-40
Latvia Vectirāne Elīza Astra 1996 ST-20
Latvia Vecvanaga Vita 1978 Rīga ST-40
Latvia Veidemanis Lauris 1983 Rauna VT-30
Latvia Veiss Valters 1985 Daudz laimes! 😈 VT-30
Latvia Vējiņš Māris 1983 VT-30
Latvia Vilcāne Kristīne 1979 Baldone ST-40
Latvia Vilūns Normunds 1963 vsk noskrien seniori VT-50
Latvia Vīksna Inga 1983 Smiltene ST-30
Germany Volkenandt John 1993 Suunto/SK Tērauds VT-20
Latvia Zaķe Anna Marija 2008 Maratona klubs/Rīga ST-Jun
Latvia Zaķis Aivars 1959 Maratona klubs/Rīga VT-50
Latvia Zariņa Ilona 1982 Rīga ST-30
Latvia Zariņš Endijs 1982 Zemgales Ziņas VT-30
Latvia Zaula Kitija 2004 Limbaži skrien ST-20
Latvia Zaula Sindija Guntra 1999 Limbaži Skrien ST-20
Latvia Zauls Niks 2001 Limbaži, LIMBAŽI SKRIEN VT-20
Latvia Zauls Normunds 1969 Limbaži Skrien VT-50
Latvia Zauls Zigmunds 1976 Limbaži Skrien VT-40
Latvia Zebuliņa Lāsma 1974 Rīga ST-40
Latvia Ziediņa Skaidrīte 1983 ST-30
Latvia Zlaugotne Līga 2002 Staicele, VSK Noskrien ST-20
Latvia Zvaigzne Olivers 2010 Noskrien Cēsis VT-Jun
Latvia Zvaigzne Sigita 1982 Noskrien Cēsis ST-30
Latvia Ždaņenko Jeļena 1983 Rīga ST-30
Latvia Žukovska Santa 1990 Supervaroņi ST-30
Latvia Žusele Kristina 1980 Daugavpils Runners ST-40
Latvia Žusele Violeta 2005 Daugavpils Runners ST-20
PĀRGĀJIENS
Latvia Aksenoka Karīna 1974 Pāvilosta SP
Latvia Andžāne Anita 1975 Ogres nov. SP
Latvia Auziņa Anete 1982 Salacgrīva SP
Latvia Ābelīte Danute 1969 Rīga SP
Latvia Babure Sanita 1973 Riga SP
Latvia Balanas Madara 1983 Virsotne/MARMOT SP
Latvia Balgalve Lauma 2002 Tukuma novads SP
Latvia Banga Sarmīte 1957 Bangas ārsta prakse SP
Latvia Bērziņa Daiga 1971 Mālpils nov. SP
Latvia Blūma Ilze 1970 Rīga SP
Latvia Breikša Astra 1967 Nūjo priekam SP
Latvia Brokane Ilze 1988 Limbaži SP
Latvia Bukovska Rita 1978 Amatas novads SP
Latvia Cimdiņa Vineta 1984 Aizkraukle SP
Latvia Depša Solvita 1972 Iecava SP
Latvia Dimiters Mārtiņš 1945 Zemgales ziņas VP
Latvia Dīce Ruta 1959 Klapkalnciems Gausā Jūdze SP
Latvia Dīcis Uldis 1960 Klapkalnciems Gausā Jūdze VP
Latvia Dzene Inga 1982 SCHWENK Latvija SP
Latvia Garanča Ieva 1976 Nūjo priekam SP
Latvia Garančs Laimonis 1970 VP
Latvia Girucka Jekaterina 1988 SP
Latvia Gnedlere Linda 1985 Vecpiebalgas novads SP
Latvia Grahoļska Baiba 1972 Aizkraukle SP
Latvia Graudiņa Aida 1978 GAUSĀ JŪDZE SP
Latvia Homko Evija 1987 Limbaži SP
Latvia Ikauniece Ināra 1972 KĀJPUTNI SP
Latvia Kapture Dace 1975 Mazsalaca SP
Latvia Karelova Juliāna 1977 SP
Latvia Katarina Liene 1973 SP
Latvia Kauķe Liene 2007 Lāčuki SP
Latvia Kauķis Arnis 2009 Lāčuki VP
Latvia Kīna Laine 1970 Kocēni SP
Latvia Kīns Adrians 2007 Kocēni VP
Latvia Konstantinika Diāna 1973 Rīga SP
Latvia Kovnacka Iveta 1965 Rīga SP
Latvia Krağe Inese 1965 Rīga SP
Latvia Krieva Iveta 1976 :) SP
Latvia Kronbergs Aivars 1951 TUKUMS VP
Latvia Kuka Kristīne 1975 Lēdmane SP
Latvia Kvasņina Olga 1987 Ventspils SP
Latvia Laganovska Līga 1967 Lēdmane SP
Latvia Laganovskis Dzintars 1966 Lēdmane VP
Latvia Lapinska Agrita 1974 Ogre SP
Latvia Lazdiņa - Gudeļonoka Sandra 1963 SP
Latvia Leiburga Agnese 1977 SP
Latvia Lingarte Ieva 1990 Kājputni SP
Latvia Lībiete Jolanta 1985 Ozolnieki SP
Latvia Mača Zinta 1988 SP
Latvia Marčinkus Jānis 1956 Zemgales Ziņas VP
Latvia Mednieks Dainis 1973 Riga VP
Latvia Mednis Artis 1974 wAlts VP
Latvia Naumenko Aleksandrs 1960 Gausā Jūdze, Ogre VP
Latvia Naumenko Maija 1959 Gausā Jūdze, Ogre SP
Latvia Nordena Ineta 1972 SP
Latvia Ozoliņa Marita 1984 Nūjo priekam SP
Latvia Pastuhova Liene 1983 Kājputni/Cēsis SP
Latvia Peredistijs Edvards 1989 VP
Latvia Petzāle Inese 1971 KĀJPUTNI SP
Latvia Pētersone Ina 1968 Gulbenes novads SP
Latvia Priede Jana 1969 Riga SP
Latvia Puriņa Aija 1989 Kajputni/Cēsis SP
Latvia Puriņa Klinta 1975 Kājputni/Cēsis SP
Latvia Puriņš Māris 1989 Kājputni/Cēsis VP
Latvia Radiņa - Liepkaula Iveta 1971 SK Tērauds/Suunto SP
Latvia Rakšte Līga 1991 Maratona klubs/Rīga SP
Latvia Rāta Ilze 1961 4S/Salaspils SP
Latvia Riba Inga 1961 Nūjo vesels SP
Latvia Roberga Natālija 1979 Cēsis SP
Latvia Ronimoisa Lelde 1986 Vāveres | Supervaroņi SP
Latvia Ronis Jānis 1963 Kājputni / Cēsis VP
Latvia Rozenberga Arta 1970 Daba mūs sauc Mazsalaca SP
Latvia Rudāks Ilgonis 1965 Rīga VP
Latvia Semjonova Ilona 1986 Lacerta Running Team SP
Latvia Semjonova Ingūna 1978 Zemgales Ziņas SP
Latvia Sevostjanova Ingūna 1969 Rīga SP
Latvia Sirmā Inese 1970 Sigulda SP
Latvia Skangale Sindija 1987 Swedbank SP
Latvia Šāvēja Līga 1979 Ogre SP
Latvia Šāvējs Aigars 1969 Sigulda VP
Latvia Šibeika Irena 1960 Nūjo priekam SP
Latvia Šibeiks Normunds 1963 Nūjo priekam VP
Latvia Šimkevica Everita 1979 Zemgales ziņas SP
Latvia Šķipare Elīna 1983 Rīga SP
Latvia Tohva Dina 1970 Engure SP
Latvia Tumaševska Beate 1973 Rīga SP
Latvia Tutiņina Olga 1958 Rīga SP
Latvia Ustupa Ieva 1974 Plēsējas SP
Latvia Vanaga Dace 1959 Jelgava SP
Latvia Vanaga Madara 1992 Jelgava SP
Latvia Veismane Anna 1995 Jelgava SP
Latvia Viļums Jānis 1968 VP
Latvia Vindava Ilona 1967 Riga SP
Latvia Vingre Ilva 1970 SP
Latvia Vīlips Māris 1970 Salaspils VP
Latvia Vītola Elita 1986 Rīga SP
Latvia Vītola Elita 1962 Plēsējas SP
Latvia Zabarovska Zaiga 1952 Kājputni / Cēsis SP
Latvia Zaļkalne Iveta 1963 Pārgaujas SP
Latvia Zībergs Andris 1973 CepuCepu VP
Latvia Zvīdriņa Iveta 1986 Lāčuki SP
Latvia Zvīdriņa Līga 1955 Lāčuki SP

ATBALSTĪTĀJI

Suunto SIS Celotajs RedBull
LMP Eleven Pulsometrs Sporta laboratorija
POSTNOS KOREN INBOX medalasunkausi.lv
osveikals.lv