DALĪBNIEKU SARAKSTS

Noskrien Ziemu kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Apmaksās starta vietā".
- "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
ST-30
Latvia Abiļeva Evija 1985 Swedbank / Rīga ST-30
Latvia Almane Dace 1990 Suunto/SK Tērauds ST-30
Latvia Ābele Jeļena 1986 SUUNTO TEAM LATVIA ST-30
Latvia Ābelniece Ilze 1986 Postnos ST-30
Latvia Ārberga Ieva 1983 Noskrien Cēsis ST-30
Latvia Baldiņa - Brūklīte Ieva 1982 ST-30
Latvia Berga Linda 1983 ST-30
Latvia Bērziņa Santa 1990 Cēsis ST-30
Latvia Brūvele Liene 1986 Smiltene ST-30
Latvia Bukovska Inga 1990 CĒSIS ST-30
Latvia Cine Santa 1988 Rīga ST-30
Latvia Čerņevska Lauma 1985 VSK Noskrien Vāveres ST-30
Latvia Damroze Darya 1986 Suunto Team Latvia ST-30
Latvia Ende Laura 1984 AvanTūristi ST-30
Latvia Fedotova Valērija 1981 ST-30
Latvia Fisenkova Alīna 1983 AVIA/Lacerta Running Team ST-30
Latvia Fjodorova Vita 1985 Jūrmala ST-30
Ukraine Fomenko Olena 1986 Pobigli ST-30
Latvia Grīnvalde Lelde 1989 Rīga ST-30
Latvia Groma Anna 1986 Maratona klubs/VFK Staldzene ST-30
Latvia Gulbinska Egija 1981 ST-30
Latvia Ivanāne Zane 1983 Jaunmārupe skrien! ST-30
Latvia Jasāne Jevgenija 1989 Rīga ST-30
Latvia Jākobsone Līga 1987 ST-30
Latvia Ježaka Sarmīte 1984 VALKAS SIENA ST-30
Latvia Jēkabsone Zane 1990 Saldus ST-30
Latvia Jurķe Daina 1990 Inov-8 | Supervaroņi ST-30
Latvia Kaupuža Signe 1985 Cēsis ST-30
Latvia Kirkopa-pahomova Liene 1987 ST-30
Latvia Krauja Ilva 1988 Rīga ST-30
Latvia Kraukle Aija 1982 smiltenes ST-30
Latvia Kremberga - Dunovska Līga 1984 Jēkabpils ST-30
Latvia Krēgere Sniedze 1981 Smiltene ST-30
Latvia Lārmane Kristīne 1981 Sigulda ST-30
Latvia Liepa Laura 1986 ST-30
Latvia Lindermane Rudzīte Laura 1984 Sigulda ST-30
Latvia Mennika Malvīne 1985 Pulsometrs.lv ST-30
Latvia Mihailova Zanda 1990 Alūksne ST-30
Latvia Muceniece Lauma 1985 Ķekava ST-30
Latvia Mudrova Liene 1989 Auce ST-30
Latvia Neija Gunta 1985 Pēdējās vietas pavēlnieki ST-30
Latvia Nordena Jolanta 1989 Ventspils Novads ST-30
Latvia Okmane Laura 1985 Jaunmārupe / Jaunpiebalga ST-30
Latvia Ozola Inese 1982 Swedbank ST-30
Latvia Pluša Jautrīte 1981 Rīga ST-30
Latvia Pole Klinta 1987 Rīga ST-30
Latvia Pometko Lāsma 1989 Noskrien Cēsis ST-30
Latvia Pucena Māra 1988 Kuldīga ST-30
Latvia Pujāte Solvita 1983 SK Katrīna/Kuldīga ST-30
Latvia Raubena Agnese 1981 Riga ST-30
Latvia Ronimoisa Lelde 1986 Vāveres | Supervaroņi ST-30
Latvia Seraja Jekaterina 1990 Riga ST-30
Latvia Skuja Ieva 1990 Riga ST-30
Latvia Sopronuka Aleksandra 1988 Ventspils ST-30
Latvia Spriņģe Lelde 1990 Krimūnu pagasts ST-30
Latvia Spundiņa Antra 1986 VSK Noskrien ST-30
Latvia Tihomirova Ļuba 1990 Tipu Taps ST-30
Latvia Trautmane Dana 1988 Māris atpūšas ST-30
Latvia Vāgnere Linda 1985 ST-30
Latvia Vīksna Inga 1983 Smiltene/Smiltenē sporto ST-30
Latvia Zariņa Ilona 1982 Swedbank ST-30
Latvia Zeme Līga 1983 Kuldīga ST-30
Latvia Zēberga Ilze 1982 Ventspils ST-30
Latvia Ziediņa Skaidrīte 1983 Jelgava ST-30
Latvia Ždaņenko Jeļena 1983 Rīga ST-30

ATBALSTĪTĀJI

Suunto SIS Celotajs RedBull
LMP Eleven Pulsometrs Sporta laboratorija
POSTNOS KOREN INBOX medalasunkausi.lv
osveikals.lv