DALĪBNIEKU SARAKSTS

Noskrien Ziemu kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Apmaksās starta vietā".
- "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
ST-40
Latvia Ancāne Nadežda 1980 Latvijas Finieris ST-40
Latvia Aumeistere Ivita 1974 Valka ST-40
Latvia Āboliņa Tatjana 1976 Maratona klubs ST-40
Latvia Bērziņa Evita 1975 ST-40
Latvia Biezbārde Lienīte 1979 Talsi ST-40
Latvia Biezuma Gita 1977 Rīga ST-40
Latvia Bite Rudīte 1979 Rīga ST-40
Latvia Briede Santa 1980 Sigulda ST-40
Latvia Daubure Anda 1975 Carnikavas ST-40
Latvia Eizāne Sarmīte 1975 Smuka māja/Koknese ST-40
Latvia Gaile Solvita 1980 Rīga ST-40
Latvia Germova Rigonda 1976 Mārupe ST-40
Latvia Goldmane Kristīne 1972 Ķekava ST-40
Latvia Goša Ilze 1973 Maratona klubs/Ventspils ST-40
Latvia Grigale Inese 1976 Ādaži ST-40
Latvia Groma Gundega 1974 Valmiera ST-40
Latvia Gruberte Zane 1974 ST-40
Latvia Hartmane Dace 1972 Talsu pauguraines zaķi ST-40
Latvia Igala Dana 1978 ST-40
Latvia Irbe Līga 1978 Talsu pauguraines Zaķi ST-40
Latvia Jaudzeme Ieva 1973 Turaida ST-40
Latvia Juršēviča Inna 1973 Noskrien Cēsis ST-40
Latvia Kalniņa-vīndedzkalna Daiga 1973 VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI ST-40
Latvia Kaļva Agita 1980 Ķegums ST-40
Latvia Kazaine Iveta 1980 Smiltenē sporto ST-40
Latvia Kļaviņa Rita 1974 SK Magnen ST-40
Latvia Kokarēviča Sanita 1978 Noskrien Cēsis ST-40
Latvia Koloda Agita 1973 Talsi ST-40
Latvia Krafta Vineta 1977 Rīga ST-40
Latvia Kristapsone Evita 1972 Rīga ST-40
Latvia Kronberga Ilze 1980 Tukums ST-40
Latvia Lagzdiņa Margita 1971 ST-40
Latvia Laicāne Sanita 1980 Suunto/SK Tērauds ST-40
Latvia Lieksne Lauma 1979 Jaunmārupes skrien! ST-40
Latvia Lindermane Lana 1979 ST-40
Latvia Livčāne Ieva 1973 Stopiņu novads ST-40
Latvia Meistere Oksana 1975 Mšlpils ST-40
Latvia Meldere Inese 1980 Smiltene/Smiltenē sporto ST-40
Latvia Mežgaile Baiba 1974 Limbaži SKRIEN ST-40
Latvia Misāne Ira 1975 Ādaži ST-40
Latvia Odriņa Kitija 1974 Kandava ST-40
Latvia Pauriņa Evita 1973 Ikšķiles novads ST-40
Latvia Petkūne Sanita 1980 Kokneses LVM ST-40
Latvia Piebalga Daiga 1974 Ikšķile VSK Noskrien ST-40
Latvia Priede Inga 1978 ķekava ST-40
Latvia Pūce Ieva 1974 Rīga ST-40
Latvia Rozenberga Laura 1980 Jēkabpils ST-40
Latvia Salna Baiba 1976 ST-40
Latvia Skrastiņa Dace 1974 Stende ST-40
Latvia Slikšāne Kristīne 1977 Jaunmārupe srien ST-40
Latvia Tumaševska Beate 1973 ST-40
Latvia Ulase Diāna 1978 SK ST-40
Latvia Vaļska Inga 1972 TRX Cēsis skrien ST-40
Latvia Vecvanaga Vita 1978 Rīga ST-40
Latvia Vilcāne Kristīne 1979 Baldone ST-40
Latvia Zebuliņa Lāsma 1974 Rīga ST-40
Latvia Ziediņa Inga 1971 Maratona klubs/ Aizkraukle ST-40
Latvia Zūdiņa Dina 1976 Tukums ST-40
Latvia Žusele Kristina 1980 Daugavpils Runners ST-40

ATBALSTĪTĀJI

Suunto SIS Celotajs RedBull
LMP Eleven Pulsometrs Sporta laboratorija
POSTNOS KOREN INBOX medalasunkausi.lv
osveikals.lv