DALĪBNIEKU SARAKSTS

Noskrien Ziemu kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Apmaksās starta vietā".
- "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
SP
Latvia Aišpure Evija 1976 Rīga SP
Latvia Aksenoka Karīna 1974 Pāvilosta SP
Latvia Andžāne Anita 1975 Ogres nov. SP
Latvia Arnese Maija 1954 SP
Latvia Auziņa Anete 1982 Salacgrīva SP
Latvia Babure Sanita 1973 Riga SP
Latvia Balgalve Lauma 2002 Tukuma novads SP
Latvia Baranovska Nora 1976 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Bebriša Gerda 1993 SK Katrīna/Kuldīga SP
Latvia Bērziņa Daiga 1971 Mālpils nov. SP
Latvia Bērziņa Inga 1963 Kuldīga SP
Latvia Birzniece Ilze 1960 Nūjo ar vēju SP
Latvia Breikša Astra 1967 Nūjo priekam SP
Latvia Brokane Ilze 1988 Limbaži SP
Latvia Bukovska Rita 1978 Amatas novads SP
Latvia Ceika Kristina 1984 Nūjo ar vēju SP
Latvia Cimdina Vineta 1984 Aizkraukle SP
Latvia Dadzīte Jeļena 1976 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Dīce Ruta 1959 Klapkalnciems Gausā Jūdze SP
Latvia Djubina Jolanta 1967 Būs labi/ Preili SP
Latvia Dombrovska Baiba 1958 Nūjo priekam /Rīga SP
Latvia Dzene Inga 1982 SCHWENK Latvija SP
Latvia Eizenbārde Linda 1982 Nūjo Ventspils/Ventspils SP
Latvia Gaivere Indra 1984 SP
Latvia Gancone Inese 1969 Nūjo ar vēju SP
Latvia Garanča Ieva 1976 Nūjo priekam SP
Latvia Girucka Jekaterina 1988 SP
Latvia Graudiņa Aida 1978 GAUSĀ JŪDZE SP
Latvia Iesalniece Laila 1970 #ejuiet SP
Latvia Ikauniece Dace 1964 Kājputni SP
Latvia Ikauniece Ināra 1972 Kājputni SP
Latvia Janeka Dace 1973 Nūjo ar vēju SP
Latvia Karelova Juliāna 1977 SP
Latvia Kaufelde Sintija 1995 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Kīna Laine 1970 Kocēni SP
Latvia Kovnacka Iveta 1965 Rīga SP
Latvia Kozlovska Ieva 1976 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Krağe Inese 1965 Rīga SP
Latvia Krieva Iveta 1976 :) SP
Latvia Kubiloviča Linda 1965 Nūjo ar vēju SP
Latvia Kuka Kristīne 1975 Lēdmane SP
Latvia Kulinska Regīna 1958 Nūjo ar vēju SP
Latvia Kvasņina Olga 1987 Ventspils SP
Latvia Ķerve Gaida 1954 Nūjo ar vēju SP
Latvia Ķikute Ilona 1981 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Laganovska Līga 1967 Lēdmane SP
Latvia Lapinska Agirta 1974 Ogre SP
Latvia Lapiņa Aija 1980 Kuldīga SP
Latvia Lazdiņa - Gudeļonoka Sandra 1963 SP
Latvia Lazdiņa Helēna 1976 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Leiburga Agnese 1977 Zemgales Ziņas SP
Latvia Lībeka Māra 1967 Nūjo ar vēju SP
Latvia Lībiete Jolanta 1985 Ozolnieki SP
Latvia Ločmele Benita 1959 Nūjo ar vēju SP
Latvia Ločmele Sanita 1983 Wunder Latvia SP
Latvia Logina Santa 1990 Zemgales Ziņas SP
Latvia Lunte Sanda 1984 SP
Latvia Melle Agita 1970 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Micpapa Ieva 1966 Kājputni/ Cēsis SP
Latvia Miķelsone Una 1969 Cēsis/NoskrienCēsis SP
Latvia Millere Jevgeņija 1983 Rīga SP
Latvia Muciņa Kristīna 1980 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Naumenko Maija 1959 Gausā Jūdze, Ogre SP
Latvia Neļķe Inese 1977 Nūjo priekam SP
Latvia Nereta Līva 1986 KVIST SP
Latvia Nordena Ineta 1972 SP
Latvia Nordena Linda 2002 SP
Latvia Ošiņa Vivita 1996 Rīga SP
Latvia Ozoliņa Marita 1984 Nūjo priekam SP
Latvia Pastuhova Liene 1983 Kājputni/Cēsis SP
Latvia Pavasare Aiga 1971 Ādaži SP
Latvia Petzāle Inese 1971 KĀJPUTNI SP
Latvia Preimane Denisa 1980 Swedbank SP
Latvia Pričiņa Eva 1994 Zemgales Ziņas SP
Latvia Priede Jana 1969 Riga SP
Latvia Pucena Iveta 1962 Kuldīga SP
Latvia Puriņa Aija 1984 Kājputni/Cēsis SP
Latvia Radiņa - Liepkaula Iveta 1971 SK Tērauds/Suunto SP
Latvia Rakšte Līga 1991 Maratona klubs/Rīga SP
Latvia Rāta Ilze 1961 4S / Salaspils SP
Latvia Rone Zane 1975 Kājputni / Cēsis SP
Latvia Rumba Līga 1978 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Saulīte Sanita 1986 Ādaži SP
Latvia Semjonova Ilona 1986 Lacerta Running Team SP
Latvia Sevostjanova Ingūna 1969 4S SP
Latvia Sēja Līga 1991 Ķekava SP
Latvia Sirmā Inese 1970 Sigulda SP
Latvia Skangale Sindija 1987 Swedbank SP
Latvia Skrastiņa Madara 1989 Limbaži SP
Latvia Skrastiņa Zane 1984 Limbaži SP
Latvia Slūka Inese 1967 Kuldīga SP
Latvia Šāvēja Līga 1979 Ogre SP
Latvia Šibeika Irēna 1960 Nūjo priekam Rīga SP
Latvia Šimkevica Everita 1979 Zemgales Ziņas SP
Latvia Šķēle Agnese 1983 Kuldīga SP
Latvia Šķipare Elīna 1983 Rīga SP
Latvia Šķudīte Kristīne 1980 SP
Latvia Šternberga Iveta 1961 Snēpele SP
Latvia Šulte Rūta 1980 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Tohva Dina 1970 Engure SP
Latvia Tumaševska Beate 1973 Rīga SP
Latvia Tutiņina Olga 1958 Rīga SP
Latvia Upmace Indra 1960 Rīga SP
Latvia Ustupa Ieva 1974 Plēsējas SP
Latvia Vanaga Andra 1969 Ķekava SP
Latvia Vanaga Dace 1959 Jelgava SP
Latvia Vanaga Madara 1992 Jelgava SP
Latvia Vindava Ilona 1967 Riga SP
Latvia Vingre Ilva 1970 SP
Latvia Vītola Elita 1986 Rīga SP
Latvia Vītola Elita 1962 Plēsējas SP
Latvia Voškāne Kintija 1972 Ikšķile nūjo/iet SP
Latvia Voškāne Laura 1994 Ikšķile nūjo/iet SP
Latvia Zabarovska Zaiga 1952 Kājputni / Cēsis SP
Latvia Zariņa Anda 1971 Grieži SP
Latvia Zelmene Maija 1972 Ventspils SP
Latvia Zeltiņa Anda 1972 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Zvīdriņa Līga 1955 Rīga SP
Latvia Žumbure Inita 1966 Rīga SP

ATBALSTĪTĀJI

Suunto SIS Celotajs RedBull
LMP Eleven Pulsometrs Sporta laboratorija
POSTNOS KOREN INBOX medalasunkausi.lv
osveikals.lv