DALĪBNIEKU SARAKSTS

Noskrien Ziemu kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Apmaksās starta vietā".
- "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
SP
Latvia Aksenoka Karīna 1974 Pāvilosta SP
Latvia Andžāne Anita 1975 Ogres nov. SP
Latvia Arbidāne Inga 1975 ĀDAŽI SP
Latvia Auziņa Anete 1982 Salacgrīva SP
Latvia Babure Sanita 1973 Riga SP
Latvia Balgalve Lauma 2002 Tukuma novads SP
Latvia Baranovska Nora 1976 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Berga Sanda 1988 Kocēni SP
Latvia Bērziņa Daiga 1971 Mālpils nov. SP
Latvia Bērziņa Dana 1987 Mālpils SP
Latvia Blūma Ilze 1970 Vecdaugava SP
Latvia Brauna Gunita 1987 Kocēni SP
Latvia Breikša Astra 1967 Nūjo priekam SP
Latvia Brente Kristīne 1980 Salacgrīvas novads SP
Latvia Brokane Ilze 1988 Limbaži SP
Latvia Bukovska Rita 1978 Amatas novads SP
Latvia Bumbure Ligita 1963 Lizums_BB Team SP
Latvia Cimdiņa Vineta 1984 Aizkraukle SP
Latvia Dīce Ruta 1959 Klapkalnciems Gausā Jūdze SP
Latvia Djubina Jolanta 1967 Būs Labi /Preiļi SP
Latvia Dzene Inga 1982 SCHWENK Latvija SP
Latvia Gaivere Indra 1984 SP
Latvia Garanča Ieva 1976 Nūjo priekam SP
Latvia Garā Elīza 1990 Rīga SP
Latvia Girucka Jekaterina 1988 SP
Latvia Gnedlere Linda 1985 Vecpiebalgas novads SP
Latvia Graudiņa Aida 1978 GAUSĀ JŪDZE SP
Latvia Homko Evija 1987 Limbaži SP
Latvia Iesalniece Laila 1970 #ejuiet SP
Latvia Ikauniece Dace 1964 SP
Latvia Ikauniece Ināra 1972 Kājputni SP
Latvia Jonase Rita 1985 Cēsis SP
Latvia Kalniņa Rudīte 1963 Salacgrīvas novads SP
Latvia Kapture Dace 1975 Mazsalaca SP
Latvia Karelova Juliāna 1977 SP
Latvia Kaufelde Sintija 1995 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Kauķe Liene 2007 Lāčuki SP
Latvia Keisele Evija 1986 Salacgrīvas novads SP
Latvia Kīna Laine 1970 Kocēni SP
Latvia Konstantinika Diāna 1973 Rīga SP
Latvia Kornete Evita 1983 Cēsis SP
Latvia Kovnacka Iveta 1965 Rīga SP
Latvia Kozlovska Ieva 1976 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Krağe Inese 1965 Rīga SP
Latvia Krieva Iveta 1976 :) SP
Latvia Kuka Kristīne 1975 Lēdmane SP
Latvia Kvasņina Olga 1987 Ventspils SP
Latvia Ķikute Ilona 1981 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Laganovska Līga 1967 Lēdmane SP
Latvia Lapinska Agrita 1974 Ogre SP
Latvia Lapsa Elita 1966 SP
Latvia Lazdiņa - Gudeļonoka Sandra 1963 SP
Latvia Lazdiņa Helēna 1976 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Leiburga Agnese 1977 Zemgales Ziņas SP
Latvia Liepiņa Maiga 1938 Salacgrīva SP
Latvia Lībiete Jolanta 1985 Ozolnieki SP
Latvia Mača Zinta 1988 SP
Latvia Maļceva Liene 1975 Salacgrīva SP
Latvia Marena Dace 1968 Valmiera SP
Latvia Mekša Laura 1984 Lizums_BB Team SP
Latvia Micpapa Ieva 1966 Cēsis SP
Latvia Muciņa Kristīna 1980 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Naumenko Maija 1959 Gausā Jūdze, Ogre SP
Latvia Nāruna Simona 1970 Grieži SP
Latvia Neļķe Inese 1977 Nūjo Priekam SP
Latvia Nereta Līva 1986 KVIST SP
Latvia Ošiņa Vivita 1996 Rīga SP
Latvia Ozola Inta 1971 Nūjot Prieks Balvi SP
Latvia Ozola Vita 1968 Ādaži SP
Latvia Ozoliņa Līga 1986 Cēsis SP
Latvia Ozoliņa Marita 1984 Nūjo priekam SP
Latvia Palsāne Ilona 1976 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Pastuhova Liene 1983 Kājputni/Cēsis SP
Latvia Pavasare Aiga 1971 ĀDAŽI SP
Latvia Petzāle Inese 1971 KĀJPUTNI SP
Latvia Poriņa Ģertrūde 2008 Pārgaujas novads SP
Latvia Preimane Denisa 1980 Swedbank SP
Latvia Priede Jana 1969 Riga SP
Latvia Puriņa Aija 1984 Kājputni/Cēsis SP
Latvia Puriņa Klinta 1975 Kājputni/Cēsis SP
Latvia Radiņa - Liepkaula Iveta 1971 SK Tērauds/Suunto SP
Latvia Rakšte Līga 1991 Maratona klubs/Rīga SP
Latvia Rāta Ilze 1961 4S/Salaspils SP
Latvia Rone Zane 1975 Kājputni / Cēsis SP
Latvia Rozenberga Arta 1970 Daba mūs sauc Mazsalaca SP
Latvia Rulle Līga 1978 Jelgava SP
Latvia Rumba Līga 1978 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Semjonova Ilona 1986 Lacerta Running Team SP
Latvia Semjonova Ingūna 1978 Zemgales Ziņas SP
Latvia Sevostjanova Ingūna 1969 4S SP
Latvia Sirmā Inese 1970 Sigulda SP
Latvia Skangale Sindija 1987 Swedbank SP
Latvia Skrastiņa Madara 1989 Limbaži SP
Latvia Skrastiņa Zane 1984 Limbaži SP
Latvia Sprudzāne Irina 1966 Nūjot prieks Balvi SP
Latvia Sulutaura Elga 1962 SP
Latvia Suta-zute Santa 1977 SK Tērauds SP
Latvia Šibeika Irēna 1960 Nūjo priekam SP
Latvia Šimkevica Everita 1979 Jelgava SP
Latvia Šķipare Elīna 1983 Rīga SP
Latvia Šmite Anita 1978 SP
Latvia Tohva Dina 1970 Engure SP
Latvia Tuleiko Levita 1987 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Tumaševska Beate 1973 Rīga SP
Latvia Tutiņina Olga 1958 Rīga SP
Latvia Ustupa Ieva 1974 Plēsējas SP
Latvia Vanaga Dace 1959 Jelgava SP
Latvia Vanaga Madara 1992 Jelgava SP
Latvia Veismane Anna 1995 Jelgava SP
Latvia Vindava Ilona 1967 Riga SP
Latvia Vingre Ilva 1970 SP
Latvia Vītola Elita 1986 Rīga SP
Latvia Vītola Elita 1962 Plēsējas SP
Latvia Voškāne Kintija 1972 Ikšķile nūjo/iet SP
Latvia Voškāne Laura 1994 Ikšķile nūjo/iet SP
Latvia Zabarovska Zaiga 1952 Kājputni / Cēsis SP
Latvia Zaļkalne Iveta 1963 Pārgaujas SP
Latvia Zariņa Anda 1971 Grieži SP
Latvia Zālīte Madara 1994 Priekuļu novads SP
Latvia Zeltiņa Anda 1972 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Zvīdriņa Iveta 1986 Lāčuki SP
Latvia Zvīdriņa Līga 1955 Lāčuki SP

ATBALSTĪTĀJI

Suunto SIS Celotajs RedBull
LMP Eleven Pulsometrs Sporta laboratorija
POSTNOS KOREN INBOX medalasunkausi.lv
osveikals.lv