DALĪBNIEKU SARAKSTS

Noskrien Ziemu kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Apmaksās starta vietā".
- "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
SPORTA DISTANCE
Latvia Arāja-Čistova Ivita 1977 Rīga SS-40
Latvia Audere Silva 1990 Priekuļi SS-30
Latvia Balgalve Ina 1971 Tukuma novads SS-40
Latvia Balode Sandra 1979 Ādažu nov. SS-40
Latvia Balodis Mārtiņš 1974 Ādažu nov. VS-40
Latvia Bednostins Sergejs 1967 Riga VS-50
Latvia Brūvele Liene 1986 Smiltene SS-30
Latvia Čunka Valdis 1982 Aldaris GO VS-30
Latvia Deņisovs Vasilijs 1985 Rīga VS-30
Latvia Freibergs Mārtiņš 1984 Scenic Trail Rock Goat VS-30
Latvia Germovs Arvīds 1974 Mārupe VS-40
Latvia Goba Edgars 1974 Salaspils Zīriņi VS-40
Latvia Grasis Arnis 1970 Auseklis IK VS-50
Latvia Grīviņa Laura 1989 S!K! Staburadze SS-30
Latvia Kalniņa Alise 1994 H.T.L SS-20
Latvia Kalniņš Gvido 1993 Suunto Latvia VS-20
Latvia Kaspare Līga 1990 Ķekava SS-30
Latvia Kļavis Atis 1975 Jaunmārupe Skrien! VS-40
Latvia Lērme Henrijs 2000 M 42 VS-20
Latvia Lunts Armands 1969 Rīga VS-50
Latvia Markavs Andris 1985 Saldus virves vilkšanas klubs VS-30
Latvia Muško Dainis 1977 Kartavkalnu buki VS-40
Latvia Nazarovs Jurijs 1985 Daugavpils VS-30
Latvia Ņilovs Valdis 1975 Ogre VS-40
Latvia Olengovičs Jānis 1985 VS-30
Latvia Osītis Jānis 1993 Limbaži SKRIEN VS-20
Latvia Ozolina Inara 1996 Preiļi SS-20
Latvia Ozoliņš Arvīds 1974 VS-40
Latvia Ozols Jānis 1991 Riga Runners VS-20
Latvia Pētersone Laura 1982 Matisons Runner's Club SS-30
Latvia Pētersons Kaspars 1981 Šoferis VS-30
Latvia Pielēns - Pelēns Artūrs 1985 Riga VS-30
Latvia Roze Sanita 1988 Salaspils SS-30
Latvia Ruttulis Mārtiņš 1981 Rīga VS-30
Latvia Saulīte Ineta 1971 Rīga SS-40
Latvia Sniega Ilze 1983 Jelgava SS-30
Latvia Stepančuks Andžejs 1992 Noskrien Cēsis VS-20
Latvia Šapovalova Anžela 1978 Auseklis IK SS-40
Latvia Tamužs Pēteris 1984 VS-30
Latvia Treiguts Edgars 1990 Paskriesim VS-30
Latvia Urtāns Raimonds 1989 Rīga VS-30
Latvia Vaivods Kaspars 1983 DOTE / Rīga VS-30
Latvia Vībure Līga 1979 Rīga SS-40
Latvia Vītiņš Zigmunds 1976 Cēsis VS-40
TAUTAS DISTANCE
Latvia Abiļeva Evija 1985 Swedbank / Rīga ST-30
Latvia Apenītis Sandis 1990 Sigulda VT-30
Latvia Āboliņa Tatjana 1976 Maratona klubs ST-40
Latvia Ābols Jānis 1980 Maratona Klubs VT-40
Latvia Bajaruns Lauris 1996 VT-20
Latvia Balgalvis Lauris 1973 Tukuma novads VT-40
Latvia Bērziņa Evita 1975 ST-40
Latvia Biezuma Gita 1977 Rīga ST-40
Latvia Bikse Edgars 1991 Latvijas Finieris/Gaigalava VT-20
Latvia Birģelis Jānis 1967 Jūrmala VT-50
Latvia Bogdanova Ginta 1997 Priekuļi ST-20
Latvia Bolgzda Baiba 1968 Rīga ST-50
Latvia Briede Santa 1980 Sigulda ST-40
Latvia Brokans Mareks 1973 Riga VT-40
Latvia Bulkovskis Mareks 1983 Jelgava VT-30
Latvia Cabulis Edzus 1988 Cēsis VT-30
Latvia Cine Santa 1988 Rīga ST-30
Latvia Daubure Anda 1975 Carnikavas ST-40
Latvia Dunovskis Artūrs 1988 Jēkabpils VT-30
Latvia Dzelme Lita 1969 Rīga ST-50
Latvia Eglītis Miks 1990 Rīga VT-30
Latvia Endelis Silvestrs 1993 VT-20
Latvia Fjodorova Vita 1985 Jūrmala ST-30
Latvia Fogelis Aivars 1986 Riga VT-30
Latvia Gaidelis Juris 1954 Maratona klubs / Noskrien Cēsis VT-50
Latvia Gaņģītis Gatis 1982 eBIOpower VT-30
Latvia Germova Rigonda 1976 Mārupe ST-40
Latvia Gertners Arvīds 2005 Salacgrīva VT-20
Latvia Grava Kristīne 1982 ST-30
Latvia Grīnvalde Lelde 1989 Rīga ST-30
Latvia Groma Gundega 1974 Valmiera ST-40
Latvia Groma Kristine 1993 Riga ST-20
Latvia Gruduls Reinis 1995 Varakļāni VT-20
Latvia Gulbinska Egija 1981 ST-30
Latvia Igala Dana 1978 ST-40
Latvia Janovics Pavels 1986 Riga VT-30
Latvia Jansons Haralds 1969 Carnikavas Nafta VT-50
Latvia Jākobsone Līga 1987 ST-30
Latvia Ježaka Sarmīte 1984 Valka ST-30
Latvia Ježeka Auce 1991 Valka ST-20
Latvia Kalniņš Agris 1984 VS Cargo VT-30
Latvia Kalniņš Agris 1984 VS Cargo VT-30
Latvia Kaļva Agita 1980 Ķegums ST-40
Latvia Kapteine Laura 1992 Jaunmārupe ST-20
Latvia Kārkliņš Mārcis 1989 Grāmatvedis VT-30
Latvia Kivleniece Una 2005 Jēkabpils ST-20
Latvia Klapars Ritvars 1976 Burkānciems & Co VT-40
Latvia Kopmanis Janis 1962 LSC VT-50
Latvia Korņējeva Inguna 1964 Daba mūs sauc / Burtnieku novads ST-50
Latvia Krafta Vineta 1977 Rīga ST-40
Latvia Krastiņa Diāna 1989 Daba mūs sauc /Burtnieku novads ST-30
Latvia Krastiņš Edgars 1990 VSK Noskrien / Bauska VT-30
Latvia Kraukle Aija 1982 smiltenes ST-30
Latvia Kremberga - Dunovska Līga 1984 Jēkabpils ST-30
Latvia Krembergs Mārtiņš 2008 Jēkabpils VT-Jun
Latvia Krīgers Didzis 1952 Valmiera VT-50
Latvia Krūmiņš Agris 1989 SPB RUN / Brooks Vecpiebalga VT-30
Latvia Lagzdiņa Margita 1971 ST-40
Latvia Lazdiņa Elīna 1987 Sigulda ST-30
Latvia Lebedevs Romans 1978 Rėzekne VT-40
Latvia Lieldiena Ieviņa 1965 Madona ST-50
Latvia Liepa Laura 1986 ST-30
Latvia Lindermane Lana 1979 ST-40
Latvia Lindermane Rudzīte Laura 1984 Sigulda ST-30
Latvia Livčāne Ieva 1973 Stopiņu novads ST-40
Latvia Mačevskis Andris 1974 Jelgava VT-40
Latvia Majors Jēkabs 1994 Saulkrasti VT-20
Latvia Mališevs Raimonds 1988 Āgenskalns VT-30
Latvia Matkevics Juris 1977 Uno Group VT-40
Latvia Meijers Edgars 1986 Valka VT-30
Latvia Meistere Oksana 1975 Mšlpils ST-40
Latvia Melderis Māris 1972 Valmiera VT-40
Latvia Metums Ainars 1974 Smiltene VT-40
Latvia Mihailova Zanda 1990 Alūksne ST-30
Latvia Mikijanskis Andris 1980 Mežmalas VT-40
Latvia Millers Arnis 1989 VT-30
Latvia Muceniece Lauma 1985 Ķekava ST-30
Latvia Mūrnieks Ints 1965 Lielvārde VT-50
Latvia Mūrnieks Pēteris 2006 Lielvārde VT-20
Latvia Naglis Ainārs 1962 VT-50
Latvia Neija Gunta 1985 Pēdējās vietas pavēlnieki ST-30
Latvia Nikitins Renāts 1981 Rīgas satiksme VT-30
Latvia Odriņa Kitija 1974 Kandava ST-40
Latvia Olengovičs Ernests 2008 Sporta klubs WENDI VT-Jun
Latvia Ošāne Annija 2007 Sigulda ST-Jun
Latvia Ošiņš Jānis 2006 Smiltene VT-20
Latvia Pētersone Marta Luize 2007 Matisons Runner's Club ST-Jun
Latvia Piebalga Daiga 1974 Ikšķile VSK Noskrien ST-40
Latvia Pole Klinta 1987 Rīga ST-30
Latvia Raubena Agnese 1981 Riga ST-30
Latvia Rocēna Terēze 1991 Sigulda ST-20
Latvia Rudzītis Mārtiņš 1986 Sigulda VT-30
Latvia Seglenieks Juris 1979 Lielvārde VT-40
Latvia Seraja Jekaterina 1990 Riga ST-30
Latvia Slikšāne Kristīne 1977 Jaunmārupe srien ST-40
Latvia Sološičs Jevgenijs 1987 VT-30
Latvia Starcevs Gatis 1988 VT-30
Latvia Straubergs Ainārs 1983 Limbaži SKRIEN VT-30
Latvia Šauriņš Artis 1984 New Willage Workout VT-30
Latvia Šenbergs Kārlis 1992 Piltene VT-20
Latvia Šimanskis Gatis 1987 VT-30
Latvia Šķipars Madars 1981 Rīga VT-30
Latvia Taurene Evija 1992 Noskrien Cēsis ST-20
Latvia Tīlena Aija 1961 TRX Cēsis ST-50
Latvia Vaiders Ingmārs 1989 Kāpa OK VT-30
Latvia Zaķe Anna Marija 2008 Maratona klubs/Rīga ST-Jun
Latvia Zaķis Aivars 1959 Maratona klubs/Rīga VT-50
Latvia Zalāns Dāvids 1988 www.davidszalans.lv VT-30
Latvia Zauls Normunds 1969 Limbaži Skrien VT-50
Latvia Zebuliņa Lāsma 1974 Rīga ST-40
Latvia Zīriuse Inta 1987 Noskrien Cēsis ST-30
PĀRGĀJIENS
Latvia Babure Sanita 1973 Riga SP
Latvia Balgalve Lauma 2002 Tukuma novads SP
Latvia Brokane Ilze 1988 Limbaži SP
Latvia Cimdiņa Vineta 1984 Aizkraukle SP
Latvia Dīce Ruta 1959 Klapkalnciems Gausā Jūdze SP
Latvia Dīcis Uldis 1960 Klapkalnciems Gausā Jūdze VP
Latvia Dzene Inga 1982 SCHWENK Latvija SP
Latvia Garanča Ieva 1976 Nūjo priekam SP
Latvia Girucka Jekaterina 1988 SP
Latvia Homko Evija 1987 Limbaži SP
Latvia Kapture Dace 1975 Mazsalaca SP
Latvia Karelova Juliāna 1977 SP
Latvia Katarina Liene 1973 SP
Latvia Konstantinika Diāna 1973 Rīga SP
Latvia Kovnacka Iveta 1965 Rīga SP
Latvia Krağe Inese 1965 Rīga SP
Latvia Kuka Kristīne 1975 Lēdmane SP
Latvia Kvasņina Olga 1987 Ventspils SP
Latvia Laganovska Līga 1967 Lēdmane SP
Latvia Laganovskis Dzintars 1966 Lēdmane VP
Latvia Lazdiņa - Gudeļonoka Sandra 1963 SP
Latvia Mača Zinta 1988 SP
Latvia Naumenko Aleksandrs 1960 Gausā Jūdze, Ogre VP
Latvia Naumenko Maija 1959 Gausā Jūdze, Ogre SP
Latvia Radiņa - Liepkaula Iveta 1971 SK Tērauds/Suunto SP
Latvia Rakšte Līga 1991 Maratona klubs/Rīga SP
Latvia Rāta Ilze 1961 4S/Salaspils SP
Latvia Rozenberga Arta 1970 Daba mūs sauc Mazsalaca SP
Latvia Rudāks Ilgonis 1965 Rīga VP
Latvia Sirmā Inese 1970 Sigulda SP
Latvia Šāvēja Līga 1979 Ogre SP
Latvia Šķipare Elīna 1983 Rīga SP
Latvia Vanaga Dace 1959 Jelgava SP
Latvia Vanaga Madara 1992 Jelgava SP
Latvia Vingre Ilva 1970 SP
Latvia Vīlips Māris 1970 Salaspils VP
Latvia Vītola Elita 1986 Rīga SP
Latvia Zaļkalne Iveta 1963 Pārgaujas SP

ATBALSTĪTĀJI

Suunto SIS Celotajs RedBull
LMP Eleven Pulsometrs Sporta laboratorija
POSTNOS KOREN INBOX medalasunkausi.lv
osveikals.lv