DALĪBNIEKU SARAKSTS

Noskrien Ziemu kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Apmaksās starta vietā".
- "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
SPORTA DISTANCE
Russia Abrosimov Vasilij 1982 Maratona Klubs/Pskov VS-30
Latvia Adijāns Kaspars 1987 Aldaris GO VS-30
Latvia Arāja-Čistova Ivita 1977 Rīga SS-40
Latvia Armans Austris 1985 SIGULDAS TAKAS VS-30
Latvia Audere Silva 1990 Noskrien Cēsis SS-30
Latvia Auniņš Ģirts 1972 Zemgales Ziņas VS-40
Latvia Ādamsons Māris 1983 Limbaži SKRIEN VS-30
Latvia Balgalve Ina 1971 Tukuma novads SS-40
Latvia Balode Sandra 1979 Ādažu nov. SS-40
Latvia Balodis Mārtiņš 1974 Ādažu nov. VS-40
Latvia Baltkājis Andrejs 1977 Garkalne VS-40
Latvia Barone Elīna 1987 Ogre SS-30
Latvia Barons Gatis 1986 Ogre, Kāpa OK VS-30
Latvia Bebrišs Ilgvars 1964 SK Katrīna/ Kuldīga VS-50
Latvia Bednostins Sergejs 1967 Riga VS-50
Latvia Bērziņš Aigars 1981 Tukums VS-30
Latvia Biders Toms 1991 BVR VS-20
Latvia Biedrīte Ieva 1982 BBFactory SS-30
Latvia Bleiers Jānis 1974 Saldus Boksa klubs VS-40
Latvia Blūmiņš Artūrs 1983 Jaunolaine VS-30
Latvia Bome Krista 1993 Zemgales Ziņas SS-20
Latvia Braslava Māra 1992 Puikule SS-20
Latvia Brālītis Ainārs 1990 Atea Global Services / Rīga VS-30
Latvia Briņķis Oskars 1994 VSK Noskrien/Valle VS-20
Latvia Brokāns Māris 1987 Isk Ņiprie ikri VS-30
Latvia Bute Aleksejs 1981 Jurmala VS-30
Latvia Būcens Ralfs 2002 Rīga VS-20
Latvia Čunka Valdis 1982 Aldaris GO VS-30
Latvia Danilāne Linda 1992 Olainfarm SS-20
Latvia Danovskis Alvis 1991 Supervaroņi VS-20
Latvia Dauksts Sergejs 1991 Riga VS-20
Latvia Dazarts Māris 1985 Kuldīga VS-30
Latvia Deņisovs Vasilijs 1985 Rīga VS-30
Latvia Drēziņa Elīna 1993 Ķekava SS-20
Latvia Drozds Ainārs 1989 OK Meridiāns VS-30
Latvia Dzalbs Edijs 2000 SUUNTO TEAM LATVIA VS-20
Latvia Ertmanis Kārlis 1977 Ādaži VS-40
Latvia Fentone Dace 1982 Ape SS-30
Latvia Freibergs Mārtiņš 1984 Scenic Trail Rock Goat VS-30
Latvia Frēliha Madara 1986 Maratona Klubs / VFK Staldzene SS-30
Latvia Gailis Andis 1976 Valmieras velo vienība VS-40
Latvia Gaiziņa Ieviņa 1972 Jelgava SS-40
Latvia Galašina Anita 1988 Rīga maratonā klubs SS-30
Latvia Ganevica Irina 1986 Riga SS-30
Latvia Geletko Igors 1973 Marupe VS-40
Latvia Germovs Arvīds 1974 Mārupe VS-40
Latvia Gertnere Līva 1995 Sportiskie B31 SS-20
Latvia Goba Edgars 1974 Salaspils Zīriņi VS-40
Latvia Grasis Arnis 1970 Auseklis IK VS-50
Latvia Grauduma Ieva 1992 Riga SS-20
Latvia Grīviņa Laura 1989 S!K! Staburadze SS-30
Latvia Groma Oksana 1980 Limbaži Skrien SS-40
Latvia Grundštoks Gunārs 1983 VSK Noskrien VS-30
Latvia Jansons Mārtiņš 1986 Jaunmārupe VS-30
Latvia Jasliņš Reinis 1973 Jaunmārupe skrien! VS-40
Latvia Jermakova-odegova Veronika 1995 Rīga SS-20
Latvia Kalniņa Alise 1994 H.T.L SS-20
Latvia Kalniņš Gvido 1993 Suunto Latvia VS-20
Latvia Klepere Aiva 1985 Talsi SS-30
Latvia Klepers Uldis 1980 Virsotne/MARMOT VS-40
Latvia Kļavis Atis 1975 Jaunmārupe Skrien! VS-40
Latvia Koncevojs Edgars 1988 Tukums VS-30
Latvia Kozlovskis Dainis 1975 Carnikavas nafta VS-40
Latvia Kristapsons Dēvids 2000 ASK PATRIA VS-20
Latvia Kristapsons Gundars 1975 ASK PATRIA VS-40
Latvia Kronbergs Dainis 1976 TUKUMS VS-40
Latvia Krūmiņliepa Karīna 1986 Rīga SS-30
Latvia Krūmkalns Andris 1991 BVR VS-20
Latvia Kukmilka Aiva 1979 SS-40
Latvia Kunrade Māra 1990 Rīga SS-30
Latvia Kūliņš Uģis 1972 MINTPRINT VS-40
Latvia Kūms Jānis 1988 Suunto | Inov-8 | Supervaroņi VS-30
Latvia Lapsa Kaspars 1977 Noskrien Cēsis VS-40
Latvia Lauska Klinta 1991 ASK Patria Sportland SS-20
Latvia Lazdiņa Līna 1995 B31 SS-20
Latvia Leimants Jānis 1988 Madona VS-30
Latvia Leinasare Inese 1979 Rīga SS-40
Latvia Leja Andris 1970 Talsu pauguraines zaķi VS-50
Latvia Liepiņš Vilnis 1955 Carnikavas nafta VS-50
Latvia Līsmanis Mārtiņš 1986 MINTPRINT VS-30
Latvia Lunts Armands 1969 Rīga VS-50
Latvia Lūsis Māris 1979 Tukums VS-40
Latvia Ļeta Sergejs 1985 PATRIA RACE -SPIRTLAND VS-30
Latvia Magone Dairis 1991 OK Meridiāns VS-20
Latvia Mankus Guntars 1969 Saldus OK VS-50
Latvia MarcinkeviČs Ints 1973 RĪGA VS-40
Latvia Markavs Andris 1985 Saldus virves vilkšanas klubs VS-30
Latvia Mažrims Māris 1989 Virves vilkšanas klubs Saldus VS-30
Latvia Māliņš Guntis 1984 Patria/Sportland VS-30
Latvia Medvids Juris 1984 VS-30
Latvia Milgrāvis Mikus 1992 Riga runners VS-20
Latvia Millers Arnis 1989 RIga Runners VS-30
Latvia Mincenbergs Artis 1977 Noskrien Cēsis VS-40
Latvia Misāns Vladimirs 1972 Ādaži VS-40
Latvia Močāne Baiba 1979 AvanTuristi SS-40
Latvia Moskancevs Vadims 1986 Escaperoom VS-30
Latvia Muško Dainis 1977 Kartavkalnu buki VS-40
Latvia Nazarovs Jurijs 1985 Daugavpils VS-30
Latvia Ničipors Dmitrijs 1984 SUUNTO TEAM LATVIA VS-30
Latvia Norkus Līga 1978 Saldus boksa klubs SS-40
Latvia Ņikiforovs Mareks 2000 Kazdanga VS-20
Latvia Ņilovs Valdis 1975 Ogre VS-40
Latvia Olengovičs Jānis 1985 VS-30
Latvia Ozoliņš Andis 1980 ISK Ņiprie Ikri VS-40
Latvia Ozoliņš Arvīds 1974 VS-40
Latvia Ozolkāja Aigars 1983 Patria Race-Sportland VS-30
Latvia Ozols Jānis 1991 Riga Runners VS-20
Latvia Pauliņš Artūrs 1989 SUUNTO TEAM LATVIA VS-30
Latvia Pētersone Laura 1982 Matisons Runner's Club SS-30
Latvia Pētersons Kaspars 1981 Šoferis VS-30
Latvia Pētersons Miks 1980 Supervaroni VS-40
Latvia Pielēns - Pelēns Artūrs 1985 Riga VS-30
Latvia Pildere Agnese 1977 Grieži SS-40
Latvia Pokšāne Arnis 1967 Dunte VS-50
Latvia Pommers Andris 1974 Salaspils zīriņi VS-40
Latvia Pujāte Aija 1981 Rīga SS-30
Latvia Puķīte Irita 1974 Inov-8 | Supervaroņi SS-40
Latvia Puķīte Laura 1996 MINTPRINT SS-20
Latvia Puriņa Santa 1973 Supervaroņi Avengers SS-40
Latvia Pūcītis Gatis 1981 Swedbank VS-30
Latvia Pūga Mārtiņš 1989 Veselīga Slodzīte VS-30
Latvia Pūgulis Jānis 1991 BALTAIS KALNS VS-20
Latvia Rendenieks Dzintars 1983 isk ņiprie ikri VS-30
Italy Romagnoli Francesco 1976 POKOTO POKOTO / Bardonecchia VS-40
Latvia Romanovska Jana 1982 Zemgales Ziņas SS-30
Latvia Roze Sanita 1988 Salaspils SS-30
Latvia Rundzāns Artūrs 1989 Selonija VS-30
Latvia Rusmanis Agris 1983 Saldus Boksa Klubs VS-30
Latvia Ruttulis Mārtiņš 1981 Rīga VS-30
Latvia Sarva Monika 1992 Kuldīga SS-20
Latvia Saulīte Ineta 1971 Rīga SS-40
Latvia Sēja Dace 1979 ISK SS-40
Latvia Silāja Elēna 1980 Limbaži SKRIEN SS-40
Latvia Silgals Kalvis 1986 Surikati / Eveko poligrāfija VS-30
Latvia Sīmanis Jānis 1985 VS-30
Latvia Skore Ğirts 1974 Kuldīga VS-40
Latvia Skrastiņa Vineta 1968 Noskrien Cēsis SS-40
Latvia Sluga Arnis 1972 Virsotne/MARMOT VS-40
Latvia Sniega Ilze 1983 Jelgava SS-30
Latvia Sondors Jānis 1989 SK Ozolnieki VS-30
Latvia Spiridovska Diāna 1987 Dodkepu.lv/Rīga SS-30
Latvia Stepančuks Andžejs 1992 Noskrien Cēsis VS-20
Latvia Stepiņš Edmunds 1973 Dobele VS-40
Latvia Straubergs Ainārs 1983 Limbaži SKRIEN VS-30
Latvia Stukuls Jurģis 1990 KVIST VS-30
Latvia Stukuls Kaspars 1979 Sk Katrina VS-40
Lithuania Sukackas Svajunas 1976 VS-40
Latvia Sukonovs Roberts 1984 Supervaroņi VS-30
Latvia Suvorova Iveta 1978 Maratona klubs SS-40
Latvia Šapovalova Anžela 1978 Auseklis IK SS-40
Latvia Šauriņš Artis 1984 New Willage Workout VS-30
Latvia Šķipars Madars 1981 Rīga VS-30
Latvia Šulcs Rubens 1996 Smiltene VS-20
Latvia Tamsone Egija 1977 Matisons Runners Club SS-40
Latvia Taurenis Arvis 1994 Paskriesim VS-20
Latvia Timma Zane 1988 Atea Global Services / Rīga SS-30
Latvia Tirzītis Elviss 1985 Kuldīga VS-30
Latvia Trautmanis Vilis 1989 Māris atpūšas VS-30
Latvia Treiguts Edgars 1990 Paskriesim VS-30
Latvia Treimanis Mārcis 1980 Cult of White Dionysos / TRX Cēsis VS-40
Latvia Upmace Grīviņa Ieva 1984 Supervaroņi | OS Veikals SS-30
Latvia Vaivods Kaspars 1983 DOTE / Rīga VS-30
Latvia Vanaga Žanna 1972 SS-40
Latvia Vārna Aigars 1970 ok Ziemeļkurzeme VS-50
Latvia Vāvere Toms 1992 VS-20
Latvia Veidemanis Lauris 1983 Rauna VS-30
Latvia Veita Anda 1984 Durbe SS-30
Latvia Veits Nauris 1980 Durbe VS-40
Latvia Vēsma Ģirts 1955 Zemgales Ziņas VS-50
Latvia Vietnieks Miķelis 1989 Noskrien Cēsis VS-30
Latvia Vilemsons Mārtiņš 1978 Senjori un senjoritas VS-40
Latvia Vilnis Edijs 1974 Supervaroņi / Jūrmala VS-40
Latvia Vībure Līga 1979 Rīga SS-40
Latvia Vītiņš Zigmunds 1976 Cēsis VS-40
Latvia Vītoliņš Jānis 1990 Paskriesim VS-30
Latvia Vītoliņš Valdis 1985 Postnos VS-30
Latvia Vītols Jānis 1961 VSK Noskrien VS-50
Germany Volkenandt John 1993 Suunto/SK Tērauds VS-20
Netherlands Weiss Florence 1995 Suunto/SK Tērauds SS-20
Latvia Zaķis Edgars 1988 Rīga VS-30
Latvia Zaļaiskalna Annija Anna 1996 IK Auseklis SS-20
Latvia Zernis Oskars 1969 Saldus VS-50
Latvia Ziediņa Ance 1980 SS-40
Latvia Ziemele Ieva 1992 Rīga VS-20
Latvia Zīriuse Inta 1987 Noskrien Cēsis SS-30
Latvia Zvejnieks Artis 1978 Vecbebri/Koknese VS-40
Latvia Zvīdriņa Ilze 1983 Rīga SS-30
TAUTAS DISTANCE
Latvia Abiļeva Evija 1985 Swedbank / Rīga ST-30
Latvia Abražuns Intars 1980 Rīga VT-40
Latvia Adlers Ģirts 1992 Valmiera VT-20
Latvia Aksenoks Kaspars 1972 Rīga VT-40
Latvia Almane Dace 1990 Suunto/SK Tērauds ST-30
Latvia Alps Emīls 1995 Sermīte VT-20
Latvia Aļeksjonoks Rinalds 1987 VT-30
Denmark Andersen John Aage 1961 Atea Global Services / Jelgava VT-50
Latvia Ansbergs Egons 1986 Riga VT-30
Latvia Aņikejevs Valdis 1987 SK Tērauds/Jūrmala VT-30
Latvia Apenītis Sandis 1990 Sigulda VT-30
Latvia Apinis Agnis 1993 Jelgava VT-20
Latvia Apinis Edgars 1982 Patria-Race-Sportland VT-30
Latvia Apsītis Ainārs 1976 Mālpils VT-40
Latvia Ausmanis Jānis 1967 SK Katrīna, Kuldīga VT-50
Latvia Ābele Jeļena 1986 SUUNTO TEAM LATVIA ST-30
Latvia Ābelniece Ilze 1986 Postnos ST-30
Latvia Āboliņa Tatjana 1976 Maratona klubs ST-40
Latvia Ābols Jānis 1980 Maratona Klubs VT-40
Latvia Ārberga Ieva 1983 Noskrien Cēsis ST-30
Latvia Bajaruns Lauris 1996 VT-20
Latvia Baldiņa - Brūklīte Ieva 1982 ST-30
Latvia Balgalvis Lauris 1973 Tukuma novads VT-40
Latvia Balodis JurĢis 1981 MĀRUPE VT-30
Latvia Bankovskis Mārtiņš 1981 VT-30
Latvia Baumgarts Ingus 1977 Rīga VT-40
Latvia Beitāne Antra 1971 OSveikals.lv ST-40
Latvia Beitāne Linda 1995 Rīga ST-20
Latvia Berga Linda 1983 ST-30
Latvia Berga Unda 2009 ST-Jun
Latvia Berķe Kristīne 2002 Pulsometrs.lv ST-20
Latvia Berķe Laura 2004 Pulsometrs.lv ST-20
Latvia Berķis Gatis 1981 Pulsometrs.lv VT-30
Latvia Berķis Māris 1984 Puslsometrs.lv VT-30
Latvia Bernhards Kristiāns 1981 Ogre VT-30
Latvia Bertuks Edgars 1985 SUUNTO TEAM LATVIA VT-30
Latvia Bērziņa Evita 1975 ST-40
Latvia Bērziņa Santa 1990 Cēsis ST-30
Latvia Bērziņš Kristaps 1992 Patria Race -Sportland/Kuldīga VT-20
Latvia Biezbārde Lienīte 1979 Talsi ST-40
Latvia Biezuma Gita 1977 Rīga ST-40
Latvia Bikse Edgars 1991 Latvijas Finieris/Gaigalava VT-20
Latvia Biktimirov Stanislav 1966 VT-50
Latvia Birģelis Jānis 1967 Jūrmala VT-50
Latvia Blankenbergs Davis 1992 INGKA Investments VT-20
Latvia Bodniece Helēna 2005 Mārupe ST-20
Latvia Bogdanova Ginta 1997 Priekuļi ST-20
Latvia Bogdanovs Kaspars 1993 Saldus VT-20
Latvia Boitmane-priedēna Zane 1975 MARATONA KLUBS / Ventspiils ST-40
Latvia Boldāne Linda 1992 Inov-8 | Supervaroņi ST-20
Latvia Bolgzda Baiba 1968 Rīga ST-50
Latvia Borozinskis Dzintars 1969 Maratona klubs/Ķegums VT-50
Latvia Borozinskis Kaspars 2005 Maratona klubs/Ķegums VT-20
Latvia Bravlanskis Matīss 1989 Latvijas Finieris VT-30
Latvia Brēdiķis Juris 1976 MARATONA KLUBS VT-40
Latvia Briede Santa 1980 Sigulda ST-40
Latvia Brokans Mareks 1973 Riga VT-40
Latvia Broks Kristaps 1988 Supervaroņi Avengers VT-30
Latvia Brūvele Liene 1986 Smiltene ST-30
Latvia Bukovska Inga 1990 CĒSIS ST-30
Latvia Bukovskis Andris 1986 CĒSIS VT-30
Latvia Bulkovskis Mareks 1983 Jelgava VT-30
Latvia Bumbieris Māris 1983 Latvijas Finieris VT-30
Latvia Buss Andris 1982 Rīga VT-30
Latvia Bušs Aldis 1981 SK Tērauds VT-30
Latvia Bužinska Ērika 1999 Daugavpils ST-20
Latvia Būmanis Māris 1998 Limbažu novads VT-20
Latvia Cabulis Edzus 1988 Cēsis VT-30
Latvia Ceriņš Kristaps 1989 Priekuļi VT-30
Latvia Cine Santa 1988 Rīga ST-30
Latvia Ciršs Andris 1977 Limbaži VT-40
Latvia Cīpols Kristaps 1990 VT-30
Latvia Cīrulis Nauris 1989 VT-30
Latvia Černadjevs Juris 1963 Ropažu nov. VT-50
Latvia Čerņevska Lauma 1985 VSK Noskrien Vāveres ST-30
Latvia Dadzis Mārtiņš 2002 SK VT-20
Latvia Dambergs Jānis 1979 Rīga VT-40
Latvia Damroze Darya 1986 Suunto Team Latvia ST-30
Latvia Damsons Klāvs 1988 AvanTūristi VT-30
Latvia Daubure Anda 1975 Carnikavas ST-40
Latvia Devjatņikovs Valdis 1984 Kuldīga Sk Katrīna VT-30
Latvia Dimiters Mārtiņš 1945 Zemgales Ziņas VT-50
Latvia Dovbiss Denis 1981 Gaismas Maģija - Stividors LP VT-30
Latvia Drēziņa Inita 1974 Ķekava ST-40
Latvia Drozds Alvis 1995 As Cēsu alus VT-20
Latvia Dundurs Agris 1971 MARATONAKLUBS VT-40
Latvia Dunovskis Artūrs 1988 Jēkabpils VT-30
Latvia Dzalbs Aivars 1969 LatviaTrailRace VT-50
Latvia Dzelme Lita 1969 Rīga ST-50
Latvia Dzenis Gvido 1992 Visma VT-20
Latvia Eglītis Miks 1990 Rīga VT-30
Latvia Ende Heinrihs 2008 AvanTūristi VT-Jun
Latvia Ende Laura 1984 AvanTūristi ST-30
Latvia Endelis Silvestrs 1993 VT-20
Latvia Ende Māris 1986 AvanTūristi VT-30
Latvia Fedotova Valērija 1981 ST-30
Latvia Fisenkova Alīna 1983 AVIA/Lacerta Running Team ST-30
Latvia Fjodorova Vita 1985 Jūrmala ST-30
Latvia Fjodorovs Andrejs 1985 Jurmala VT-30
Latvia Fogelis Aivars 1986 Riga VT-30
Ukraine Fomenko Olena 1986 Pobigli ST-30
Latvia Fomins Oļegs 1993 Rīga VT-20
Latvia Freimane Anna 1997 MINTPRINT ST-20
Latvia Gaidelis Juris 1954 Maratona klubs / Noskrien Cēsis VT-50
Latvia Gaile Līna 2003 Sigulda, Virsotne/MARMOT ST-20
Latvia Gaile Solvita 1980 ST-40
Latvia Gailis Juris 1980 Rīga VT-40
Latvia Gailis Ritvars 2010 Rīga VT-Jun
Latvia Gaņģītis Gatis 1982 eBIOpower VT-30
Italy Gatti Federico 1983 Ādažu nov. VT-30
Latvia Germova Rigonda 1976 Mārupe ST-40
Latvia Gertnere Elīna 2001 AvanTūristi ST-20
Latvia Gertners Arvīds 2005 AvanTūristi VT-20
Latvia Girs Vladimirs 1991 Rauna VT-20
Latvia Goša Anna 2008 Maratona klubs/Ventspils novads ST-Jun
Latvia Goša Ilze 1973 Maratona klubs/Ventspils novads ST-40
Latvia Gošs Aino 1972 Maratona klubs/Ventspils novads VT-40
Latvia Gotlands Dāvis 1996 Kuldīga VT-20
Latvia Grabovske Betija 2002 SK Katrīna/Kuldīga ST-20
Latvia Grandāne Anete 1993 Patria Race - Sportland #2 ST-20
Latvia Grāvītis Oskars 1989 AvanTūristi Salacgrīva VT-30
Latvia Grigulis Sandis 1992 KVIST VT-20
Latvia Griņevičs Viktors 1976 ABC Software VT-40
Latvia Grīnvalde Lelde 1989 Rīga ST-30
Latvia Groma Anna 1986 Maratona klubs/VFK Staldzene ST-30
Latvia Groma Gundega 1974 Valmiera ST-40
Latvia Groma Kristine 1993 Riga ST-20
Latvia Grosberga Sandra 1995 SUUNTO TEAM LATVIA ST-20
Latvia Gruberte Zane 1974 ST-40
Latvia Grundmane Lilija 1964 MARATONA KLUBS ST-50
Latvia Gulbinska Egija 1981 ST-30
Latvia Hansone Inta 1979 Dobele ST-40
Latvia Hartmane Dace 1972 Talsu pauguraines zaki ST-40
Latvia Heiselis Raivis 1980 Ropaži VT-40
Latvia Hildebrante Monta 1992 paiet malā, Monta lido! ST-20
Latvia Hildebrants Adrians 2006 Bauska VT-20
Latvia Hohbergs Dainis 1971 Latvijas Finieris VT-40
Latvia Hohbergs Rihards 1999 Latvijas Finieris VT-20
Latvia Igala Dana 1978 ST-40
Latvia Igaunis Lauris 1992 Wunder Latvia, Lielvārde VT-20
Latvia Ildena Lauma 1992 ST-20
Latvia Indrijaitis Ģirts 1980 Korte team / Ogre VT-40
Latvia Irbe Līga 1978 Talsu pauguraines Zaķi ST-40
Latvia Isajevs Vladimirs 1972 Rīga VT-40
Latvia Ivanāne Zane 1983 Jaunmārupe skrien! ST-30
Latvia Īvāns Kārlis 1997 Kuldīga VT-20
Latvia Jakovļevs Vitālijs 1982 www.endo.lv VT-30
Latvia Janava Daniela 2008 Noskrien Cēsis ST-Jun
Latvia Janovics Pavels 1986 Riga VT-30
Latvia Jansone Ilze 1970 Rīga ST-50
Latvia Jansons Ainars 1966 Cesis VT-50
Latvia Jansons Artūrs 1983 Maratona Klubs VT-30
Latvia Jansons Haralds 1969 Carnikavas Nafta VT-50
Latvia Jasāne Jevgenija 1989 Rīga ST-30
Latvia Jaudzeme Ieva 1973 Turaida ST-40
Latvia Jaunķierpis Andis 1973 maratona klubs VT-40
Latvia Jaunmuktāne Agnese 2004 SBJSS/AzimutsOK ST-20
Latvia Jaunmuktāne Anda 2004 SBJSS/Azimuts OK ST-20
Latvia Jākobsone Līga 1987 ST-30
Latvia Ježaka Sarmīte 1984 VALKAS SIENA ST-30
Latvia Ježeka Auce 1991 Valka ST-20
Latvia Jēkabsone Džuljeta 2002 Burtnieki ST-20
Latvia Jēkabsone Zane 1990 Saldus ST-30
Latvia Jēkabsons Gints 1996 Burtnieki VT-20
Latvia Joce Ludmila 1964 Kuldiga -Matisons Runner's Club ST-50
Latvia Joničenko Natālija 1968 Talsu pauguraines Zaķi ST-50
Latvia Judkins Aleksandr 1988 Riga VT-30
Latvia Juhno Sergejs 1982 Born2Win VT-30
Latvia Jurčenko Jurģis 1988 Jelgava VT-30
Latvia Jurčinska Inga 1993 Smiltene ST-20
Latvia Jurgelāns Didzis 1986 Priekuļi VT-30
Latvia Jurķe Daina 1990 Inov-8 | Supervaroņi ST-30
Latvia Kabrina Kitija 1994 Ādaži ST-20
Latvia Kalniņa-vīndedzkalna Daiga 1973 VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI ST-40
Latvia Kalniņš-vīndedzkalns Kārlis 1962 VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI VT-50
Latvia Kaļva Agita 1980 Ķegums ST-40
Latvia Kapteine Laura 1992 Jaunmārupe ST-20
Latvia Karjaka Gļebs 1992 VT-20
Latvia Katkovskis Māris 1991 Sigulda VT-20
Latvia Kaunese Sarmīte 1957 Saldus ST-50
Latvia Kaupuža Signe 1985 Cēsis ST-30
Latvia Kazaine Iveta 1980 Smiltenē sporto ST-40
Russia Kazakov Anatolii 1978 Maratona Klubs/Pskov VT-40
Latvia Kārkliņš Mārcis 1989 Grāmatvedis VT-30
Latvia Kienkas Karlīna 1992 Riga ST-20
Latvia Kiļups Andis 1990 Liepa. Priekuļu nov. VT-30
Latvia Kirkopa-pahomova Liene 1987 ST-30
Latvia Kivleniece Una 2005 Jēkabpils ST-20
Latvia Klapars Ritvars 1976 Burkānciems & Co VT-40
Latvia Klavins Eduards 1992 Riga VT-20
Latvia Klepere Beāte Anna 2005 Takši ST-20
Latvia Knopkens Dāvis 1991 BVR SALDUS VT-20
Latvia Kokarēviča Sanita 1978 Noskrien Cēsis ST-40
Germany Kolbe Colin 1998 MINTPRINT VT-20
Latvia Kopmanis Janis 1962 LSC VT-50
Latvia Kornets Marks 2007 Cēsis VT-Jun
Latvia Kozlovs Igors 1965 VT-50
Latvia Krastiņš Edgars 1990 VSK Noskrien / Bauska VT-30
Latvia Krauja Ilva 1988 Rīga ST-30
Latvia Kraukle Aija 1982 smiltenes ST-30
Latvia Kremberga - Dunovska Līga 1984 Jēkabpils ST-30
Latvia Krembergs Mārtiņš 2008 Jēkabpils VT-Jun
Latvia Krēgere Sniedze 1981 Smiltene ST-30
Latvia Krēsliņš Jānis 1986 SWEDBANK VT-30
Latvia Krievs Haralds 1975 :) VT-40
Latvia Kriķis Dzintars 1976 Bauska VT-40
Latvia Kristapsone Agate 1991 Siguldas Maratona klubs ST-20
Latvia Krīgers Didzis 1952 Valmiera VT-50
Latvia Kronberga Ilze 1980 Tukums ST-40
Latvia Krūmiņš Agris 1989 SPB RUN / Brooks Vecpiebalga VT-30
Latvia Krūmiņš Edgars 1984 Rīga VT-30
Latvia Kubliņa-Ķemere Renāte 1993 ST-20
Latvia Ķemeris Artis 1985 VT-30
Latvia Ķemme Kristaps 1992 VT-20
Latvia Lagzdiņa Margita 1971 ST-40
Latvia Laicāne Sanita 1980 SK Tērauds ST-40
Latvia Laicāns Valts 1979 SK Tērauds VT-40
Latvia Latvis Miks 1986 VT-30
Latvia Laure Simona 1994 ST-20
Latvia Lāce Inga 1980 ST-40
Latvia Lārmane Kristīne 1981 Sigulda ST-30
Latvia Lebedevs Romans 1978 Rėzekne VT-40
Latvia Leitlande Ligita 1970 Zemgales Ziņas/ Jelgava ST-50
Latvia Leja Kristīne 1993 Kuldīga ST-20
Latvia Leja Pēteris 1950 VT-50
Latvia Lejniece Kristīne Krista 1994 Zemgales Ziņas ST-20
Latvia Levics Arturs 1991 BVR VT-20
Latvia Levins Artūrs 1990 VSK Noskrien VT-30
Latvia Liekmanis Raivo 2004 Maratona klubs VT-20
Latvia Lieldiena Ieviņa 1965 Madona ST-50
Latvia Lielmanis Uģis 1983 Engures sportam VT-30
Latvia Liepa Laura 1986 ST-30
Latvia Lindermane Rudzīte Laura 1984 Sigulda ST-30
Latvia Livčāne Ieva 1973 Stopiņu novads ST-40
Latvia Logins Guntars 1992 Supervaroņi / Justice League VT-20
Latvia Lubāne Džesika 1995 Rīga ST-20
Latvia Lupiķis Ainārs 1989 Kāpa OK VT-30
Latvia Ļaudams Guntars 1972 Aizpute VT-40
Latvia Mačevskis Andris 1974 Jelgava VT-40
Latvia Majors Jēkabs 1994 Saulkrasti VT-20
Latvia Mališevs Raimonds 1988 Āgenskalns VT-30
Latvia Marķitāne Dace 1992 Riga ST-20
Latvia Maslobojevs Sergejs 1985 NRC Rīga VT-30
Latvia Matkevics Juris 1977 Uno Group VT-40
Latvia Mats Alvis 1971 OSveikals.lv VT-40
Latvia Megnis Gunãrs 1970 Kuldīga VT-50
Latvia Megnis Jānis 1971 Kuldīga VT-40
Latvia Meijers Edgars 1986 Valka VT-30
Latvia Meinarts Arnis 1961 KVIST VT-50
Latvia Meistere Oksana 1975 Mšlpils ST-40
Latvia Meldere Inese 1980 Smiltene/Smiltenē sporto ST-40
Latvia Mennika Malvīne 1985 Pulsometrs.lv ST-30
Latvia Metums Ainars 1974 Smiltene VT-40
Latvia Mežgailis Andris 1973 LIMBAŽI SKRIEN VT-40
Latvia Midrijāne Inese 1963 Katrīna/Kuldīga ST-50
Latvia Mihailova Zanda 1990 Alūksne ST-30
Latvia Mikijanskis Andris 1980 Mežmalas VT-40
Latvia Mikulens Juris 1980 EVELO TEAM VT-40
Latvia Millers Mārcis 1987 Liepāja VT-30
Latvia Misāne Evelīna 2008 Ādažu BJSS ST-Jun
Latvia Misāne Ira 1975 Ādaži ST-40
USA Moore Zani 1997 Tigard ST-20
Latvia Muceniece Lauma 1985 Ķekava ST-30
Latvia Mudrova Liene 1989 Auce ST-30
Latvia Mūrnieks Ints 1965 Lielvārde VT-50
Latvia Mūrnieks Pēteris 2006 Lielvārde VT-20
Latvia Naglis Ainārs 1962 VT-50
Latvia Neija Gunta 1985 Pēdējās vietas pavēlnieki ST-30
Latvia Nikitins Renāts 1981 Rīgas satiksme VT-30
Latvia Nordena Jolanta 1989 Ventspils Novads ST-30
Latvia Nordens Normunds 1975 VT-40
Latvia Ņikuļina Karīna 2008 Valmiera ST-Jun
Latvia Ņikuļins Uldis 1987 Valmiera VT-30
Latvia Odriņa Kitija 1974 Kandava ST-40
Latvia Okmane Laura 1985 Jaunmārupe / Jaunpiebalga ST-30
Latvia Olengovičs Edgars 1981 VT-30
Latvia Olengovičs Ernests 2008 Sporta klubs WENDI VT-Jun
Latvia Osis Gatis 1982 BFAM Tri - Team VT-30
Latvia Osītis Jānis 1993 Limbaži SKRIEN VT-20
Latvia Ozola Inese 1982 Swedbank ST-30
Latvia Ozola Laura 2007 Ādažu BJSS ST-Jun
Latvia Ozola Laura 1977 Salus ST-40
Latvia Ozoliņa Sintija 1992 Ādaži ST-20
Latvia Ozoliņš Andis 1948 Nūjo priekam VT-50
Latvia Pakule Paula 1994 Sporta Klubs WENDI ST-20
Latvia Paraģis Ritvars 1990 Rīga VT-30
Latvia Pārums Jānis 1984 ISK Ņiprie Ikri VT-30
Latvia Pētersone Marta Luize 2007 Matisons Runner's Club ST-Jun
Latvia Piebalga Daiga 1974 Ikšķile VSK Noskrien ST-40
Latvia Pluša Jautrīte 1981 Rīga ST-30
Latvia Plušs Ivo 2007 VT-Jun
Latvia Pole Klinta 1987 Rīga ST-30
Latvia Pometko Lāsma 1989 Noskrien Cēsis ST-30
Latvia Ponomarenko Andris 1987 Rivello VT-30
Russia Popov Gennadii 1963 Maratona Klubs/Pskov VT-50
Latvia Priedēns Māris 1972 MARATONA KLUBS / Ventspils VT-40
Latvia Pucena Māra 1988 Kuldīga ST-30
Latvia Pucens Guntis 1963 Kuldīga VT-50
Latvia Pujāte Solvita 1983 SK Katrīna/Kuldīga ST-30
Latvia Putniņa Sanda 1997 ST-20
Latvia Pūce Ieva 1974 Rīga ST-40
Latvia Pūpols Jànis 1987 Saldus OK VT-30
Latvia Radžabova-cinovska Alla 1973 Maratona klubs /Aizpute ST-40
Latvia Raģele Lāsma 1992 Maratona klubs, Ventspils ST-20
Latvia Rancāns Eduards 1987 Gudenieku Pagasts VT-30
Latvia Raubena Agnese 1981 Riga ST-30
Latvia Rērihs Dzintars 1984 Rieksti VT-30
Latvia Riba Laura 2001 Zaļo Vārnu aizsardzība ST-20
Latvia Riba Miķelis Kristofs 2005 Zaļo Vārnu aizsardzība VT-20
Latvia Riekstiņš Edgars 1980 Bēne VT-40
Latvia Rižikovs Igors 1992 Olainfarm VT-20
Latvia Ronimoisa Lelde 1986 Vāveres | Supervaroņi ST-30
Latvia Ronimoiss Andris 1984 Inov-8 | Supervaroņi VT-30
Latvia Rozenberga Laura 1980 Jēkabpils ST-40
Latvia Rozenvalds Kristaps 1987 Zaļo Vārnu Aizsardzība VT-30
Latvia Rube Ināra 1964 Kuldīga ST-50
Latvia Rudzītis Mārtiņš 1986 Sigulda VT-30
Latvia Rukšāne Ieva 1991 ST-20
Latvia Rumba Aigars 1986 Olaine VT-30
Latvia Sarkanābols Salvis 1983 mezaterapija.lv VT-30
Latvia Saulītis Matīss 1992 Inčukalns VT-20
Latvia Saulītis Mikus 1987 Ādaži VT-30
Latvia Seraja Jekaterina 1990 Riga ST-30
Latvia Silgale Daina 1964 ST-50
Latvia Sīpols Jānis 1985 VT-30
Latvia Skraucis Lauris 1998 Ādaži VT-20
Latvia Skuja Edgars 1987 VT-30
Latvia Skuja Ieva 1990 Riga ST-30
Latvia Smaukstels Ivars 1987 Liepāja VT-30
Latvia Smirnovs Valerijs 1963 riga VT-50
Latvia Sokolovska Armanda 1973 Sk Katrīna/ Kuldīga ST-40
Latvia Sološičs Jevgenijs 1987 Riga VT-30
Latvia Sopronuka Aleksandra 1988 Ventspils ST-30
Latvia Spriņģe Lelde 1990 Krimūnu pagasts ST-30
Latvia Spundiņa Antra 1986 VSK Noskrien ST-30
Latvia Stalberga Megija 1999 VSK Burkānciems&CO ST-20
Latvia Starcevs Gatis 1988 VT-30
Latvia Stieciņš Artis 1979 Rīga VT-40
Latvia Stonka Jānis 1979 VT-40
Latvia Strautins Guntis 1991 Maratona klubs, Liepaja VT-20
Latvia Strods Sentis 1985 Supervaroņi Avengers VT-30
Latvia Stukule Ilze 1963 SK Katrìa/Kuldìga ST-50
Latvia ŠabĀns Kaspars 1971 Sporta klubs Katrīna Kuldīga VT-40
Latvia Šenbergs Kārlis 1992 Piltene VT-20
Latvia Šillers Einārs 1973 Kvist/Ikšķile VT-40
Latvia Šimanskis Gatis 1987 VT-30
Latvia Šķudītis Aivars 1983 Latvijas Finieris VT-30
Latvia Šķudītis Juris 1976 Latvijas Finieris VT-40
Latvia Šolmanis Dāvis 2001 Need for speed VT-20
Latvia Šteinberga Ieva 1966 Katrīna/ Saldus ST-50
Latvia Štrauhmanis Kaspars 1977 Sigulda VT-40
Latvia Štulbergs Gatis 1992 Maratona Klubs VT-20
Latvia Šusts Rolands 1988 Jūrmala VT-30
Latvia Švilpe Anete 1993 Suunto | Inov-8 | Supervaroņi ST-20
Latvia Taurene Evija 1992 Noskrien Cēsis ST-20
Latvia Tihomirova Ļuba 1990 Tipu Taps ST-30
Latvia Tīds Gatis 1978 VT-40
Latvia Tīģere - Bernharde Madara 1993 Ogre ST-20
Latvia Tīlena Aija 1961 TRX Cēsis ST-50
Latvia Tomsons Edžus 1986 VT-30
Latvia Tomsons Olafs 2010 VT-Jun
Latvia Trautmane Dana 1988 Māris atpūšas ST-30
Latvia Tribockis Alvis 1980 Korte team / Ogre VT-40
Latvia Ulase Diāna 1978 SK ST-40
Latvia Upīte-Apine Inese 1992 Jelgava ST-20
Latvia Vadzis Artūrs 1991 Drusti VT-20
Latvia Vahere - Abražune Emīlija 2007 Rīga ST-Jun
Latvia Vaiders Ingmārs 1989 MINTPRINT VT-30
Latvia Valtere Sabīne 1993 pulsometrs.lv ST-20
Latvia Valtiņš Māris 1959 Rīga VT-50
Latvia Vaļska Inga 1972 TRX Cēsis skrien ST-40
Latvia Vāgnere Linda 1985 ST-30
Latvia Vārna Kristaps 2001 Talsu NSS VT-20
Latvia Vārna Mārtiņs 2003 Talsu NSS VT-20
Latvia Vārna Pēteris 2007 Talsu NSS VT-Jun
Latvia Vectirāne Inese 1967 Cēsis ST-50
Latvia Vecvanaga Vita 1978 Rīga ST-40
Latvia Verdens Kaspars 1987 Virsotne/MARMOT VT-30
Latvia Vilcāne Kristīne 1979 Baldone ST-40
Latvia Vilnis Einars 1958 Cēsis/NoskrienCēsis VT-50
Latvia Vilūns Normunds 1963 Senjori un senjoritas VT-50
Latvia Viļumovs Ivo 1985 EVELO TEAM VT-30
Latvia Vindavs Jānis 1967 Tipu Taps VT-50
Latvia Vindavs Miķelis 1989 Tipu Taps VT-30
Latvia Vīksna Inga 1983 Smiltene/Smiltenē sporto ST-30
Latvia Vītoliņa Mona Luīze 2007 Postnos ST-Jun
Latvia Vološčuks Mārtiņš 1974 Kuldīga VT-40
Latvia Zaķe Anna Marija 2008 Maratona klubs/Rīga ST-Jun
Latvia Zaķis Aivars 1959 Maratona klubs/Rīga VT-50
Latvia Zalāns Dāvids 1988 www.davidszalans.lv VT-30
Latvia Zariņa Ilona 1982 Swedbank ST-30
Latvia Zariņš Endijs 1982 Zemgales Ziņas VT-30
Latvia Zaula Kitija 2004 Limbaži skrien ST-20
Latvia Zauls Niks 2001 Limbaži VT-20
Latvia Zauls Normunds 1969 Limbaži Skrien VT-50
Latvia Zauls Zigmunds 1976 Limbaži Skrien VT-40
Latvia Zebuliņa Lāsma 1974 Rīga ST-40
Latvia Zeiburliņš Roberts 2004 Liepāja VT-20
Latvia Zelmenis Dāvis 1995 Maratona klubs VT-20
Latvia Zeme Līga 1983 Kuldīga ST-30
Latvia Zemturis Ivo 1980 Juno Runners VT-40
Latvia Zēberga Ilze 1982 Ventspils ST-30
Latvia Ziediņa Skaidrīte 1983 Jelgava ST-30
Latvia Zīvarts Sandis 1978 Latvijas gaisa satiksme VT-40
Latvia Zlaugotne Līga 2002 Young Folks LV ST-20
Latvia Znotins Jānis 1983 Virsotne VT-30
Latvia Zviedris Oskars 1987 Aizkraukle VT-30
Latvia Zvirbule Baiba 1976 ST-40
Latvia Zvirbulis Alens 2007 Sporta Klubs Katrīna VT-Jun
Latvia Zvirbulis Andis 1979 Sporta Klubs Katrīna VT-40
Latvia Ždaņenko Jeļena 1983 Rīga ST-30
Latvia Žeibe Artūrs 1983 VT-30
Latvia Žumburs Gints 1966 Rīga VT-50
PĀRGĀJIENS
Latvia Aišpure Evija 1976 Rīga SP
Latvia Aksenoka Karīna 1974 Pāvilosta SP
Latvia Andžāne Anita 1975 Ogres nov. SP
Latvia Arnese Maija 1954 SP
Latvia Auziņa Anete 1982 Salacgrīva SP
Latvia Auziņš Raimonds 1966 Nūjo ar vēju VP
Latvia Āboliņš Andris 1963 Kocēnu MTB VP
Latvia Babure Sanita 1973 Riga SP
Latvia Balgalve Lauma 2002 Tukuma novads SP
Latvia Baranovska Nora 1976 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Bebriša Gerda 1993 SK Katrīna/Kuldīga SP
Latvia Beitiks Andis 1962 Nūjo ar vēju VP
Latvia Bērziņa Daiga 1971 Mālpils nov. SP
Latvia Bērziņa Inga 1963 Kuldīga SP
Latvia Birzniece Ilze 1960 Nūjo ar vēju SP
Latvia Breikša Astra 1967 Nūjo priekam SP
Latvia Brezauskis Pēteris 1989 Zemgales Ziņas VP
Latvia Brokane Ilze 1988 Limbaži SP
Latvia Bukovska Rita 1978 Amatas novads SP
Latvia Ceika Kristina 1984 Nūjo ar vēju SP
Latvia Cimdina Vineta 1984 Aizkraukle SP
Latvia Dadzīte Jeļena 1976 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Dīce Ruta 1959 Klapkalnciems Gausā Jūdze SP
Latvia Dīcis Uldis 1960 Klapkalnciems Gausā Jūdze VP
Latvia Djubina Jolanta 1967 Būs labi/ Preili SP
Latvia Dombrovska Baiba 1958 Nūjo priekam /Rīga SP
Latvia Dzene Inga 1982 SCHWENK Latvija SP
Latvia Dziedātājs Aigars 1959 KAJPUTNI VP
Latvia Eizenbārde Linda 1982 Nūjo Ventspils/Ventspils SP
Latvia Eizenbārdis Reno 1970 Nūjo Ventspils/Ventspils VP
Latvia Gaikis Janis 1970 Būs labi/Hawaii Express VP
Latvia Gailis Dainis 1971 Sigulda,Gausā jūdze VP
Latvia Gaivere Indra 1984 SP
Latvia Gancone Inese 1969 Nūjo ar vēju SP
Latvia Garanča Ieva 1976 Nūjo priekam SP
Latvia Garančs Laimonis 1970 Būs Labi/Wendi VP
Latvia Girucka Jekaterina 1988 SP
Latvia Graudiņa Aida 1978 GAUSĀ JŪDZE SP
Latvia Iesalniece Laila 1970 #ejuiet SP
Latvia Ikauniece Dace 1964 Kājputni SP
Latvia Ikauniece Ināra 1972 Kājputni SP
Latvia Janeka Dace 1973 Nūjo ar vēju SP
Latvia Kalniņš Jānis 1981 Piejūras nūjotāju klubs VP
Latvia Karelova Juliāna 1977 SP
Latvia Kaufelde Sintija 1995 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Kīna Laine 1970 Kocēni SP
Latvia Kīns Aigars 1966 Kocēni VP
Latvia Kovnacka Iveta 1965 Rīga SP
Latvia Kozlovska Ieva 1976 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Krağe Inese 1965 Rīga SP
Latvia Krieva Iveta 1976 :) SP
Latvia Kronbergs Aivars 1951 TUKUMS VP
Latvia Kubiloviča Linda 1965 Nūjo ar vēju SP
Latvia Kuka Kristīne 1975 Lēdmane SP
Latvia Kulinska Regīna 1958 Nūjo ar vēju SP
Latvia Kuzņecovs Oskars 1975 VP
Latvia Kvasņina Olga 1987 Ventspils SP
Latvia Ķerve Gaida 1954 Nūjo ar vēju SP
Latvia Ķikute Ilona 1981 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Laganovska Līga 1967 Lēdmane SP
Latvia Laganovskis Dzintars 1966 Lēdmane VP
Latvia Lapinska Agirta 1974 Ogre SP
Latvia Lapiņa Aija 1980 Kuldīga SP
Latvia Lazdiņa - Gudeļonoka Sandra 1963 SP
Latvia Lazdiņa Helēna 1976 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Leiburga Agnese 1977 Zemgales Ziņas SP
Latvia Lērme Ints 1975 DAKO ZIEMEĻVIDZEME VP
Latvia Lībeka Māra 1967 Nūjo ar vēju SP
Latvia Lībiete Jolanta 1985 Ozolnieki SP
Latvia Ločmele Benita 1959 Nūjo ar vēju SP
Latvia Ločmele Sanita 1983 Wunder Latvia SP
Latvia Ločmelis Imants 1959 Nūjo ar vēju VP
Latvia Logina Santa 1990 Zemgales Ziņas SP
Latvia Lunte Sanda 1984 SP
Latvia Marčinkus Jānis 1956 Zemgales Ziņas VP
Latvia Mednis Artis 1974 wAlts VP
Latvia Melle Agita 1970 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Micpapa Ieva 1966 Kājputni/ Cēsis SP
Latvia Miķelsone Una 1969 Cēsis/NoskrienCēsis SP
Latvia Millere Jevgeņija 1983 Rīga SP
Latvia Millers Artūrs 1983 Rīga VP
Latvia Muciņa Kristīna 1980 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Naumenko Aleksandrs 1960 Gausā Jūdze, Ogre VP
Latvia Naumenko Maija 1959 Gausā Jūdze, Ogre SP
Latvia Neļķe Inese 1977 Nūjo priekam SP
Latvia Nereta Līva 1986 KVIST SP
Latvia Nordena Ineta 1972 SP
Latvia Nordena Linda 2002 SP
Latvia Ošiņa Vivita 1996 Rīga SP
Latvia Ozoliņa Marita 1984 Nūjo priekam SP
Latvia Pastuhova Liene 1983 Kājputni/Cēsis SP
Latvia Pavasare Aiga 1971 Ādaži SP
Latvia Petzāle Inese 1971 KĀJPUTNI SP
Latvia Pohevičs Andis 1958 Nūjo ar vēju VP
Latvia Preimane Denisa 1980 Swedbank SP
Latvia Pričiņa Eva 1994 Zemgales Ziņas SP
Latvia Priede Jana 1969 Riga SP
Latvia Pucena Iveta 1962 Kuldīga SP
Latvia Puriņa Aija 1984 Kājputni/Cēsis SP
Latvia Puriņš Māris 1989 Kājputni/Cēsis VP
Latvia Radiņa - Liepkaula Iveta 1971 SK Tērauds/Suunto SP
Latvia Rakšte Līga 1991 Maratona klubs/Rīga SP
Latvia Rāta Ilze 1961 4S / Salaspils SP
Latvia Rone Zane 1975 Kājputni / Cēsis SP
Latvia Ronis Jānis 1963 Kājputni / Cēsis VP
Latvia Rudāks Ilgonis 1965 Rīga VP
Latvia Rumba Līga 1978 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Saulīte Sanita 1986 Ādaži SP
Latvia Semjonova Ilona 1986 Lacerta Running Team SP
Latvia Sevostjanova Ingūna 1969 4S SP
Latvia Sēja Līga 1991 Ķekava SP
Latvia Sirmā Inese 1970 Sigulda SP
Latvia Skangale Sindija 1987 Swedbank SP
Latvia Skrastiņa Madara 1989 Limbaži SP
Latvia Skrastiņa Zane 1984 Limbaži SP
Latvia Slūka Inese 1967 Kuldīga SP
Latvia Šāvēja Līga 1979 Ogre SP
Latvia Šāvējs Aigars 1969 Sigulda VP
Latvia Šibeika Irēna 1960 Nūjo priekam Rīga SP
Latvia Šibeiks Normunds 1963 Nūjo priekam Rīga VP
Latvia Šimkevica Everita 1979 Zemgales Ziņas SP
Latvia Šķēle Agnese 1983 Kuldīga SP
Latvia Šķipare Elīna 1983 Rīga SP
Latvia Šķudīte Kristīne 1980 SP
Latvia Šternberga Iveta 1961 Snēpele SP
Latvia Šulte Rūta 1980 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Tohva Dina 1970 Engure SP
Latvia Tumaševska Beate 1973 Rīga SP
Latvia Tutiņina Olga 1958 Rīga SP
Latvia Upmace Indra 1960 Rīga SP
Latvia Upmacis Ints 1955 Rīga VP
Latvia Ustupa Ieva 1974 Plēsējas SP
Latvia Ustups Didzis 1975 Plēsējas VP
Latvia Vaivods Ralfs 2010 VP
Latvia Vanaga Andra 1969 Ķekava SP
Latvia Vanaga Dace 1959 Jelgava SP
Latvia Vanaga Madara 1992 Jelgava SP
Latvia Vērsis Uldis 1964 Nūjo ar vēju VP
Latvia Vindava Ilona 1967 Riga SP
Latvia Vingre Ilva 1970 SP
Latvia Vīlips Māris 1970 Salaspils VP
Latvia Vītola Elita 1986 Rīga SP
Latvia Vītola Elita 1962 Plēsējas SP
Latvia Voškāne Kintija 1972 Ikšķile nūjo/iet SP
Latvia Voškāne Laura 1994 Ikšķile nūjo/iet SP
Latvia Zabarovska Zaiga 1952 Kājputni / Cēsis SP
Latvia Zariņa Anda 1971 Grieži SP
Latvia Zelmene Maija 1972 Ventspils SP
Latvia Zeltiņa Anda 1972 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Zībergs Andris 1973 CepuCepu VP
Latvia Zvīdriņa Līga 1955 Rīga SP
Latvia Žumbure Inita 1966 Rīga SP

ATBALSTĪTĀJI

Suunto SIS Celotajs RedBull
LMP Eleven Pulsometrs Sporta laboratorija
POSTNOS KOREN INBOX medalasunkausi.lv
osveikals.lv