DALĪBNIEKU SARAKSTS

Noskrien Ziemu kārta:
- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta". - "Apmaksās starta vietā".
- "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
SPORTA DISTANCE
Latvia Adijāns Kaspars 1987 Aldaris GO VS-30
Latvia Arāja-Čistova Ivita 1977 Rīga SS-40
Latvia Armans Austris 1985 SIGULDAS TAKAS VS-30
Latvia Augustiņš Edgars 1991 Saldus VS-20
Latvia Auniņš Ģirts 1972 Zemgales Ziņas VS-40
Latvia Ābelīte Arnis 1966 Virsotne/MARMOT VS-50
Latvia Ādamsons Māris 1983 Limbaži SKRIEN VS-30
Latvia Balgalve Ina 1971 Tukuma novads SS-40
Latvia Balode Sandra 1979 Ādažu nov. SS-40
Latvia Balodis Mārtiņš 1974 Ādažu nov. VS-40
Latvia Bārda Jānis 1977 Ikšķile VS-40
Latvia Bednostins Sergejs 1967 Riga VS-50
Latvia Bērziņš Ainārs 1984 Malpils / Kvist VS-30
Latvia Biders Toms 1991 BVR VS-20
Latvia Bleiers Jānis 1974 Saldus Boksa klubs VS-40
Latvia Blūmiņš Artūrs 1983 Virsotne/MARMOT VS-30
Latvia Bogdanovs Ēriks 1987 Patria Race-Sportland VS-30
Latvia Bogustova Ieva 1983 SS-30
Latvia Boldāne Linda 1992 Inov-8 | Supervaroņi SS-20
Latvia Braslava Māra 1992 Puikule SS-20
Latvia Brenčs Mārtiņš 1991 Tukums VS-20
Latvia Briņķis Oskars 1994 Valle VS-20
Latvia Brūvele Liene 1986 Smiltene SS-30
Latvia Bute Aleksejs 1981 Jurmala VS-30
Latvia Čunka Valdis 1982 Aldaris GO VS-30
Latvia Daktere Laine 1991 SS-20
Latvia Damsons Klāvs 1988 AvanTūristi VS-30
Latvia Danovskis Alvis 1991 Supervaroņi VS-20
Latvia Deņisovs Vasilijs 1985 Rīga VS-30
Latvia Drēziņa Elīna 1993 Ķekava SS-20
Latvia Drozds Ainārs 1989 OK Meridiāns VS-30
Latvia Dzalbs Edijs 2000 SUUNTO TEAM LATVIA VS-20
Latvia Fentone Dace 1982 Ape SS-30
Latvia Fokerots Gusts 1980 Upeslejas VS-40
Latvia Freibergs Mārtiņš 1984 Scenic Trail Rock Goat VS-30
Latvia Gailis Andis 1976 Valmieras velo vienība VS-40
Latvia Gaiziņa Ieviņa 1972 Jelgava SS-40
Latvia Galašina Anita 1988 Maratona klubs SS-30
Latvia Germovs Arvīds 1974 Mārupe VS-40
Latvia Goba Edgars 1974 Salaspils Zīriņi VS-40
Latvia Grasis Arnis 1970 Auseklis IK VS-50
Latvia Grīviņa Laura 1989 S!K! Staburadze SS-30
Latvia Groma Oksana 1980 Limbaži Skrien SS-40
Latvia Grundštoks Gunārs 1983 VSK Noskrien VS-30
Latvia Holsts Mārtiņš 1989 Līvi VS-30
Latvia Jasliņš Reinis 1973 Jaunmārupe skrien! VS-40
Latvia Jonaitis Andris 1982 Riga VS-30
Latvia Kalniņa Alise 1994 H.T.L SS-20
Latvia Kalniņš Gvido 1993 Suunto Latvia VS-20
Latvia Kalniņš Kaspars 1976 4brāļi / Ogre VS-40
Latvia Kaminskis Edgars 1993 Atea Global Services / Rīga VS-20
Latvia Kaspare Līga 1990 Ķekava SS-30
Latvia Kļavis Atis 1975 Jaunmārupe Skrien! VS-40
Latvia Koncevojs Edgars 1988 Tukums VS-30
Latvia Kozlovskis Dainis 1975 Carnikavas nafta VS-40
Latvia Krastiņa Jolanta 1994 Vecpiebalga SS-20
Latvia Kristapsons Dēvids 2000 ASK PATRIA VS-20
Latvia Kristapsons Gundars 1975 ASK PATRIA VS-40
Latvia Kronbergs Dainis 1976 TUKUMS VS-40
Latvia Krūmiņliepa Karīna 1986 Rīga SS-30
Latvia Krūze Renāte 1977 Vālodzes SS-40
Latvia Kunrade Māra 1990 Rīga SS-30
Latvia Kuzņecovs Lauris 1985 Wunder VS-30
Latvia Kūliņš Uģis 1972 MINTPRINT VS-40
Latvia Kūms Jānis 1988 Suunto | Inov-8 | Supervaroņi VS-30
Latvia Lapsa Kapars 1977 Noskrien Cēsis VS-40
Latvia Lauska Klinta 1991 Patria Race- Sportland SS-20
Latvia Leimants Jānis 1988 Madona VS-30
Latvia Leinasare Inese 1979 Rīga SS-40
Latvia Lērme Henrijs 2000 M 42 VS-20
Latvia Liepiņš Vilnis 1955 Piejūras nūjotāju klubs VS-50
Latvia Lulle Žanis 1980 Riga VS-40
Latvia Lunts Armands 1969 Rīga VS-50
Latvia Lūsis Māris 1979 Skrienošie Lūši VS-40
Latvia Mankus Guntars 1969 Saldus OK VS-50
Latvia Markavs Andris 1985 Saldus virves vilkšanas klubs VS-30
Latvia Medvids Juris 1984 VS-30
Latvia Milgrāvis Mikus 1992 Riga Runners VS-20
Latvia Mincenbergs Artis 1977 Noskrien Cēsis VS-40
Latvia Misāns Vladimirs 1972 Ādaži VS-40
Latvia Močāne Baiba 1979 AvanTuristi SS-40
Latvia Muižnieks Raitis 1968 Auseklis IK VS-50
Latvia Muško Dainis 1977 Kartavkalnu buki VS-40
Latvia Nazarovs Jurijs 1985 Daugavpils VS-30
Latvia Niķis Mārtiņš 1982 VS-30
Latvia Ņilovs Valdis 1975 Ogre VS-40
Latvia Olengovičs Jānis 1985 VS-30
Latvia Ozoliņš Andis 1980 ISK Ņiprie Ikri VS-40
Latvia Ozoliņš Mārtiņš 1981 Fiziofit cēsis VS-30
Latvia Ozolkāja Aigars 1983 Patria Race- Sportland VS-30
Latvia Ozols Jānis 1991 Riga Runners VS-20
Latvia Palsāns Matīss 1974 Carnikavas nafta VS-40
Latvia Pauliņš Artūrs 1989 SUUNTO TEAM LATVIA VS-30
Latvia Petrovska Elīna 1986 SS-30
Latvia Pētersone Laura 1982 Matisons Runner's Club SS-30
Latvia Pētersons Kaspars 1981 Šoferis VS-30
Latvia Pētersons Miks 1980 Supervaroņi VS-40
Latvia Pielēns - Pelēns Artūrs 1985 Riga VS-30
Latvia Puķīte Irita 1974 Inov-8 | Supervaroņi SS-40
Latvia Pūcītis Artis 1981 Ādaži VS-30
Latvia Pūcītis Gatis 1981 Swedbank VS-30
Latvia Pūga Mārtiņš 1989 Veselīga Slodzīte VS-30
Latvia Rekuņenko Artjoms 1989 Patria Race- Sportland VS-30
Latvia Rendenieks Dzintars 1983 Ņiprie ikri VS-30
Latvia Roze Sanita 1988 Salaspils SS-30
Latvia Rudītis Rolands 1987 VS-30
Latvia Rundzāns Artūrs 1989 Selonija VS-30
Latvia Ruttulis Mārtiņš 1981 Rīga VS-30
Latvia Rūsis Henrijs 1979 Noskrien Cēsis VS-40
Latvia Saulīte Ineta 1971 Rīga SS-40
Latvia Semjonovs Juris 1978 Zemgales Ziņas VS-40
Latvia Sēja Dace 1979 ISK SS-40
Latvia Silāja Elēna 1980 Limbaži SKRIEN SS-40
Latvia Sīmanis Jānis 1985 VS-30
Latvia Skrastiņa Vineta 1968 Nosrien Cēsis SS-40
Latvia Sluga Arnis 1972 Virsotne/MARMOT VS-40
Latvia Sniega Ilze 1983 Jelgava SS-30
Latvia Sondors Jānis 1989 SK Ozolnieki VS-30
Latvia Stepančuks Andžejs 1992 Noskrien Cēsis VS-20
Latvia Straubergs Ainārs 1983 Limbaži SKRIEN VS-30
Latvia Stukuls Jurģis 1990 KVIST VS-30
Latvia Stūrīte Elīna 1991 Staicele SS-20
Latvia Sukonovs Roberts 1984 Supervaroņi | Justice League VS-30
Latvia Suvorova Iveta 1978 Maratona klubs SS-40
Latvia Sūna Kristaps 1978 DNA VS-40
Latvia Šapovalova Anžela 1978 Auseklis IK SS-40
Latvia Šauriņš Artis 1984 New Willage Workout VS-30
Latvia Šulcs Rubens 1996 Smiltene VS-20
Latvia Šuvcāns Aigars 1980 Lat Met (www.latmet.eu) VS-40
Latvia Taurenis Arvis 1994 Riga VS-20
Latvia Timma Zane 1988 Atea Global Services / Rīga SS-30
Latvia Tohvs Viesturs 1968 Engure VS-50
Spain Torre Iņigo 1988 Bilbao VS-30
Latvia Treiguts Edgars 1990 Paskriesim VS-30
Latvia Treimanis Mārcis 1980 Cult of White Dionysos / TRX Cesis VS-40
Latvia Upmace Grīviņa Ieva 1984 Inov-8 | Supervaroņi SS-30
Latvia Vaivods Kaspars 1983 DOTE / Rīga VS-30
Latvia Vanaga Žanna 1972 Noskrien Cēsis SS-40
Latvia Vasiļjevs Renārs 2001 Daugavpils Runners/Jēkabpils VS-20
Latvia Vāvere Tome 1992 VS-20
Latvia Veidemanis Lauris 1983 Rauna VS-30
Latvia Vēsma Ģirts 1955 Rīga VS-50
Latvia Vilemsons Mārtiņš 1978 Senjori un senjoritas VS-40
Latvia Vilnis Edijs 1974 Supervaroņi / Jūrmala VS-40
Latvia Vingris Kaspars 1981 Virsotne/MARMOT VS-30
Latvia Vībure Līga 1979 Rīga SS-40
Latvia Vītoliņš Jānis 1990 Paskriesim VS-30
Latvia Vītols Jānis 1961 VSK Noskrien VS-50
Germany Volkenandt John 1993 Suunto/SK Tērauds VS-20
Netherlands Weiss Florence 1995 Suunto/SK Tērauds SS-20
Latvia Zīriuse Inta 1987 Noskrien Cēsis SS-30
Latvia Zvīdriņa Ilze 1983 Rīga SS-30
Latvia Žilinskis Guntars 1980 Bauska VS-40
Latvia Žukovskis Gints 1971 KVIST/Mālpils VS-40
Latvia Žuselis Vitālijs 1979 Daugavpils Runners VS-40
TAUTAS DISTANCE
Latvia Abiļeva Evija 1985 Swedbank / Rīga ST-30
Latvia Abražuns Intars 1980 Rīga VT-40
Latvia Adlers Ģirts 1992 Valmiera VT-20
Latvia Ahatova Kristina 1986 ST-30
Latvia Aksenoks Kaspars 1972 Rīga VT-40
Latvia Aļeksjonoks Rinalds 1987 VT-30
Denmark Andersen John Aage 1961 Atea Global Service / Jelgava VT-50
Latvia Ansbergs Egons 1986 Rīga VT-30
Latvia Aņikejevs Valdis 1987 Suunto/SK Tērauds VT-30
Latvia Apenītis Sandis 1990 Sigulda VT-30
Latvia Apinis Agnis 1993 Jelgava VT-20
Latvia Arbuzovs Valerijs 1971 VT-40
Latvia Aumeistere Ivita 1974 Valka ST-40
Latvia Aumeisters Normunds 1973 Valka VT-40
Latvia Ābele Jeļena 1986 SUUNTO TEAM LATVIA ST-30
Latvia Āboliņa Tatjana 1976 Maratona klubs ST-40
Latvia Ābols Jānis 1980 Maratona Klubs VT-40
Latvia Āboltiņš Elmārs 1989 Supervaroņi | Avengers VT-30
Latvia Ārberga Ieva 1983 Noskrien Cēsis ST-30
Latvia Bajaruns Lauris 1996 VT-20
Latvia Baldiņa - Brūklīte Ieva 1982 ST-30
Latvia Balgalvis Lauris 1973 Tukuma novads VT-40
Latvia Balodis Gustavs Kristians 2009 Mārupe VT-Jun
Latvia Balodis Jurģis 1981 M;arupe VT-30
Latvia Bankovskis Mārtiņš 1981 VT-30
Latvia Beitāne Antra 1971 OSveikals.lv ST-40
Latvia Berdaškeviča Zane 1991 Salacgrīva ST-20
Latvia Berga Linda 1983 ST-30
Latvia Bergmanis Ilvars 1981 Tukums VT-30
Latvia Berķe Kristīne 2002 Pulsometrs.lv ST-20
Latvia Berķe Laura 2004 Pulsometrs.lv ST-20
Latvia Berķe Ravita 1988 Cēsis ST-30
Latvia Bernhards Kristiāns 1981 Ogre VT-30
Latvia Bērziņa Evita 1975 ST-40
Latvia Bērziņa Inga 1978 Valmiera ST-40
Latvia Bērziņa Santa 1990 Cēsis ST-30
Latvia Bērziņš Aigars 1981 Tukums VT-30
Latvia Bērziņš Andris 1984 Cēsis VT-30
Latvia Bērziņš Kristaps 1992 Patria Race-Sportland/Kuldīga VT-20
Latvia Biezuma Gita 1977 Rīga ST-40
Latvia Bikse Edgars 1991 Latvijas Finieris/Gaigalava VT-20
Latvia Biktimirov Stanislav 1966 VT-50
Latvia Birģelis Jānis 1967 Jūrmala VT-50
Latvia Birzniece Sigita 1992 Supervaroņi ST-20
Latvia Blankenbergs Davis 1992 INGKA Investments VT-20
Latvia Bobrovs Māris 1980 Cēsis VT-40
Latvia Bodniece Helēna 2005 Marupe ST-20
Latvia Bogdanova Ginta 1997 Priekuļi ST-20
Latvia Bolgzda Baiba 1968 Rīga ST-50
Latvia Bome Krista 1993 Jelgava ST-20
Latvia Borozinskis Dzintars 1969 Maratona klubs/Ķegums VT-50
Latvia Borozinskis Kaspars 2005 Maratona klubs/Ķegums VT-20
Latvia Brālītis Ainārs 1990 Atea Global Services / Rīga VT-30
Latvia Brenča Ilva 1968 Tukums ST-50
Latvia Briede Santa 1980 Sigulda ST-40
Latvia Briņķe Gita 1967 Valle ST-50
Latvia Brokans Mareks 1973 Riga VT-40
Latvia Broks Kristaps 1988 Supervaroņi VT-30
Latvia Bulkovskis Mareks 1983 Jelgava VT-30
Latvia Bušs Aldis 1981 Suunto/SK Tērauds VT-30
Latvia Butāne Gunita 1973 Zemgales Ziņas ST-40
Latvia Butāns Ēvalds 1978 VT-40
Latvia Būmanis Māris 1998 Limbažu novads VT-20
Latvia Cabulis Edzus 1988 Cēsis VT-30
Latvia Ceriņš Didzis 1964 Maratona Klubs VT-50
Latvia Ceriņš Kristaps 1989 Priekuļi VT-30
Latvia Cine Santa 1988 Rīga ST-30
Latvia Cīrulis Nauris 1989 VT-30
Latvia Dambergs Jānis 1979 Rīga VT-40
Latvia Daubure Anda 1975 Carnikavas ST-40
Latvia Davidsone Zane 1993 ST-20
Latvia Dāvidsone Liene 1988 ST-30
Latvia Demme-vimba Dace 1984 Valmiera ST-30
Latvia Dovbiss Deniss 1981 VT-30
Latvia Drēziņa Inita 1974 Ķekava ST-40
Latvia Drozds Alvis 1995 Cesis VT-20
Latvia Dunovskis Artūrs 1988 Jēkabpils VT-30
Latvia Dzalbe Laura 1994 Atea Global Services / Rīga ST-20
Latvia Dzalbs Aivars 1969 Latvia TrailRace VT-50
Latvia Dzelme Lita 1969 Rīga ST-50
Latvia Dzenis Gvido 1992 Rīga VT-20
Latvia Dzenis Miks 1990 VT-30
Latvia Eglītis Miks 1990 Rīga VT-30
Latvia Ende Heinrihs 2008 AvanTūristi VT-Jun
Latvia Ende Laura 1984 AvanTūristi ST-30
Latvia Endelis Silvestrs 1993 VT-20
Latvia Ende Māris 1986 AvanTūristi VT-30
Latvia Eriņa Maruta 1992 Virsotne/MARMOT ST-20
Latvia Ertmanis Kārlis 1977 Ādaži VT-40
Latvia Eškins Ivars 1962 BE44 VT-50
Latvia Fedotova Valērija 1981 ST-30
Latvia Fiļovs Valdis 1974 Jēkabpils/PacPaSevi VT-40
Latvia Fisenkova Alīna 1983 AVIA/Lacerta Running Team ST-30
Latvia Fjodorova Vita 1985 Jūrmala ST-30
Latvia Fjodorovs Andrejs 1985 Jurmala VT-30
Latvia Fogelis Aivars 1986 Riga VT-30
Ukraine Fomenko Olena 1986 Pobigli ST-30
Latvia Fomins Oļegs 1993 Rīga VT-20
Latvia Freiberga Antra 1981 Scenic Trail Rock goats ST-30
Latvia Gaidelis Juris 1954 Maratona klubs / Noskrien Cēsis VT-50
Latvia Gaile Līna 2003 Sigulda Virsotne/MARMOT ST-20
Latvia Gaile Solvita 1980 ST-40
Latvia Gailis Juris 1980 VT-40
Latvia Gailis Ritvars 2010 Rīga VT-Jun
Latvia Gaņģītis Gatis 1982 eBIOpower VT-30
Italy Gatti Federico 1983 Ādažu nov. VT-30
Latvia Germova Rigonda 1976 Mārupe ST-40
Latvia Gertners Arvīds 2005 Salacgrīva / AvanTūristi VT-20
Latvia Girs Vladimirs 1991 Rauna VT-20
Latvia Gnedlers Ģirts 1983 Vecpiebalgas novads VT-30
Latvia Goša Anna 2008 Maratona klubs/Ventspils novads ST-Jun
Latvia Goša Ilze 1973 Maratona klubs/Ventspils novads ST-40
Latvia Gošs Aino 1972 Maratona klubs/Ventspils novads VT-40
Latvia Graudiņa Ina 1983 Vāveres I Supervaroņi ST-30
Latvia Grava Kristīne 1982 ST-30
Latvia Grāvītis Oskars 1989 AvanTūristi Salacgrīva VT-30
Latvia Grigale Inese 1976 Ādaži ST-40
Latvia Grigulis Sandis 1992 Sigulda VT-20
Latvia Griņevičs Viktors 1976 ABC Software VT-40
Latvia Grīnvalde Lelde 1989 Rīga ST-30
Latvia Groma Gundega 1974 Valmiera ST-40
Latvia Groma Kristine 1993 Riga ST-20
Latvia Gruberte Zane 1974 Rīga ST-40
Latvia Grudulis Jānis 1991 Atea Global Services / Rīga VT-20
Latvia Gruduls Reinis 1995 Varakļāni VT-20
Latvia Gulbinska Egija 1981 ST-30
Latvia Ģēģeris Atis 1972 IK Auseklis VT-40
Latvia Hansone Inta 1979 Dobele ST-40
Latvia Heiselis Māris 1990 Jaunpiebalga VT-30
Latvia Heiselis Raivis 1980 Ropaži VT-40
Latvia Hildebrante Monta 1992 paiet malā, Monta lido! ST-20
Latvia Hildebrants Adrians 2006 Bauska VT-20
Latvia Hohbergs Dainis 1971 Latvijas Finieris VT-40
Latvia Hohbergs Rihards 1999 Latvijas Finieris VT-20
Latvia Ieviņš Intars 1981 Jāņmuiža VT-30
Latvia Igala Dana 1978 ST-40
Latvia Igaunis Lauris 1992 Wunder Latvia, Lielvārde VT-20
Latvia Ildena Lauma 1992 ST-20
Latvia Indrijaitis Ģirts 1980 KORTE TEAM - Ogre VT-40
Latvia Irbe Līga 1978 Talsu pauguraines Zaķi ST-40
Latvia Isajevs Vladimirs 1972 Rīga VT-40
Latvia Ivanāne Zane 1983 Jaunmārupe skrien! ST-30
Latvia Ivanovska Jana Marta 1998 Smiltene ST-20
Latvia Janava Daniela 2008 Noskrien Cēsis ST-Jun
Latvia Janovics Pavels 1986 Riga VT-30
Latvia Jansone Ilze 1970 Rīga ST-50
Latvia Jansons Ainars 1966 Cesis VT-50
Latvia Jansons Artūrs 1983 Maratona Klubs VT-30
Latvia Jansons Haralds 1969 Carnikavas Nafta VT-50
Latvia Jaudzeme Ieva 1973 Turaida ST-40
Latvia Jaunmuktāne Agnese 2004 SBJSS/ OK Azimuts ST-20
Latvia Jaunmuktāne Anda 2004 Smiltene BJSS OK Azimuts ST-20
Latvia Jākobsone Līga 1987 ST-30
Latvia Jermakova-odegova Veronika 1995 Rīga ST-20
Latvia Ježaka Sarmīte 1984 Valka ST-30
Latvia Ježeka Auce 1991 Valka ST-20
Latvia Jēkabsone Džuljeta 2002 Burtnieki ST-20
Latvia Jēkabsone Džuljeta 2002 Burtnieki ST-20
Latvia Jēkabsons Gints 1996 Burtnieki VT-20
Latvia Jirgensone Paula 2009 Nūjo priekam ST-Jun
Latvia Jonāns Dāvids Jānis 2003 VT-20
Latvia Joničenko Natālija 1968 Talsu pauguraines Zaķi ST-50
Latvia Jurčenko Jurģis 1988 Jelgava VT-30
Latvia Jurķe Daina 1990 Inov-8 | Supervaroņi ST-30
Latvia Juršēviča Inna 1973 Noskrien Cēsis ST-40
Latvia Juršēvičs Igors 1970 Noskrien Cēsis VT-50
Latvia Kabrina Kitija 1994 Ādaži ST-20
Latvia Kadiķe Sandra 1965 Sigulda ST-50
Latvia Kaktiņš Jānis 1979 Korte.lv VT-40
Latvia Kalniņa Lauma 1984 ST-30
Latvia Kalniņa-vīndedzkalna Daiga 1973 VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI ST-40
Latvia Kalniņš Agris 1984 VS Cargo VT-30
Latvia Kalniņš Austris 2003 Gaujiena/ SmBJSS VT-20
Latvia Kalniņš-vīndedzkalns Kārlis 1962 VSK NOSKRIEN DIVPLĀKŠŅI VT-50
Latvia Kaļva Agita 1980 Ķegums ST-40
Latvia Kančs Artūrs 1978 SSK Bebra VT-40
Latvia Kaparkalējs Sandris 1972 Madonas novads VT-40
Latvia Kapteine Laura 1992 Jaunmārupe ST-20
Latvia Karjaka Gļebs 1992 VT-20
Latvia Katkovskis Māris 1991 Sigulda VT-20
Latvia Kaufmanis Toms 1993 Maratona Klubs VT-20
Latvia Kaupuža Signe 1985 Cēsis ST-30
Latvia Kazaine Iveta 1980 Smiltenē sporto ST-40
Russia Kazakov Anatolii 1978 Maratona Klubs/Pskov VT-40
Latvia Kārkliņš Mārcis 1989 Grāmatvedis VT-30
Latvia Kienkas Karlīna 1992 Riga ST-20
Latvia Kiļups Andis 1990 Liepa, Priekuļu novads VT-30
Latvia Kivleniece Una 2005 Jēkabpils ST-20
Latvia Klapars Ritvars 1976 Burkānciems & Co VT-40
Latvia Klavins Eduards 1992 Riga VT-20
Latvia Klepere Beāte Anna 2005 Takši ST-20
Latvia Kokarēviča Sanita 1978 Noskrien Cēsis ST-40
Latvia Konošonoka Dārta 1988 Limbaži SKRIEN ST-30
Latvia Kopmanis Janis 1962 LSC VT-50
Latvia Kornets Marks 2007 Cēsis VT-Jun
Latvia Korņējeva Inguna 1964 Daba mūs sauc / Burtnieku novads ST-50
Latvia Kozlovs Igors 1965 VT-50
Latvia Krafta Vineta 1977 Rīga ST-40
Latvia Krastiņa Diāna 1989 Daba mūs sauc /Burtnieku novads ST-30
Latvia Krastiņš Edgars 1990 VSK Noskrien / Bauska VT-30
Latvia Kraukle Aija 1982 smiltenes ST-30
Latvia Kremberga - Dunovska Līga 1984 Jēkabpils ST-30
Latvia Krembergs Mārtiņš 2008 Jēkabpils VT-Jun
Latvia Krēgere Sniedze 1981 Smiltene ST-30
Latvia Krievs Haralds 1975 :) VT-40
Latvia Kriķis Dzintars 1976 Bauska VT-40
Latvia Kristapsone Agate 1991 Siguldas Maratona klubs ST-20
Latvia Krīgers Didzis 1952 Valmiera VT-50
Latvia Kronberga Ilze 1980 Tukums ST-40
Latvia Krūmiņš Agris 1989 SPB RUN / Brooks Vecpiebalga VT-30
Latvia Krūmiņš Edgars 1984 Rīga VT-30
Latvia Kukmilka Aiva 1979 ST-40
Latvia Kuzņicovs Oskars 1975 Rīga VT-40
Latvia Kūliņa Līga 1977 Saulkrasti ST-40
Latvia Kvante Jānis 1989 VT-30
Latvia Ķeirāne Maira 1992 Rīga ST-20
Latvia Ķemme Kristaps 1992 VT-20
Latvia Ķiploka Laura 1993 Aizkraukle ST-20
Latvia Ķiploks Armands 1990 Aizkraukle VT-30
Latvia Lagzdiņa Margita 1971 ST-40
Latvia Laicāne Sanita 1980 SK Tērauds ST-40
Latvia Laicāns Valts 1979 Sporta klubs Wendi VT-40
Latvia Lapinska Ginta 1992 Rīga ST-20
Latvia Lapsa Elita 1966 ST-50
Latvia Lapsa Gvido 1962 VT-50
Latvia Latvis Miks 1986 VT-30
Latvia Laucis Oskars 1995 VT-20
Latvia Lauva Kārlis 1990 VT-30
Latvia Lazdiņa Elīna 1987 Sigulda ST-30
Latvia Lārmane Kristīne 1981 Sigulda ST-30
Latvia Lebedevs Romans 1978 Rėzekne VT-40
Latvia Legzdiņa Liene 1981 Limbaži ST-30
Latvia Leitlande Ligita 1970 Zemgales Ziņas/Jelgava ST-50
Latvia Leja Pēteris 1950 VT-50
Latvia Lejniece Kristīne Krista 1994 Zemgales Ziņas ST-20
Latvia Lepiksons Alvis 1971 VT-40
Latvia Levins Artūrs 1990 VSK Noskrien VT-30
Latvia Lieldiena Ieviņa 1965 Madona ST-50
Latvia Liepa Laura 1986 ST-30
Latvia Lindermane Lana 1979 ST-40
Latvia Lindermane Rudzīte Laura 1984 Sigulda ST-30
Latvia Livčāne Ieva 1973 Stopiņu novads ST-40
Latvia Logins Guntars 1992 Supervaroņi / Justice League VT-20
Latvia Lozbergs Gatis 1971 Limbaži Skrien VT-40
Latvia Lubāne Džesika 1995 Rīga ST-20
Latvia Lunte Sanda 1984 Rīga ST-30
Latvia Luščika Diāna 1991 Rīga ST-20
Latvia Ļeta Sergejs 1985 PATRIA RACE-SPORTLAND VT-30
Latvia Mačevskis Andris 1974 Jelgava VT-40
Latvia Magone Kristaps 1992 VT-20
Latvia Majors Jēkabs 1994 Saulkrasti VT-20
Latvia Makarēviča Dita 1989 ST-30
Latvia Mališevs Raimonds 1988 Āgenskalns VT-30
Latvia Marcinkevičs Ints 1973 VT-40
Latvia Marhele Ilona 1986 ST-30
Latvia Marherts Andris 1986 VT-30
Latvia Marķitāne Dace 1992 ST-20
Latvia Maslobojevs Sergejs 1985 NRC Rīga VT-30
Latvia Matkevics Juris 1977 Uno Group VT-40
Latvia Mats Alvis 1971 OSveikals.lv VT-40
Latvia Meijers Edgars 1986 Valka VT-30
Latvia Meinarts Arnis 1961 Sigulda VT-50
Latvia Meistere Oksana 1975 Mšlpils ST-40
Latvia Meldere Inese 1980 Smiltene/Smiltenē sporto ST-40
Latvia Melderis Māris 1972 Valmiera VT-40
Latvia Melgalvis Gatis 1976 Valmieras velo vienība VT-40
Latvia Mellēna Aiva 1987 Amatas novads ST-30
Latvia Meļķis Māris 1984 Valmiera VT-30
Latvia Metāla Sabīne 1989 Līgatne ST-30
Latvia Metums Ainars 1974 Smiltene VT-40
Latvia Mežgaile Baiba 1974 Limbaži SKRIEN ST-40
Latvia Mežgailis Andris 1973 LIMBAŽI SKRIEN VT-40
Latvia Mihailova Zanda 1990 Alūksne ST-30
Latvia Mikijanskis Andris 1980 Mežmalas VT-40
Latvia Mikulens Juris 1980 EVELO TEAM VT-40
Latvia Millers Arnis 1989 VT-30
Latvia Millers Artūrs 1983 Rīga VT-30
Latvia Miņins Ainārs 1973 Žīguri VT-40
Latvia Misāne Evelīna 2008 Ādaži ST-Jun
Latvia Misāne Ira 1975 Ādaži ST-40
Latvia Miteniece Inese 1981 Cesvaine ST-30
Latvia Muceniece Lauma 1985 Ķekava ST-30
Latvia Mudrova Liene 1989 Auce ST-30
Latvia Mūrnieks Ints 1965 Lielvārde VT-50
Latvia Mūrnieks Pēteris 2006 Lielvārde VT-20
Latvia Naglis Ainārs 1962 VT-50
Latvia Neija Gunta 1985 Pēdējās vietas pavēlnieki ST-30
Latvia Nelsone Annika 1990 ST-30
Latvia Ničipors Dmitrijs 1984 SUUNTO TEAM LATVIA VT-30
Latvia Nikitins Renāts 1981 Rīgas satiksme VT-30
Latvia Nordens Normunds 1975 VT-40
Latvia Noveičuks Arnis 1988 VT-30
Latvia Ņērbule Džeina 1986 Jėkabpils ST-30
Latvia Ņikiforovs Maksims 1984 Limbaži VT-30
Latvia Ņikuļina Karīna 2008 Valmiera ST-Jun
Latvia Ņikuļins Uldis 1987 Valmiera VT-30
Latvia Odriņa Kitija 1974 Kandava ST-40
Latvia Okmane Laura 1985 Jaunmārupe / Jaunpiebalga ST-30
Latvia Olengovičs Edgars 1981 VT-30
Latvia Olengovičs Ernests 2008 Sporta klubs WENDI VT-Jun
Latvia Osītis Jānis 1993 Limbaži SKRIEN VT-20
Latvia Ošāne Annija 2007 Sigulda ST-Jun
Latvia Ošiņš Jānis 2006 Smiltene VT-20
Latvia Ozola Inese 1982 Swedbank ST-30
Latvia Ozola Laura 2007 Ādažu BJSS ST-Jun
Latvia Ozolina Daiga 1986 Daugmale ST-30
Latvia Ozoliņa Zaiga 1974 Kāpa OK ST-40
Latvia Ozoliņš Andis 1948 Nūjo priekam VT-50
Latvia Pakule Paula 1994 Sporta Klubs WENDI ST-20
Latvia Paraģis Ritvars 1990 Rīga VT-30
Latvia Pauriņa Evita 1973 Ikšķiles novads ST-40
Latvia Pārums Jānis 1984 ISK Ņiprie Ikri VT-30
Latvia Pētersone Marta Luize 2007 Matisons Runner's Club ST-Jun
Latvia Piebalga Daiga 1974 Ikšķile VSK Noskrien ST-40
Latvia Plots Gatis 1983 Sigulda VT-30
Latvia Pole Klinta 1987 Rīga ST-30
Latvia Pometko Lāsma 1989 Noskrien Cēsis ST-30
Latvia Ponomarenko Andris 1987 Rivello VT-30
Latvia Pope Anete 1982 Rīga ST-30
Latvia Puhova Līga 2000 Daba mūs sauc ST-20
Latvia Puķīte Laura 1996 MINTPRINT ST-20
Latvia Puriņš Raitis 1958 Zemgales Ziņas VT-50
Latvia Putniņa Sanda 1997 ST-20
Latvia Pūgulis Jānis 1991 BALTAIS KALNS VT-20
Latvia Rancāns Aldis 1965 Vecpiebalga VT-50
Latvia Rasa Dainis 1982 Kandava VT-30
Latvia Raubena Agnese 1981 Riga ST-30
Latvia Riekstiņš Edgars 1980 Bēne VT-40
Latvia Riņķe Līga 1988 Salacgrīva ST-30
Latvia Rocēna Terēze 1991 Sigulda ST-20
Latvia Romanovska Jana 1982 Zemgales Ziņas ST-30
Latvia Rozenberga Laura 1980 Jēkabpils ST-40
Latvia Rožkalna Katrīna 1983 Rīga ST-30
Latvia Ruciņš Druvis 1990 Mazsalaca VT-30
Latvia Rudzītis Mārtiņš 1986 Sigulda VT-30
Latvia Rumba Aigars 1986 Olaine VT-30
Latvia Runcis Edgars 1993 Limbaži VT-20
Latvia Saulīte Ligita 1958 Rīga ST-50
Latvia Saulītis Matīss 1992 Inčukalns VT-20
Latvia Saulīts Aivars 1955 Rīga VT-50
Latvia Savicka Laura 1997 ST-20
Latvia Sāns Jānis 1990 Staicele VT-30
Latvia Seraja Jekaterina 1990 Riga ST-30
Latvia Sinka Linda 1993 ST-20
Latvia Sirmā Signe 2000 SUUNTO TEAM LATVIA ST-20
Latvia Sīpols Jānis 1985 Staicele VT-30
Latvia Skrastiņš Valters 1989 Riga VT-30
Latvia Skraucis Lauris 1998 ĀDAŽI VT-20
Latvia Skuja Edgars 1987 VT-30
Latvia Slikšāne Kristīne 1977 Jaunmārupe srien ST-40
Latvia Smirnovs Valerijs 1963 riga VT-50
Latvia Sniedze Kristīne 1986 Dodkepu.lv ST-30
Latvia Spriņģe Lelde 1990 Krimūnu pagasts ST-30
Latvia Sprudzāns Artūrs 1985 Rīga VT-30
Latvia Spundiņa Antra 1986 ST-30
Latvia Starcevs Gatis 1988 VT-30
Latvia Stibe-sidauga Kristaps 1987 Ulbrox VT-30
Latvia Stonka Jānis 1979 VT-40
Latvia Strogonovs Sergejs 1973 Vidrizi VT-40
Latvia Stupelis Kaspars 1982 Vecpiebalga VT-30
Latvia Suhovejevs Jurijs 1985 Rīga VT-30
Latvia Svilpe Lauma 1997 ST-20
Latvia Šarkovs Guntars 1986 Smiltene VT-30
Latvia Šenbergs Kārlis 1992 Piltene VT-20
Latvia Šillers Einārs 1973 Kvist VT-40
Latvia Šimanskis Gatis 1987 VT-30
Latvia Šķipars Madars 1981 Rīga VT-30
Latvia Šķudītis Aivars 1983 Latvijas Finieris VT-30
Latvia Šķudītis Juris 1976 Latvijas Finieris VT-40
Latvia Šolmanis Dāvis 2001 Need for speed VT-20
Latvia Štrāla Laila 1990 ST-30
Latvia Šusts Rolands 1988 Jūrmala VT-30
Latvia Švēde Elvijs 1988 Rūjiena VT-30
Latvia Švilpe Anete 1993 Suunto | Inov-8 | Supervaroņi ST-20
Latvia Švirberga Linda 1996 Cēsis ST-20
Latvia Taurene Evija 1992 Noskrien Cēsis ST-20
Latvia Tihomirova Ļuba 1990 Tipu Taps ST-30
Latvia Tīģere - Bernharde Madara 1993 Ogre ST-20
Latvia Tīlena Aija 1961 TRX Cēsis ST-50
Latvia Tomsons Edžus 1986 VT-30
Latvia Tomsons Olafs 2010 VT-Jun
Latvia Tribockis Alvis 1980 KORTE TEAM - Ogre VT-40
Latvia Udrass Ģirts 1981 Alūksne VT-30
Latvia Upīte-Apine Inese 1992 Jelgava ST-20
Latvia Vadzis Artūrs 1991 Drusti VT-20
Latvia Vahere - Abražune Emīlija 2007 Rīga ST-Jun
Latvia Valtiņš Māris 1959 Rīga VT-50
Latvia Vaļska Inga 1972 TRX Cēsis skrien ST-40
Russia Vasilev Dmitriy 1984 Maratona Klubs/Pskov VT-30
Latvia Vasiļjeva Evelīna 1997 Daugavpils Runners/Jēkabpils ST-20
Latvia Vāgnere Linda 1985 ST-30
Latvia Vectirāne Inese 1967 Cēsis ST-50
Latvia Veipāns Varis 1967 Priekuļi VT-50
Latvia Velps Uldis 1971 SMILTENE VT-40
Latvia Verdens Kaspars 1987 Virsotne/MARMOT VT-30
Latvia Vilcāne Kristīne 1979 Baldone ST-40
Latvia Viļumovs Ivo 1985 EVELO TEAM VT-30
Latvia Vimba Oskars 1981 VT-30
Latvia Vindavs Jānis 1967 Tipu Taps VT-50
Latvia Vindavs Miķelis 1989 Tipu Taps VT-30
Latvia Vīksna Inga 1983 Smiltene\ Smiltenē sporto ST-30
Latvia Vīksna Inga 1966 Vaidava ST-50
Latvia Volfa Estere 2005 Cēsis ST-20
Russia Voronova Anna 1988 Maratona Klubs/Pskov ST-30
Latvia Zaķe Anna Marija 2008 Maratona klubs/Rīga ST-Jun
Latvia Zaķis Aivars 1959 Maratona klubs/Rīga VT-50
Latvia Zalāns Dāvids 1988 www.davidszalans.lv VT-30
Latvia Zariņš Endijs 1982 Zemgales Ziņas VT-30
Latvia Zaula Kitija 2004 Limbaži skrien ST-20
Latvia Zauls Niks 2001 Limbaži VT-20
Latvia Zauls Normunds 1969 Limbaži Skrien VT-50
Latvia Zauls Zigmunds 1976 Limbaži Skrien VT-40
Latvia Zālītis Māris 1981 Valka VT-30
Latvia Zebuliņa Lāsma 1974 Rīga ST-40
Latvia Zelmenis Dāvis 1995 Maratona klubs VT-20
Latvia Ziediņa Skaidrīte 1983 Jelgava ST-30
Latvia Zlaugotne Līga 2002 Young Folks LV ST-20
Latvia Znotiņš Jānis 1983 Virsotne VT-30
Latvia Zvaigzne Olivers 2010 Noskrien Cēsis VT-Jun
Latvia Zvaigzne Sigita 1982 Noskrien Cēsus ST-30
Latvia Zvejniece Nellija 2005 Salacgrīvas novads ST-20
Latvia Zviedris Oskars 1987 Aizkraukle VT-30
Latvia Žeibe Artūrs 1983 VT-30
Latvia Žukovska Santa 1990 Supervaroņi ST-30
Latvia Žumburs Gints 1966 Rīga VT-50
Latvia Žusele Kristina 1980 Daugavpils runners ST-40
Latvia Žusele Violeta 2005 Daugavpils runners ST-20
PĀRGĀJIENS
Latvia Aksenoka Karīna 1974 Pāvilosta SP
Latvia Amantovs Ainārs 1967 Kājputni VP
Latvia Amberga Zanda 1976 Valmiera SP
Latvia Andžāne Anita 1975 Ogres nov. SP
Latvia Arbidāne Inga 1975 Ādaži SP
Latvia Auziņa Anete 1982 Salacgrīva SP
Latvia Āboliņš Andris 1963 Kocēnu MTB VP
Latvia Babure Sanita 1973 Riga SP
Latvia Balgalve Lauma 2002 Tukuma novads SP
Latvia Baranovska Nora 1976 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Bērziņa Daiga 1971 Mālpils nov. SP
Latvia Bērziņa Dana 1987 Mālpils / Kvist SP
Latvia Bisniece Gunita 1971 Salacgrīvas novads, Korģene SP
Latvia Blūma Ilze 1970 Vecdaugava SP
Latvia Brente Kristīne 1980 Salacgrīvas novads SP
Latvia Brokane Ilze 1988 Limbaži SP
Latvia Bukovska Rita 1978 Amatas novads SP
Latvia Cimdiņa Vineta 1984 Aizkraukle SP
Latvia Dimiters Mārtiņš 1945 RĪGA VP
Latvia Dīce Ruta 1959 Klapkalnciems Gausā Jūdze SP
Latvia Dīcis Uldis 1960 Klapkalnciems Gausā Jūdze VP
Latvia Djubina Jolanta 1967 Būs Labi/Preiļi SP
Latvia Dombrovska Baiba 1958 Nūjo priekam / Rīga SP
Latvia Dzene Inga 1982 SCHWENK Latvija SP
Latvia Dziedātājs Aigars 1959 KAJPUTNI VP
Latvia Epnere Iveta 1970 Rīga SP
Latvia Epners Ivars 1972 Rīga VP
Latvia Eškina Inta 1961 BE44 SP
Latvia Gaiķis Jānis 1970 Būs Labi/Hawaii Express VP
Latvia Gailis Dainis 1971 Sigulda Gausā jūdze VP
Latvia Garanča Ieva 1976 Nūjo priekam SP
Latvia Garančs Laimonis 1970 Būs Labi/Wendi VP
Latvia Girucka Jekaterina 1988 SP
Latvia Gnedlere Linda 1985 VECPIEBALGAS NOVADS SP
Latvia Graudiņa Aida 1978 GAUSĀ JŪDZE SP
Latvia Grīnberga Zinaida 1942 BE44 SP
Latvia Hmara Inese 1970 Balvi SP
Latvia Homko Evija 1987 Limbaži SP
Latvia Iesalniece Laila 1970 #ejuiet SP
Latvia Ikauniece Dace 1964 Kājputni/Cēsis SP
Latvia Ikauniece Ināra 1972 Kājputni SP
Latvia Jansone Rita 1967 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Jonase Rita 1985 Cēsis SP
Latvia Kapture Dace 1975 Mazsalaca SP
Latvia Karelova Juliāna 1977 SP
Latvia Kaufelde Sintija 1995 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Keisele Evija 1986 Salacgrīva SP
Latvia Kīna Laine 1970 Kocēni SP
Latvia Kīns Adrians 2007 Kocēni VP
Latvia Konstantinika Diāna 1973 Rīga SP
Latvia Kovnacka Iveta 1965 Rīga SP
Latvia Kozlovska Ieva 1976 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Krağe Inese 1965 Rīga SP
Latvia Krieva Iveta 1976 :) SP
Latvia Kronbergs Aivars 1951 TUKUMS VP
Latvia Kuka Kristīne 1975 Lēdmane SP
Latvia Kvasņina Olga 1987 Ventspils SP
Latvia Ķikute Ilona 1981 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Laganovska Līga 1967 Lēdmane SP
Latvia Laganovskis Dzintars 1966 Lēdmane VP
Latvia Lazdiņa - Gudeļonoka Sandra 1963 SP
Latvia Lazdiņa Helēna 1976 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Leiburga Agnese 1977 Zemgales Ziņas SP
Latvia Lībiete Jolanta 1985 Ozolnieki SP
Latvia Mača Zinta 1988 SP
Latvia Maļceva Liene 1975 Salacgrīva SP
Latvia Marčinkus Jānis 1956 Zemgales Ziņas VP
Latvia Marena Dace 1968 Valmiera SP
Latvia Mednis Artis 1974 wAlts VP
Latvia Melle Agita 1970 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Micpapa Ieva 1966 KĀJPUTNI/CĒSIS SP
Latvia Millere Jevgeņija 1983 Rīga SP
Latvia Muciņa Kristīna 1980 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Naumenko Aleksandrs 1960 Gausā Jūdze, Ogre VP
Latvia Naumenko Maija 1959 Gausā Jūdze, Ogre SP
Latvia Neļķe Inese 1977 Nūjo priekam/ Rīga SP
Latvia Nereta Līva 1986 Kvist SP
Latvia Nikolajeva Aija 1968 Nūjot prieks Balvi-Rīga SP
Latvia Nordena Ineta 1972 SP
Latvia Ozola Inta 1971 Nūjot Prieks Balvi SP
Latvia Ozoliņa Līga 1986 Cēsis SP
Latvia Ozoliņa Marita 1984 Nūjo priekam SP
Latvia Ozols Guntars 1957 Nūjo priekam / Rīga VP
Latvia Palsāne Ilona 1976 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Pastuhova Liene 1983 Kājputni/Cēsis SP
Latvia Pavasare Aiga 1971 Ādaži SP
Latvia Petzāle Inese 1971 KĀJPUTNI SP
Latvia Pētersone Ina 1968 Gulbenes novads SP
Latvia Pitura Staņislavs 1941 BE44 VP
Latvia Poriņa Ģertrūde 2008 Pārgaujas novads SP
Latvia Preimane Denisa 1980 Swedbank SP
Latvia Priede Jana 1969 Riga SP
Latvia Puriņa Aija 1984 Kājputni/Cēsis SP
Latvia Puriņš Māris 1989 Kājputni/Cēsis VP
Latvia Putniņa Irēna 1967 Rīga SP
Latvia Pūle Aija 1959 BE44 SP
Latvia Radiņa - Liepkaula Iveta 1971 SK Tērauds/Suunto SP
Latvia Rakšte Līga 1991 Maratona klubs/Rīga SP
Latvia Rāta Ilze 1961 4S/Salaspils SP
Latvia Rimule Everita 1974 Plēsējas SP
Latvia Rone Zane 1975 Kājputni / Cēsis SP
Latvia Ronis Jānis 1963 Kājputni / Cēsis VP
Latvia Rozenberga Arta 1970 Daba mūs sauc Mazsalaca SP
Latvia Rudāks Ilgonis 1965 Rīga VP
Latvia Rumba Līga 1978 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Sarkane Marta 1991 Staburadze SP
Latvia Semjonova Ilona 1986 Lacerta Running Team SP
Latvia Semjonova Ingūna 1978 Zemgales Ziņas SP
Latvia Sevostjanova Ingūna 1969 4S SP
Latvia Sēja Līga 1991 Ķekava SP
Latvia Sirmā Inese 1970 Sigulda SP
Latvia Skangale Sindija 1987 Swedbank SP
Latvia Skrastiņa Madara 1989 Limbaži SP
Latvia Skrastiņa Zane 1984 Limbaži SP
Latvia Sprudzāne Irina 1966 BALVI NŪJOT PRIEKS SP
Latvia Šāvēja Līga 1979 Ogre SP
Latvia Šāvējs Aigars 1969 VP
Latvia Šibeika Irēna 1960 Nūjo priekam SP
Latvia Šibeiks Normunds 1963 Nūjo priekam VP
Latvia Šimkevica Everita 1979 Zemgales Ziņas SP
Latvia Šķipare Elīna 1983 Rīga SP
Latvia Šmite Anita 1978 Nūjot Prieks Balvi SP
Latvia Taube Herta 1989 S!K! Staburadze SP
Latvia Tohva Dina 1970 Engure SP
Latvia Tralmaka Solvita 1983 Limbaži SP
Latvia Tralmaks Kristaps 1983 Limbaži VP
Latvia Tuleiko Levita 1987 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Tumaševska Beate 1973 SP
Latvia Tutiņina Olga 1958 Rīga SP
Latvia Upmane Sarmīte 1972 Balvi Nūjot prieks SP
Latvia Ustupa Ieva 1974 Plēsējas SP
Latvia Vanaga Andra 1969 Ķekava SP
Latvia Vanaga Dace 1959 Jelgava SP
Latvia Vanaga Madara 1992 Jelgava SP
Latvia Vindava Ilona 1967 Riga SP
Latvia Vingre Ilva 1970 SP
Latvia Vīlips Māris 1970 Salaspils VP
Latvia Vīnkalne Dārta 1992 SP
Latvia Vītola Elita 1986 Rīga SP
Latvia Voite Aiga 1991 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Voškāne Kintija 1972 Ikšķile nūjo/iet SP
Latvia Voškāne Laura 1994 Ikšķile nūjo/iet SP
Latvia Zabarovska Zaiga 1952 Kājputni / Cēsis SP
Latvia Zaļkalne Iveta 1963 Pārgaujas SP
Latvia Zālīte Dace 1983 SP
Latvia Zālīte Madara 1994 Priekuļu novads SP
Latvia Zeltiņa Anda 1972 Piejūras nūjotāju klubs SP
Latvia Zībergs Andris 1973 CepuCepu VP
Latvia Zvīdriņa Līga 1955 Lāčuki SP
Latvia Žumbure Inita 1966 Rīga SP

ATBALSTĪTĀJI

Suunto SIS Celotajs RedBull
LMP Eleven Pulsometrs Sporta laboratorija
POSTNOS KOREN INBOX medalasunkausi.lv
osveikals.lv