DALĪBNIEKU SARAKSTS

Noskrien Ziemu kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Apmaksās starta vietā".
- "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
SPORTA DISTANCE
Latvia Adijāns Kaspars 1987 Aldaris GO VS-30
Latvia Akmentiņš Uvis 2002 Madona VS-20
Latvia Arāja-Čistova Ivita 1977 Rīga SS-40
Latvia Armans Austris 1985 SIGULDAS TAKAS VS-30
Latvia Audere Silva 1990 Priekuļi SS-30
Latvia Augustiņš Edgars 1991 BVR neskrējēji, bet skrējēji VS-20
Latvia Auniņš Ģirts 1972 Zemgales Ziņas VS-40
Latvia Ābele Māris 1979 VS-40
Latvia Ādamsons Māris 1983 Limbaži SKRIEN VS-30
Latvia Babins Artems 2003 OK Arona VS-20
Latvia Balgalve Ina 1971 Tukuma novads SS-40
Latvia Balode Sandra 1979 Ādažu nov. SS-40
Latvia Balodis Mārtiņš 1974 Ādažu nov. VS-40
Latvia Baltkājis Andrejs 1977 Garkalne, Garkalnes novads VS-40
Latvia Barone Elīna 1987 Ogre SS-30
Latvia Barons Gatis 1986 Kāpa OK, Ogre VS-30
Latvia Bārda Jānis 1977 Ikšķile VS-40
Latvia Bednostins Sergejs 1967 Riga VS-50
Latvia Bērziņš Aigars 1981 Tukums VS-30
Latvia Bērziņš Ainārs 1984 Mālpils / Kvist VS-30
Latvia Bērziņš Reinis 1982 Virsotne/MARMOT VS-30
Latvia Biders Toms 1991 BVR VS-20
Latvia Biktimirovs Konstantīns 1992 Valdlauči VS-20
Latvia Bleiers Jānis 1974 Saldus Boksa klubs VS-40
Latvia Blūmiņš Artūrs 1983 Virsotne/MARMOT, Jaunolaine VS-30
Latvia Bogdanovs Ēriks 1987 PATRIA RACE SPORTLAND VS-30
Latvia Bondars Aivars 1966 Jēkabpils VS-50
Latvia Brenčs Mārtiņš 1991 Tukums VS-20
Latvia Briņķis Oskars 1994 Valle VS-20
Latvia Brūvele Liene 1986 Smiltene SS-30
Latvia Bumburs Ingars 1986 Lizums_BB Team VS-30
Latvia Bušs Aldis 1981 Sk Tērauds /Suunto VS-30
Latvia Butāne Gunita 1973 Zemgales Ziņas SS-40
Latvia Bute Aleksejs 1981 Jurmala VS-30
Latvia Čerņadjevs Juris 1963 Ropažu nov. VS-50
Latvia Danilāne Linda 1992 Olainfarm SS-20
Latvia Danovskis Alvis 1991 Supervaroņi VS-20
Latvia Dazarts Māris 1985 Kuldīga VS-30
Latvia Deņisovs Vasilijs 1985 Rīga VS-30
Latvia Dille Zane 1977 Cēsis SS-40
Latvia Drēziņa Elīna 1993 SS-20
Latvia Dzalbs Edijs 2000 SUUNTO TEAM LATVIA VS-20
Latvia Dzenis Gvido 1992 Visma VS-20
Latvia Ertmanis Kārlis 1977 Ādaži VS-40
Latvia Fentone Dace 1982 Ape SS-30
Latvia Freibergs Mārtiņš 1984 Scenic Trail Rock Goat VS-30
Latvia Gailis Andis 1976 Valmieras velo vienība VS-40
Latvia Gaiziņa Ieviņa 1972 Jelgava SS-40
Latvia Galašina Anita 1988 Maratonā klubs SS-30
Latvia Geletko Igors 1973 Marupe VS-40
Latvia Germovs Arvīds 1974 Mārupe VS-40
Latvia Gertnere Elīna 2001 AvanTūristi SS-20
Latvia Goba Edgars 1974 Salaspils Zīriņi VS-40
Latvia Grahoļskis Matiss 1991 Ērgļi CrossFit VS-20
Latvia Grasis Arnis 1970 Auseklis IK VS-50
Latvia Grauduma Ieva 1992 Riga SS-20
Latvia Griķis Jānis 1981 Daugavpils Runners VS-30
Latvia Grīviņa Laura 1989 S!K! Staburadze SS-30
Latvia Groma Oksana 1980 Limbaži Skrien SS-40
Latvia Grundštoks Gunārs 1983 VSK Noskrien VS-30
Latvia Hansone Inta 1979 Dobele SS-40
Latvia Hohbergs Dainis 1971 Latvijas Finieris VS-40
Latvia Jansons Mārtiņš 1986 Jaunmārupe skrien VS-30
Latvia Jasliņš Reinis 1973 Jaunmārupe skrien! VS-40
Latvia Jermakova-odegova Veronika 1995 Rīga SS-20
Latvia Jurķe Daina 1990 Inov-8 | Supervaroņi SS-30
Latvia Kalniņa Alise 1994 H.T.L SS-20
Latvia Kalniņš Gvido 1993 Suunto Latvia VS-20
Latvia Kalniņš Kaspars 1976 4 brāļi / Ogre VS-40
Latvia Kaspare Līga 1990 Ķekava SS-30
Latvia Kaufmanis Toms 1993 Maratona Klubs VS-20
Latvia Kļavis Atis 1975 Jaunmārupe Skrien! VS-40
Latvia Koncevojs Edgars 1988 Tukums VS-30
Latvia Kozlovskis Dainis 1975 Carnikavas nafta VS-40
Latvia Krastiņa Jolanta 1994 Vecpiebalga SS-20
Latvia Kristapsons Dēvids 2000 ASK PATRIA VS-20
Latvia Kristapsons Gundars 1975 ASK PATRIA VS-40
Latvia Kronbergs Dainis 1976 TUKUMS VS-40
Latvia Krūmiņliepa Karīna 1986 Rīga SS-30
Latvia Krūze Renāte 1977 Vālodzes SS-40
Latvia Kukmilka Aiva 1979 SS-40
Latvia Kunrade Māra 1990 Rīga SS-30
Latvia Kūliņš Uģis 1972 MINTPRINT VS-40
Latvia Kūms Jānis 1988 Suunto | Inov-8 | Supervaroņi VS-30
Latvia Lapsa Kaspars 1977 Noskrien Cēsis VS-40
Latvia Lauska Klinta 1991 Ask Patria SS-20
Latvia Leimants Jānis 1988 Madona VS-30
Latvia Leinasare Inese 1979 Rīga SS-40
Latvia Leja Andris 1970 Talsu pauguraines zaķi VS-50
Latvia Liepiņš Vilnis 1955 Carnikavas nafta VS-50
Latvia Lizbovskis Lauris 1973 Tv3/Rīga VS-40
Latvia Lulle Žanis 1980 Riga VS-40
Latvia Lunts Armands 1969 Rīga VS-50
Latvia Lūsis Māris 1979 Tukums VS-40
Latvia Ļeta Sergejs 1985 PATRIA RACE SPORTLAND VS-30
Latvia Magone Dairis 1991 OK Meridiāns VS-20
Latvia Mankus Guntars 1969 Saldus OK VS-50
Latvia Marcinkevičs Ints 1973 VS-40
Latvia Markavs Andris 1985 Saldus virves vilkšanas klubs VS-30
Latvia Medvids Juris 1984 VS-30
Latvia Metāla Sabīne 1989 ISK Ņiprie ikri SS-30
Latvia Misāns Vladimirs 1972 Ādaži VS-40
Latvia Močāne Baiba 1979 Avanturisti / Salacgrīva SS-40
Latvia Muško Dainis 1977 Kartavkalnu buki VS-40
Latvia Nagle Egle 1983 Ogre SS-30
Latvia Nazarovs Jurijs 1985 Daugavpils VS-30
Latvia Ničipors Dmitrijs 1984 SUUNTO TEAM LATVIA VS-30
Latvia Norkus Līga 1978 Saldus Boksa Klubs SS-40
Latvia Ņilovs Valdis 1975 Ogre VS-40
Latvia Olengovičs Jānis 1985 VS-30
Latvia Ozoliņš Andis 1980 ISK Ņiprie Ikri VS-40
Latvia Ozoliņš Arvīds 1974 VS-40
Latvia Ozoliņš Mārtiņš 1981 Fiziofit Cēsis VS-30
Latvia Ozolkāja Aigars 1983 PATRIA RACE-SPOTRLAND VS-30
Latvia Ozols Jānis 1991 Riga Runners VS-20
Latvia Palsāns Matīss 1974 Carnikavas nafta VS-40
Latvia Pauliņš Artūrs 1989 SUUNTO TEAM LATVIA VS-30
Latvia Pētersone Laura 1982 Matisons Runner's Club SS-30
Latvia Pētersons Kaspars 1981 Šoferis VS-30
Latvia Pētersons Miks 1980 Supervaroņi VS-40
Latvia Pildere Agnese 1977 Grieži SS-40
Latvia Platonenko Aleksandrs 1990 Riga VS-30
Latvia Pokšāns Arnis 1967 Dunte VS-50
Latvia Pole Kristiana 1994 Riga SS-20
Latvia Pommers Andris 1974 Sakaspils / Zīriņi VS-40
Latvia Prūsis Roberts 1987 VS-30
Latvia Puķīte Irita 1974 Inov-8 | Supervaroņi SS-40
Latvia Puriņa Santa 1973 Supervaroņi Avengers SS-40
Latvia Pūcītis Artis 1981 Ādaži VS-30
Latvia Pūcītis Gatis 1981 Swedbank VS-30
Latvia Pūga Mārtiņš 1989 Veselīga Slodzīte VS-30
Latvia Pūgulis Jānis 1991 BALTAIS KALNS VS-20
Latvia Rendenieks Dzintars 1983 ISK ŅIPRIE IKRI VS-30
Latvia Riekstiņš Raitis 1981 Jāņmuiža VS-30
Latvia Roze Sanita 1988 Salaspils SS-30
Latvia Ruciņš Druvis 1990 Mazsalaca VS-30
Latvia Rudmiezis Kaspars 1979 Koknese VS-40
Latvia Rundzāns Artūrs 1989 Selonija VS-30
Latvia Rusiņa Līga 1989 Sutri SS-30
Latvia Ruttulis Mārtiņš 1981 Rīga VS-30
Latvia Rūsis Henrijs 1979 Noskrien Cēsis VS-40
Israel Sabo-bar Guy 1991 Mezmalas VS-20
Latvia Saulīte Ineta 1971 Rīga SS-40
Latvia Semjonovs Juris 1978 Zemgales Ziņas VS-40
Latvia Silāja Elēna 1980 Limbaži SKRIEN SS-40
Latvia Siliņš Guntars 1976 ''Krokus'' Krustpils novads VS-40
Latvia Sirmais Mārtiņš 1982 SUUNTO TEAM LATVIA VS-30
Latvia Sirmā Signe 2000 SUUNTO TEAM LATVIA SS-20
Latvia Sīmanis Jānis 1985 VS-30
Latvia Sluga Arnis 1972 Virsotne/MARMOT VS-40
Latvia Sniega Ilze 1983 Jelgava SS-30
Latvia Sondors Jānis 1989 SK Ozolnieki VS-30
Latvia Spriņģe Lelde 1990 Krimūnu pagasts SS-30
Latvia Sprogis Uldis 1987 Kokneses Dome VS-30
Latvia Stepančuks Andžejs 1992 Noskrien Cēsis VS-20
Latvia Straubergs Ainārs 1983 Limbaži SKRIEN VS-30
Latvia Straukmanis Jānis 1988 Jaunjelgava VS-30
Latvia Stukuls Jurģis 1990 KVIST VS-30
Latvia Sukonovs Roberts 1984 VS-30
Latvia Suvorova Iveta 1978 Maratona kubs SS-40
Latvia Svilāns Andris 2002 Koknese VS-20
Latvia Šapovalova Anžela 1978 Auseklis IK SS-40
Latvia Šauriņš Artis 1984 New Willage Workout VS-30
Latvia Šits Artūrs 1983 Run With Anita/Rīga VS-30
Latvia Šķipars Madars 1981 Rīga VS-30
Latvia Šulcs Rubens 1996 Smiltene VS-20
Latvia Taurenis Arvis 1994 Paskriesim VS-20
Latvia Timma Zane 1988 Atea Global Services / Rīga SS-30
Spain Torre Iņigo 1988 Bilbao VS-30
Latvia Trautmanis Vilis 1989 Māris atpūšas VS-30
Latvia Treiguts Edgars 1990 Paskriesim VS-30
Latvia Treimanis Mārcis 1980 Cult of White Dionysos / Trx Cesis VS-40
Latvia Ulmanis Valts 1996 Auseklis IK VS-20
Latvia Vaivods Kaspars 1983 DOTE / Rīga VS-30
Latvia Vaļulis Aivis 1987 Daugavpils Runners VS-30
Latvia Vanaga Žanna 1972 Cēsis/NoskrienCēsis SS-40
Latvia Vasiļjevs Renārs 2001 Jēkabpils/Daugavpils Runners VS-20
Latvia Veidemanis Lauris 1983 Rauna VS-30
Latvia Vēsma Ģirts 1955 Zemgales Ziņas VS-50
Latvia Vilciņa Zane 1993 Ogre SS-20
Latvia Vilemsons Mārtiņš 1978 Senjori un senjoritas VS-40
Latvia Vilnis Einars 1958 NoskrienCēsis/Cēsis VS-50
Latvia Vībure Līga 1979 Rīga SS-40
Latvia Vītiņš Zigmunds 1976 Cēsis VS-40
Latvia Vītoliņš Jānis 1990 Rīga VS-30
Latvia Vītols Jānis 1961 VSK Noskrien VS-50
Germany Volkenandt John 1993 Suunto/SK Tērauds VS-20
Netherlands Weiss Florence 1995 Suunto/SK Tērauds SS-20
Latvia Zamarītis Guntars 1981 Pāvilosta VS-30
Latvia Zīriuse Inta 1987 Noskrien Cēsis SS-30
Latvia Zvejnieks Artis 1978 Vecbebri/Koknese VS-40
Latvia Zvīdriņa Ilze 1983 Lāčuki SS-30
Latvia Žuselis Vitālijs 1979 Daugavpils Runners VS-40
TAUTAS DISTANCE
Latvia Abiļeva Evija 1985 Swedbank / Rīga ST-30
Latvia Abražuns Intars 1980 Rīga VT-40
Latvia Adlers Ģirts 1992 Valmiera VT-20
Latvia Aksenoks Kaspars 1972 Rīga VT-40
Latvia Almane Dace 1990 SK Tērauds /Suunto ST-30
Latvia Aļeksjonoks Rinalds 1987 VT-30
Latvia Ancāne Nadežda 1980 Latvijas Finieris ST-40
Latvia Ancāns Andris 1977 Latvijas Finieris VT-40
Latvia Ančs Raivis 1974 Velorīts VT-40
Denmark Andersen John Aage 1961 Atea Global Services / Jelgava VT-50
Latvia Andersone Līva 1987 Liepāja ST-30
Latvia Aņikejevs Valdis 1987 Suunto/SK Tērauds VT-30
Latvia Apenītis Sandis 1990 Sigulda VT-30
Latvia Apinis Agnis 1993 Jelgava VT-20
Latvia Apinis Edgars 1982 Patria Sportland- Patria Race VT-30
Latvia Apsītis Ainārs 1976 Mālpils novads VT-40
Latvia Arbuzovs Valerijs 1971 Cesis VT-40
Latvia Aumeistere Ivita 1974 Valka ST-40
Latvia Aumeisters Normunds 1973 Valka VT-40
Latvia Ābele Jeļena 1986 SUUNTO TEAM LATVIA ST-30
Latvia Āboliņa Tatjana 1976 Maratona klubs ST-40
Latvia Ābols Jānis 1980 Maratona Klubs VT-40
Latvia Ārberga Ieva 1983 Noskrien Cēsis ST-30
Latvia Bajaruns Lauris 1996 VT-20
Latvia Balgalvis Lauris 1973 Tukuma novads VT-40
Latvia Balode Sonora 2002 Pļaviņas ST-20
Latvia Balodis Jurģis 1981 Mārupe VT-30
Latvia Bankovskis Mārtiņš 1981 VT-30
Latvia Bergmanis Ilvars 1981 Tukums VT-30
Latvia Berķe Kristīne 2002 Pulsometrs.lv ST-20
Latvia Berķe Laura 2004 Pulsometrs.lv ST-20
Latvia Berķis Gatis 1981 Pulsometrs.lv VT-30
Latvia Bernhards Kristiāns 1981 Ogre VT-30
Latvia Bertuks Edgars 1985 SUUNTO TEAM LATVIA VT-30
Latvia Bērziņa Evita 1975 ST-40
Latvia Bērziņa Santa 1990 Cēsis ST-30
Latvia Bērziņš Juris 1981 Sporta klubs WENDI VT-30
Latvia Biezbārde Lienīte 1979 Talsi ST-40
Latvia Biezuma Gita 1977 Rīga ST-40
Latvia Bikse Edgars 1991 Latvijas Finieris/Gaigalava VT-20
Latvia Biktimirov Stanislav 1966 Riga VT-50
Latvia Birģelis Jānis 1967 Jūrmala VT-50
Latvia Birzniece Sigita 1992 Supervaroņi ST-20
Latvia Bite Raivis 1972 Koknese LVM VT-40
Latvia Bite Rudīte 1979 Rīga ST-40
Latvia Blankenbergs Davis 1992 INGKA Investments VT-20
Latvia Blūma Dace 1985 Juno Runners ST-30
Latvia Blūms Raivis 1981 Juno Runners VT-30
Latvia Bobrovs Māris 1980 Cēsis VT-40
Latvia Bodniece Helēna 2005 Marupe ST-20
Latvia Bodnieks Dairis 1969 Ogre VT-50
Latvia Bogdanova Ginta 1997 Priekuļi ST-20
Latvia Boldāne Linda 1992 Inov-8 | Supervaroņi ST-20
Latvia Bolgzda Baiba 1968 Rīga ST-50
Latvia Boltrikovs Dagnis 1989 Dodkepu.lv VT-30
Latvia Bome Krista 1993 Zemgales Ziņas ST-20
Latvia Borozinskis Dzintars 1969 Maratona klubs/Ķegums VT-50
Latvia Borozinskis Kaspars 2005 Maratona klubs/Ķegums VT-20
Latvia Bravlanskis Matīss 1989 Latvijas Finieris VT-30
Latvia Brālītis Ainārs 1990 Atea Global Services / Rīga VT-30
Latvia Brenča Ilva 1968 Tukums ST-50
Latvia Briede Santa 1980 Sigulda ST-40
Latvia Brokans Mareks 1973 Riga VT-40
Latvia Bukovska Inga 1990 ST-30
Latvia Bulkovskis Mareks 1983 Jelgava VT-30
Latvia Bumbieris Māris 1983 Latvijas Finieris VT-30
Latvia Butāns Ēvalds 1978 VT-40
Latvia Būmanis Māris 1998 Limbažu novads VT-20
Latvia Cabulis Edzus 1988 Cēsis VT-30
Latvia Ceriņš Kristaps 1989 Priekuļi VT-30
Latvia Ciguze Amanda 1997 ST-20
Latvia Cine Santa 1988 Rīga ST-30
Latvia Ciršs Andris 1977 Limbaži VT-40
Latvia Cīpols Kristaps 1990 VT-30
Latvia Cīrulis Nauris 1989 VT-30
Latvia Čerņevska Lauma 1985 VSK Noskrien Vāveres ST-30
Latvia Dambergs Janis 1979 Riga VT-40
Latvia Damroze Darya 1986 Suunto Team Latvia ST-30
Latvia Damsons Klāvs 1988 Salacgriva VT-30
Latvia Daubure Anda 1975 Carnikavas ST-40
Latvia Dimiters Mārtiņš 1945 Zemgales Ziņas VT-50
Latvia Dovbiss Denis 1981 Gaismas Maģija - Stividors LP VT-30
Latvia Drozds Alvis 1995 Cesis VT-20
Latvia Dundurs Agris 1971 MARATONAKLUBS VT-40
Latvia Dunovskis Artūrs 1988 Jēkabpils VT-30
Latvia Dūcis Miks 1986 VT-30
Latvia Dzalbs Aivars 1969 LATVIA TRAILRACE | SCOTT RUNNING VT-50
Latvia Dzelme Lita 1969 Rīga ST-50
Latvia Dzene Evita 1986 ST-30
Latvia Eglītis Miks 1990 Rīga VT-30
Latvia Eizāne Renāte 1995 Smuka māja/Koknese ST-20
Latvia Eizāne Sarmīte 1975 Smuka māja/Koknese ST-40
Latvia Eizāns Edgars 1973 Smuka māja/Koknese VT-40
Latvia Ende Heinrihs 2008 AvanTūristi VT-Jun
Latvia Ende Laura 1984 AvanTūristi ST-30
Latvia Endelis Silvestrs 1993 VT-20
Latvia Ende Māris 1986 AvanTūristi VT-30
Latvia Erina Maruta 1992 Virsotne/MARMOt ST-20
Latvia Fedotova Valērija 1981 ST-30
Latvia Fiļovs Valdis 1974 PacPaSevi VT-40
Latvia Fisenkova Alīna 1983 AVIA/Lacerta Running Team ST-30
Latvia Fjodorova Vita 1985 Jūrmala ST-30
Latvia Fjodorovs Andrejs 1985 Jurmala VT-30
Latvia Fogelis Aivars 1986 Riga VT-30
Latvia Fogelis Kajs 2006 Arkādija VT-20
Ukraine Fomenko Olena 1986 Pobigli ST-30
Latvia Fomins Olegs 1993 Rīga VT-20
Latvia Freimane Anna 1997 MINTPRINT ST-20
Latvia Gaidelis Juris 1954 Maratona klubs / Noskrien Cēsis VT-50
Latvia Gaile Līna 2003 Virsotne/MARMOT,Sigulda ST-20
Latvia Gaile Solvita 1980 Rīga ST-40
Latvia Gailis Juris 1980 Rīga VT-40
Latvia Gailis Ritvars 2010 Rīga VT-Jun
Latvia Gailītis Andis 1982 Cēsis VT-30
Latvia Gaņģītis Gatis 1982 eBIOpower VT-30
Lithuania Garbačiūnas Vaidas 1985 Kauno BMK VT-30
Italy Gatti Federico 1983 Ādažu nov. VT-30
Latvia Germova Rigonda 1976 Mārupe ST-40
Latvia Gertnere Līva 1995 Sportiskie B31 ST-20
Latvia Gertners Arvīds 2005 Salacgrīva / AvanTūristi VT-20
Latvia Girs Vladimirs 1991 Rauna VT-20
Latvia Glāznieks Edgars 1997 Koknese VT-20
Latvia Gnedlers Ģirts 1983 Vecpiebalgas novads VT-30
Latvia Goldmane Kristīne 1972 Ķekava ST-40
Russia Goleva Anna 1981 ST-30
Latvia Goša Anna 2008 Maratona klubs/Ventspils ST-Jun
Latvia Goša Ilze 1973 Maratona klubs/Ventspils ST-40
Latvia Gošs Aino 1972 Maratona klubs/Ventspils VT-40
Latvia Gotlands Dāvis 1996 Kuldīga VT-20
Latvia Grandāne Anete 1993 Patria Race - Sportland #2 ST-20
Latvia Grava Kristīne 1982 ST-30
Latvia Grāvītis Oskars 1989 AvanTūristi Salacgrīva VT-30
Latvia Gredzena Ieva 1990 ST-30
Latvia Grigale Inese 1976 Ādaži ST-40
Latvia Grigulis Sandis 1992 KVIST VT-20
Latvia Griķe Alise 1981 Daugavpils Runners ST-30
Latvia Griķe Amanda 2006 Daugavpils Runners ST-20
Latvia Griņevičs Viktors 1976 ABC Software VT-40
Latvia Grīnvalde Lelde 1989 Rīga ST-30
Latvia Grodnis Juris 1962 KROKUS VT-50
Latvia Groma Gundega 1974 Valmiera ST-40
Latvia Groma Kristine 1993 Riga ST-20
Latvia Grosberga Sandra 1995 SUUNTO TEAM LATVIA ST-20
Latvia Groza Edgars 1990 VSK Noskrien VT-30
Latvia Groziņa Marta Raina 2002 Ogre ST-20
Latvia Gruberte Zane 1974 ST-40
Latvia Gulbinska Egija 1981 Ķekavas novads ST-30
Latvia Gušča Anita 1991 Rīga ST-20
Latvia Hartmane Dace 1972 Talsu pauguraines zaķi ST-40
Latvia Heiselis Raivis 1980 Ropaži VT-40
Latvia Hildebrante Monta 1992 paiet malā, Monta lido! ST-20
Latvia Hildebrants Adrians 2006 Bauska VT-20
Latvia Hohbergs Rihards 1999 Latvijas Finieris VT-20
Latvia Hokonens Pēteris 1975 Radio TEV VT-40
Latvia Igala Dana 1978 ST-40
Latvia Igaune Daiga 1983 ST-30
Latvia Igaunis Lauris 1992 Wunder Latvia, Lielvārde VT-20
Latvia Ildena Lauma 1992 ST-20
Latvia Indrijaitis Ģirts 1980 KORTE Team / Ogre VT-40
Latvia Irbe Kaspars 2005 Talsu pauguraines Zaķi VT-20
Latvia Irbe Līga 1978 Talsu pauguraines Zaķi ST-40
Latvia Isajevs Vladimirs 1972 Rīga VT-40
Latvia Ivanāne Zane 1983 Jaunmārupe skrien! ST-30
Latvia Jakovļevs Vitālijs 1982 www.endo.lv VT-30
Latvia Janava Daniela 2008 Noskrien Cēsis ST-Jun
Latvia Janovics Pavels 1986 Riga VT-30
Latvia Jansone Ilze 1970 Rīga ST-50
Latvia Jansons Ainars 1966 Cesis VT-50
Latvia Jansons Artūrs 1983 Maratona Klubs VT-30
Latvia Jansons Haralds 1969 Carnikavas Nafta VT-50
Latvia Jasāne Jevgenija 1989 Rīga ST-30
Latvia Jaudzeme Ieva 1973 Turaida ST-40
Latvia Jaunmuktāne Agnese 2004 Ok Azimuts/Smiltene BJSS ST-20
Latvia Jaunmuktāne Anda 2004 Azimuts/BJSS ST-20
Latvia Jākobsone Līga 1987 ST-30
Latvia Jerofejevs Jānis 1989 Jēkabpils VT-30
Latvia Ježaka Sarmīte 1984 Valka ST-30
Latvia Ježeka Auce 1991 Valka ST-20
Latvia Jēkabsone Džuljeta 2002 Burtnieki ST-20
Latvia Jēkabsons Gints 1996 Burtnieki VT-20
Latvia Joničenko Natālija 1968 Talsu pauguraines Zaķi ST-50
Latvia Jubelis Andris 1989 SUUNTO LATVIA VT-30
Latvia Judkins Aleksandr 1988 Riga VT-30
Latvia Jurčenko Jurģis 1988 Jelgava VT-30
Latvia Jurčinska Inga 1993 Smiltene ST-20
Latvia Juršēviča Inna 1973 Noskrien Cēsis ST-40
Latvia Juršēvičs Igors 1970 Noskrien Cēsis VT-50
Latvia Kabrina Kitija 1994 Ādaži ST-20
Latvia Kadiķe Sandra 1965 Sigulda ST-50
Latvia Kaktiņš Jānis 1979 Korte.lv VT-40
Latvia Kalniņa-vīndedzkalna Daiga 1973 VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI ST-40
Latvia Kalniņš Agris 1984 VS Cargo VT-30
Latvia Kalniņš Artis 1984 Cēsis VT-30
Latvia Kalniņš Dāvis 1986 Kokneses Sporta Centrs VT-30
Latvia Kalniņš-vīndedzkalns Kārlis 1962 VSK NOSKRIEN DIVPĀKŠŅI VT-50
Latvia Kaļva Agita 1980 Ķegums ST-40
Latvia Kaminskis Hugo Henrijs 2005 AIZKRAUKLE VT-20
Latvia Kaparkalējs Sandris 1972 Madonas novads VT-40
Latvia Kapteine Laura 1992 Jaunmārupe ST-20
Latvia Katkovskis Māris 1991 Sigulda VT-20
Latvia Kaupuža Signe 1985 Cēsis ST-30
Latvia Kazaine Iveta 1980 Smiltenē sporto ST-40
Russia Kazakov Anatolii 1978 Maratona Klubs/Pskov VT-40
Lithuania Kazlauskas Marius 1992 Kauno BMK VT-20
Latvia Kārkliņš Mārcis 1989 Grāmatvedis VT-30
Latvia Kienkas Karlīna 1992 Riga ST-20
Latvia Kiļups Andis 1990 Liepa-Priekulu novads VT-30
Latvia Kirkopa-pahomova Liene 1987 ST-30
Latvia Kivleniece Una 2005 Jēkabpils ST-20
Latvia Klepere Beāte Anna 2005 Takši ST-20
Latvia Kļaviņa Rita 1974 SK Magnen ST-40
Latvia Kļaviņš Valdis 1968 SK Magnen VT-50
Latvia Kļimenkovs Jānis 1984 Swedbank VT-30
Latvia Knopkens Dāvis 1991 BVR SALDUS VT-20
Lithuania Kokankaitė Brigita 1992 Kauno BMK ST-20
Latvia Kokarēviča Sanita 1978 Noskrien Cēsis ST-40
Germany Kolbe Colin 1998 MINTPRINT VT-20
Latvia Koloda Agita 1973 Talsi ST-40
Latvia Kolosova Lida 1983 Daugavpils ST-30
Latvia Konošonoka Dārta 1988 Limbaži SKRIEN ST-30
Latvia Konovalova Anna 1996 ST-20
Latvia Kopmanis Janis 1962 LSC VT-50
Latvia Kornets Marks 2007 Cēsis VT-Jun
Latvia Korņējeva Inguna 1964 Daba mūs sauc / Burtnieku novads ST-50
Latvia Kozlovs Igors 1965 VT-50
Latvia Krafta Vineta 1977 Rīga ST-40
Latvia Krastiņa Marina 1984 Jaunolaine ST-30
Latvia Krastiņš Edgars 1990 VSK Noskrien / Bauska VT-30
Latvia Krauja Ilva 1988 Rīga ST-30
Latvia Kraukle Aija 1982 smiltenes ST-30
Latvia Krauklis Vairis 1953 Privābūve VT-50
Latvia Kremberga - Dunovska Līga 1984 Jēkabpils ST-30
Latvia Krembergs Mārtiņš 2008 Jēkabpils VT-Jun
Latvia Krievs Haralds 1975 :) VT-40
Latvia Kriķis Dzintars 1976 Bauska VT-40
Latvia Kristapsone Agate 1991 Siguldas Maratona klubs ST-20
Latvia Kristapsone Evita 1972 Rīga ST-40
Latvia Krīgers Didzis 1952 Valmiera VT-50
Latvia Kronberga Ilze 1980 Tukums ST-40
Latvia Krūmiņš Agris 1989 SPB RUN / Brooks Vecpiebalga VT-30
Latvia Krūmiņš Edgars 1984 Rīga VT-30
Latvia Ķemme Kristaps 1992 VT-20
Latvia Lagzdiņa Margita 1971 ST-40
Latvia Laicāne Sanita 1980 Suunto/SK Tērauds ST-40
Latvia Lakša Silva 1985 Sērene ST-30
Latvia Lapinska Ginta 1992 Rīga ST-20
Latvia Lapsa Gvido 1962 VT-50
Latvia Latvis Miks 1986 VT-30
Latvia Laukazīle Māris 1989 Aizkraukle VT-30
Latvia Lauva Kārlis 1990 VT-30
Latvia Lazdiņa Elīna 1987 Sigulda ST-30
Latvia Lārmane Kristīne 1981 Sigulda ST-30
Latvia Lebedevs Romans 1978 Rėzekne VT-40
Latvia Legzdiņa Liene 1981 Limbaži ST-30
Latvia Leitlande Ligita 1970 Zemgales Ziņas ST-50
Latvia Leja Pēteris 1950 VT-50
Latvia Lejniece Kristīne Krista 1994 Zemgales Ziņas ST-20
Portugal Lejnieks Voldemārs 1989 Albufeira VT-30
Latvia Levins Artūrs 1990 VSK Noskrien VT-30
Latvia Lieksne Lauma 1979 Jaunmārupes skrien! ST-40
Latvia Lieldiena Ieviņa 1965 Madona ST-50
Latvia Liepa Laura 1986 ST-30
Latvia Lindermane Lana 1979 ST-40
Latvia Livčāne Ieva 1973 Stopiņu novads ST-40
Latvia Logins Guntars 1992 Supervaroņi Justice League VT-20
Latvia Lozbergs Gatis 1971 LIMBAŽI SKRIEN VT-40
Latvia Lubāne Džesika 1995 Rīga ST-20
Latvia Lukašinska Dace 1990 ST-30
Latvia Lukss Linards 2005 VT-20
Latvia Lupiķis Ainārs 1989 Kāpa OK VT-30
Latvia Mačevskis Andris 1974 Jelgava VT-40
Latvia Magone Kristaps 1992 VT-20
Latvia Majors Jēkabs 1994 Saulkrasti VT-20
Latvia Mališevs Raimonds 1988 Āgenskalns VT-30
Latvia Malta Lāsma 1970 Viļāni ST-50
Latvia Marherts Andris 1986 VT-30
Latvia Marķitāne Dace 1992 ST-20
Latvia Martinovs Ivars 1992 Sporta centrs Jugla VT-20
Latvia Maslobojevs Sergejs 1985 NRC Rīga VT-30
Latvia Matkevics Juris 1977 Uno Group VT-40
Latvia Matuļone Zane 1994 Sporta centrs Jugla ST-20
Latvia Matušonoka Agne 1996 Koknese ST-20
Latvia Meijers Edgars 1986 Valka VT-30
Latvia Meinarts Arnis 1962 KVIST VT-50
Latvia Meistere Oksana 1975 Mšlpils ST-40
Latvia Meldere Inese 1980 Smiltene/Smiltenē sporto ST-40
Latvia Melgalvis Gatis 1976 Valmieras Velo Vienība VT-40
Latvia Mellēna Aiva 1987 Amatas novads ST-30
Latvia Melnis Andris 1990 Olainfarm VT-30
Latvia Meļķis Kaspars 1976 Salacgriva VT-40
Latvia Metums Ainars 1974 Smiltene VT-40
Latvia Mežgaile Baiba 1974 Limbaži SKRIEN ST-40
Latvia Mežgailis Andris 1973 LIMBAŽI SKRIEN VT-40
Latvia Mikijanskis Andris 1980 Mežmalas VT-40
Latvia Mikulens Juris 1980 EVELO TEAM VT-40
Latvia Miķelsons Lauris 1977 Koknese VT-40
Latvia Milgrāvis Mikus 1992 Riga runners VT-20
Latvia Mincenbergs Artis 1977 Noskrien Cēsis. VT-40
Latvia Miņins Ainārs 1973 Žīguri VT-40
Latvia Misāne Evelīna 2008 Ādažu BJSS ST-Jun
Latvia Misāne Ira 1975 Ādaži ST-40
USA Moore Zani 1997 Tigard ST-20
Latvia Muceniece Lauma 1985 Ķekava ST-30
Latvia Mudrova Liene 1989 Auce ST-30
Latvia Mūrnieks Ints 1965 Lielvārde VT-50
Latvia Mūrnieks Jānis 1990 SK Tērauds/Suunto VT-30
Latvia Mūrnieks Pēteris 2006 Lielvārde VT-20
Latvia Naglis Ainārs 1962 VT-50
Latvia Neija Gunta 1985 Pēdējās vietas pavēlnieki ST-30
Latvia Nelsone Annika 1990 Rīga ST-30
Latvia Nikitins Renāts 1981 Rīgas satiksme VT-30
Latvia Ņērbule Džeina 1986 Jėkabpils ST-30
Latvia Ņikuļina Karīna 2008 Valmiera ST-Jun
Latvia Ņikuļins Uldis 1987 Valmiera VT-30
Latvia Odriņa Kitija 1974 Kandava ST-40
Latvia Okmane Laura 1985 Jaunmārupe / Jaunpiebalga ST-30
Latvia Olengovičs Edgars 1981 VT-30
Latvia Olengovičs Ernests 2008 Sporta klubs WENDI VT-Jun
Latvia Osītis Jānis 1993 Limbaži SKRIEN VT-20
Latvia Ošāne Annija 2007 Sigulda ST-Jun
Latvia Ozola Inese 1982 Swedbank ST-30
Latvia Ozola Laura 2007 Ādažu BJSS ST-Jun
Latvia Ozolina Daiga 1986 Daugmale ST-30
Latvia Ozoliņš Andis 1948 Nūjo priekam VT-50
Latvia Paeglis Edijs 1980 Riga VT-40
Latvia Paļuga Rolands 2001 Pļaviņas VT-20
Latvia Paņihidkins Aleksandrs 2005 Sporta skola VT-20
Latvia Paraģis Ritvars 1990 Rīga VT-30
Latvia Pauriņa Evita 1973 Ikšķiles novads ST-40
Latvia Pārums Jānis 1984 ISK Ņiprie Ikri VT-30
Latvia Petkūne Sanita 1980 Kokneses LVM ST-40
Latvia Pētersone Marta Luize 2007 Matisons Runner's Club ST-Jun
Latvia Piebalga Daiga 1974 Ikšķile VSK Noskrien ST-40
Latvia Plots Gatis 1983 Sigulda VT-30
Latvia PluŠa JautrĪte 1981 Rīga ST-30
Latvia Plušs Ivo 2007 Rīga VT-Jun
Latvia Pole Klinta 1987 Rīga ST-30
Latvia Pometko Lāsma 1989 Noskrien Cēsis ST-30
Latvia Ponomarenko Andris 1987 Rivello VT-30
Latvia Porietis Kaspars 1973 VT-40
Latvia Poriņa Ģertrūde 2008 Pārgaujas novads ST-Jun
Latvia Praulītis Toms 1989 Vecpiebalga VT-30
Latvia Priede Inga 1978 ķekava ST-40
Latvia Priedeslaipa Ainars 1972 VT-40
Latvia Protasovs Sergejs 1994 Ādaži VT-20
Latvia Putniņa Sanda 1997 ST-20
Latvia Pūce Ieva 1974 Rīga ST-40
Latvia Pūcītis Valters 2008 Ādaži VT-Jun
Latvia Raubena Agnese 1981 Riga ST-30
Latvia Rāviņš Andris 2003 Pļaviņas VT-20
Latvia Rekuņenko Artjoms 1989 Patria Sportland- Patria Race VT-30
Latvia Rērihs Dzintars 1984 RIEKSTI VT-30
Latvia Rēvalds Mārtiņš 1979 VT-40
Latvia Riba Miķelis Kristofs 2005 Zaļo Vārnu aizsardzība VT-20
Latvia Riekstiņa Agnese 1983 Jāņmuiža ST-30
Latvia Romanovska Jana 1982 Zemgales Ziņas ST-30
Latvia Ronimoiss Andris 1984 Inov-8 | Supervaroņi VT-30
Latvia Rozenberga Laura 1980 Jēkabpils ST-40
Latvia Rozenvalds Kristaps 1987 Zaļās Vārnas/ Valmiera VT-30
Latvia Rožkalne Anete Dārta 1996 ST-20
Latvia Rubīns Elvis 1994 VT-20
Latvia Rukšāne Ieva 1991 ST-20
Latvia Rumba Aigars 1986 Olaine VT-30
Latvia Salna Baiba 1976 ST-40
Latvia Samete Anastasija 1988 Riga ST-30
Latvia Saulītis Mikus 1987 Ādaži VT-30
Latvia Seraja Jekaterina 1990 Riga ST-30
Latvia Sēja Ričards 2005 ISK Ņiprie Ikri VT-20
Latvia Silgale Daina 1964 ST-50
Russia Simonyan Hayk 1985 VT-30
Latvia Sīpols Jānis 1985 Staicele VT-30
Latvia Skrastiņa Dace 1974 Stende ST-40
Latvia Skrastiņa Vineta 1968 Noskrien Cēsis ST-50
Latvia Skraucis Lauris 1998 Ādaži VT-20
Latvia Skuja Edgars 1987 VT-30
Latvia Slikšāne Kristīne 1977 Jaunmārupe srien ST-40
Latvia Smirnovs Valerijs 1963 riga VT-50
Latvia Sniedze Kristīne 1986 Dodkepu.lv ST-30
Latvia Sološičs Jevgenijs 1987 Riga VT-30
Latvia Spundiņa Antra 1986 VSK Noskrien ST-30
Latvia Stalberga Megija 1999 VSK Burkānciems&Co ST-20
Latvia Starcevs Gatis 1988 VT-30
Latvia Stieciņš Artis 1979 Rīga VT-40
Latvia Stradiņš Dāvis 1995 VT-20
Latvia Strads Dzintars 1964 nothing.lv VT-50
Latvia Strautins Guntis 1991 Maratona klubs, Liepaja VT-20
Latvia Stulpinskis Agnis 1993 Valmieras VK VT-20
Latvia Sulutaura Ieva 1989 Rīga ST-30
Latvia Svilāns Uldis 1975 Koknese VT-40
Latvia Svilpe Lauma 1997 ST-20
Latvia Šabāns Kaspars 1971 SK Katrīna Kuldīga VT-40
Latvia Šenbergs Kārlis 1992 Piltene VT-20
Lithuania Šileikis Rimantas 1984 VIP VT-30
Latvia Šillers Einārs 1973 Kvist/Ikšķile VT-40
Latvia Šimanskis Gatis 1987 VT-30
Latvia Šķudītis Aivars 1983 Latvijas Finieris VT-30
Latvia Šliseris Jānis 1986 Riga VT-30
Latvia Šolmanis Dāvis 2001 Nees for speed VT-20
Latvia Štrauhmanis Kaspars 1977 Sigulda VT-40
Latvia Štulbergs Gatis 1992 Maratona Klubs VT-20
Latvia Šusts Rolands 1988 Jūrmala VT-30
Latvia Švilpe Anete 1993 Suunto | Inov-8 | Supervaroņi ST-20
Latvia Tamužs Jānis 1991 Ozons VT-20
Latvia Taurene Evija 1992 Noskrien Cēsis ST-20
Latvia Tihomirova Ļuba 1990 Tipu Taps ST-30
Latvia Tīds Gatis 1978 Rīga VT-40
Latvia Tīģere - Bernharde Madara 1993 Ogre ST-20
Latvia Tīlena Aija 1961 TRX Cēsis ST-50
Latvia Tohvs Viesturs 1968 Engure VT-50
Latvia Tomsons Edžus 1986 VT-30
Latvia Tomsons Olafs 2010 VT-Jun
Latvia Trautmane Dana 1988 Māris atpūšas ST-30
Latvia Treija Anda 1987 Riga ST-30
Latvia Tribockis Alvis 1980 KORTE Team / Ogre VT-40
Latvia Tumaševska Beate 1973 ST-40
Latvia Ulase Diāna 1978 SK ST-40
Latvia Upīte-Apine Inese 1992 Jelgava ST-20
Latvia Upmale Emīlija 2003 Jelgava ST-20
Latvia Vahere - Abražune Emīlija 2007 Rīga ST-Jun
Latvia Vaiders Ingmārs 1989 MINTPRINT VT-30
Latvia Valtere Sabīne 1993 pulsometrs.lv ST-20
Latvia Valtiņš Māris 1959 Rīga VT-50
Latvia Vaļska Inga 1972 TRX Cēsis skrien ST-40
Latvia Vanags Atis 1991 VT-20
Latvia Vancāns Ivo 1991 IPF Digital VT-20
Latvia Vasiļjeva Evelīna 1997 Jēkabpils/Daugavpils Runners ST-20
Latvia Vasiļjevs Andrejs 1988 Daugavpils VT-30
Latvia Vāgnere Linda 1985 ST-30
Latvia Vectirāne Inese 1967 Cēsis ST-50
Latvia Vecvanaga Vita 1978 Rīga ST-40
Latvia Veipāns Varis 1967 Priekuļi VT-50
Latvia Verdens Kaspars 1987 Virsotne/MARMOT VT-30
Latvia Vilcāne Kristīne 1979 Baldone ST-40
Latvia Vilcāns Andris 1978 Baldone VT-40
Latvia Vilnis Edijs 1974 Supervaroņi, Jūrmala VT-40
Latvia Vilūns Normunds 1963 senjori un senjoritas VT-50
Latvia Viļumovs Ivo 1985 EVELO TEAM VT-30
Latvia Vindavs Jānis 1967 Tipu Taps VT-50
Latvia Vindavs Miķelis 1989 Tipu Taps VT-30
Latvia Vīksna Inga 1983 Smiltene/ Smiltenē sporto ST-30
Latvia Zaķe Anna Marija 2008 Maratona klubs/Rīga ST-Jun
Latvia Zaķis Aivars 1959 Maratona klubs/Rīga VT-50
Latvia Zalāns Dāvids 1988 www.davidszalans.lv VT-30
Latvia Zariņa Ilona 1982 Swedbank ST-30
Latvia Zariņš Endijs 1982 Zemgales Ziņas VT-30
Latvia Zaula Kitija 2004 Limbaži skrien ST-20
Latvia Zauls Niks 2001 Limbaži VT-20
Latvia Zauls Normunds 1969 Limbaži Skrien VT-50
Latvia Zauls Zigmunds 1976 Limbaži Skrien VT-40
Latvia Zebuliņa Lāsma 1974 Rīga ST-40
Latvia Zeilāne Maija 1985 Koknese/Vecbebri! ST-30
Latvia Zelmenis Dāvis 1995 Maratona klubs VT-20
Latvia Zemturis Ivo 1980 Juno Runners VT-40
Latvia Zemturis Jānis 1958 VT-50
Latvia Ziediņa Inga 1971 Maratona klubs/ Aizkraukle ST-40
Latvia Ziediņa Skaidrīte 1983 Jelgava ST-30
Latvia Ziediņš Jānis 1969 Maratona klubs/ Aizkraukle VT-50
Latvia Znotins Janis 1983 Virsotne VT-30
Latvia Znotiņš Māris 1986 Jēkabpils VT-30
Latvia Zūdiņa Dina 1976 Tukums ST-40
Latvia Zvaigzne Olivers 2010 Cēsis VT-Jun
Latvia Zvaigzne Sigita 1982 Cēsis ST-30
Latvia Zvejniece Nellija 2005 Salacgrīvas novads ST-20
Latvia Zviedris Oskars 1987 Aizkraukle VT-30
Latvia Zvirgzdiņa Inese 1967 KOKNESE LVM ST-50
Latvia Ždaņenko Jeļena 1983 Rīga ST-30
Latvia Žeibe Artūrs 1983 VT-30
Latvia Žmurovs Artūrs 2004 Pļaviņas VT-20
Latvia Žukovska Santa 1990 ST-30
Latvia Žumbure Elza 1991 Legs Miserables ST-20
Latvia Žumburs Gints 1966 Rīga VT-50
Latvia Žusele Kristina 1980 Daugavpils Runners ST-40
Latvia Žusele Violeta 2005 Daugavpils Runners ST-20
PĀRGĀJIENS
Latvia Aksenoka Karīna 1974 Pāvilosta SP
Latvia Amantovs Ainārs 1967 Kājputni VP
Latvia Anča Evita 1974 Saurieši SP
Latvia Andžāne Anita 1975 Ogres nov. SP
Latvia Arbidāne Inga 1975 Ādaži SP
Latvia Āboliņš Andris 1963 Kocēnu MTB VP
Latvia Babure Sanita 1973 Riga SP
Latvia Balgalve Lauma 2002 Tukuma novads SP
Latvia Baranovska Nora 1976 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Barbane Anita 1963 Nūjo priekam SP
Latvia Beizaka Inga 1987 Swedbank SP
Latvia Bērziņa Daiga 1971 Mālpils nov. SP
Latvia Bērziņa Dana 1987 Mālpils / Kvist SP
Latvia Bērziņa Silvija 1981 Rīga SP
Latvia Blūma Ilze 1970 Vecdaugava SP
Latvia Bojere Vēsma 1985 Koknese SP
Latvia Breikša Astra 1967 Nūjo priekam SP
Latvia Brokane Ilze 1988 Limbaži SP
Latvia Bukovska Rita 1978 Amatas novads SP
Latvia Cimdiņa Vineta 1984 Aizkraukle SP
Latvia Dadzīte Jeļena 1976 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Dīce Ruta 1959 Klapkalnciems Gausā Jūdze SP
Latvia Dīcis Uldis 1960 Klapkalnciems Gausā Jūdze VP
Latvia Djubina Jolanta 1967 Būs Labi/Preiļi SP
Latvia Donika Gunta 1977 Koknese SP
Latvia Dzene Inga 1982 SCHWENK Latvija SP
Latvia Dziedātājs Aigars 1959 KAJPUTNI VP
Latvia Epnere Iveta 1970 Rīga SP
Latvia Epners Ivars 1972 Rīga VP
Latvia Gaiķis Jānis 1970 Būs Labi/Hawaii Express VP
Latvia Gailis Dainis 1971 Sigulda,Gausā jūdze VP
Latvia Gaivere Indra 1984 Aizkraukle SP
Latvia Garanča Ieva 1976 Nūjo priekam SP
Latvia Garančs Laimonis 1970 Būs Labi/Wendi VP
Latvia Girucka Jekaterina 1988 SP
Latvia Gnedlere Linda 1985 Vecpiebalgas nov. SP
Latvia Graudiņa Aida 1978 GAUSĀ JŪDZE SP
Latvia Groza Valdis 1962 Lubāna VP
Latvia Gusarova Inna 1987 Ādaži SP
Latvia Homko Evija 1987 Limbaži SP
Latvia Iesalniece Laila 1970 #ejuiet SP
Latvia Ikauniece Dace 1964 Kājputni SP
Latvia Ikauniece Ināra 1972 Kājputni SP
Latvia Jansone Dina 1975 Koknese SP
Latvia Jansone Rita 1967 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Jāņkalne Edīte 1965 Koknese SP
Latvia Jirgensone Vigda 1948 Nūjo priekam SP
Latvia Kalniņa Zane 1991 SP
Latvia Kaminska Iveta 1973 Koknese SP
Latvia Karelova Juliāna 1977 SP
Latvia Kaufelde Sanita 1982 SP
Latvia Kaufelde Sintija 1995 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Kīna Laine 1970 Kocēni SP
Latvia Kīns Adrians 2007 Kocēni VP
Latvia Kīns Aigars 1966 Kocēni VP
Latvia Kleikalīde Dace 1962 Koknese LVM SP
Latvia Kļaviņa Dace 1967 Koknese SP
Latvia Kovnacka Iveta 1965 Rīga SP
Latvia Kozlovska Ieva 1976 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Kravale Ineta 1959 Rīga SP
Latvia Kreile Vija 1958 Koknese LVM SP
Latvia Krieva Iveta 1976 :) SP
Latvia Kripēna Silvija 1977 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Kronbergs Aivars 1951 TUKUMS VP
Latvia Kuka Kristīne 1975 Lēdmane SP
Latvia Kvasņina Olga 1987 Ventspils SP
Latvia Ķemere Zane 1985 Baloži SP
Latvia Ķikute Ilona 1981 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Laganovska Līga 1967 Lēdmane SP
Latvia Laganovskis Dzintars 1966 Lēdmane VP
Latvia Lapinska Agrita 1974 Ogre SP
Latvia Lapsa Elita 1966 SP
Latvia Lazdiņa - Gudeļonoka Sandra 1963 SP
Latvia Lazdiņa Helēna 1976 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Leiburga Agnese 1977 Zemgales Ziņas SP
Latvia Lērme Ints 1975 DAKO ZIEMEĻVIDZEME VP
Latvia Liepiņa Gunta 1964 Kocēnu MTB SP
Latvia Liepiņš Agris 1964 Kocēnu MTB VP
Latvia Liopa Inga 1966 Koknese SP
Latvia Lībiete Jolanta 1985 Ozolnieki SP
Latvia Ločmele Sanita 1983 Wunder Latvia SP
Latvia Logina Santa 1990 Zemgales Ziņas SP
Latvia Mača Zinta 1988 SP
Latvia Marčinkus Jānis 1956 Zemgales Ziņas VP
Latvia Marena Dace 1968 Valmiera SP
Latvia Markus Dzintars 1970 Nūjo priekam VP
Latvia Mednis Artis 1974 wAlts VP
Latvia Mekša Laura 1984 Lizums_BB Team SP
Latvia Melle Agita 1970 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Micpapa Ieva 1966 KĀJPUTNI/CĒSIS SP
Latvia Mikāla Anda 1984 Koknese SP
Latvia Miklāva Iveta 1957 Koknese SP
Latvia Millere Jevgeņija 1983 Rīga SP
Latvia Millers Artūrs 1983 Rīga VP
Latvia Muciņa Kristīna 1980 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Naumenko Aleksandrs 1960 Gausā Jūdze, Ogre VP
Latvia Naumenko Maija 1959 Gausā Jūdze, Ogre SP
Latvia Neļķe Inese 1977 Nūjo priekam / Rīga SP
Latvia Ošiņa Vivita 1996 Rīga SP
Latvia Ozoliņa Kitija 1983 SP
Latvia Ozoliņa Marita 1984 Nūjo priekam SP
Latvia Pakalne Marika 1971 Kokneses nov. SP
Latvia Palsāne Ilona 1976 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Pastuhova Liene 1983 Kājputni/Cēsis SP
Latvia Pavasare Aiga 1971 Ādaži SP
Latvia Petzāle Inese 1971 KĀJPUTNI SP
Latvia Preimane Denisa 1980 Swedbank SP
Latvia Priede Jana 1969 Riga SP
Latvia Puriņa Aija 1984 Kājputni/Cēsis SP
Latvia Puriņa Klinta 1975 Kājputni/Cēsis SP
Latvia Puriņš Māris 1989 Kājputni/Cēsis VP
Latvia Raciborska Anita 1973 SP
Latvia Radiņa - Liepkaula Iveta 1971 SK Tērauds/Suunto SP
Latvia Rakšte Līga 1991 Maratona klubs/Rīga SP
Latvia Rāta Ilze 1961 4S / Salaspils SP
Latvia Rāts Juris 1953 Salaspils VP
Latvia Riba Laura 2001 Zaļo vārnu aizsardzība SP
Latvia Rode Sarmīte 1970 Koknese SP
Latvia Rone Zane 1975 Kājputni / Cēsis SP
Latvia Ronimoisa Lelde 1986 Vāveres | Supervaroņi SP
Latvia Ronis Jānis 1963 Kājputni / Cēsis VP
Latvia Rozenberga Arta 1970 Daba mūs sauc SP
Latvia Rozenvalde Dārta 2011 Berģi SP
Latvia Rudāks Ilgonis 1965 Rīga VP
Latvia Rumba Līga 1978 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Rūse Aija 1980 SP
Latvia Rūsiņa Ieva 1992 Koknese SP
Latvia Sarkane Marta 1991 Staburadze SP
Latvia Saulīte Sanita 1986 Ādaži SP
Latvia Semjonova Astrīda 1954 Rīga SP
Latvia Semjonova Ilona 1986 Lacerta Running Team SP
Latvia Semjonova Ingūna 1978 Zemgales Ziņas SP
Latvia Sevostjanova Ingūna 1969 4S SP
Latvia Sēja Līga 1991 Ķekava SP
Latvia Siliņa Alise 2000 AKCMV SP
Latvia Siliņa Rasa 1974 Pļaviņas SP
Latvia Skangale Sindija 1987 Swedbank SP
Latvia Skrastiņa Zane 1984 Limbaži SP
Latvia Sniedzīte Egija 1978 Aizkraukle SP
Latvia Sproģe Māra 1985 Cēsis SP
Latvia Suta-zute Santa 1977 SK Tērauds/Suunto SP
Latvia Svētiņa Dace 1970 Koknese SP
Latvia Šāvēja Līga 1979 Ogre SP
Latvia Šibeika Irēna 1960 Nūjo priekam/ Rīga SP
Latvia Šibeiks Normunds 1963 Nūjo priekam/ Rīga VP
Latvia Šķipare Elīna 1983 Rīga SP
Latvia Šulte Rūta 1980 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Tenisa Gita 1967 KOKNESE SP
Latvia Tohva Dina 1970 Engure SP
Latvia Tuleiko Levita 1987 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Tutiņina Olga 1958 Rīga SP
Latvia Ustupa Ieva 1974 Plēsējas SP
Latvia Vanaga Andra 1969 Ķekava SP
Latvia Vanaga Dace 1959 Jelgava SP
Latvia Vanaga Madara 1992 Jelgava SP
Latvia Vēze Silvija 1959 Koknese SP
Latvia Vindava Ilona 1967 Riga SP
Latvia Vingre Ilva 1970 SP
Latvia Vingre Ligita 1977 Koknese SP
Latvia Vingris Dainis 1967 Koknese SP
Latvia Vīlips Māris 1970 Salaspils VP
Latvia Vītola Elita 1986 Rīga SP
Latvia Vītola Elita 1962 Plēsējas SP
Latvia Voite Aiga 1991 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Voškāne Kintija 1972 Ikšķile nūjo/iet SP
Latvia Voškāne Laura 1994 Ikšķile nūjo/iet SP
Latvia Zabarovska Zaiga 1952 Kājputni / Cēsis SP
Latvia Zaļkalne Iveta 1963 Pārgaujas SP
Latvia Zamarīte Anta 1982 Pāvilosta SP
Latvia Zamarīte Līva 2009 Pāvilosta SP
Latvia Zamarīte Marta 2003 Pāvilosta SP
Latvia Zamarītis Rainers 2006 Pāvilosta VP
Latvia Zariņa Anda 1971 Grieži SP
Latvia Zālīte Madara 1994 Priekuļi SP
Latvia Zeltiņa Anda 1972 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Zībergs Andris 1973 CepuCepu VP
Latvia Zvīdriņa Līga 1955 Lāčuki SP
Latvia Žumbure Inita 1966 Rīga SP

ATBALSTĪTĀJI

Suunto SIS Celotajs RedBull
LMP Eleven Pulsometrs Sporta laboratorija
POSTNOS KOREN INBOX medalasunkausi.lv
osveikals.lv