DALĪBNIEKU SARAKSTS

Noskrien Ziemu kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Apmaksās starta vietā".
- "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
SP
Latvia Aksenoka Karīna 1974 Pāvilosta SP
Latvia Anča Evita 1974 Saurieši SP
Latvia Andžāne Anita 1975 Ogres nov. SP
Latvia Arbidāne Inga 1975 Ādaži SP
Latvia Babure Sanita 1973 Riga SP
Latvia Balgalve Lauma 2002 Tukuma novads SP
Latvia Baranovska Nora 1976 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Barbane Anita 1963 Nūjo priekam SP
Latvia Beizaka Inga 1987 Swedbank SP
Latvia Bērziņa Daiga 1971 Mālpils nov. SP
Latvia Bērziņa Dana 1987 Mālpils / Kvist SP
Latvia Bērziņa Silvija 1981 Rīga SP
Latvia Blūma Ilze 1970 Vecdaugava SP
Latvia Bojere Vēsma 1985 Koknese SP
Latvia Breikša Astra 1967 Nūjo priekam SP
Latvia Brokane Ilze 1988 Limbaži SP
Latvia Bukovska Rita 1978 Amatas novads SP
Latvia Cimdiņa Vineta 1984 Aizkraukle SP
Latvia Dadzīte Jeļena 1976 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Dīce Ruta 1959 Klapkalnciems Gausā Jūdze SP
Latvia Djubina Jolanta 1967 Būs Labi/Preiļi SP
Latvia Donika Gunta 1977 Koknese SP
Latvia Dzene Inga 1982 SCHWENK Latvija SP
Latvia Epnere Iveta 1970 Rīga SP
Latvia Gaivere Indra 1984 Aizkraukle SP
Latvia Garanča Ieva 1976 Nūjo priekam SP
Latvia Girucka Jekaterina 1988 SP
Latvia Gnedlere Linda 1985 Vecpiebalgas nov. SP
Latvia Graudiņa Aida 1978 GAUSĀ JŪDZE SP
Latvia Gusarova Inna 1987 Ādaži SP
Latvia Homko Evija 1987 Limbaži SP
Latvia Iesalniece Laila 1970 #ejuiet SP
Latvia Ikauniece Dace 1964 Kājputni SP
Latvia Ikauniece Ināra 1972 Kājputni SP
Latvia Jansone Dina 1975 Koknese SP
Latvia Jansone Rita 1967 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Jāņkalne Edīte 1965 Koknese SP
Latvia Jirgensone Vigda 1948 Nūjo priekam SP
Latvia Kalniņa Zane 1991 SP
Latvia Kaminska Iveta 1973 Koknese SP
Latvia Karelova Juliāna 1977 SP
Latvia Kaufelde Sanita 1982 SP
Latvia Kaufelde Sintija 1995 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Kīna Laine 1970 Kocēni SP
Latvia Kleikalīde Dace 1962 Koknese LVM SP
Latvia Kļaviņa Dace 1967 Koknese SP
Latvia Kovnacka Iveta 1965 Rīga SP
Latvia Kozlovska Ieva 1976 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Kravale Ineta 1959 Rīga SP
Latvia Kreile Vija 1958 Koknese LVM SP
Latvia Krieva Iveta 1976 :) SP
Latvia Kripēna Silvija 1977 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Kuka Kristīne 1975 Lēdmane SP
Latvia Kvasņina Olga 1987 Ventspils SP
Latvia Ķemere Zane 1985 Baloži SP
Latvia Ķikute Ilona 1981 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Laganovska Līga 1967 Lēdmane SP
Latvia Lapinska Agrita 1974 Ogre SP
Latvia Lapsa Elita 1966 SP
Latvia Lazdiņa - Gudeļonoka Sandra 1963 SP
Latvia Lazdiņa Helēna 1976 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Leiburga Agnese 1977 Zemgales Ziņas SP
Latvia Liepiņa Gunta 1964 Kocēnu MTB SP
Latvia Liopa Inga 1966 Koknese SP
Latvia Lībiete Jolanta 1985 Ozolnieki SP
Latvia Ločmele Sanita 1983 Wunder Latvia SP
Latvia Logina Santa 1990 Zemgales Ziņas SP
Latvia Mača Zinta 1988 SP
Latvia Marena Dace 1968 Valmiera SP
Latvia Mekša Laura 1984 Lizums_BB Team SP
Latvia Melle Agita 1970 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Micpapa Ieva 1966 KĀJPUTNI/CĒSIS SP
Latvia Mikāla Anda 1984 Koknese SP
Latvia Miklāva Iveta 1957 Koknese SP
Latvia Millere Jevgeņija 1983 Rīga SP
Latvia Muciņa Kristīna 1980 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Naumenko Maija 1959 Gausā Jūdze, Ogre SP
Latvia Neļķe Inese 1977 Nūjo priekam / Rīga SP
Latvia Ošiņa Vivita 1996 Rīga SP
Latvia Ozoliņa Kitija 1983 SP
Latvia Ozoliņa Marita 1984 Nūjo priekam SP
Latvia Pakalne Marika 1971 Kokneses nov. SP
Latvia Palsāne Ilona 1976 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Pastuhova Liene 1983 Kājputni/Cēsis SP
Latvia Pavasare Aiga 1971 Ādaži SP
Latvia Petzāle Inese 1971 KĀJPUTNI SP
Latvia Preimane Denisa 1980 Swedbank SP
Latvia Priede Jana 1969 Riga SP
Latvia Puriņa Aija 1984 Kājputni/Cēsis SP
Latvia Puriņa Klinta 1975 Kājputni/Cēsis SP
Latvia Raciborska Anita 1973 SP
Latvia Radiņa - Liepkaula Iveta 1971 SK Tērauds/Suunto SP
Latvia Rakšte Līga 1991 Maratona klubs/Rīga SP
Latvia Rāta Ilze 1961 4S / Salaspils SP
Latvia Riba Laura 2001 Zaļo vārnu aizsardzība SP
Latvia Rode Sarmīte 1970 Koknese SP
Latvia Rone Zane 1975 Kājputni / Cēsis SP
Latvia Ronimoisa Lelde 1986 Vāveres | Supervaroņi SP
Latvia Rozenberga Arta 1970 Daba mūs sauc SP
Latvia Rozenvalde Dārta 2011 Berģi SP
Latvia Rumba Līga 1978 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Rūse Aija 1980 SP
Latvia Rūsiņa Ieva 1992 Koknese SP
Latvia Sarkane Marta 1991 Staburadze SP
Latvia Saulīte Sanita 1986 Ādaži SP
Latvia Semjonova Astrīda 1954 Rīga SP
Latvia Semjonova Ilona 1986 Lacerta Running Team SP
Latvia Semjonova Ingūna 1978 Zemgales Ziņas SP
Latvia Sevostjanova Ingūna 1969 4S SP
Latvia Sēja Līga 1991 Ķekava SP
Latvia Siliņa Alise 2000 AKCMV SP
Latvia Siliņa Rasa 1974 Pļaviņas SP
Latvia Skangale Sindija 1987 Swedbank SP
Latvia Skrastiņa Zane 1984 Limbaži SP
Latvia Sniedzīte Egija 1978 Aizkraukle SP
Latvia Sproģe Māra 1985 Cēsis SP
Latvia Suta-zute Santa 1977 SK Tērauds/Suunto SP
Latvia Svētiņa Dace 1970 Koknese SP
Latvia Šāvēja Līga 1979 Ogre SP
Latvia Šibeika Irēna 1960 Nūjo priekam/ Rīga SP
Latvia Šķipare Elīna 1983 Rīga SP
Latvia Šulte Rūta 1980 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Tenisa Gita 1967 KOKNESE SP
Latvia Tohva Dina 1970 Engure SP
Latvia Tuleiko Levita 1987 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Tutiņina Olga 1958 Rīga SP
Latvia Ustupa Ieva 1974 Plēsējas SP
Latvia Vanaga Andra 1969 Ķekava SP
Latvia Vanaga Dace 1959 Jelgava SP
Latvia Vanaga Madara 1992 Jelgava SP
Latvia Vēze Silvija 1959 Koknese SP
Latvia Vindava Ilona 1967 Riga SP
Latvia Vingre Ilva 1970 SP
Latvia Vingre Ligita 1977 Koknese SP
Latvia Vingris Dainis 1967 Koknese SP
Latvia Vītola Elita 1986 Rīga SP
Latvia Vītola Elita 1962 Plēsējas SP
Latvia Voite Aiga 1991 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Voškāne Kintija 1972 Ikšķile nūjo/iet SP
Latvia Voškāne Laura 1994 Ikšķile nūjo/iet SP
Latvia Zabarovska Zaiga 1952 Kājputni / Cēsis SP
Latvia Zaļkalne Iveta 1963 Pārgaujas SP
Latvia Zamarīte Anta 1982 Pāvilosta SP
Latvia Zamarīte Līva 2009 Pāvilosta SP
Latvia Zamarīte Marta 2003 Pāvilosta SP
Latvia Zariņa Anda 1971 Grieži SP
Latvia Zālīte Madara 1994 Priekuļi SP
Latvia Zeltiņa Anda 1972 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Zvīdriņa Līga 1955 Lāčuki SP
Latvia Žumbure Inita 1966 Rīga SP

ATBALSTĪTĀJI

Suunto SIS Celotajs RedBull
LMP Eleven Pulsometrs Sporta laboratorija
POSTNOS KOREN INBOX medalasunkausi.lv
osveikals.lv