DALĪBNIEKU SARAKSTS

Noskrien Ziemu kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Apmaksās starta vietā".
- "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
SP
Latvia Auziņa Anete 1982 Salacgrīva SP
Latvia Baltina Eva 1984 Alūksne SP
Latvia Berķe Linda 1986 ViPiņš SP
Latvia Bērtiņa Jana 1983 Valmiera SP
Latvia Bērtiņa Māra 2015 Valmiera SP
Latvia Breikša Astra 1967 Nūjo priekam/Rīga SP
Latvia Brokane Ilze 1988 Limbaži SKRIEN SP
Latvia Cepurīte Sanda 1981 SP
Latvia Ciemiņa Ilze 1972 SP
Latvia Danovska Jana 1969 Jelgava SP
Latvia Dīce Ruta 1959 Gausā Jūdze SP
Latvia Dombrovska Baiba 1958 Nūjo priekam/Rīga SP
Latvia Eglīte Inese 1981 SP
Latvia Gaivere Indra 1984 Aizkraukle SP
Latvia Gorovenko Baiba 1989 ViPiņš SP
Latvia Gorovenko Samanta 2013 ViPiņš SP
Latvia Grīnberga Anna 2010 Sigulda SP
Latvia Grīnberga Iveta 1979 Sigulda SP
Latvia Groziņa-Apsīte Gita 1982 Mālpils SP
Latvia Gutoviča Olga 1974 Riga SP
Latvia Ikauniece Ināra 1972 KĀJPUTNI SP
Latvia Jansone Baiba 1997 Nosiltini.lv/Smiltene SP
Latvia Juste Ilga 1976 Skrien Jēkabpils! 2 SP
Latvia Kalēja Aija 1986 Cēsis SP
Latvia Kalniņa Antra 1970 Jēkabpils SP
Latvia Kalniņa Karīna 1996 Jēkabpils SP
Latvia Kalpiņa Kristīne 1975 Ozolnieki SP
Latvia Kapture Dace 1975 Daba mūs sauc! SP
Latvia Karelova Juliana 1977 Riga SP
Latvia Kājiņa Mārīte 1974 Cēsis SP
Latvia Kivrina - Kivrane Denisa 1980 SK Katrīna SP
Latvia Korņējeva Inguna 1964 Daba mūs sauc! SP
Latvia Kraukle Aija 1982 Smiltene SP
Latvia Kriškijāne Līga 1989 Aizkraukle SP
Latvia Ķēniņa Anna 1996 SP
Latvia Medne Lilita 1951 Smilene SP
Latvia Miglāne Sandra 1970 Ikšķile SP
Latvia Montvida Nadežda 1963 Rīga SP
Latvia Neļķe Inese 1977 SP
Latvia Nordena Ineta 1972 SP
Latvia Nordena Linda 2002 SP
Latvia Ošiņa Vivita 1996 Rīga SP
Latvia Paegle Kristīne 1989 Salacgrīvas AvanTūristi SP
Latvia Petzāle Inese 1971 KĀJPUTNI SP
Latvia Petzāle Linda 1976 Cēsis SP
Latvia Pulmane Tīna 1992 SP
Latvia Putniņa Sanita 1983 Cēsis SP
Latvia Putrāle Aiga 1979 Smiltene SP
Latvia Pūcīte Inga 1982 SP
Latvia Razgala Liva 1991 SP
Latvia Ribuša Zoja 1981 Alūksne SP
Latvia Rozenvalde Arta 1965 Vārnas/ Kocēni SP
Latvia Rozenvalde Dārta 2011 RFL/ Rīga SP
Latvia Saulaja Baiba 1975 Sigulda SP
Latvia Skangale Sindija 1987 SK Katrīna SP
Latvia Skrapce Liene 1976 Smiltene SP
Latvia Sniega Inga 1977 SK Katrīna SP
Latvia Stepiņa Vineta 1984 Saldus SP
Latvia Šibeika Irēna 1960 Nūjo priekam SP
Latvia Tikhomirova Ekaterina 1988 Riga SP
Latvia Tutiņina Olga 1958 SP
Latvia Vanaga Dita 1969 Rubene, Kocēnu pag. SP
Latvia Vāgnere Linda 1985 Rīga SP
Latvia Vīdersone Iveta 1981 Liepāja SP
Latvia Vīksna-Āboliņa Inga 1966 Koči nūjo SP
Latvia Vītola Elita 1986 SP
Latvia Vītoliņa Kristīne 1976 ViPiņš SP
Latvia Vjakse Ineta 1977 Rīga SP
Latvia Zalva Elīna 1988 Eglīši SP
Latvia Zēberga Marina 1980 Smiltene SP
Latvia Zvejniece - Laumane Ilze 1987 Valmiera SP
Latvia Zvīdriņa Līga 1955 SP
Latvia Žakoviča Marina 1984 Sigulda SP
Latvia Žakoviča Olga 1960 Sigulda SP

ATBALSTĪTĀJI

Suunto SIS Celotajs RedBull
LMP SCOTT Pulsometrs Sporta laboratorija
Therabody ROVER medalasunkausi.lv